Opinie o MURDACH Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MURDACH Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MURDACH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURDACH Sp. z o.o. w Wrocław

rads Nowy wpis

No pewnie @kewlar, bo na co narzekać, w przypadku zarobków wiele tak naprawdę zależy od samego pracownika, tego jakie ma doświadczenie, wykształcenie oraz później wyniki, ponieważ na podstawie wyników przyznawana jest premia.

JA Nowy wpis

Czy ktos moze ma namiary na Pana Zygmunta Krzywulksiego? PILNIE poszukuje kontaktu.

jagienka Nowy wpis

nie wygląda ta firma jakby ktokolwiek miał ją pożreć, wydaje się że radzi sobie świetnie ale jeszcze nie jestem poracownikiem firmy więc wiadomo że ciężko uznawać moje zdanie za maksymalnie wiarygodne. jednak chcę jak najbardziej zostać pracownikiem tej firmy i to w miare jak najszybciej bo oszcżedności i cierpliwość mi się już kończą

bubu Nowy wpis

Właśnie też się zastanawiam na jakiej podstawie stawia się krzyżyk na tego typu firmach. Rozumiem, że na starcie mogą mieć cięższy start, ale jeżeli pracodawca przesyła odpowiednio dużo pieniędzy za wykonywaną pracę to mi odpowiada nieco większe poświęcenie dla dobra firmy - szeroko oczywiście pojawionego.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MURDACH Sp. z o.o. kandydat na stanowisko zatrudnię pomocnika dekarza blacharza ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
vegiFema87

a niby dlaczego ta firma ma być skazana na pożarcie? Kewlar, mozesz napisać dlatego zamieściłeś taką informację i rozwinąć myśl? byłoby też genialnie gdyby ktoś z was napisał gdzie mogę znaleźć informację o bieżących rekrutacjach i naborach prowadzonych w firmie bo nie ukrywam że pilnie mi potrzebna nowa praca

Teresa

Własciciel firmy jest nieuchwytny , zmienia mieszkania jak rękawiczki , żeby go nie znaleźć . Ja miałam go okazję spotkać jeszcze jako właściciela firmy Akryx . Jako adres firmy podawał adres biurka w biurze rachunkowym na Powstańców Śląskich . Radzę omijać z daleka . Teraz kręci się przy partii Gowina . Czy tam nikt nie weryfikuje takich ludzi ? TACY mają nas reprezentować w Europie ?

bila

Tez zostalam oszukana przez [usunięte przez moderatora].. Czy ktos wie gdzie ten typ mieszka. Zmienil ostatnie miejsce zamieszkania z Ul. [usunięte przez moderatora].

poszkodowany

Moim zdaniem prezes firmy Murdach, nazwisko i imię Wam znane uważa, że jeśli jego ktoś oszukał to on sam ma pełne prawo oszukać innych. Wacku, jeśli Twoim zdaniem tak wolno postępować to przepraszam ale spadaj z tego forum! Dla mnie na przykład nie tylko nie oddał pieniędzy, zalega z fakturami ale jeszcze napsuł drogiego materiału na ok 5tys zł, nie wykonał zleconych i zapłaconych zadań (zamarkował je) i do tego naraził moje zdrowie i życie. Jestem inwestorem. Nie spocznę dopóki nie dosięgnie go karząca ręka sprawiedliwości.

Wacek

Ludzie,jak można tak szkalować człowieka....nikt nie patrzy na sytuacje które wynikają z umów dwustronnych.Mało to firm zostało położonych przez złe prawo i cwaniactwo innych-silniejszych i większych.Stąd się później robi kłopoty firmom małym i na nich spada odium winy.A tak wcale nie jest,wystarczy ,że ktoś komuś nie zapłaci.....i jest problem!!!

krzywulski

Dolacze do pana. Rowniez zostalem oszukany. (usunięte przez administratora) to oszust!! Prosze sie odezwac tu na forum. Bede zgladal i skontaktuje sie z panem. Pozdrawiam.

Grego

Podpisuje się pod tym. (usunięte przez administratora)to oszust. Zatrudnia partaczy, nie rozlicza się z pieniędzy. Załuję tylko, że nie wpadłem na te stronę wcześniej, uniknąłbym wielu problemów i straty pieniędzy. Idę z nimi do sądu.

dom - 2011-09-16 08:44:30 Firma na początku wydaje się ok. ale jak dochodzi do rozliczeń to nagle zero kontaktu. Już 2 tygodnie nie mogę się skontaktować z właścicielem. Omijajcie tę firmę z daleka. Zgadzam się. Właściciel bierze zaliczki na materiał a potem nic nie robi. Ja zamierzam sprawę zgłosić na Policję bo takie osoby nalezy eliminować z obrotu gospodarczego.

dom

stiw - 2011-06-29 15:01:05 To jest firma kogucik. Nie rejestruje,z wypłatami zalega. Ponadto daje oferty do biura pracy, z których, musimy się rozliczyć. Jeżeli ktoś otrzyma taką ofertę po prostu nie przyjmować. Ja to w urzędzie pracy zgłosiłem. Jak zgłosiła oferty do biura pracy to jest firmą legalną,a rejestrowanie można sprawdzić w ZUS. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy zawsze może je sobie zmienić.A, za przychodzenie do pracy na pewno nikt nie będzie już płacił.jest wolny rynek,również na rynku pracy...ot ,tyle ......

stiw

Zostaw merytoryczną opinię o MURDACH Sp. z o.o. - Wrocław

MURDACH Sp. z o.o.