Opinie o Wawel - Imos International S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wawel - Imos International S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawel - Imos International S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawel - Imos International S.A. w Kraków

PanKtoś

Banda (usunięte przez administratora) i złodziei . Nie płacą za wykonaną pracę. Omijać szerokim łukiem.

@Maria

Poszkodowanych zebrałoby się pewnie kilkaset osób za te lata ciekawych praktyk, jakie stosuje zarzad. Ilość osób, która przechowuje dowody niezbędne do pozwu będzie chyba jednak znikoma... Myślę, że większość ludzi, która stamtąd ucieka, woli zapomnieć i omijać szerokim łukiem na przyszłość. Choć spraw w sądzie sporo już było/nadal są. Powodzenia w walce życzę!

Czy w Wawel - Imos International S.A. występują paczki/bony świąteczne?

@pracownik Nowy wpis

tak. Co roku otrzymujemy mile upominki z okazji świąt.

Pracując w firmie od kilku lat, nigdy nie spotkałam się z nieodpowiednim traktowaniem pracownika. Atmosfera jak najbardziej na plus. Zespół jest znakomity, ludzie którzy go tworzą zawsze dają z siebie wszystko

orka Nowy wpis

Dokładnie pracownik daje z siebie wszystko gorzej wygląda to z drugiej strony dlatego jest tak dużo ofert pracy na wszystkie stanowiska ale problemu nie widzą

Czy w Wawel - Imos International S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Czy pracownicy Wawel - Imos International S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wawel Imos International S.A.

Spotkania integracyjne dla pracowników organizowane są w różnych formach w zależności od zainteresowań

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wawel - Imos International S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PanKtoś

@PanKtoś

Zostałeś oszukany ? Okradziony ? Nie tylko ty szukam ludzi do pozwu zbiorowego chętny ?

Maria

Dawno ci nie wypłacili? Chodzi o wynagrodzenie czy fakturę? Jak myślisz, dużo będzie poszkodowanych?

@Maria

Jaka umowa obowiązuje w Wawel - Imos International S.A. podczas okresu próbnego?

W latach kiedy ja pracowałem, to był dramat... Już nie pamiętam kwot ale w recepcji była umowa o dzieło. Pensja była podzielona i de facto miesięcznie otrzymało mniej niż to było przekazywane na rozmowie, a później na koniec kwartału pracownicy dostawali "wyrównanie", które na rozmowie było przedstawione jako premia... Czy tak było/jest ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie wytrzymałem tam tych 3 miesięcy. W zarządzaniu głęboki PRL. Słyszałem historie jak recepcja kazała opróżniać gościom walizki, bo ktoś z HSK zgłosił, że brakuje rzeczy z minibaru... Z tego co widzę dużo od tamtej pory się nie zmieniło, dlatego serdecznie odradzam każdemu kto planuje tam zacząć pracę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wawel - Imos International S.A.?

Izabela

Zapraszamy do aplikacji, na miejscu przedstawimy propozycje jakie oferujemy. Wynagrodzenie adekwatne jest do doświadczenia każdego pracownika.

Izabela

Atmosfera w pracy w Grand Hotelu jest bardzo dobra, można nawet powiedzieć, że rodzinna. Wszyscy się znamy i współpracujemy ze sobą, jak trzeba- dzielimy się obowiązkami. Hotel jest butikowy i ma dużo stałych klientów, którzy cenią klimat tego miejsca i jego pracowników. Jest to miłe dla osób tu pracujących i pozytywnie wpływa na atmosferę pracy.

Pracownik.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy , kiedy chcesz otrzymać należyte wynagrodzenie za wykonaną pracę zaczynają się kłamstwa i uniki byle by nie zapłacić.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wawel - Imos International S.A.?

Józek czerwononosy

Nigdy

Julka

Przesadzacie z narzekaniem. Nie zawsze jest z górki ale z pewnością nie jest źle.

@Julka

no bo jest tragicznie

Nie polecam tego pracodawcy. Tak jak piszą poprzednicy jest problem z finansami. Trzeba pilnować, chodzic i sie prosic o pieniadze

Gregor

Trudno znaleźć opinie o firmie, wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale. Dlaczego na forum taka pustka?

Dzis po 9 latach kiedy tam pracowalam dostalam pismo od komornika, ktory jest pelnomocnikiem hotelu Grand, ze mam zaplacic skladki ZUS. To jest mam nadzieje zart. Dodam tylko ze nie dostalam za ostatni miesiac wynagrodzenia wowczas dyrektorka hotelu wysmiala mnie gdy upomnialam sie o wyplate, mysle ze wnioski nasuwaja sie same.

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje?

max

tak jest, to nie jest rozmowa w cztery oczy tylko forum praconicze ,wiec nie sorry ale nikt nie musi przedstawiac sie tutaj wedle twoich wymagan, chodzi o to by ktos mniej wiecej okreslił i napisał ile mozna sie spodziewać na niektorych stanowiskach,skoro pytaja o to zainteresowane osoby to amja już doswiadczenie

tak jest

wybacz "kami" abstrahując od wątku, i któregokolwiek hotelu by dyskusja dotyczyła, najpierw powinno się pochwalić swoimi dokonaniami zawodowymi, przedstawić doświadczenie, kompetencje a dopiero późniejj pytać o wynagrodzenie...

była pracownica

ja tam pracowałam i nie podzielam entuzjazmu-szkoda słow jednak nie polecam nikomu pracowac w hotelu grand/wawel imos-niestey (usunięte przez administratora)

ralf

coś w tym jest

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel - Imos International S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel - Imos International S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel - Imos International S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel - Imos International S.A.?

Wawel - Imos International S.A.