logo Wawel - Imos International S.A.

Wawel - Imos International S.A.

Kraków

Opinie o Wawel - Imos International S.A.

anonim 2011-05-30 13:13:54
Jest w porządku, wypłaty na czas
anonim 2011-05-30 13:25:36
To jest miejsce , gdzie warto popracować. Nabierzesz doświadczenia, wymagają ale o to chodzi. Praca z prestiżem, potem w CV świetni się prezentuje.
ralf 2012-10-15 22:39:33
coś w tym jest
była pracownica 2015-06-08 06:43:07
ja tam pracowałam i nie podzielam entuzjazmu-szkoda słow jednak nie polecam nikomu pracowac w hotelu grand/wawel imos-niestey złe traktowanie ludzi,zabieranie premii za "widzi mi sie " i wiele innych negatywów
tak jest 2016-09-30 13:05:05
wybacz "kami" abstrahując od wątku, i któregokolwiek hotelu by dyskusja dotyczyła, najpierw powinno się pochwalić swoimi dokonaniami zawodowymi, przedstawić doświadczenie, kompetencje a dopiero późniejj pytać o wynagrodzenie...
max 2016-10-13 20:21:34
tak jest, to nie jest rozmowa w cztery oczy tylko forum praconicze ,wiec nie sorry ale nikt nie musi przedstawiac sie tutaj wedle twoich wymagan, chodzi o to by ktos mniej wiecej okreslił i napisał ile mozna sie spodziewać na niektorych stanowiskach,skoro pytaja o to zainteresowane osoby to amja już doswiadczenie
Zostaw swoją opinię o Wawel - Imos International S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel - Imos International S.A.