dozorbud metro warszawa

Opinie o dozorbud metro warszawa

xxx 2011-01-05 20:24:33
kochani w kopalni to nic popracujcie w metrze warszawskim tragedia potracają pęsie które i tak są głodowe zero dbania o pracownika zadnych dodatków ani nocnych nic nie mówiąc o jakiej kolwiek premi niczego nie można się doprosić ale wymagać to potrafią i to jak tylko szkoda że nie zapewniają środków czystości szkoda gadać
anonim 2011-04-25 11:15:07
Ma kolega racje za wszystko potrącają nie dają środków czystości nie rozumiem jak taka firma jak metro to toleruje przecież to uderza w nich niedługo metro zacznie wyglądać jak dworzec centralny jeden wielki syf.Ludzie tak dłużej nie będą pracować umowa zlecenie na 450zł od której odprowadzony jest ZUS reszta z jakiejś spółki z Poznania już bez ZUSU i w obydwu umowach pracodawca może potrącać do 90 procent ale ludzie podpisują takie umowy ponieważ nie czytają umów tylko podpisują rachunków też nie widzą na oczy a kto je za nich podpisuje niewiadomo
Monie 2016-04-20 20:39:45
Cześć czy w dozorbud dzieje się coś lepiej w tym momencie?
Zostaw swoją opinię o dozorbud metro warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dozorbud metro warszawa