Opinie o PHU CARO w Gostynin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHU CARO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU CARO o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU CARO w Gostynin

rubber

ciekawe historie tu wymyślacie :))) sprostowanie: (usunięte przez administratora) nadal jest w CARO i nikt się nie leczy. natomiast (usunięte przez administratora)

nitka

a no właśnie...czyżby (usunięte przez administratora)założyciele firmy (usunięte przez administratora) nie pracowali wcześniej w caro? wywalili was za przekręty! niezłą sobie reklamę robicie :))))

lubek

niezłe głupoty pisze ta konkurencja, szczególnie ta (usunięte przez administratora)dobre! ale musicie być naiwni.(usunięte przez administratora)

Klient z Łowicza

Ze współpracy z Caro byłem bardzo niezadowolony, teraz kupuje w Zgierzu pod Łodzią - (usunięte przez administratora) polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PHU CARO się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Klient z Konina

Jak CARO zlikwidowali to gdzie najlepiej kupować, jest gdzieś hurt koło Konina? Klient z Konina

klient z Olsztyna

Słyszałem że się likwiduja, czas na to. I tak sukces ze tyle to trwało .(usunięte przez administratora). W Olsztynie wszyscy wiedzą ze sie kończa. Klient oszukany przez Caro.

To co zawsze, wszyscy do posredniaka( niestety)

maciej

(usunięte przez administratora) i co dalej będą robić? Zmieniają branżę?

Marusia

A ja słyszałam że do końca sezonu ,to jest do pażdż.ernika

zainteresowany

UOP - skąd takie informacje, że firma istnieje tylko do końca roku? Zmieniają branżę czy może przenoszą siedzibę? Mógłbyś bardziej nakreślić?

UOP

Firma istnieje tylko do końca roku.

rydel

widzę że dużo się tu dzieje, a jak się dzieje to warto się koło tej firmy zakręcić-taka reguła

Pytam o dyrektora w wiele slyszalem czy to prawda ze jest super gosc chce cv z�ozyci dlatego pytam

Obcy

Nie pracowałem w firmie CARO lecz znam trochę(usunięte przez administratora). nie będę wspominał bo już tam nie pracuje (chociaż jego odejście uważam za cios dla firmy). Natomiast tzw "manager" wspominany "ciepło" w wypowiedziach (usunięte przez administratora) którego mu zazdroszczę - [dane osobowe usunięte przez moderatora] nie mogę wyjść ze zdziwienia jak mógł się nimi otoczyć. Z tymi panami firmie grozi kompletna klapa. Chyba, że [dane osobowe usunięte przez moderatora] na firmie nie zależy - to co innego.

ex

Jeśli jesteś (usunięte przez administratora), ale lubisz podlizywać się (usunięte przez administratora)j, donieść kawkę/herbatkę i nie tylko, to zdecydowanie jest to miejsce dla Ciebie. Firma CARO takich właśnie docenia (w tym również finansowo). Np. ostatnio wyprowadzanie psa na spacer bardzo popłacało, jak również przypisywanie sobie roboty, którą ktoś inny wykonał. Natomiast jeśli jesteś pracowity, solidny i uczciwy, to raczej poszukaj sobie innej pracy. Na pewno Cię tam nie docenię, a o szacunku też raczej zapomnij. Zarząd chwali się dużą rotacją pracowników i nie zdaje sobie sprawy, że utrata dobrego pracownika to konkretne straty finansowe dla firmy. Nowy pracownik przez kilka/kilkanaście tygodni jest raczej kompletnie bezproduktywny. CARO to kuźnia handlowców (i nie tylko) dla konkurencji. Z jakiś przedziwnych, kompletnie dla mnie nie zrozumiałych powodów, osoby odpowiedzialne za dział sprzedaży, doszły do wniosku, że częsta wymiana handlowców to jest właściwa metoda zwiększenia sprzedaży :))) Tak więc, po tym jak handlowiec nauczy się rozmiarów, kolorów i klientów, zostaje zwolniony lub zmuszony do odejścia. Brawo! :) Strona 1 z podręcznika „jak zarządzać firmą by zmniejszyła sprzedaż, a następnie upadła”. (usunięte przez administratora)handlowy o (usunięte przez administratora)(wyrządzili/wyrządzają firmie sporo złego). Traktowanie klienta, to też str. 1 z podręcznika „jak skutecznie odsyłać klientów do konkurencji”. Nawiasem mówiąc, traktowanie pracowników i klientów wynika chyba z przerośnięteg(usunięte przez administratora) Firma miała swoje „5 min”(usunięte przez administratora)

kapitan

No właśnie, to jest problem tej firmy. Powinna mieć dobrego managera takiego, o jakim pisze LOS, a ma tak beznadziejnego, że szkoda słów.

los

manager i jescze raz manager w firmie to tega glowa , wie jak dzialac i zarzadzac kadrami i swoimi wiernymi pacownikami. wyglad aparycja , doswiadczenie i potega sukcesu. Dziala z wielkim doswiadczeniem rozmachem a przede wszytkim wielka wiedza zdobyta w szkole i na poligonie pracy. wielka twarz firmy , doping i desperacja w osiaganiu celow .Podziwiac i byc taki jak pracownicy firmy. Zli to ludzie co złe zeczy o menagerach pisza , zli i pracy nie znaj a i szkoł nie pokonczyli podziwiam i wierze w sukcess firmy . Z takimi managarami . jak w dymi do Pekinu

. . . po przeczytaniu wszsytkiego co tu znalazłem, chcę od siebie dodać, że "los" i "apostoł" to są jakieś bajkopisarze, mają ludzie wyobraźnie . . . zamiast tutaj wypisywać takie banialuki może powinni spróbować tworzyć własną literaturę . . .

apostoł

Caro , to wielka sprawa . dyrekcja wie co robi , wie jak zarzadzac firna , wielki intelekt i doswiadczenie handlowe. Upór, doskonałość.wyczucie rynku .Królestwo pomnikowe w naszym kraju. Pogratulowac i chylicz czoło . Brawo

na szczęście niedoszły pracownik

rozumiem i podzielam wszystkie opinie (usunięte przez administratora)nie poznałem, ale na pierwszy rzut oka chyba przedmówcy mają rację. Dziwi mnie natomiast jedna rzecz - jak tacy ludzie mogą prowadzić firmę? Dziwne, że jeszcze nie padła?! Może ktoś zna odpowiedź na te pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o PHU CARO - Gostynin

PHU CARO