Opinie o PHU CARO w Gostynin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHU CARO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU CARO o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU CARO w Gostynin

los

Dyrekcja , rozmach działania , kolosalna kompetencja , wiedza , doswiadczene zaangazowanie , kolezenstowo. Ktos kto daje swoje serce na dłoni,otwartosc . Na rane miod. Przyjaciel. Szkoda ze takich ludzi o takim sercu jest tak mało . Prawdiwy przyjaciel

los

Pan Prezes to siła spokoju , doswadczenie , zrozumienie , obiektywizm, wielki wizjoner . Wielki szacunek ,wielka osobowosc

Weteran

Jak to się zwykle mówi ''ryba psuje się od głowy''Jak w firmie może być dobrze skoro sam jej (usunięte przez administratora).Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Kiedyś porzcownik

Pan (usunięte przez administratora)doprowadza Caro do upadku,i wszystko ku temu dobrze prowadzi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PHU CARO się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Barti

wysłalem tam swoje cv ale widze że opinie sa jednoznaczne.... dzięki Panowie. pozdrawiam

niegdyś pracownik firmy

W stu procentach się z tym zgadzam, no może w 90%. Według mnie kadra managerska to nie ludzie którzy się do tego nie nadają a ludzie całkowicie (usunięte przez administratora) Powodem tych zwolnień, może być fakt, że pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora). Jeśli nic się nie zmieni, to długo nie pociągną. Wkrótce nikt nie będzie chciał tam pracować. Osoby zainteresowane pracą w firmie CARO mogą być pewni 2 rzeczy: na pewno wzbogacą swoją wiedzę i doświadczenie; od pierwszego dnia pracy będą mieli przyklejoną tabliczke "(usunięte przez administratora)

były pracownik CARO

Hurtownia powinna sprzedawać towaru hurtownikom, a nie osobom, które kupują po jednej sztuce produktu - może stąd wynikają trudności w uzyskaniu ceny. Nie musi to od razu oznaczać, (usunięte przez administratora)br /> Przy okazji: gdzie na stronie internetowej jest cennik? Ja nie mogę go znaleźć. Odnośnie samej firmy i pracy w niej, to, jak w każdej firmie są dni gorsze i lepsze. Niestety, firma Caro ma jeden, dosyć poważny problem: managerami są ludzie, którzy się do tego kompletnie nie nadają. Co z resztą ma swoje odbicie w rotacji pracowników (nie zawsze to firma zwalnia ludzi, dużo częściej to ludzie rezygnują z firmy).

dotyczy działalności firmy

chyba (usunięte przez administratora) bo w gdyni normalny klient nie dowie się ceny nagrobka tylko musi prosić kamieniarza aby zapytal o cenę a ten dodaje swoje i wychodzi cena kosmiczna zupełnie nie związana z cennikiem w internecie a ludzi zminiają jak rękawiczki

Zostaw merytoryczną opinię o PHU CARO - Gostynin

PHU CARO