Opinie o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Irlandczyk

Praca super dla ludzi bez ambicji i planów na przyszłość musisz robić to co ci kaza za śmieszne pieniądze i jeszcze kopia Cię po 4 literach mówiąc że mało to słowo w tej firmie dużo znaczy mało zarabiasz a dużo pracujesz teraz mam 1700 euro na wózku w Irlandi i szacunek w Pracy oj dziękuję losowi że się stamtąd zwolnilem

Nana

Czy jest jakieś stanowisko w LM, na którym pracuje się pn-pt, bez weekendów. Wiadomo, że na pewno nie handlowcy ;) Proszę o informację od osób, które mają pojęcia, znaja strukturę firmy.

Poinformowany
@Nana

Jedyne stanowiska od po.-pt to Dekorator, Informatyk i Księgowość. Oraz Logistyka czyli przyjęcie towaru

Ostatni Mohikanin :)

Pracowałem tam :) już nie pracuję. Klauzula poufności już mnie nie dotyczy :) Jestem szczęśliwy, ze już tam nie pracuję, a wypaliłem się ponieważ mój kierownik został dyrektorem na innym markecie. Wypaliłem sie bo nie miałem wsparcia u nowego kierownika, który uważał mnie a za nic. Czasem żałuję, ze tam nie pracuję, ale to tylko dlatego, ze lubiłem tych ludzi z którymi pracowałem. Nie lubiłem natomiast klientów. Czasem miałem ich po dziurki w nosie... a wiem co piszę bo pracowałem na jednym z najgorszych działów. Drzewny... dokładnie pilarz. Jeszcze na samym dziale jest lajtwo bo możesz sobie siąść i pośmiać poogląda (usunięte przez administratora) ale już na samej pile jak nie masz klientow to tniesz zamówienia i mówię tu o zamówieniach np na 20 płyt 2800x2070 gdzie wychodziło 140 formatek plus oklejenie i wywiercenie otworów pod zawiasy (usunięte przez administratora) kołchoz, dobrze, że od razu odeszliśmy od wycinania tych otworów, bo samemu na zmianie szło sie zapier... Wreszcie powiedziałem dość. Teraz pracuję w innej firmie :) bez kontaktu z klientami i mam znacznie więcej niż zarabia koordynator w tej szanownej firmie :) a robię tyle co nic :D wolne weekendy :) fakt prawie znikomy rozwój ale po co mi rozwój przez najbliższe 5 lat? skoro i tak zarabiam więcej od zwykłego pracownika LM, a robię 1/10 tego co on? Nie polecam pracy na pile, chyba, ze masz totalnie wyjeb... ale to i tak Ci nic nie da :) bo jak bedziesz miał wyjeba... to Cię zwolnią :D

Klient

Żenada już nigdy wiecej nie pojadę do tego sklepu i nie zrobie zakupów.Sklep nawalil z towarem brak kontaktu kierowniczka na dziale drzewnym porażka.Brak kompetencji jK również osoba następująca kierownika .

Ewa Michalska Rabiasz kolejnej francy warta. Z Auchan do Leroy Merlin. Unikanie obowiązków, palenie papierosów w czasie przeznaczonym na pracę, oczernianie innych. Podaj sobie amebo fał szywa rękę z Ewą Gaurą. Obydwie na współ z Leroy, Auchan, Real siebie warte. Idealnie pasujecie do tych żałosnych firm. Dwie gł upie łaj zy dewizą równie głu pich molochów. Z jednego wylatujecie i w drugim szukacie schronienia pomimo nieustannego łamania przepisów kodeksu pracy i kodeksu karnego. Coś takiego jak wy - zwierzchnicy pozwalają na to. Kurtyzany sklepów wielkopowierzchniowych.

Pustostan kurtyzan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Kierownik 21

Ja też tam pracowałem podobnie jak wcześniejszy przedmówca ale na wyższym stanowisku zgodzę się że można gdzie indziej dostać więcej i lepszy szacunek od kierownictwa współpracowników . Przepraszam tych których gnębilem ale to korporacja jak nie" kopiesz " podwładnych to nie pracujesz i dyrektor cie źle widzi.... poniekąd dziwię się że taka duża bogata firma nie potrafi stworzyć godzinach zarobków i dobrej atmosfery w pracy. Najbardziej denerwować mnie tam to wieczne Donoszenie na współpracowników ale taki tam system jest stworzony. w obecnej firmie dyrektor podobno jak ktos mu donosił to zwalnial natychmiastowo bez podawania przyczyny ale inna kultura i tożsamość w tej firmie jest.

Pafcio

Po przeczytaniu wqszych postów nievwiem czy śmiać się czy płakać...od poniedziałku mam pidobno zacząć przygodę z LM...ale co ma być to będzie..ja sie pracy nie boję..

strim

Nie moge pojąc dlaczego jest rozmowa kwalifikacyjna na magazyniera, człowiek szuka pracy dostaje telefon na rozmowe i pytają dlaczego chce u nich pracowac, ludzie na boga chce pracowac, a to nie jest praca biurowa żeby takie wymagania były.

mexx
@strim

i.pomyslec ze moj brat we francji matyle samo 1680 ale euro +100%platne nocki czyli 1800euro lekko awy mowicie ze 2000zl to duzo tyle to mialam w 2004 rokub jako studentka na pol etatu ,kuzwaa mentalnosc niewolnikow ale co sie dziwic jak wsioki rzuszaja do stolicy i w (usunięte przez administratora) by weszli za awans albo 1800netoo kierownik republika bananowa gdzie gora pisze pozytywne komenatrze

ONA

Widzę że wszystkim tu sie tak pracować chce jak mi... Najlepiej 8 h nic nie robić i mieć 2 lub 3 z przodu netto!! Za swoją pracę oczekuj tyle ile sam wypracujesz, na początku mniej, potem staraj się czymś zabłysnąc, awansować, starać o podwyżkę. Lenie z was i tyle.. (Może nie ze wszystkich) ale większość komentujących nie ma żadnej motywacji do pracy. straszne. Ja idę dziś na rozmowę do LM w Lublinie, nie oczekuję minimalnej, mam doświadczenie, wykształcenie, niezbędną wiedzę, kontakty, portfel własnych klientów (firm), idę przygotowana i z argumentami, startuję na niezależne stanowisko, sami mi zaproponowali jak wysłałam CV. Tak podchodzić trzeba do pracy, chęci, motywacja, przygotowanie. Fora pełne hejtu piszą sfrustrowani ludzie którym nie poszło bumelowanie i ktoś im szczerze podziękował za bezowocną wspólpracę... Tak uważam:-)

on
@ONA

No to sobie startuj jak lubisz gibać za 2000zł. Nie wszystkich którzy tu są zostali zwolnieni . Bo na pewno są wśród nich ludzie którzy są ambitni i poprostu sami odeszli bo nie zgadzają się na słabe warunki płacowe w stosunku do wykonywanej pracy i nie mają przymusu tam pracować. Mówisz że zarób na początku mniej ... a potem się wykaż ... no okej , ale ile czasu będziesz się wykazywać - 2 -3 lata ? żeby dostać 300zł podwyżki ? proszę Cię ... co innego gdyby była określona jasno ścieżka kariery.

Malina
@ONA

O K..... i tak tam nie zrobicie pracowałem tam 4 lata wykończyli mnie psychicznie i basta sobie powiedziałem teraz pracuje w małym salonie i praktycznie poza obsługa klienta internetem nic nie robię mając te same pieniądze nowi jak sie wybieracie tam zadajcie godzinach stawek bo później i tak nie będzie podwyżek a

poznań

a ktoś z Was orientuje się jak wygląda praca w LM w Komornikach(Poznań)? bo chcę zmienić pracę ale słyszałam na temat LM różne opinie - i dobre i złe, więc ciekawi mnie jak jest w Komornikach

inna

R3PL: szkoda że ten kodeks etyki działa tylko w jedną stronę. Kiedyś może to zrozumiesz. Od siebie dodam, że z plusów to umowa o pracę i wynagrodzenie na czas. Minusów sporo, ale nie chcę sobie psuć niedzieli ;) W skrócie sztuczna przyjacielska atmosfera, a jak się obrócisz...

mya

Pracowałam w LM przez rok ( Warszawa) Wypłata na czas, umowa o pracę. To plusy pracy w LM. Odnośnie czasu pracy, ja akurat trafiłam na w miarę normalnego koordynatora i w kwestii grafiku nie było tragedii, można było się dogadać. Gorzej pod tym względem było na innych działach ( z tego co słyszałam od koleżanek i kolegów z innych działów ) więc to kwestia dobrej woli osoby układającej grafik. Ogólnie wymagania nieadekwatne do pensji (1700 zł netto). U mnie na dziale spora rotacja pracowników, odeszło kilka osób w ciągu paru miesięcy

Misia

Nati, na Bonarce jest dokładnie tak samo. Zero szacunku do pracowników. Szmacą nas i nikogo to nie interesuje. Powiedziałam sobie dość i złożyłam wypowiedzenie. Od nas wymagają szacunku i uśmiechu na twarzy, ale jak mnie klient wyzywał przez 1,5 godziny wszystkimi możliwymi wylgaryzmami i nikt nie stanął w mojej obronie (zwierzchnictwo uciekło ze strachu) to było ok. Ludziska omijajcie ten sklep z daleka.

R3PL

Nati, nie ładnie tak pisać o swoim pracodawcy choćby to i nawet był zły. wiesz co to takiuego "kodeks etyki"? pewnie, że wiesz sama go podpisałaś. Zarobki 2300 brutto. Spróbować zawsze można, zawsze można także odejść z pracy ;) tak sie zastanawiam nad twoim nickiem... hmm "Nati" sprawdzimy ;) P.S: radzę nie pisac, żle nt LM Modlniczka, jeśli nadal sie tam pracuje... p.S2: przeczytaj ksiażkę Marc Elsberg "Zero", a później zastanów sie dwa razy nad pisaniem podobnych komentarzy.

Nati

Pracuję w LM Modlniczce kilka lat. wynagrodzenie jest minimalne, premia kwartalna raz na ruski rok, w tym miesiacu mamy wolnych ok. 17 SIEDEMNASCIE miejsc bo ludzie sami sie zwalniaja (ok 9 w tym miesiacu), grafiki czesto sa zmieniane w ostatnim momencie i masz byc bo "polecenie sluzbowe" dyrektor chodzi na zakupy po godzinach otwarcia, zdarza sie ze wychodzi pol godziny po zamknieciu. akcje z turdnym klientem zawsze koncza sie g;askaniem klienta i gnojeniem pracownika niewazne kto ma racje. Mamy plan urlopowy ale (usunięte przez administratora) z tym bo laski z kadr Ci napisza ze jak nie wypelnisz glupiej karteczki przed urlopem to Ci nie zaplaci za urlop, nikogo nie obchodzi ze urlop byl zaplanowany w styczniu i wprowadzony do tempory..karteczka musi byc. nocne zmiany...pisane jak wyzej...chcesz tu pracowac? Zapraszamy...

JAICHUJ

W LEROY PRAWCUJĘ OD 2 LAT. JESTEM PRACOWNIKIEM LOGISTYKI CO W ROZUMIENIU WIELU ZNACZY TYLE SAMO CO KLOWN W CYRKU -NIBY NIE ŚMIESZNY, NIBY NIE POTRZEBNY ALE JAK JUŻ JEST TO SIĘ POPATRZMY. PRACA W LEROY TO MASAKRA. TYLKO WYPŁATA JEST NA CZAS. RESZTA TO MIN: ROBIENIE KILKU (U NAS KULKUNASTU) RZECZY NA RAZ, WIECEJ "MYŚLĄCYCH" (KOORDYNATORÓW) NIŻ ROBIĄCYCH Z CZEGO ŻADEN NIE WIE PODSTAWOWYCH RZECZY Z LOGISTYKI - CHYBA TYLKO ODBIÓR ŚMIECI ZAMAWIAJĄ, PRACA PO GOPDZINACH- OCZYWIŚCIE NIE PŁATNA TYLKO JAK COŚ TO ODBIÓR GODZIN WTEDY KIEDY TRZEBA A NIE KIEDY TOBIE PASUJE, I WIELE WIELE INNYCH... ! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I SAM SZUKAM CZEGOŚ GDZIE DADZĄ ZARBOIC Z WKŁAD PRACY BO TU ZAPIERDZIELAM A KASY DOSTAJĘ OKOŁO 1600 NA RĘKĘ PRZY DOBRYCH WIATRACH.

Polak
@JAICHUJ

To samo jest w Auchan. Z reszta ten sam właściciel......

marta

Brak profesjonalizmu, kultury osobistej i postaw wiedzy z zakresu kadry zarządzającej. W odróżnieniu do managementu, pracownicy szeregowi to utalentowani, pełni energii i potencjału ludzie. Tak trzymać Bielsko-Biała :-)

notoco

w sklepie w bielsku powstał związek zawodowy z jednej prostej przyczyny - mobbing [!!!], trzeba to jasno powiedzieć, u nas jest podobnie ale nikt o związkach nie myśli, ludzie się boją, ciągłe groźby i straszenie naganami za byle co, końca nie widać tej paranoi, czy ktoś w końcu coś z tym zrobi? powodzenia bielsko-biała, ratujcie co się da!!! precz z wyzyskiem!!!

król

podobno w bielsku biała założyli związek zawodowy, wie ktoś co więcej?!

krokodyl

ja pracuje już kilka lat w LM w BYDZI - tragedia jest coraz gorzej (zapytacie jak jest tak źle to dlaczego tam jeszcze jestem bo w bydzi brak dużych zakładów pracy tylko markety stawiają :( uwierzcie ze większość z Lm by sobie poszła ale dla wszystkich miejsca nie ma w innych zakładach)spora cześć już robi sobie jakieś kursy i kwalifikacje i z początkiem roku odejdzie , kiedyś była fajna atmosfera fajni kierownicy (wymagający ale ludzcy )- dyro to jedno wielkie nieporozumienie rpzwala powoli "sklep" codzi o ekipe ludzi zdolnych i pracowitych tak zle jeszcze nie było ale można zapytać w innych sklepach gdzie był "szefem" najciekawsze jest to ze nikt tego z centrali nie weryfikuje niech przyjadą zapytają losowo wybranych przcownikow nie wytypowanych przez LM bydzia . - kiedyś wypadło zle BSP to dyro wpadła na pomysł ze zrobi zebranie z pracownikami (pranie mózgu )i wyleczy atmosferę (dla centrali cos zrobil żeby polepszyć atmosferę ) tylko kto przy zdrowych zmysłach w oczy temu "szefowi " powie jaki jest jak traktuje ludzi jakie bledy popelnia ile pieniędzy marnotrawi przez swoje bledy i nagany nie dostaje - wiadomo ze długo zwukły żuczek by sobie nie popracowal , jest to człowiek który nigdy nie powinien pracować z ludzmi , opowiem tylko w skrucie o traktowaniu na pracowników tych z "podłogi " i tych "lepszych" kierownicy itp.- pewnego razy miał ktoś przyjechać wiec zarządził wielkie sprzątanie sklepu i magazynu zaznaczam ze mieli sprzątać wszyscy "szef" i ci "Lepsi" na celu miało być pokazanie tym z "podłogi" ze nikt się pracy nie boi i oni nam pokażą :) ogłosił to wszystkim i zaczęli "prace" - patrze idzie brygada ratunkowa wyposażona w nowiuśkie rekawiczki myśle sobie będzie się działo chociaż raz :) po kilku godzinkach kręcenia się po magazynie (każdy miał tel i ludzi z "podłogi" jak zabrakło to dzwonił po następnych , wiec inni pracowali a oni mogli odłożyć te fajne nowiuśkie rękawiczki spowrotem na półeczke po ciężkiej pracy poszli na długi odpoczynek i już nikt ich nie widział tak wygłądaja wielce promowana akcje przez naszego "szefa" on chyba myśli ze nikt nie patrzy czy co na sklepie jeden wielki smiech każdy ma polewe o "szefu" głowa do góry i idzie dumnie ja to on się ciężko napracował - nastepna sprawa oszczędności my ludzie "podłogi " jak mamy jakies szkolenie mamy w sali konferencyjnej (wiadomo oszczednosci itp. i dal nas jest to jasne ok dużo mówią o oszczędnościach ma to robic każdy i ok)a "lepsi " jak mają jakąś większe ważniejsze sprawy w ramach oszczędności jadą np. do Myślecinka w tam sobie wynajmują salke (oczywiście chyba za darmo bo kaza oszczedzc)do tego jedzonko i picie (chyba tez za darmo oszcednosci ) i tak sobie wielka geardia "lepszych " spedza w ramach oszczędności i chyba też braku miejsca w sali w LM bo ich az 13-15 jest ...... smiech na sali a przukładów jest mnóstwo

marcin

Polecam, Leroy maerli w Ursusie, pani Kadrowa umawia na rozmowe a potem jak się przychodzi na rozmowe to okazuje się że nie powiadomila kierownika i anuluje rozmowe. Postaram się o nazwisko tej (usunięte przez administratora) zebyscie wiedzieli. ogolnie markety odradzam porazka!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Sp. z o.o.