Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Pjoter

Cześć, Jak wyglądają warunki pracy na stanowsku mechanika utrzymania ruchu ?

Magazyn
@Pjoter

Polecam Ciskać kilogramy :D kolega mechanik się zainteresuje

pytajnik

Ciekawe,na podwyżki dla polaków nie ma pieniędzy ale na zatrudnienie całej armii "braci" zza wschodu już się kasa znalazła...szach mat

@pytajnik

Bo wzrastają zamówienia i są potrzebne dodatkowe osoby. Pomyśl, to nie boli

Snickers

Jesteś niewydarzony!

Prawda
@Mars

Mars zapamiętaj oczywistą oczywistość że to ludzie są kapitałem tej firmy. Nie inwestując w kapitał jesteś skazany na przegraną.

Inwestor
@Prawda

Magna,inwestuje-co tydzień na stronie Ranstad nowa oferta pracy w MAP.I wsparcie z ukrainy jak widać na hali całkiem,całkiem.

Bozena
@Inwestor

No masz rację las rąk chętnych do pracy. Jeden po spożyciu drugi bez rękawiczek no jest się czym chwalić. Jeśli to ma być ta strategi na uratowanie fabryki to tylko pogratulować. Bałagan zła atmosfera, wygórowane oczekiwania no i masło w prezencie.

Lider
@Bozena

Dokładnie tak, brak wydajności mieszanie składami, a później zdziwienie dlaczego tylko tyle. Poprzedni zarząd też pozwolił odejść tym doświadczonym mówiąc że ma ludzi tyle ile chce. Ale tych co potrafią pracować dużo już nie zostało, a reszta jest w SK można zrobić wycieczkę i zobaczyć jak wyglądają zadowoleni pracownicy. Jeżeli ludzie nie będą dobrze opłacani i szanowani leżycie.

@Lider

A propos SK... Zaraz po nowym roku ruszają rekrutacje na drugą halę. Wszystkich chętnych, otwartych na nowe doświadczenia i gotowych do nauki zachęcam do śledzenia ofert na OLX czy Pracuj.pl, tam na pewno niebawem pojawią się ogłoszenia. Może to najlepszy czas, żeby się wyrwać z magnowskiego Mordoru!

XxxX

Jeszcze sobie ktoś to do serca weźmie.... I rozpłynie się po szerokich wodach niczym oka w rosorze.

XxxX

"Możecie się rozpływać z zachwytu nad bezwarunkową wiarą, a ja uważam skłonność do niej za coś przerażającego i absolutnie podłego"

Mateusz Birkut

Kto w pracuje w Magnie,ten się w cyrku nie śmieje.

Ons
@Mateusz Birkut

I tutaj masz rację.

patrząc z boku

1.26 podwyżki,obcinanie premii,odpowiedzialność zbiorowa za wszystko,niepewna przyszłość...Pan A.S. sam tego wszystkiego nie załatwi w starciu z kimś kto słucha tylko siebie.Może dlatego przyszedł rządzić do Magny by powoli ją wykończyć?Teoria spiskowa lecz kto wie co jest tutaj prawdą?jeśli nie będzie jedności w pracownikach podpartych związkami to nic i nigdy się tutaj nie zmieni chyba że na gorsze

patrząc na wprost
@patrząc z boku

Dokładnie!!! Sam Andrzej nic nie zdziała. Musimy go wspierać i walczyć razem z nim, a nie stać z boku i się wymądrzać. W jedności jest nasza siła!!!

Trochę prawdy
@patrząc na wprost

Tutaj nie trzeba się specjalnie wysilać wystarczy się zastanowić co by było gdyby nie było związków? Scenariusz niech każdy dopowie sobie sam.

patrząc na wprost
@Trochę prawdy

Bylibyśmy w czarnej Dooopie i zero podwyżek. Tak by było bez związków.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Brudzio

Czy ten starszy pan może już odejść z Solidarnosci( najlepiej w poniedziałek) i przekazać stery temu młodemu? Będzie dużo lepiej.

ojej
@Brudzio

Czyżby A.S. nadepnął znowu komuś z dyrekcji na odcisk, że znowu nagonkę zaczynacie na niego?

Laska z Solidarności
@Brudzio

Co masz do tego starszego miłego PANA?.Gdyby nie ON zapierdzielałbyś za jeszcze mniejsze grosze.Daj mu spokój.Nie pasuje Ci Zwolnij się i tyle.

Szybkipracownik

Ogółem łatwa praca i adekwatne do niej zarobki :) Przemili ludzie, przynajmniej ja takich spotkałem. Przemili liderzy również na takich trafiłem. Zazwyczaj 8h stania przy maszynach z możliwością zmian stanowisk plus dwie, trzy przerwy na wc czy papieroska. Jeśli pracujesz i widać efekty nikt się do ciebie nie ( (usunięte przez administratora)). Ludzie są świetni można o wszystkim pogadać doradzą w każdej kwestii oraz pomogą. Praca dla nie wymagających chociaż 8h trzeba przestać. Średnio koło tych 2400 można zarobić zależy czy są soboty czy nie ma. Pozdrawiam cała Magne :)

hhh

A to dziwne? Ostatnio słyszałam, że na pokrywkach jest tak fajnie, norma spoko i robota łatwa. I mówił to pracownik pokrywek. To gdzie tu prawda?

Bozena
@hhh

Zawsze znajdzie się ktoś nie stabilny emocjonalnie. Jeden lubi pomarańcze drugi smarki.

Klops

Tobie gdzie bys nie poszła i tak bedzie źle. Pamietaj wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Zobaczymy jak trafisz do nas na piece to dopiero bedziesz płakać cwaniaro.

covidek

Magna...(usunięte przez administratora) ...za 19zł brutto

Rampampam

Hej gdzie są zapisy na tego busa co man zawieść po masło do Bielska?

@Rampampam

Poczekaj do poniedziałku do rana,pojedzie na taczce to masło razem z nim.

Mc2

Pamiętam ten argument. Niezmienny od lat. Gdyby pensja rosła wraz ze wzrostem norm zarobki w magnie byłyby o wiele lepsze, a tak to zgarnia kasore kolo stojący ze stoperem za usprawnienie procesu produkcyjnego. Paranoja.

@Mc2

Dokładnie, masz rację. Pamiętam jak rozpoczynałam pracę w Magnie X-lat temu to koleżanki z poprzedniego zakładu pracy mi zazdrościły, że udało mi się dostać do MAP, zarobki były konkurencyjne i praca była fajna. Teraz koł...choz za marne pieniądze.

Asia

Jestem zainteresowana praca w tej firmie.czy sa przyjecia?

Na razie są zwolnienia.

zapraszam do SK
@Asia

hej zapraszam do SK. Praca dla kobiet jest w jakości, miła lekka i przyjemna. Czysta, warunki temperaturowe bardzo dobre.(usunięte przez administratora)m Rozglądaj się też za stanowiskiem Inspektor kontroli jakości w SK.

Pingwin
@zapraszam do SK

SK? "czy to mowa o nowej firmie w Tucznawie?

@Pingwin

Pracownik SK
@zapraszam do SK

Bardzo proszę pracowników Magny o nieroznoszenie nieprawdziwych informacji po zakładzie. Ja wiem , niektórych to boli, że można zwolnić się i trafić do lepszej i spokojniejszej pracy za lepsze pieniądze. Ale po co od razu puszczać "bujdy na resorach"?! P. S pracuje mi się w SK bardzo dobrze! Z poważaniem Były pracownik Magny- zadowolony pracownik SK

Fafa
@Pracownik SK

Zwolniłaś się z Matmy siedzisz w SK,po co się odzywasz.Co Cię interesuje Magnat.Boisz się,że ktoś zabierze Ci stołek.I tak spotkasz tam za 2 miesiące połowę swojej starej firmy.

@Fafa

Na pewno nie połowę firmy i na pewno nie tam. Z ludźmi żyło mi się dobrze, więc się nie boję ani o stołek, ani że będę z kimś ewentualnie pracować. Niech zamkną buzię ci, którzy g....no wiedzą a zabierają głos. Tyle w kwestii interesowania się Magną.

@Fafa

Nie umiesz ani pisać, ani czytać ze zrozumienie. Gdybym się bała o to że ktoś zabierze mi stołek to nie pisała bym postu o tym aby się tam zatrudnić XD Ogarnij logikę

hahahaha

tam będą 4 hale, szansa na spotkanie kogoś kogo nie lubisz w magnie będą małe.

Mak

Jeszcze starym pracownikom się nie dziwię, że pracują w Magnie, ale tym co robią kilka miesięcy już tak. Ngk czy teraz SK to inny poziom pracy niż w tym kołchozie.

Serio?

Na każdym forum jest pełno, niezadowolonych, zrzędliwych frustratów. Nie kreujcie swojego poglądu na podstawie tych opinii! Okazuje się bowiem, że wszędzie jest beznadziejnie, wszędzie pracują okropnie ludzie, kadra zarządzająca jest (usunięte przez administratora) i w ogóle wszystko jest BE! Gdzie najprościej wylać swoje gorzkie żale? Na forum bo anonimowo i nikt ci nic nie zrobi. A siejących ferment nie brakuje, więc do tych wszystkich opinii na forach zawsze trzeba podchodzić z dystansem.

Oberwator
@Serio?

Tego zakładu już nic nie uratuje. W rankingu na nie fajnych zdobyliśmy wszystkie możliwe trofea. Czy u innych jest lepiej czy gorzej nie wiem ja pracuje tu i to mogę ocenić. Oceniam źle z uwagi na place, atmosferę, chore oczekiwania oraz nagminne łamanie praw pracowników. W tej chwili jedynym ratunkiem dla obecnego zarządu jest tylko pielgrzymka i modlitwa.

Serio?
@Oberwator

Niestety, tu się muszę z tobą zgodzić, jestem byłym pracownikiem tego zakładu i też jestem zdania, że zakład stacza się po równi pochyłej na wszystkich frontach. A zarząd to najlepiej wywieść na taczkach z gnojem za bramę a jeszcze lepiej za granicę przynajmniej województwa!

aha

Pracowałam lata w Magnie i pracuję teraz w SK. Nie pisz na temat tego drugiego dopóki się nie przyjmiesz. Ja zmieniłam (usunięte przez administratora) na SK i jestem super zadowolona

Miła
@Asia

Masz 2 wyjścia być (usunięte przez administratora) lub strajkowac.

Gonti9842

Jakie jest wynagrodzenie??

@Gonti9842

Na pracę na stałe nie licz! Teraz potrzebują to werbują i obiecują gruszki na wierzbie . Jak spadną zamówienia będziesz pierwszy do wylotu.

magnowicz

To ciekawe co piszesz. Ludzie dostali teraz umowy pod Magną. Widocznie z ciebie był taki super pracownik, że byłeś pierwszy do wylotu...

@magnowicz

Dostali, bo część musiała dostać. Nie ogarniesz tego, więc ci nie będę tłumaczyć. Resztą będą żonglować do woli. Dla twojej informacji sam się zwolniłem z tego (usunięte przez administratora) Powodzenia w dochodzeniu do niczego w tej firmie.

niu łorker

Skoro tu nie pracujesz to po co zabierasz głos i siejesz ferment jak nie wiesz jak to wygląda od środka.Aktualnie ludziom którzy się przyjmują mówi sie wprost ze początkowo będa pracować trzy miesiące a potem się zobaczy.Po drugie jakie jest zainteresowanie ta ofertą,ile osób zostało z tej małej garstki przyjętych?

Hahaha
@niu łorker

Tutaj zawsze tak było. Jeśli był potrzebny człowiek dostawał umowę na czas określony. Tym pod agencja obiecują zawsze. A tak naprawdę to szanse na spełnienie tych obietnic to 50% albo i mniej. Jak spadną zamówienia znów to najpierw poleci tymczasowy a potem ten z umową na czas określony.

Mars

Ostatnio jest już zmian, zarząd na spotkaniach określa jaka jest sytuacja w firmie i kierunek rozwoju w tym trudnym czasie w gospodarce. Uważam, też że dobrym pomysłem jest pomysł, rozwiązać związki które tak mieszają i kłócą ludzi

@Mars

Chyba cię człowieku pogięło już zupełnie. Bez związków to tam już w ogóle nic nie będzie, ani podwyżek, ani w razie potrzeby żadnej interwencji. Nie pleć głupstw, że związki mieszają i skłócają ludzi.

przeciwko łamaniu praw
@Mars

związek to dla mnie jedyna dobra rzecz która jest w tej firmie

Neo
@Mars

Rozwiązać to możesz sobie buty oraz zarządowi bo z wpisu wynika że robisz to na codzień. Jak nisko trzeba upaść aby zmuszać pracowników do spotkań ponieważ dobrowolnie nie chcą słyszeć tych kłamstwa.

magnowicz
@Mars

(usunięte przez administratora)A może jednak dyrekcja koniecznie chciałaby się związków pozbyć?? Związki na pewno nikogo nie skłóciły i nie skłócą. Wręcz przeciwnie, potrafią zjednoczyć pracowników, bez względu na to czy ktoś do Solidarności należy czy też nie. Pokazaliśmy to, że potrafimy działać razem we wspólnej sprawie już w zeszłym roku. I tym razem jeżeli będzie potrzeba też to pokażemy. A dyrekcja pewnie tego się obawia skoro takie wpisy jak twój tutaj się pojawiają.... Same te żenujące wczorajsze polecenia aby stawić się na zebraniu już dużo pokazują jaka dyrekcja Magny jest zdesperowana.... Cyrk. Panowie może lepiej odejść samemu z twarzą póki czas...:)

@hhh

Podwyżki są w miarę możliwości i zysków firmy. Weźcie pod uwagę że cały świat zmaga się ze spowolnieniem. Pracowałem w różnych firmach, uważam że tutaj związki buntują ludzi i przedstawiają im tak zarząd jak im pasuje. To trochę jak partia rządząca która kreuje wizję Uni Europejskiej po swojemu

@magnowicz

Takie postępowanie jest pewnie dlatego że ciemnota solidarności zniechęca ludzi do dialogu. Spotkania są poto aby mówić o problemach, o planach firmy, o jej wynikach. Rozmawiać, czyli to co prawdziwa Solidarność powinna robić. Ta w Magnie szuka tylko problemów i haków na wszystko co się da. Mam wrażenie że dobro załogi to drugoplanowy cel, pierwszoplanowy to wojować z kierownictwem.

Seven
@Mars

Cóż zarząd przedstawia się sam jaki jest i to jest pezsporny fakt. Co do podwyżek widać jaki jest kierunek. Nie mieszaj polityki do tego co jest, to obecny zarząd skazuje nas na dziadowanie.

tak akurat
@Mars

Z poprzednią dyrekcją też Związki prowadziły rozmowy o podwyżkach oraz o innych sprawach związanych z Zakładem. Sytuacja bywała różna, raz podwyżki były mniejsze, raz większe. Ale nigdy nie było takiej ignorancji ze strony poprzedników jak teraz, że dyrektor nie raczy odpowiadać na zadane przez związkowców pytania lub pisma skierowane do niego. Jawne lekceważenie związków i próba odwrócenia kota ogonem!!

Jeszcze
@Mars

Bardzo dziękujemy za opinię i wypowiedź. Ten przykład mowy nienawiści skierowany w stronę społeczną wplynol na zwiększenie liczebności w związkach.

status quo

Magna temat dobry do uwagi aż chyba podlinkuję to forum. Wszystkim przyszlym kandydatom Magny zycze przemyslanych decyzji zyciowych. Cieszę się, że mam taki zawód jaki mam i jak przyjdzie odpowiednia chwila to wszystko ujrzy światło dzienne.

inspekcja pracy

Droga inspekcjo pracy bardzo proszę o przyjrzenie się temu zakładowi.

Grunwald

Ach te indywidualne podwyżki. Dziel i rządź. Ci nowi kiero to dramat.

Hahaha

Tak rekrutacje są. Ale tylko z nazwy, bo często już zanim się ogłoszą to wybrany już jest. Więc jest to tylko pro forma.

Major

Hmm nowa wizja czy masz na myśli brak okazywania szacunku nie mówią już o zwykłym dzień dobry. Wiem jedno po przedni zarząd miał wiele za uszami ale nigdy nie było przejawów tak oczywistej formy szykanowania pracowników ora z braku elementarnych zasad kultury. Uciekanie przed odpowiedzią na pytania, nie odpowiadanie odwracanie głowy od problemów tak ja widzę nową wizję. Oczywiście wszech obecne faforyzowanie ludzi od,, siebie''. W moim odczuciu ostatni rok po zmianach pokazał że jest dramat. Nie znam osoby w zakładzie która tego nie potwierdzi.

niu łorker

Sprowadzenie "nowych" maszyn jest według Ciebie gwarancją ciągłości pracy? Popatrz na całą branżę motoryzacyjną na świecie a zrozumiesz jak się mylisz,dlaczego produkcja aut staneła w miejscu.Możesz naprodukować zamków,podnośników tylko komu?

General
@Major

Nie każdy biurowy nie okazuje szacunku wiec nie przesadzajcie proszę, Wiele osób z biur wita sie z każdym na zakładzie, jest nawet taki jeden co ostatnio latał w garniaku, stara ekipa go zna i z każdym sie wita i mówi dzień dobry, Nie możemy każdego wrzucać do jednego worka bo kilka osób jest niemyłych.

Tomasz

Dzień dobry. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Dąbrowy Górniczej. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Magna Automotive ? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Tomasz

@Tomasz

ty tak serio? A Bozia rączek nie dała? Co do firmy szczerze odradzam

Ahh
@Tomasz

Ależ mnie rozbawił twój post. Stawki 19 zł na godzinę brutto. Kantyny nie ma. Jeśli chodzi o atmosferę to mamy dwóch dyrektorów do kitu. Z tego jeden niezrównoważony emocjonalnie. Więc raczej odradzam tą pracę.

jak długo

Jak długo jeszcze będziecie pozwalać na to aby tak wami poniewierano??

@jak długo

Myślisz że ktoś się odezwie?Pojedyńczo nikt a grupowo?

Jaro
@niu łorker

Są tacy co się odzywają i oficjalnie pojedyncza i grupowo. Pisma poszły.

niu łorker

Woda w czajniku już od dawna wrze i bulgota ale co z tego jak w nim nie ma gwizdka...

Olek

Drogie koleżanki i koledzy z Magny ja tylko przypomnę że mamy takie narzędzie jak Magnat HOTLINE i należy z niego korzystać. Jedno zgłoszenie może nic nie da, ale jeżeli będzie nas więcej na pewno coś zdziałamy. Ja swoje zgłoszenie już wysłałem, teraz wasza kolej :) Pamiętajcie w kupie siła. Nie pozwólmy zniszczyć naszej firmy jednemu niezrównoważonemu człowiekowi. Trzeba walczyć!

Za kare
@Olek

Drzwiczki do kominka i spalić na popiół...

Ona

No właśnie! Zróbcie powtórkę z roku poprzedniego! Całkowity bojkot zebrań! Powtórzcie wszystkie działania! Od czegoś trzeba zacząć!

niu łorker

Wielki piwrót magnańskich teorii spiskowych...

Sylwia
@niu łorker

E tam. Niektórym lepiej w drogę nie wchodzić. Najlepiej jest się ukrywać jak ta ciota w krzakach. A jest linia pomocy dla pracowników nawet w sytuacji przemocy w rodzinie. Korzysta ktoś z tego?

@Sylwia

Ktokolwiek odzywa się w jakimkolwiek temacie? wszyscy jak barany idą na rzeź.Opłaty za bus,nadgodziny w tamtym roku,brak urlopów(ich wstrzymywanie),zwolnienia za potknięcia w typie L4,zwiększanie norm,czasów produkcji i śmieszne stawki nieadekwatne do wykonywanej pracy.Linia pomocy?hahahaha

Tsa...
@niu łorker

Nikt się nie odezwie, bo dobrze wiadomo jak jest. Odezwiesz się, to już jesteś według nich niewygodnym pracownikiem do zwolnienia . Nie wolno się odezwać, upominać a już najgorzej mieć rację, bo kto to widział żeby fizol w ciuchach roboczych był mądrzejszy od tego w koszuli. Taka smutna prawda. Najlepiej wsciubic nos w swoje, latać na zmiany jak się im umyśli, nie mieć życia rodzinnego, dzieci, nie chorować, i (usunięte przez administratora) Świątek piątek za psie pieniądze.

@Tsa...

Po co narzekać. Wystarczy zmienić pracę. !!!!

Tsa...
@Ona

Na szczęście Magna to już dla mnie przeszłość :p

Rdzawy
@Tsa...

Dlatego siedzisz tu jak w piwnicy i zalewa cie bo nikt cie nie uszczelnił.

Oj

Pan dyrektor nie panuje nad nerwami? Trzeba umieć oddzielić pracę od domu. Niech się wprowadzi do swojego biura z rodziną i na niej się wyżywa a nie na pracowaniach, mam rację?

yes
@Oj

To co Pan dyrektor zrobił w piątek przechodzi ludzkie pojęcie, ten człowiek nie nadaje się do pracy z ludźmi. Sypią się kolejne zwolnienia

@Oj

Ludzie! Powiedzcie mi co się jeszcze musi wydarzyć się tej firmie, żebyście przejrzeli na oczy? Bo gnojenie pracowników już jest, darcie mordy na ludzi jest, obiecanki cacanki są, co jeszcze musi się stać żebyście walnęli drzwiami z drugiej strony?! No poprostu nie wierzę, że dajecie się tak traktować!!!

@yes

Brak reakcji na takie zachowanie to ciche przyzwolenie przełożonych. Ostatnie sytuację pokazują ile są warci pracownicy. Hotline został uruchomiony.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.