Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

niu łorker

Niepotwierdzone plotki o grudniowym postoju...coś,ktoś?

old worker
@niu łorker

Tak jak piszesz, niepotwierdzone... :)

@niu łorker

Widzisz, że magnę stać na postój wielomiesięczny. Stać ich na premie dla was 1000 zł brutto bez mrugnięcia okiem. Należy się ona wam za sam kolor niebieski i nie musicie tutaj podawać żadnych argumentów. Nie cieszę się z potępienia białych kołnierzyków, ale to się na pewno dokona jeżeli nie dostaniecie od pażdziernika 1000 zł brutto premii.

Lidka

Mam pytanie czy to forum jest tylko dla tygo dziwnego gościa nie można go jakoś zablokować ewentualnie kasowac jego głupie wpisy

@Lidka

Najwyraźniej tak. Wpisy moje i innych użytkowników są usuwane. Może jak ten typek trzeba tu obrażać, wyzywać od (usunięte przez administratora) itp.? Szkoda to marnować czasu.

@Lidka

JA mam coś do powiedzenia, a ty bronisz swojej pozycji kochanki w hoteliku oraz co za tym idzie premii i posady białokołnierzowej w magnie corp. A jeżeli nie to jesteś niedorozwinięta z takimi wpisami. Dodatkowo grzeszysz przeciwko mnie.

@Ona

jak widać nic się nie zmienia jeśli chodzi o wpisy tego kogoś.Najlepiej opuścić to miejsce i zostawić temu psychopacie i jego kumplowi adminowi

nick
@Lidka

jak bedziecie go ignorowac to przestanie. on ma covid

niu łorker

co ciekawe ten oszołom w dziale "rozmowy kwalifikacyjne" istnieje już od znacznie dłuższego czasu i również tam w tonie podobnych wypowiedzi

@nick

grzechy śmiertelne siostro, bez imienia i nazwiska, ale Jezus Chrytus wszystko wie.

niu łorker

Fragment ogłoszenia na Ranstad z 13 października: Szukasz pracy od zaraz i zależy ci na wolnych weekendach? Dołącz do zespołu MAGNA na stanowisko monter półproduktów, korzystaj z bogatego pakietu benefitów i zdobądź cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej! Aplikuj już dziś!

aktualnego

magnowicz

Wolne weekendy aHAHAHAHAHA

@magnowicz

Nowość korporacji- weeeeekend : niedziela plus poniedziałek. niedziela od 14:00 do poniedziałek 22:00

@niu łorker

siłownie nie działają a u lekarza pracują zbrodniarze. BOgaty pakiet. + bogate 440 zł brutto premii - nie do przejedzenia.

@niu łorker

Po co mnie zwalnialiście ? Nie musielibyście zatrudniać teraz.... wogóle te koszty ciągłej wymiany kadr........ .. . . . . .. . . .. . . .. powodują, że macie niższe pensje. Korporacja nie śmiała wam oddać tej kradzieży? teraz czekam na 1000 zł bruttoooo premii w magnie od pojutra. mają wam wypłacić 1000 zł brutto. Przypominam, że obecnie macie bardzo niską premię... 440 zł brutto. Nie wiem czy to wiecie.

wilk magnański

Mówię o 1000 zł brutto premii w korporacji lidera światowego od pażdziernika - wypłacaną w listopadzie. Każde odstępstwo od tego to potępienie dla wszystkich białych kołnierzy w magnie tej i w nowym jorku też i w hendong też.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
wilk magnański

Jak mi was (usunięte przez administratora)szkoda!!! Autentycznie. 440 zł brutto premii w korporacji lidera światowego

@wilk magnański

Natomiast pensja pewnie bliska minimalnej krajowej. Autentycznie mnie jest was szkoda . Premia 440 zł brutto. śmiech na sali. Lider światowy. Rak gospodarki.

wilk magnański

korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię.

wilk magnański

magna posiada fantastyczną premię w wysokości stałej niezmiennej przez 10 lat i wynosi ona 440 zł bruttoo.... ............. sory musiałem się trochę pośmiać. Jeżeli żydom będzie brakować kasy w polskiej dziurze budżetowej, to dopłacicie 480 zł brutto do premii sami. Światowy lider dostaw motoryzacyjnych w kraju rozwiniętym płaci walutą krajową, ale nie daje trzech zer - pomijając to, że magna powinna płacić lub obliczać premię z waluty euro, gdyż to korporacja jest i grzyb polskiej gospodarki. Sądzę, że więcej ukradła z budżetu niż do niej włożyła. Kupując tanie części zabiła pewnie 55 zakładów w polsce. ulgi w podatkach, hala za friko, okradzenie wilka magnańskiego Tak czy inaczej 1000 zł brutto premii to konieczność. Ja to już powiedziałem, a Jezus to pamięta, bo to jest wynik magnańskich grzechów. Władcaa waszej wolności korporacyjny rząd musi wam zapłacić po mojej stawce, albo przewali się grzbietem w otchłań piekła.

Grom

Teraz szefowie działów po odbyciu szkoleń nauczyli się gnębić w białych rękawiczkach. Dla ofiary do rany przyłóż, a za plecami robi swoje. Tyczy się to oczywiście także administracji. Czyli najprościej, napuszczają ekipę na delikwenta. Nic nowego, stary sposób na mobbing. Obserwować i zgłaszać, zwłaszcza teraz, kiedy jest bessa. Reagować, najlepiej do Związków, są dla Was aby Was wspierać.

N

Teraz to zrobili dobrze ale liderom teraz to już nic nie będę robić bo jak ludzi nie muszą zastąpić to niech im fotele przyniosę to se posiedzę i znowu ci najniżej mają najgorzej biednemu wiatr w oczy

Niski
@N

Myślisz, że liderzy nie wolelilby zastąpić ludzi, to się mylisz. Nie wiem jak u was na zamkach, ale na podnośniku, nigdy nie było z tym problemu

Nóż w kieszeni
@Niski

Dokładnie, na podnośniku jeden lider na co najmniej 10 osób na Lini. Na zamkach 2-3-5 liderów i wojny o przerwę. Na podnośniku nigdy nie było problemu z przerwami na fajkę, do toalety, na jadalnie. Kolejka i każdy wychodził. Jak ludzie zaczną osuwać się na stanowiskach, to ciekawe czy dyrektor przyjdzie udzielać pierwszej pomocy. Kodeks kodeksem ale teraz najgorszy okres na takie rozgrywki. Carver był jaki był ale z takich cyrków jak teraz to nie robił.

Tolo
@Nóż w kieszeni

Ludzie przecież to nasi kierownicy i koordynatorzy jak i liderzy sprzedali temat nowemu szefowi. Ze brak wydajności to toze ludzie chodzą na nielegalne przerwy. Tym próbują się bronić przed pytaniami dlaczego tak mało. Ale to ich nie obroni pewnie jak wyjdą na prostą to ich wymienią.

Jezu
@Tolo

Bzdury piszesz!! Nikt nic nie sprzedawał generalnemu. Sam to zaobserwował stojąc na linii w niedzielę od 6 do 14 tam był.

2020

nie pomyślałeś że być może taki typ capo jest komuś na rękę?

Xyz
@2020

A co? Nagle wszyscy będą myślisz chodzić jak w zegarku? Haha.... Sytuacja mało komfortowa, ludzi pozwalniali, a tu jeszcze na linii nie ma wydajności, i słabo z urlopami, ale to nie zwalnia z odrobiny kultury osobistej, nieprawdaż? ;)

@N

Skoro uważasz że tak dobrze zrobili liderem i że nic nie robią to zapraszam wziąść udział w rekrutacji akurat jest rekrutacja i wypowiedzieć się za jakiś czas jak już będziesz na tym stanowisku i zobaczysz jak to wygląda bo najlepiej oceniac kogos ale samemu nie spróbować

@N

Czy np.na M4 ktoś widział od dłuższego czasu więcej niz dwóch liderów z czego jeden jest co się uczy A ludzi do podmianki ok 37 to weź i zmień teraz wszystkich ludzi w między czasie robiąc inne rzeczy jak ogarnięcie kartonów, awarii .Pomyślcie ludzie zanim wszystkich do jednego wora wrzucicie

on
@Ona

Właśnie. Wszyscy tacy mądrzy ale do rekrutacji to się nie pchają żeby pokazać jacy są super ogarnięci i najmądrzejsi.

@on

Mi się opłacało iść na leadera. Dodatku mam 1600zl brutto

Wszystkich dodatków tyle mam ostatnio dostałem ustawiacza 400zl brutto plus stawka do tego

@Nóż w kieszeni

Ciekawe jak dajecie się w jakieś kolejki - trzeba powiedzieć, że jesteście Polakami i nie będziecie jak jakiś Rumun latać do toalety - na wyścigi i za przyzwoleniem lidera. Nie martwcie się, za wszystko zapłaci diabelski żyd. Macie prawo tego żądać. NIech linia stoi - liczba wyrobu nie jest ważna. Przecież wam pokazali, że nie jest wazna, ponieważ robicie braki. żyd skoro się na to zgodził, to znaczy, że tego chciał. Wy macie prawo iść do toalety i przerwać pracę linii.

@Piotr

A najmniejszego dodatku na swoje zbawienie magny nie stać (9000 netto)

@wilk magnański

gdyby z linii zamków wstało 2 albo trzy osoby do toalety na raz a lider byłby jeden, to nie przejmowałbym się. Linia może stanąć. nie jesteście Rumunami,a w polsce jak Polak staje do toalety, to nie kłamie, i żaden żyd w nowym jorku nie musi o to ściskać d(usunięte przez administratora)magny to poziom kultury osobistej spadł jednoznacznie. I za ten przejaw kultury osobistej dostałem poniekąd w zaawoluowany sposób notatkę służbową od piotra zawady. Oprócz tego miał jeszcze 2 inne powody (usunięte przez administratora)

@wilk magnański

piotr zawada miał powody okultystyczne Odkąd nie ma mnie w magnie to poziom kultury osobistej w magnie pogorszył się bardzo. Niezależnie od tego czy oczernicie mnie jak to robicie od 10 lat albo 14, to niewypłacenie premii niebieskim w wysokości 1000 zł bruttoooo od pażdziernika spowoduje, że w piekle dostaniecie żydów zamiast stalina .

leo

Też nie ogarniam postępowania administracji tej strony. Koleś wyzywa wszystkich, ubliża i wypisuje niestworzone rzeczy i jest ok. Ale jak ktoś napisze normalny, rzeczowy post lub odpowiedź to usuwają bez powodu... Porażka!!!!

popieram w 100%

@niu łorker

Popierasz swoje potępienie w 100%. Idz do holerey.

@leo

Też się wyspowiadaj. Ja ci odpuszczam

Ona

No i kto to pisze? Popatrz na swój wpis!

@leo

(usunięte przez administratora) To co pisze ten koleś zwany wilkiem to bzdury kompletne! Zróbcie wreszcie z tym porządek!

@Ona

to naprawdę jest chore ze normalne wpisy,komentarze dotyczace "naszego zakładu" znikają a te bzdury zostają.Może to admin jest tym wilkiem/?

wilk magnański

magna pozwala sobie płacić w kraju rozwiniętym 440 zł brutto premii.... w kraju rozwiniętym..... kiedy to walutą żydomasonerii jest euro... wskutek czego premia 1000 zł bruttooooo to niezbędne minimum, pozwalające na to, żebyście mieli jakąś szanse na Sądzie Ostatecznym. Inflacja kilkanaście procent na rok a premia w magnie nie wynosi nawet trzech zer..... t(usunięte przez administratora)

wilk magnański

Prawda o premii w magnie bardzo boli..... 440 zł bruttoooo. Pierwsza firma na rynku motoryzacyjnych dostaw wstyd i hańba. Jedyna firma na świecie, która może wyprodukować samochód jedynie z własnych części. No chyba, że już nie może, że zapadliście w dekadencję żydowsko - komunistyczną. Premiaa bez trzech zer przy inflacji rocznej do kilkunastu procent - kradzież. Do kradzieży ma dużo do powiedzenia Jezus CHrystus. Jest takie coś jak sąd ostateczny. Jakie macie tam szanse żydomasoni ? Zamiast się samemu wziąść za premie i nie przyjść do roboty przez tydzień całym zakładem, to wyrywacie ze snu wilka magnańskiego. korporacja nigdy nie zdechnie z waszego protestu - nie ma się czym przejmować. Tak samo nie zdechnie magna jak wyjdziecie do kibla zatrzymując linię.

niu łorker

weekend,wolny czas,odpoczynek,relaks na swieżym powietrzu,czas z rodziną...a nie przepraszam przymus(przepraszam- nakaz prac) w wolne dni

@niu łorker

Pokazywaliście, że nie jest dla was zgorszeniem praca w niedzielę i sobotę, tak zwany żydowski weekend. Nie rozumiem o co ta kanonada. Po co przychodziliście w niedzielę i sobotę do żydowskiej roboty ?

wilk magnański

Prawda o premii w magnie bardzo boli.

No to się nie rzucaj!

wilk magnański

o wy kmioty - białe kołnierze magny - zlikwidowaliście mojego posta z oczekiwaniem, że od pażdziernika bezwzględnie dacie pracownikom niebieskim 1000 zł bruttto premii - która to należy im się jak kolor niebieskiemu. A także, że nie będziecie ściemniać i zabierać z innego miejsca w pensji pracownika - a potem mówić, że nic się nie stało i nie było obniżki premii jakieś 11 lat temu z 550 brutto do 440 bruttoo. Jeszcze jedno: pisałem, że na waszym miejscu bałbym się sprawiedliwości Jezusa Chrystusa, a kłamstwo i kradzież 11 lat temu odnośnie obniżki premii jest powodem szczególnego pokutowania... gdyż nie macie na tapecie teraz podwyżki, którą musicie zrobić od pażdziernika ale musicie odpokutować tamtą kradzież i łgarstwo. cel: podwyżka premii do 1000 zł brutto dla każdego niebieskiego. To jest wymaganie sprawiedliwości społecznej.

polecony do zarządów magny

Jak będę wracał pracować w niewoli do magny, to chcę by już 1000 zł bruttto premii było. i nie chodzi mnie o mnie, ale o was. Wam się przyda.. ja przecież mogę tam nie pracować, ale wy będziecie.

niu łorker

No i dalej.Tym razem już nie nakazy pracy a po prostu słowne przymuszanie z zastraszaniem w formie niedopowiedzeń że jeśli nie przyjdziesz to.....Nie wiemy czy w innych korporacjach jest podobnie ale tutaj to zaczyba być mówiąc wprost przegięciem.Popołudniówka w sobotę przed pierwszym listopada?to jakiś k... żart.Jesteśmy parobkami współczesnych czasów

@niu łorker

Jest prosta odpowiedz - nie przyjdż a potem pokazuj że masz na to wyeba.e. To musi być prawda, a korporacja już zadbała, że nie musisz iść na cmentarz. Z tego co pamiętam nie grożne są wam soboty i niedziele. To chyba tylko cmentarz jest opcją.Jak się nie będziesz bał przyjść, to osiągniesz swoje. - nie przyjdziesz. jak mi jest was żal, to zaczynam myśleć, że cierpicie jak ja, choć to niemożliwe.

polecony do zarządów magny

i innych żydów - Księga wilka magnańskiego Macie teraz fajną szanse, jak ściągniecie wszyscy maski, to ci biali co was gnębią i doglądają jak zwierzęta w oborze - ale bez miłości, pouciekają na piętro i do biur, Jak pomyślą, że może z tego powodu się bmw zezłościć, to może i wam dadzą (należy się jak niebieskiemu kolor) podwyżkę.... chciałbym naprawdę. Z tymże ja na ich miejscu bałbym się najbardziej sprawiedliwości Jezusa Chrystusa ,,z siłą wodospadu'', jak przyjdzie sąd boży. i to taka podwyżka, że gdzie indziej z pensji nie będzie zabrane, tak jak to miało miejsce z 550 zł brutto, na 440 zł brutto. Powiedziano wtedy pocztą pantoflową - (bo nie przypominam sobie, żeby mówiono o tym na spotkaniu z pracownikami), że to nie była obniżka premii. Doprawdy bójcie się Sprawiedliwego.

wilk magnański

premia w magnie to 440 zł brutto przez 10 lat nie zmieniła się. Polecam. Obecny poziom jaki powinni płacić pracownikom to 1000 zł brutto.

wilk magnański

Ostatnim złożeniem prawnym nie traktowaliście mnie jak człowieka. POnieśliście sztandar moniki tarasiuk, która nie traktowała mnie jak człowieka, tak jak jej wierne psy. MOżesz się kuorwiać na siebie i żałować siebie, skoro cię to dotyka.

wilk magnański

PAtrz się, nawet to, że twoja premia nie wzrosła jest dla ciebie mniej ważne niż mój głos. Może ty dorabiasz ciałem w tym hoteliku obok magny, dletego ciebie premia nie interesuje. Wyrzuty sumienia wobec męża, możesz złożyć w formie jego przeprosin, a nie najeżdżaniu na mnie.

@wilk magnański

Patrz się: pracownicy magny wolą otrzymać premię 440 zł bruttoo zamiast 1000 zł brutto. Rzeczywiście to wyjście ponad standard żyjącego Polaka i Polki. Niegodne w naszym kraju żydowskim pod okupacją żydów amerykańskich protestantów zjudaizowanych.

Ricky of juices

Wilku właściwie to się zmieniła bo jak zaczynałem to miałem 550zl

@Ricky of juices

No fakt, było tak, i mnie też to doświadczyło, ale wychodząc to już było 440 zł brutto a ta obniżka została gdzieś włożona i nie pamiętam gdzie. Co nie zmienia faktu, że tamto gdzieś przepadło... tak czy inaczej jest nie klawo, no. Zatem pojawia się problem: gdzie pieniądze są za las ?!!! No i świadczy na niekorzyść białych kołnierzyków magny.... co wy se myslicie ? może protest mający na celu wzbudzenie wyższej premii poprzez ściągnięcie masek ?

wilk magnański

Zarządy wszystkie magny oraz prezesi i dyrektorzy finansowi pójdą do piekła, gdyż za pażdziernik nie dostaniecie 1000 zł brutto premii. Nie chcę być dla was wyrokiem, ale wogóle pensja dla niebieskich w korporacji powinna wynosić 35 000 - 50 000 zł. Strasznie trudno macie białe kołnierzyki oglądać Boga po sądzie.

wilk magnański

Niestety możesz się śmiać z takich (usunięte przez administratora), gdyż już słabszych od siebie nie masz. NIe zmienia to pozycji twoich grzechów wobec mnie. Gorzej jeżeli jesteś z białym kołnierzem. Tutaj dołącza cała żydowska paczka grzechów.

Kinga

@były a napiszesz powód zwolnienia?

Były

31.07.2017 r. własnie wtedy sìę zwolniłem i to byla najlepsza decyzja w zyciu, wam tez polecam. Dzis zarabiam wiecej i nie wiem co to nadgodziny. Ludzie naprawde mozna normalnie.

magnowicz
@Były

A gdzie??

Bum
@Były

super, gratuluje, może jeszcze szampana otworzyć ? i co dalej ? to żart? bo nie wiem czy już mam się śmiać

Mela
@Bum

Tak otwieraj tylko najpierw wyciągnij(usunięte przez administratora)

@Bum

A widziałeś tego gościa co kreslik kolorowa kreda filtry na ulicy. Podobno wykształcony... Taki mądry by się nie poniżał. Po za tym chodniki są sprzątane codziennie przez służby porządkowe. Po co to robił?

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.