Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Czyściciel

Piszę w tym miejscu w celu pokazania zwyrodniałych zachowań przełożonych w MAP. Sam obserwuję od dłuższego czasu zachowania godne politowania, a które to powodują, że każdemu odechciewa się pracować. Powstaje pytanie, czy takie zachowania są przez MAP po cichu prowokowane, czy też może jest to samodzielna inicjatywa tych mobberów. Niemniej to na pracodawcy spoczywa obowiązek zapobiegania takim działaniom. Tu nie tylko mamy do czynienia z jawnymi akcjami, ale także z tymi w białych rękawiczkach. Są również bardzo groźne. Tu jest prośbą, by na tym portalu, w miarę możliwości i bez emocji opisywać takich zwyrodnialców i szkodników. Te działania negatywnie wpływają na kondycję firmy, a później my, między innymi też, nie możemy doprosić się wyższych wynagrodzeń. Chodzimy na l4, brak nam motywacji, jesteśmy zastraszeni, i wiele innych można wymieniać. Wpisujcie się poniżej, jeśli macie ochotę, że swoimi doświadczeniami w tym temacie, oczywiście anonimowo. Mobber także działa po cichu, chce się nas pozbyć, zniszczyć, nie chce by jego działanie wyszło na jaw. Trzeba się takich zwyrodnialców pozbywać, ujawniają ich działania. Produkcjo i administracjo do dzieła, pozbądźmy się tego dziadostwa. Ich jest mniej.

#ofiara
@Czyściciel

Ja jestem ofiarą, MAP to miejsce dla (usunięte przez administratora) Magna nic z tym nie robi.

nadgodzinywsobotę
@Czyściciel

Tylko nie napisałeś co masz na myśli mówiąc o zwyrodniałych zachowaniach.Jakieś konkrety?

@nadgodzinywsobotę

Zwyrol będzie udawał, że nie wie o co chodzi, jeśli nie padłeś ofiarą, nie będziesz wiedział, o co chodzi. Na szczęście na takich kolesi są już metody przewidziane prawem, chociaż wydaje im się że wolno im wszystko. Dla pracodawcy mobber jest stratą dla zakładu i to sporą, skutki społeczne zostały już policzone, dlatego pracodawcy nie opłaca się chronić takiego osobnika. Czy masz może jakieś doświadczenia w tym zakresie? Czy byłeś może ofiarą? Jeśli tak, wpisz się z hasłem #jestem ofiarą (usunięte przez administratora)

# i ja jestem ofiarą mobb
@Czyściciel

Smutna rzeczywistość. Dwóch osobników już nie ma, ale nadal są ich funfle. Czas się z nimi pożegnać. Magno działaj, bo zła fama niesie się w świecie.

# i ja też jestem ofiarą mob..
@Czyściciel

Proponuję bez wdawania się w szczegóły, bo zwyrole mogą dojść kto jest kto. Potwierdzam, w map jest po tym wzglęm źle, trzeba wymieść to miejsce z takich (usunięte przez administratora) Robote trzeba swoją zrobić i tak, a tacy jak oni tylko przeszkadzają. Myślą, że są bezkarni. Ale do czasu...

@Czyściciel

Widzę, że jest wiecej takich osób, które doznały jakiejś szkody. Tu przykład z sieci zwyrola mobbera. Czy znacie jeszcze kogoś o poniższych cechach? "Cechy mobbera To często osoby o wyolbrzymionym poczuciu własnej wartości, przeceniające swoje umiejętności i kompetencje, nie znoszące krytyki innych, nie potrafiące się przyznać do błędu. Ci, którzy ośmielą się powiedzieć swoje zdanie, stanąć w opozycji, narażają się na szykany i nękanie."

Kobieta pracująca.
@Czyściciel

Masz zupełna rację.Ale ja chciałam poruszyć inny problem.Dlaczego Ukraińcy są traktowani lepiej od Nas w tej firmie?.Przykład,dostają najprostsza lekką siedzącą pracę na Tworzywach,Boco.Naszych ludzi wywalili na inne linie.A Ja nie ponimaju,siedzą i śmieją się z Nas w oczy.Przyjdą czasami na Inną Trudna linie ,płaczą ,skarżą się do swojej ;Anżeliki; że rączki bolą.Przecież ja nie będę za Nich pracować.Nie ma takiej opcji.Ogólnie mam ich dosyć.

abcede
@Kobieta pracująca.

to prawda, oni mają wszysto w (usunięte przez administratora) Śmieją się z nas, że tak (usunięte przez administratora) Oni sobie przyjechali na parę miesięcy dorobić i zaraz ich nie będzie, przyjdą następni, więc niczym się nie przejmują, jak zmontują tak będzie. Wszystko im zwisa, a my za nich jeszcze (usunięte przez administratora). Bo jak jeden nie da rady, to postawią dwóch na jednym stanowisku, a jak to nie pomoże to wtedy biorą Polaka do zaiwaniania, bo przecież my musimy się wyrobić!!! I gdzie ta oszczędność i gdzie ta logika. Reklamacje to nas pewnie zeżrą niedługo jak będzie jeszcze więcej Ukrainy na zakładzie.

@Kobieta pracująca.

Dobrze, że to poruszasz. To jest faktycznie niesprawiedliwe, jest powodem frustracji. Takie działania trzeba nagłaśniać. Efekt podobny do (usunięte przez administratora) prowadzi do poczucia braku sprawiedliwości. Trzeba o tym mówić.

@Czyściciel

Daj przykład... Dolewasz oliwy do ognia, ale bez konkretów. Wydaje mi się że ich nie masz.

Maper

To raczej zwykły (usunięte przez administratora) internetowy. Kłapie dziobem, ale nie podaje konkretnych przykładów. W internecie mocny, a w życiu tak słaby ze boi się zmienić pracę.... Albo nigdzie go nie chcą.

obiektywny
@Czyściciel

Jakieś przykłady,konkrety?Podpuszczasz ludzi by pisali,może sam napisz co masz na myśli mówiąc o zwyrodniałych zachowaniach.Nie trolluj na drugi raz tylko pisz krótko i zwięźle i na temat

Yoko
@Czyściciel

No i co Czyścicielu ? ,brak odp,konkretów?.Zatkało Cię.Nudzi Ci się?.Byle namotać,namieszać.Masz problem,dowody działaj w realu.Tu każdy jest mocny w Gębie.Ha ha.

XxxX
@Yoko

Nie jestem twoim tamagotczi!

Nina

Czy tylko mi się wydaje że pracuję w zakładzie dla obłąkanych. Kto wymyślił stempelki z datą na maseczkach ???

magnowicz
@Nina

No jak to kto? BHP. Dodatkowo też rewelacyjnym pomysłem jest pobieranie codziennie maseczek na recepcji, gdzie każdy wkłada swoje rączki jeden po drugim do tego samego pudełeczka sięgając po maseczki. Higiena i reżim sanitarny pierwsza klasa!!! Ewentualnie tak jak dzisiaj Pani podniosła z podłogi maseczkę, która jej wypadła i wsadziła z powrotem do pudełeczka, z którego za chwilę kolejni ludzie mieli pobrać maseczkę dla siebie. Czy na prawdę jest to takie dobre rozwiązanie, zamiast dotychczasowego pakietu maseczek na cały tydzień w automacie???

BHP
@magnowicz

Pani z BHP powinna opuścić nasz zakład razem z naszymi dyrektorami. Dowidzenia Pani mamy już dość Pani chorych pomysłów.

ktośzlinii
@Nina

Jak się nie ma pomysłu na normalne funkcjonowanie zakładu i jego zarządzanie to takie pomysły są jak najbardziej w cenie.

@magnowicz

Dodatkowo jeszcze chyba dzięki jej cudownym plakatom reklamującym szczepienia, wszyscy ci zaszczypani co przychodzą do pracy z gorączką, katarem i nie wiadomo czym jeszcze wypełniają aplikację, że wszystko z nimi jest OK. To pewnie dzięki tej akcji promującej szczepionki uważają, że korona ich nie rusza!!! I dziwić się, że tyle ludzi choruje jak słychać teksty, że byłam u lekarza ale nie zaproponował mi L4. Ludzie bądźmy poważni.....

Zgadzam się
@patrząc na wprost

Bo państwo zaszczepieni wypełniają fałszywie aplikację i zarażają ludzi. Wchodzą chorzy do zakladu.

Zdrowy
@Zgadzam się

Odkąd pamiętam to w okresie jesienno wiosennym panuje najwięcej zachorowań na grypę i czy to jest korona czy grypa to żadna szczepionka nas nie ochroni czy będziemy się szczepić czwartą czy dziesiąta szczepionka przypominająca.

@Zdrowy

Dobrze piszesz. Ale dawniej nikt nie wypełniał aplikacji, że jest zdrowy choć nie jest.

Kk

?? Może powiedz o co chodzi a nie pisz poematy. Ja pracuje w administracji i o ile się nie mylę to nie zajmuje się .(usunięte przez administratora) Słaba tez nie jestem. To forum to wylęgarnia frustratów, fajnie jest być se.K.siatą będąc anonimowym, życzę ci więcej odwagi, powiedz te słowa osobiście do każdej kobiety pracującej w dziale administracji biurowej, wtedy będzie cię można nazwać mężczyzną, na ten moment jesteś nędznym pierdem.

baby nie chop
@Kk

Szanowna, przynajmniej niektóre, prawda w oczy kole.

Maaa
@Kk

@Kk, tak niestety się co poniektóre z nas zachowują. A jak im ktoś o tym zasygnalizuje, to zaraz dramat, że nieprawda, wyparcie...itd.

Kk
@Maaa

To może ktoś uświadomi mi o co chodzi? Bo ja to samo mogę powiedzieć o mężczyznach w tej firmie, oczywiście nie wszystkich, ale wielu rzeczy się od różnych panów nasłuchałam. Oczywiście lepiej zrzucić wszystko stereotypowo na płeć damską. Życzę wszystkim szerszego oglądu na cała sytuacje. Bo to czy ktoś jest fałszywy to nie kwestia płci, tylko paskudnego charakteru, zarówno u pań jak i panów.

Cy
@Kk

Jednak to panie mają z jakiejś przyczyny takie opinie, nie panowie. Panowie mimo tego, że bywają fałszywi, jakoś takich opinii nie miewają. Widać jakieś poczucie winy...niestety panie tak się niektóre zachowujecie,

Bozena
@Cy

Widzę że nie macie większych problemów więc proponuję zeisc na dół. Tutaj jest prawdziwy świat, szef jest mało fajny a TL nie ma czasu bo biega na 3 liniach. Radzisz sobie sama a obok słyszysz tylko ukraiński i gruziński. Co dziennie robisz gdzie indziej a oczekują od ciebie normy. Dramat. Tak że doceń to co masz, póki jeszcze ja i inni pracujemy na górę. Jeśli my zwatpimy to was też nie będzie.

sss
@Bozena

A co to za podział na górę i dół? Wielu z adm robiło wiele lat na produkcji. Tu chodzi o coś, co pojawia się w każdym obszarze. Tak moje szanowne, takie właśnie niektóre z nas bywamy, kręcimy chłopami jak chcemy, a jak spotkamy opornego, to płacz i "o co chodzi?" i słowa oburzenia.

Czyli kogo

Za

Czyli dwóch kierowników

Brzytwa

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Szanuj polskiego robotnika.

xxxxxxx

cała trójka wcześniej czy później dostanie za swoje zachowanie i traktowanie podwładnych im później tym gorzej odczują

Magda
@xxxxxxx

Pracuje na zmianie u kierownika Tomka, nie wiem o co wam chodzi, ja nie narzekam

@xxxxxxx

Czy Wam się już zupełnie w (usunięte przez administratora) poprzewracało? Kierownicy są zupełnie normalni i kulturalni, to że czegoś wymagają to chyba naturalne. Wy byście lenie tylko chcieli leżeć i strajkować? Jak Wam się nie podoba to nikt Was nie trzyma....ale nie, lepiej jest gnić i narzekać, bo brak odwagi iść gdzieś indziej.

Ahh

Taka, kulturalni. Szczególnie pan A.Z. :) taka kultura aż bokiem wychodzi.... Go... wiesz a piszesz.

Więc zastanów się czemu Was napuszczaja... Jak zaangażowanie jest na poziomie bardzo średnim i w (usunięte przez administratora) macie to co się dzieje na waszych liniach.

Oni

Tomek nikogo nie napuszcza, nie wiem jak na innych zmianach, ale nie mów że jak jeden jest. ... to są nimi wszyscy

mały
@Ahh

Twoja wypowiedź świadczy o Tobie a nie o nim

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ekonom

Tak z zupełnej innej beczki-czy w naszym zakładzie przy naszych zarobkach składaliście oświadczenie PIT2?z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi

pit
@ekonom

Na pewno powinniście złożyć rezygnację z ulgi dla klasy średniej jeśli wasze zarobki brutto nie przekraczają 5700. Wtedy co prawda wasza wypłata będzie mniejsza o 425zł jednak gdy nie złożycie takiej rezygnacji to w przyszłym roku przyjdzie wam oddać do Skarbówki 5100

iii
@pit

Oj Ekonom jednak z ciebie marny. Nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!

pitu pitu
@pit

Nasze zarobki musiałyby przekraczać przez cały rok 5700 brutto abyśmy musieli oddawać kasę do US. Ale przy naszych zarobkach to nierealne. Nie pisz głupot.

@iii

Najwięcej do powiedzenia mają ci co tak naprawdę niewiele o tym wiedzą albo nic nie rozumieją. Wystarczy dobrze poczytać na przykład na pit.pl o założeniach polskiego ładu i uldze dla klasy średniej i od razu pojaśnieje w głowie.

Teraz powinni zabrać się za Pana M.W .

Kobieta pracująca

Zgadzam się w całej rozciągłości.Jest to osoba,która ma za wysokie mniemanie o sobie.Za długo już się sweda.Wychodowana na skórze byłego kierownika Górskiego.Już dawno powinien wylecieć po aferze z Mercedesem.A poleciał wtedy dyr.Pawełek.Wyczyścić to Akwarium Absurdów.

Stala
@Kobieta pracująca

Rodzinka ? Hahah ja tez mam rodzinkę :D ale nie u was :)

Trytyty

No i się wydarzyło. Król odchodzi...

bbb
@Trytyty

Sprawdzone info? Czy tylko plota z palarni?

AHA
@bbb

sprawdzone

hhh

Jeszcze mogliby tego drugiego wynieść :)

Klops

Pozwólcie mi zrozumieć jak do tego doszło?

Robert
@Klops

Jak do tego doszło nie wiem...? :) Pewnie wie Kanada.

A.

Który to wyleciał? Czyżby Robercik?

Mr
@A.

Czekamy, aż znikie czarnoksiężnik tego tonącego statku. On powinien w pierwszej kolejności odejść.

Hinc
@A.

Tak, psychiczny czubek. Oby nowy miał bardziej równo

@Hinc

Nowy to jego kolega z poprzedniej pracy więc wątpię by miał równo , jak się mówi z kim przystajesz takim się stajesz .

abcede

To już mamy nowego?

@abcede

Od 1 lutego ma być już nowy

Word

Ciekawe kim będzie nowy GM

Lider

Dla mnie ta praca jest idealna. Stawka brutto 28zl od zeszłego roku. Wcześniej miałem około 21 brutto. Tylko chodzić do tej pracy za te pieniądze bo narobić się jest ciężko :-) Rozmawiam z liderami i nie każdy dostał ustawicza do 28zl brutto

hahahaha
@Lider

Bo jak jesteś liderem który tylko podpiera ambonę to się nie narobisz

Edward
@hahahaha

A skąd ty wiesz, czy on podpiera ambonę, czy ciężko pracuje na swoja kasę? Łatwo kogoś oceniać nie znając realiów. Pracujesz w firmie, że jesteś taki zorientowany?

Robol
@Edward

Może i pracuje ale chwalenie się swoimi zarobkami nie pomoże i jeszcze bardziej wkur.... Ludzi. Co do samej pracy znam wielu takich co podpierają Ambonę ale też takich co naprawdę ciężko pracują i im nie przychodzi do głowy chwalić się kasą gdzie na produkcji kokosów nie ma. Lider jest tyle wart co ludzie jeśli będzie z nimi pogrywał to sukcesów mu nie wróżę.

@Robol

Może źle że pisałem stawkę ale dobrze jest jak znacie różnicę. Mamy nawet płacone za uruchomienie linii produkcyjnej. Przykładowo odbijam się 5.30 i już robię uruchomienie to te 30 minut mamy liczone jako nadgodziny. Niby wszystko ok ale jak będziesz ktoś mądry to będziemy mieć zakaz przechodzenia w sobotę na 8h bo już w tygodniu wyrabiamy czas. Według kodeksu pracy wtedy nie możemy przyjść na 8h w sobotę bo mamy już nadgodziny w tygodniu przed 6 rano.

@Robol

Praca z ludźmi najwazniesza więc szacunek dla siebie musimy mieć ale to jest prawda że 3/4 liderów to po znajomości jest. A nas liderów którzy mamy ustawicza to nie ma wielu ale różnica w zarobkach jest i to spora do operatora. 10zl brutto x 160 godzin wychodzi 1600zl brutto przy tylko 20 dniach roboczych

Fafa
@Lider

Liderzy z zamków to podciotki z hamulca.Zero kultury,chamscyJakby mogli to by łańcuchami przypięli.Zapomnieli jak sami napinali na lini.Ale kiedyś się to odbije na nich.Zwłaszcza jeden z pokryw,zwykły niewychowany (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) M.K Liderzy z podnośnika pełna kultura,wychowani,nie przeklinają.A najlepsi z Nich odeszli!!.

Robol
@Fafa

To tylko pokazuje że obecny zarząd aprobuje taką sytuację. Z-cy na podnośnika kilka lat rypią jak TL bez dodatków a docenia i przplaca się grupę zaufanych i wiernych, co nie ma nic wspólnego z kompetencjami. Dyrekcja faworyzuje grupę wybranych i dodatkowo to wspiera. Dla mnie jest to patologia. Wcześniej czy później taki system musi upaść.

tak
@Robol

do prawnika z tym i macie stanowisko lidera w kieszeni

Z
@Fafa

Podpierdalacze i duplo lizacze zwłaszcza jedna lalunia

Jahve
@tak

Nawet prawnika nie potrzeba sami się wykończą. Ludzi nie ma i nie będzie plotki mówią że dają po kilka tysięcy tym aby ich zatrzymać - administracja, a jak znam życie dla produkcji będzie tylko dobre słowo. To jest początek końca.

Marti
@Fafa

Nie zgodzę się że z podnośników odeszli najlepsi liderzy, zostało jeszcze kilku bardzo miłych i pomocnych. Napewno Kasia (nie jestem pewna imienia) i liderzy z 500-tki, pracowałam kilka razy na tych liniach i naprawdę miło wspominam. A na zamkach, oczywiście nie wszystkich, bo też zdarzają się normalni liderzy, jest dużo (usunięte przez administratora) i buractwa

Edward
@Robol

Tu się z tobą zgodzę, bo chwalenie się zarobkami jak są wyższe niż u innych nic dobrego nie przyniesie. No ale pewnie są liderzy, którzy mimo wyższego stanowiska tak samo pracują jak inni i się nie wywyższają.

yes
@Fafa

Niestety ale liderzy z zamków to jest porażka, ale jest kilka wyjątków. Większość to niestety ludzie którzy zapomnieli jak sami stali za linią, Podmienić do toalety wielki problem, bieganie na fajeczke co kilka minut i plotkowanie z pupilkami o innych pracownikach na linii to standard. Najlepiej jakbyś wszystko za nich robił i wszystko ogarniał sam. Masz jakiś problem to w odpowiedzi słyszysz burknięcia. Tak jak pisałem - nie wszyscy, ale 85% wyżej sra niż dupe ma

Ona
@Lider

I nie wiem czym się chwalisz ? Tym że dostaliście to nie sprawiedliwie ? Ciągle tylko jedne i te same osoby są wyróżniane taka właśnie sprawiedliwość na tym zakładzie ale mamy nadzieję że skończy się to wyróżnianie za dupowlastwo .Bo na wielu innych liniach są liderzy którzy naprawdę zasługują na lidera technicznego i to nawet kobiety no ale nie są dupowlazami i pupilkami innych wyżej postawionych taka prawda .Trochę ogłady bo chwalenie się takimi rzeczami przed swoimi kolegami którym bardziej się to należy a nie mają napewno ci nie pomoże .

Ostatni gasi światło

Ależ jestem po wrażeniem całe 1,20. Oszalałem sam nie wiem co zrobię z tym hajcem. Może kupię masło albo karnet do kina ale sam bo dla rodziny nie starczy. Ale jak to mówią wszystko zawsze do nas wraca.

Roy
@Ostatni gasi światło

Będziesz mógł sobotami nadgonić

Ronin
@Roy

Ależ skąd tyle jadu w wypowiedziach? Za dużo selekcji czy noooowi fantastyczni nie dają rady?

Hinc
@Ronin

A skąd się urwałeś? Pytanie jak z automatu na sekretarce

Nowy portal za myleo

Ostatni hit po 1.2zł przyszło przejście na arcynową platformę po myleo. To jakiś żart, nie idzie wpisać swojego konta, wcześniejsze dane do przejścia, no ale tu rebus za trudny. Rozumiem, że jak ktoś go rozwiąże to mu jakieś talary podeślą... dramat. "My dajemy hajs, no ale ty jesteś osioł, więc twoja wina" Dość już tego, to jakiś żart.

magnowicz
@Nowy portal za myleo

To chyba rzeczywiście jesteś osioł. Ja dzisiaj zalogowałem się tam bez problemu. Wszystkie dane i nr konta wpisane bez najmniejszego problemu. P. S: nr konta musi być w formacie IBAN czyli z PL na początku :)

XxxX

Dostać a wykraść. Czujesz ta różnice? Niektórym nie potrzebna jest zgoda,za bardzo są dumni że swoich umiejętności.

Antek
@XxxX

Szacun. On szanuje jak nikt inny. Tylko jego zdanie się liczy.

Trytyty

Firma na dnie, sam muł. Dyro swoim zachowaniem, butą doprowadził celowo do wymiany administracji. Człowiek bez honoru i szacunku. Wszystko to sprzedał swoim nowym kiero. Nie ma żadnego szacunku dla starych pracowników. Firma leci na łeb. Wdrożył zasady dziel i rządź. Części pracownikom dał podwyżki, części już nie. Teraz jedni (usunięte przez administratora)drugich. Polacy to fajni ludzie, tyle że niektórzy to sprzedajne (usunięte przez administratora) wychodzą najgorsze cechy. Słabo to widzę.

Roy
@Trytyty

We wszystkich firmach jest rotacja. Jak to się mówi trawa bardziej zielona tam gdzie nas nie ma. Szanse dla wszystkich są równe, możesz się wykazać-powiedzieć co byś chciał ulepszyć, zmienić. Są otwarte drzwi, są spotkania z pracownikami. Trzeba mieć jaja w realu a nie w internecie.

Ktyk
@Roy

Co Ty (usunięte przez administratora), normalny ruch ok no ale na 80 administracji w ciągu roku poszło sobie około 40, to już exodus. W ciągu 1 roku! To uważasz za normalne???

Hela

I się zaczęło zmuszanie na nadgodziny ????

Seven
@Hela

Nie trzeba było dlugo czekać najpierw śmieszna podwyżka teraz nakazy. Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś nadzieję związane z obecnym zarządem to chyba się rozczaruje. Sami musimy o siebie zadbać i to jest nie uniknione. Niech pierwszy w bęben uderzy.

@Seven

Sami o siebie...tylko powiedz mi kto pierwszy rzuci kamieniem jak wszyscy sie boją i każdy potulnie przyjmuje wszystko na tacy jak mu podadzą-nakazy itp inne magnowskie badziewie.Strajk w Magnie...no nie wiem

Jaro
@niu łorker

Skoro nie wiesz to zostaje ci 50 groszy.

Mars
@Seven

Chyba lepiej, aby była praca i nadgodziny niż brak zamówień i zwolnienia. Ogarnijcie się. Zobaczcie co się dzieje w przemyśle. Cieszmy się że jest praca

Seven
@Mars

No pewnie ze się cieszę ty zarabiasz 16000 a ja 2800 i przez to za ja i mnie podobni pracują na Twoje utrzymanie. Cieszę się niezmiernie mając wizję ubóstwa tylko aby mieć pracę. Ogarnij się Mars MAP to wyzysk. Bazujecie tylko na taniej siłę roboczej.

Mars
@Seven

Chyba spadłeś z krzesła mówiąc o takich kwotach, chyba że mówisz o brygadzie.. Wizji ubostwa nie ma i jest światło na lepsze czasy, trzeba tylko chcieć tego a nie narzekać. Jak Ci tak źle to idź do innej fabryki "bo tam napewno lepiej"

Smutny
@Mars

Bez komentarza zpojrzyj w lustro.

ŁYSY
@Seven

Do kogo masz pretensje? kim jesteś z zawodu? Co potrafisz? Potrafisz chociaż urlop prawidłowo wypisać bez pomyłki? Ludzie ogarnijcie się. Jak ktoś w miarę kumaty jest to trzepie kasę aż miło. A jak nic nie potraficie to pretensje do siebie. Możliwości jest pełno. i nie trzeba mieć jakiegoś wykształcenia, wystarczy fach w ręku, chęci, zaangażowanie, ale jak większość z was nic nie potrafi to mi przykro. Tak tak koledzy i koleżanki sympatyczni, są w tej firmie stanowiska z zarobkami kilkanaście tys. zł, ale trzeba coś umieć, coś potrafić. Nie mówię już o rynku pracy.... A najlepsze, że siedzicie jak te.... i czekacie aż wam związki załatwią podwyżkę. Już bym siedział i czekał....sam rozmawiam o sobie a nie ktoś za mnie, a jak pracodawcy nie pasuje to idę gdzie indziej. Do wszystkich: pracodawcy walczą o pewna grupę pracowników, niestety większość z was do niej nie należy bo niczym się nie wyróżniacie, jesteście sztuką dla sztuki. Tak wiem, boli, ale taka jest prawda, a wiem to stąd, że gdybyś był ogarnięty to brałbyś sprawy w swoje ręce a nie jęczał na forum....Ok, teraz czekam na wysyp łapek w dół...:)

Nik

Czy wiadomo coś w sprawie podwyżek? Podobno mają być 9% że względu na inflację

kolejna plotka,nieoficjalna?

Jaro
@Nik

Raczej nie z tym zarządem, ten raczej ma cel pozbawienia pracownika wszystkich przywilejów. Pracowniku powstań z kolan.

bbb
@Nik

Jest ogłoszenie dyrektora na jakim etapie są rozmowy o podwyżkach. Wisi na tablicy działu personalnego. Przeczytaj ze zrozumieniem i nie powielaj niesprawdzonych plotek.

General

Pracuje w Magnie od ponad 15 lat i naprawdę takiego bałaganu jak teraz nie widziałem nigdy... Administracja po za kilkoma osobami do wymiany i tutaj mowie poważnie. Ostatnio odszedł Michał B. jeden z najbardziej doświadczonych technologów jakich ten zakład widział. Z tego co się dowiedziałem Aron G. także jutro kończy karierę w zakładzie a zna się na produkcji podnośników jak nikt inny. Ilu jeszcze takich ze "szkieletu" zakładu zostało? Można wymienić naprawdę kilku i wymienię ich. Andrzej (usunięte przez administratora) Michał Z. Michał K. To są osoby które w mojej ocenie są "szkieletem" tej firmy. Potrzebujemy więcej zaangażowania od administracji na produkcji a nie ciągłego siedzenia na spotkania. TL mówia otwarcie ze rozmawiają z technologami czy jakościowcami to słysza " jestem na konferencji, mam spotkanie itd itd". Problemy są u Nas na dole na produkcji a nie przez monitorami !!!!! Jestem przekonany ze większość osób na forum przyzna mi racje. Czas ruszyć (usunięte przez administratora) z biura!!!

Savo
@General

Dużo racji w tym ale ludzie nie mają za co żyć i tu jest problem. Obejrzyjcie co się dzieje w kopalniach jak wygląda pogotowie strajkowe(usunięte przez administratora)

@Savo

A po co kopalnie? Magna nie wystarczy?

Oldboy
@niu łorker

Czasy się zmieniają. To nie (usunięte przez administratora) i zakłady państwowe.

Grom
@General

A niby czego szkieletem jest Michał K? Gosc nr 1 w (usunięte przez administratora)i obijaniu/robienie wszystkiego byle jak. To że tyle lat tu siedzi wynika z jego (usunięte przez administratora). Robi robotę bez wartości dodanej....

Henio

A ilu jest Michałów K? Bo jeden na bank w porządku nie jest

Lalomido

Oho, zasada dziel i rządź działa. Nawet tu robi się niefajnie. Ogarnijcie się, wróg jest gdzieś indziej.

5 4 3 2 1

Stado baranów zaraz się ustawi w kolejce po chipy. Bo tak kazali w tv. Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie.

Koniec jest bliski
@5 4 3 2 1

Jak tu myśleć samodzielnie ja za 3 dawki 2 tysie u mnie płacą. Ludzie własne dzieci dla pieniędzy oddają, a co dopiero się zaszczepić.

Morfina
@Koniec jest bliski

Jakoś igła nigdy do mnie nie przemawiała. Jeszcze trochę i bez paszportu zwolnią...

Zbulwersowana

Brawo szanowna dyrekcjo ludzie po 1zm są nawet o 15.30 w domu dzięki waszemu przekręktowi z busami. Jakoś przy takim ścisku podczas oczekiwania na busy covida juz nie ma? To samo w szatni... Szafka jedna przy drugiej... Ale na linii noś maseczkę!! To jest śmieszne co ta firma wyrabia. Ciekawe co związki na ten manewr z busami mamy nadzieję że nie schowają głowy w piasek i zajmą się tym.

@Zbulwersowana

Z tymi busami niestety jest tak, że wymyślił to właściciel całej strefy na której znajduje się Magna,DHL i inne zakłady produkujące-tym razem to nie pomysł sZYMONA czy rOBERTA. Ludzie jedno mi się nie podoba ten podział. Ważne jest żebyśmy teraz byli jednością jako pracownicy, a nie żeby na zakładzie liderzy chodzili i pod.... swoich pracowników i wyzywali się na nich za to, że sami są jechani z góry. Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo jest się użerać z tym łysym półgłówkiem, któremu na drzwiach wisi kartka Dyrektora. Kolejny inteligent, który kupił wykształcenie na jakiejś uczelni podczas, gdy grube kreski Andrzeja wchodziły na biurko i po prostu ominął wiele wykładów i za wiele na tych swoich ,,studiach,, się nie nauczył. Wyższe wykształcenie każdy (usunięte przez administratora) może mieć, a ten facet nawet nie ma podstaw dobrego wychowania. Młoda niska nowa Pani z BHP, która chyba myśli że jest ważniejsza niż ktokolwiek inny, że zmienia świat i jest su.... dla ludzi. To numer dwa tej Magnowskiej elity. Związki zaczęły teraz coś działać jeśli nie chcecie, nie utrzymujcie ich jednak bez nich pozbawiani bylibyśmy najmniejszych praw i resztek godności w tej firmie już dawno, sami nic nie zdziałają więc chociaż bądźmy dla nich murem, a nie ich wrogiem

patrząc na wprost

Masz rację. Nowa moda w Magnie to podpier....przez liderów do kierownika. Jak w szkole, nie umiem sobie poradzić to poskarżę się pani :) Niektórzy liderzy nie wytrzymują presji i uważają, że podniosą sobie swoją samoocenę i poważanie skarżąc się na operatorów za byle pierdołę do kierowników. Niestety kierownicy w tej firmie nie potrafią być sprawiedliwi i bezstronni. Choćby lider nie miał racji, będą tak kręcić żeby wyszło na jego. Szkoda tylko, że nie pomyślą, że liderem się nie jest na wieczność. Pamiętajcie: Jak traktujecie ludzi, tak oni będą traktować was!!! I co niektórym liderom polecam zadbać o higienę, bo stres z Was wychodzi POTEM!!! A dezodorant jakikolwiek przy waszych zarobkach nie będzie chyba wielkim wydatkiem??

Pod skos
@patrząc na wprost

Stare chińskie przysłowie mówi nie bierz łopaty za kogoś i nie kop w jego dole.

Bo to prawda

Shalom

Bo to prawda

To ja

Nowy pomysł z busami prędzej czy później źle się skończy. Jest takie zamieszanie, że szok. Ludzie wychodząc z pracy biegają jak głupi od busa do busa. Dodatkowo osoby, które dojeżdżają własnymi samochodami przechodzą przez drogę.... Jeżeli to się nie skończy jakąś stłuczką albo czyimś nieszczęściem to będzie cud. Albo kogoś bus potrąci albo same ze sobą się zderzą. Ludzie w biurze, administracja, BHP myślcie!!!(usunięte przez administratora)

Olek

Czy nowa kobieta z BHP to ma wszystko z głową w porządku? 15 lat firma jest w Dąbrowie Górniczej. Nigdy nie było problemu z busami. Teraz nagle problem. Ludzie stoją na wietrze, deszczu, śniegu jeden koło drugiego czekając na busy do 14:10. Czy mamy czekać w szatni w tym ścisku jeden na drugim? Zastanów się człowieku czy to jest mądry pomysł. Przyjrzyj się przez to swoje okienko jaki wymyśliłaś kocioł jak wszystkie busy zjadą się na raz i jeszcze może jakiś TIR do kompletu. Droga całkowicie zablokowana. Gdzie są wtedy przepisy BHP i ppoż???

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.