Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Opel

Podobno Mirek k znalazł sobie nową łaskę do wiadomo czego ze 20 lat młodsza

@Opel

a co zazdrościsz mu ??? mysi być niezły w te klocki skora ma taką młodą :)

aaa
@Opel

każdemu wolno .

?

Wasz też niedługo zamkną.

?

Wasz też niedługo zamkną.

...

nauczcie się składac zdania.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

iii

I tam polazlas a teraz kogoś wyganiasz !!!??? Bardzo pięknie . Sama sobie odpowiedzialas kto ma ....

PKC

Kto jest brudasem to jest popatrzcie na swój zakład i na swoją prace ,odnoszenie sie do ludzi itd . dobrze że stamtąd uciekłam.

pk au
@PKC

Racja zamki ich xaklaf bo wszyscy mieli wszystko gdzieś robili buble opiepszalisie

PKC

p.

Co do zarobków po1400 to nie trzeba siedzieć po 10 lat w jednej dziurce tylko mieć trochę ambicji w sobie i szukac czegoś lepszego. A co do brudasów - każdy brudas mówi o sobie i powiedz to swojemu kierownikowi żeby nas nie przyjmował . Ciekawe czy będziesz taki odważny.

pracownik PKC

Do pracowników Auresa . Skoro uważacie że jesteście wykwalifikowaną kadrą to czego się obawiacie ?

pracownik auresa
@pracownik PKC

Czego sie obawiamy? Na pewno nie konkurencji z PKC! Obawiamy sie zarobków na poziomie 1400zł, braku perspektyw żeby dorobić w nadgodzinach i konieczności szukania innej pracy w tej sytuacji.

nOWY

Witam jeszcze raz . Czyli uważacie ze niewarto iść do tej firmy bo brakuje tam stabilizacji i człowiek troche porobi a pózniej zwalniają?

Lider
@nOWY

Nie było jeszcze tak,że pozbywaliśmy się dobrego i rzetelnego pracownika ot tak.Jeżeli chcesz pracować i sprawdzisz się,możesz liczyć na długoterminową umowę o pracę.Pozdrawiam tych zdrowo myślących!

nOWY

Witam. Prosze was bardzo o opinie na tema : czy u was w zakładzie pracuje się dłużej czy zwalniaja po roku czy dwuch (chodzi o stabilizacje) i jeszcze jedno pytanko facet na wtryskarce ile może zarobić? Z góry dzieki za konkretną odpowiedz

John

przyjmują dalej osoby z PKC?

Lider2
@John

Tak przyjęcia są non stop z pkc, ich prezes wręcza im listy polecające i kieruje do aures do pracy. Na wiosnę będzie następna duża grupa ludzi z pkc bo zamkną tam ostatni czynny dział abs-y. Odbije się to na wieloletnich pracownikach aures, zero nadgodzin, i będą zwalniać tych co nadużywają zwolnień lekarskich, będzie rzeź.

Lider2

My wiemy że z pkc lewusów nam podsyłają i dlatego mają oni umowy na 3 miesiące na okres próbny, a my mieliśmy tylko 1miesiąc okresu próbnego :-)

stary pracownik

dokładnie tak brać sie za nich , a nie bedą oczerniać nasz kochany obóz pracy :D

Gangrena

piszecie takie bzdury że ja też coś napisze :) lans bo mam taki sam szampon jak lider xD Pozdrawiam :P

Alex

Bob Budowniczy wszystko spierniczy, potem odbuduje i zdemoluje ;P Marcin Boba :)pozdrawiam kurdupla byly pracownik.

nowy pracownik

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TYM SYFIE !!!

xxxxx

Pip nic z tym zakladem nie zrobi. Pronowalam i moje starania poszly na marne, doszukali sie tylko jakichs niedogodnosci w papierach. Cieszcie sie ludzie ze jest zima a nie lato i 60 stopni na plusie. Jak sie na ludziach pot gotuje. Pozdro

ooo
@xxxxx

no ciesze się zajebiście ze jest zima i na markecie stopni!!!

bruno
@ooo

Lepiej marznąc niż sie pocić. Jak przyjdzie lato to znów bedziemy padać jak muchy.

robol

Są od tego odpowiednie instytucje takie jak PIP i Sanepid to trzeba zgłaszać.

lider

Wstrzymane nadgodziny = STRAJK hahahahahaha

@lider

Lider ! co Cię k...a tak bawi? zarabiasz lizo...pie około 3 tys. to Ci wali czy bd nadgodz.a od operatorów, którzy teraz h.ja zarobią bo max 1400zł za miesiąc to się od.eb i nawet nie wypowiadaj się w tym temacie gn.ju.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES