Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Mam pytanie przez jaką firmę pośredniczącą można dostać się do pracy w Aure?

chujos morales de penisos w vaginos

Co wy macie do Boby>>? Ogaarnijcie sie na hali nikt glosno nic nie mowi a tu beczycie. BEEEEKAAAA

auresiak2

Przychodzac kilka lat temu do tej firmy myslalem ze w zyciu nie spotkam takiego burde...(na dzien dzisiejszy jest troche lepiej)troche czysciej,gdyz pracownik nie majacy pracy na maszynie poprostu myje maszyny,zamiata hale,praktykowane w czasie zimy prace porzadkowe przy minus osmiu stopniach na dworze-Masakra,Zarobki fatalne bo nie ma sie co czarowac jak mowi przyslowie jaka praca taka placa ,sa detale gdzie sie wymaga wiekszej sprawnosci ruchowej i obycia z gratowaniem i w tym przypadku powinny byc ciut wieksza placa a nizeli osoby ktore pracuja na latwiejszych detalach,ogolnie cyrk na kolkach-akademia aures inaczej mowiac uczenie ludzi pracy od podstaw bo nie oszukujmy sie malo kto przyjdzie pracowac w weekendy do pracy za najnizsza krajowa,rozmowa kwalifikacyjna jak w przedszkolu i co tu sie dziwic ze marne zarobki,ustawiacze nie reaguja jak np trzeba cos poprawic z detalem bo maja w cholere roboty(zmieniaja formy)brak premi bo kierowni...sie zapomnialo wpisac,wiecej dyscypliny,wieksze zarobki a nie tylko jak rzad Da ,podwyzszenie premi x2 a za reklamacje potracenie tyle samo moze cos zmieni

Była Aureska

SYF I SMRÓD TYLKO GŁOWA BOLI OD TEGO CO TAM SIE DZIEJE . Odradzam

była⚫
@Była Aureska

Potwierdzam twoją opinię.Jeżeli sytuacja finansowa was nie zmusza do pracy w Auresie (Odradzam). Warto poczekać na na konkretną ofertę pracy.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Marian

Najgorsze jest w tym wszystkim to,ile osób podlizuje się kier jeśli czegoś chce, a za plecami obgaduje ile wlezie. TYle falszywych ludzi ,że żygać się chce... widziałem nawet ostatnio jak ustawiacze do kier pięknie, słodko a jak tylko kier sie oddala to najezdzanie jak po szmacie..sory... ale zastanowcie sie nad soba, jakimi dwuulicowymi ludzmi jestescie... ;/

bolek

Ja mam tylko jeden temat,a dotyczy on babsztyli z napylarek tzn. DOSTAŁAŚ PODWYŻKĘ TO TERAZ ZAPIEPRZAJ

kropka.

Czyzby znow paulinka"jestem najpiękniejsza i najmadrzejsza"znow zabrała głos? Ta to dopiero sieje ferment

lider
@kropka.

A kogo ta pusta laska ineresi ? każdy wie że jest stuknięta, znasz to ? " Pierdo...ęty zawsze uśmiechnięty " ona tak ma , nawet jak jest powaga w grupie to ona mam banan na gębie, wiadomo też że wali ostro psychotropy i inne prochy to ma zawsze humor :-)A za sianie fermentu i ciągłe reklamacje powinni ją dawno wylać !

odp

Prowokatorów siania zamętu wśród załogi, którzy podburzają załogę i tworzą niezdrową atmosferę będziemy wyłapywać i zwalniać. Spokojnej i owocnej pracy dla pracowników wszystkich zmian.

auress

Kto by pomyślał, że sami geniusze pracują w zakładzie, no, no, nawet podliczyć bezbłędnie produkcję potrafią :-D i odróżnić stronę prawą od lewej ! rewelacja ! nagroda nobla powinna być dla pracowników produkcji :-D Tylko jak się to ma do organizowania zebrań przeciwko pojedynczym osobom,zebrań - które do złudzenia przypominają bandę dzieciaków ze szkoły podstawowej, które zmawiają się po kontach i huurraaaa na jednego dzieciaka do pani jazda lecimy poskarżyć i zrobimy zebranie z dyr. Jesteście niedorozwinięci emocjonalnie, takie nieudaczniki życiowe pracujące za marne grosze a macie się za geniuszy bo policzyć produkcję potraficie i odróżnić stronę prawą od lewej. Praca z takimi ludźmi to kabaret, nie trzeba biletów kupować i mieć niezły ubaw w domu po pracy opowiadając rodzinie o idiotach z jakimi ma się do czynienia :-D Tylko współczucia dla przełożonych się należą, bo mają bandę idiotów zamiast konkretnej załogi.

auresiak
@auress

to sie zwolnij bo jakby nie patrzec tez nalezysz do tej bandy (usunięte przez administratora) hehe i tez bierzesz udzial w tym kabarecie wiec najpierw spojrz na siebie a dopiero potem oceniaj innych !!!

auress
@auresiak

Nie zwolnie się bo mam umowę na czas nieokreślony :-) i podwyżkę 500 zł !!!

mała

Szczerze? Rozmowa jest na poziomie 5latka albo i lepiej. Dostajesz kila zadań, które musisz rozwiązać. Zadania typu: przepisz zdanie znajdujące się wyżej, tabliczka mnożenia (6x7), dodawanie, odejmowanie, dzielenie (48:6), zamiana centymetrów na metry, kilometrów na centymetry itp. Jak dostałam ten test to myślałam,że sobie jakieś jaja robią, po czym trenerka uświadomiła mnie,że to nie żarty. Tak naprawdę czy zdasz ten test (chociaż trzeba być idiotą żeby go nie zdać) czy nie to i tak dostaniesz pracę.Aaa i jeszcze dostajesz dwa detale bądź więcej i masz znaleźć wadę, która jest tak ewidentna,że tylko ślepy mógłby jej nie zauważyć. Jak dla mnie trochę żenada, ale każdy ma swoje sposoby oceniania osób czy nadają się do pracy.

@mała

Zdziwiłbys sie ile osob ma problem z tak podstawowymi rzeczami.

ktoś
@kropka.

A ile osób zdaje te testy a potem ma problem z odróżnieniem prawej strony od lewej, albo podliczeniem produkcji na koniec zmiany.

Nie ma zorganizowanych dojazdow, to prawda.

koko

Witam. mam pytanko czy pracuja u was w firmie ludzie z okolic zawiercie. pytam poniewaz aplikowałam na stanowisko montera,lecz mi powiedziano że nie ma dojazdu autokarem tak jak jest w ofercie pracy.CZY TO PRAWDA. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Te bramki są tylko po to by mogli sprawdzić pracowników o ktorej wchodzą i o której wychodzą i nic pozatym wiecęj.

A co sądzicie o bramkach? Nareszcie ktos pomyślał o pracownikach. Uważam to za super pomysł i nie przeszkadza mi to że muszę czekać na swoją kolej przy wyjściu bo będę miała zapłacone za ten dodatkowy czas spędzony w zakładzie :)Powinni wprowadzić więcej takich rozwiązań!!!

ale jesteś głupi jak but

anonim ww

Bramki są po to żeby kontrolować pracownika.Jeżeli się spóźniasz lub wychodzisz za wcześniej trzeba to odpracować albo potrącą z wynagrodzenia.Ale na pewno nie zapłacą za to że wyjdziesz z pracy 5 minut później bo stoi się na bramkach.To jest jedynie ulepszenie dla pracodawcy

doda

Pączki które zafundował prezesina były stare

Xxx

Dajcie sobie spokój z plotami weźcie się za robotę i dobrze ja wykonujcie a prezes na pewno was wynagrodzi jak nie będzie tyle zwrotów bo jest tragedia po pół detala idzie do klienta co o nas myślą zastanówcie się proszę też tu pracuje może być lepiej wiem ze mało zarabiamy ale mamy prace lekką i może coś wywalczyły jak będziemy ok pomyślcie

xyz
@Xxx

Chodzi o to by skończyć z plotkami , osądami, po co oceniać innych, nie lepiej tą całą energię skierować na lepsze wyniki produkcji, niech każdy operator swoją energię skieruje na najlepszy wynik swojej produkcji a na pewno będzie to zauważone i wszyscy na tym skorzystają ! O to chodzi !

xxx
@xyz

racja zgodzę się z Tobą

zzz
@xyz

Po pracy zacznijmy sadzić drzewa, skierujmy swoją energię na czynienie dobra, a zostanie nam odwzajemnione w postaci wklejki a na niej napis F-R-A-J-E-R

Xxx

Zajmijcie się swoimi sprawami i pomyślcie jak się zachowujecie jak dzieci z downem powinni was przebadać u psychiatry

auresiak

no nie wierze w to co tu czytam przeciez to jest nienormalne co was obchodza czyjes prywatne sprawy, a poza tym na takim forum takie rzeczy pisac troche to jest przegiecie nie uwazacie a tak wogole co zescie sie tak uparli na te dziewczyny z brygady B

carrie

Na stołówce są prusaki!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES