Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Wejdz na fb lepiej

Paulina

ja sie niczym nie denerwuje ja mam (usunięte przez administratora) D bo to mnie smieszy , i nikomu nie zabroniłam wyrazac swoich opini ! tylko twierdze , że jak ktos jest taki mocny przez internet to chyba na zywo tez potrafi . ;]

s s s

Cóż za wysoki poziom kultury osobistej :/

Gruba berta

My też cię pozdrawiamy tępy ciuliku

lider napylarek
@s s s

Japa i rób jak najwięcej wsadów na godzinę żeby kierownictwo dostało premie na święta tępa strzało.

s s s
@lider napylarek

Na moje szczęście nie pracuje z Tobą plebsie

pszczolka

Ty PauliNa daj sobie juz na wstrzymanie. Czym ty się denerwujesz? Nie wiesz z kim pracujesz? Nikomu nie zabronisz pisania tego co chce. Nie masz się czym zajmować tylko forum? Olej system. I Aures najlepiej tez.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
Paulina

` juz to pisałam ale widze , ze nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem . ;D JAK KTO MA CO DO KOGO niech powie mu to w twarz ,wiec jak ktos ma cos do mnie to zapraszam do konfrontacji . ! ;D jak tu tak jesteście rozgadani to co to powiedziec komus to w oczy , chyba ze brak odwagi . ? i w internecie czujecie sie mocniejszy . ;D to sie nazywa brak dowartosciowania i tyle .! ;d

anty-boba
@Paulina

boba człowieku nikt Cię nie lubi współczują Tobie ludzie że masz chore dziecko ale tak nie można podchodzić do pracowników prędzej czy później i tak z tej roboty Cię wywalą ale wtedy ludzie za Tobą nie staną więc rozważ co jest ważniejsze być za ludźmi czy lizać pupę pani Iwonie...Twój wybór boba Zachowaj się jak Wałęsa ...

pszczolka

Pozdro dla zmiany c na ktorej pracowalam. I wezcie sie za robote a nie za (usunięte przez administratora)

pszczolka

(usunięte przez administratora) jesteście wszyscy w tym Auresie. Jak pracowalam to juz to wiedzialam ale teraz to jest juz szczyt hardcore zeby sie na forum jechac. Malo macie wrazen z Iwonka ze jeszcze sobie dokladacie? Lol.

też już nie pracownik
@pszczolka

"ale teraz to jest juz szczyt hardcore zeby sie na forum jechac. Malo macie wrazen z Iwonka ze jeszcze sobie dokladacie?" Dokładnie to samo pomyślałam "Pszczółko" :) Pozdrawiam

stary

Sprawdzaj sobie. (usunięte przez administratora). Nie wiem co ci to da

gość

Żaden problem sprawdzić kto 26 listopada został ze zmiany B na zmianie C do 18tej na napylarkach. Internet wcale nie jest taki anonimowy jak się niektórym wydaje.

stary

Tej calej paulinki. Rrszta lasek jest spoko. Wezcie aie wszyscy walcie a nie mowcie mi ze pedalem jestem

@stary

No stary sam sie prosisz o to swoim zachowaniem. A od Paulinki to ty się odwal

krystek

A kturej lsski zachowanie cie (usunięte przez administratora) ze tak sie (usunięte przez administratora)

krystek

A tej laski od napylarek ze zmiany c nie wyzywaj od dziwek bo jej nie znasz i nie wiesx jaka jest jak i ja sle jak by chciala to by sie umowila a tego nie zrobila szacun

stary

(usunięte przez administratora) Chkdzi mi o zachowanie jednej a nie o wszystkie bo inne sa wporzo. Krystek daj na luz

gość

Nie trafiłeś. A jak już się czepiasz nazwisk to może pochwalisz się swoim? Chętnie poznamy pedała który tak nienawidzi kobiet.

gość

(usunięte przez administratora)poprzyjmują jakich (usunięte przez administratora) ch.j wie skąd i później są takie efekty. Zajmij się robotą frajerze a nie obrażaj dziewczyn. Jeszcze nie ze swojej zmiany!!!!

krystek

To nie psulina bo ja widze ale jest jeszcze jedna czarna wysoka oma raczej nie interesuje sie facetami z pracy. A szkoda.ale obrarzacie te laski sa spoko a niekture to jak (usunięte przez administratora) sie zachowuja ale ta taka nie jest dala mi kosza porazka.r

Paulina

haha tak Paulinka . ;D no bo to co dzieje się na tym forum to jest na poziomie przedszkolaka . ! nawet powiedziała bym , że przedszkolak ma więcej rozumu bo co mysli to powie . ! a tu co . nie podpiszą się i wielcy cwaniacy . ! haaha . No bo taka prawda , że nikt się tym nie przejmuje co kto na kogo pisze jednym slowem wy (usunięte przez administratora) JAK MACIE CO DO KOGO TO POWIEDZCIE MU TO W OCZY ! a nie z siebie błaznów robicie . ! ;D

yyyy

Widze ze Paulinka sie wypowiedziala?

hahaha jesteście śmieszni . ! zamiast te wszystkie wyzwiska powiedzieć w oczy to piszecie na jakimś forum , na które i tak każdy ma wy (usunięte przez administratora) D pozdrawiam . ;d

stary

yyyy- nie wiem jak ona ma na imie ale jest czarna chodzi z taka niska ktora wyglada jak muminek. A co tobie tez cos chciała dac?

@stary

Miałeś szczęście że nie kopnęła cię w jaja.Choć sądząc po twoich wpisach to raczej ich nie masz i dlatego całą frustrację przelewasz na klawiaturze zamiast jej to powiedzieć w twarz.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES