Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

zniesmaczona

Czytając takie opinie wśród pracowników traci się ochotę na przyjście tam do pracy. Skoro ludzie tam się tak wyzywają to jak musi być w pracy? Zawiść zawiść pogania.

obiektywny punkt

Co cwaniaki !!!!!!!!!!!!!!!!!! P. Katarzyna postraszyłą was sądem i żaden się nie umie znaleść i z pokorą przeprosić? Pokazujecie jacy inteligentni jesteście! Powinni was zwolnic to byście się nauczyli szacunku do drugiej osoby!!!!

była pracownica

Popieram wpis "obiektywny punkt" to nie kierownicy są beznadziejni tylko ludzie którzy pracyją w tym zakładzie mysląc że przyszli nic nie robić , a dziesiątego tylko na konta spogladaja czy aby wypłata się nie pojawiła, nieroby jedne! A Pani Kasi B współczuje ze jej mąż musi pracować z takimi gnojkami. Los każdego z obrażających napewno w swoim czasie ukrze.

pkc
@była pracownica

Przyszłam z pkc przeraziłam sie tym co tu zastałam masakra warunki pracy okropne te szatnie, ubikacja, przerwa z przypadku jak maszyna np stoi ustawia raz tak ze czekam na rzecz a raz ze wyrobic sie nie moge

Katarzyna Boba

Dzień dobry nie zycze sobie abyscie obralazli mojego meza i moje dziecko chorzy Wy jestescie,nikomu nic złego sie nie zyczy a Wy zamiast zajac sie praca to kometujecie i obrazacie mojego meza i synka.Podam Was do Sadu.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

anty

Wez się chłopie ogarnij!!!!!!!!!

@anty

Byle do końca dniówki .... wiesz co to może znaczyć? np, że operator źle się czuje i pomimo dyskomfortu przyszedł do pracy, wiesz dlaczego ? bo właśnie szanuje swoją pracę a nie chodzi na L-4 co miesiąc jak inni operatorzy w aures ... A wiesz co oznacza powiedzenie byle by się wypłata zgadzała ? bo często ludziom nie zgadza się wynagrodzenie ! a żenujące jest to, że tak łatwo przychodzi niektórym oceniać "książkę po okładce "

obiektywny punkt

Czepiacie się tych kierowników jak rzep psiego ogona! Boba i Aga to równi kierownicy! Dorota dopiero stapa po tej ziemi i się szkoli. Czy wy też wszystko umieliście jak zaczęliście prace na produkcji? Każdy był orłem? Ciekawe jak wy nawet nie umiecie się rozliczać ze swojej pracy wszystko podajecie na oko!!! Żenujące podejscie operatorów do parcy byle by zleciało 8h i ,,,, ważne że mam zapłacone!!! Zarabiasz jak pracujesz i taka jest prawda!! lecisz w kulki to i podwyżki ci nie dadzą chyba jasne!!!

zbulwersowana

Opinia na temat tego co wyprawia się na tym forum jest negatywna ! Czy wy ludzie nie macie świadomości tego czego to forum ma dotyczyć?! Opini na temat pracodawcy, warunków pracy ! A Wy co robicie? wyzywacie swoje koleżanki z pracy od dziwek ? wypisujecie kto z kim śpi? ! po nazwisku wyzywacie kierowników i wchodzicie z butami w ich prywatne sprawy ? kto z was ma prawo pisać o chorym dziecku jednego z kierowników?! brak mi słów, nigdy w żadnym zakładzie nie spotkałam tak podłych ludzi ! Moim zdaniem macie bardzo dobrych kierowników ! To wasi kierownicy mają do czynienia z bydłem a nie załogą. Doprowadziliście do szału kogoś i ta osoba powinna złożyć zawiadomienie o zniesławienie Art. 212. Zniesławienie paragraf. 1. Sprawdzić IP komputera. Są podane nazwiska i imiona osób które są rozpoznawalne i te osoby mają prawo złożyć zawiadomienie na policję.

Boze ze

§4. Zasady korzystania z Serwisu 1.Użytkownik przez umieszczenie materiałów w Serwisie: a.wyraża zgodę na wykorzystanie tych materiałów przez innych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku, b.udziela Serwisowi prawa do nieodpłatnego korzystania i rozpowszechniania, a w szczególności prawa do kopiowania, publikowania, dystrybucji, modyfikacji, przekładu oraz wykorzystania w inny sposób, wyłącznie w ramach przestrzeni cyfrowej zgodnie z funkcjonalnością i charakterem Serwisu wszystkich dostarczonych materiałów, nawet po jego rezygnacji bądź usunięciu Konta Użytkownika z Serwisu, z wyjątkiem przypadków gdy postanowienia regulaminów poszczególnych usług stanowią inaczej. 2.Korzystanie z zasobów Serwisu może być dokonywane wyłącznie na własny użytek. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Serwisu w celu prowadzenia działalności komercyjnej lub takiej, która naruszałaby interes Usługodawcy. 3.Korzystanie z Usług oferowanych przez Serwis odbywa się w sposób zgodny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu, pozostałych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu, które stanowią postanowienia szczególne w stosunku do niniejszego Regulaminu i stosuje się bezpośrednio oraz z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do: a.powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób, b.przekazywania prawdziwych danych osobowych; niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych, korzystania z kont innych Użytkowników czy udostępniania własnych kont innym osobom, c.przestrzegania autorskich praw majątkowych oraz praw wynikających z rejestracji wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych innych osób, d.bieżącej aktualizacji swoich danych udostępnionych w ramach Serwisu, zapoznawania się ze zmianami niniejszego Regulaminu oraz innych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu. 4.Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. 5.Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, informacji dotyczących innych podmiotów oraz działania polegające na wykorzystaniu jakiejkolwiek funkcji Serwisu do rozsyłania oraz umieszczania w Serwisie niezamówionej informacji handlowej (tzw. Spam). 6.Zabrania się umieszczania w Serwisie i rozpowszechniania za jego pośrednictwem: a.oprogramowania objętego prawami innych osób - bez właściwego upoważnienia, b.oprogramowania przeznaczonego do nieuprawnionego niszczenia, zmieniania, usuwania, uszkadzania, utrudniania dostępu do danych informatycznych, istotnego zakłócania lub uniemożliwiania automatycznego przetwarzania, gromadzenia i przekazywania takich danych, zakłócania pracy systemów i sieci teleinformatycznych, c.haseł komputerowych, kodów dostępu lub innych danych umożliwiających nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej. 7.Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5,

Don Pedro

ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹCIE NIEROBY A NIE TYLKO NARZEKAĆ !!!

tron

Nie ma kobyły Iwonki to firma lepiej funkcjonuje. Ona rozwalić ten zakład.

warcholo

czy tylko mnie sie zaciska pieśc jak widzę pana bobasa czy wiekszosc tak ma??? jego chyba nawet własna zona nie lubi skoro przychodzi zawsze wczesniej i zostaje dłużej pewnie w szkole nie miał maluszek zycia to teraz dostal troszku wladzy i prubuje kozaczyc

ooo
@warcholo

Większość tak nie ma, to jedyny kierownik na produkcji, bo pozostałe zmiany mają kierowniczki pozorantki które improwizują, koleżaneczki Dyr, tak pewne siebie, że aż zabawne będzie jak je w końcu (usunięte przez administratora), ciekaw jestem jakie zdziwione suki będą, he he ...

hahaha
@ooo

Przestań,przestań......może i je wypi...dola ale i tak pózniej niż ciebie waflu z 1.700 wypłaty brutto na śmieciowej umowie...

zadowolona niepalaca
@ooo

A co masz do pani Agnieszki,to przecież bardzo fajna babka wreszcie ktoś chce coś zmienić,ale wam widzę nie pasuje ze was gania jak produkujecie buble byle szybko i byle dziś dzień wam minął,wazniejsze dla was siedzenie na palarni a jak was z tamtad wygania to żal wam (usunięte przez administratora) ciska.Bardzo dobrze,ze trafił się taki kierownik bezstronny co wszystkich ma za rownych,i nie ma już układów jak z kumplusiem przybysiem

zm c
@zadowolona niepalaca

Zgadzam. Się słońcu ktoś bezstronny w tym zakladzie z kier. Wszystko gdzie zalatwic z ta kier, za dupska sie wam wziela nieroby to wam nie pasuje! palarnia okrojona przerwy kontrolowane i w koncu ktos sie zajal gwiazdami ktore leca w (usunięte przez administratora)

zm,A
@zm c

niech tez ktoś się wezmie za te gwiazdy ze zmiany A

Fred
@ooo

boba samo nazwisko świadczy że jego potomkowie byli parobkami i kmiotami próbuje przejąć kontrole nad zmianą Mirka i tragiczne jest to że jak się dacie to się posra....cie...Pozdrawiam

krystek

Jakie szczescie ze od 23 jest postuj bo (usunięte przez administratora) by mnie szczelil jak bym musial zapierdalac w sylwestra na noc czepiacie sie liderow lukasza i rafala a to zajebisci kolesie. Pozdro

yyyy

To jest aures. Zacznijcie sie przyzwyczajac.

Kiedy buty robocze dostaniemy? zmuszają nas do pracy w weekendy ale nie zadbają o nasze bezpieczeństwo !

Iwonka

Powinni grzac na zakladzie bo zimno jest i i wieje okropnie

Motylek

Bedzie Aures dawac jakies paczki na świeta ? a nie marne 100 zł jako zaklad i dyrekcja powinni dac a nie skubac sie i szczypac

outsider wtryskarek

Niech jeszcze więcej poprzyjmują takich głąbów jak "stary" to bedzie coraz ciekawiej . Dwie lewe ręce do roboty, osiem godzin sie obija a potem idzie do domu, siada przed kompem w wełnianym sweterku z kotem na kolanach i jedzie po innych na forum.

krystek

Podziwiam pauline bo to co na nia pisza to dzczyt wszystkiego a ty paula napisz moze jestem dziwka ale nie wasza i (usunięte przez administratora) wam do tego frajerzy paula jest spoko i dajcie lasce spokuj

pszczolka

Wejdz na fb lepiej

Paulina

ja sie niczym nie denerwuje ja mam (usunięte przez administratora) D bo to mnie smieszy , i nikomu nie zabroniłam wyrazac swoich opini ! tylko twierdze , że jak ktos jest taki mocny przez internet to chyba na zywo tez potrafi . ;]

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES