Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

www

Przyszłam z PKC i jedyne co moge o tym zakładzie napisać to:DNO Jak weszłam do szatni to sie za głowę złapałam na myśl że będę się tu przebierać.Porównuję szatnie to bydlęcych wagonów! Toaleta na hali po prostu jest wylęgarnią chorób,bakteri,wrusów i nigdy nie wiadomo co tam można załapać! Obozowe warunki pracy,więzniowie już mają lepiej bo przynajmniej toalety czyste! Ludzie pracja za marne grosze,na święta dostają ochłapy zamiast premii.trzeba być wczesniej w pracy na tzw rozdaniu roboty i oczywiście za to nikt nie zapłaci.Jestem zdania że jak przychodzę 15min wcześniej to i tak powinnam wyjść z pracy,osiem godzin to osiem godzin i basta!!!

@www

Szatnie sa teraz o niebo lepsze, bo pomalowali je za obciete premie pracownikow. Szafki przydzial jest po 2osoby na polowke szafki, brudna odzierz robocza jest razem z czystymi prywatnymi ubraniami, przydaliby sie zawiadomic sanepid. Jest jedna sprzataczka na caly zaklad, kobita sprzata kible a potem idzie do jadalni sprzatac, przenosi syf ..... wirusy i bakterie z kibli do jadalni. Pozostaje tylko sanepid zawiadomic. A co do wstrzymanych nadgodzin, to jest tylko jedyne wyjscie STRAJK.

PKC ING
@www

TRAGEDIA TO MAŁO POWIEDZIANE POWINNI ZMIENIC HALE BO STRACH POD NIA PRACOWAC KIEDY DOJDZIE DO NIESZCZESCIA W TYM ZAKŁADZIE szyby same wylatuja dach przecieka blacha zardzewiała masakra a wy o sztni piszecie

ktos

Ludzie opanujcie sie. Wiecznie Wam źle kasy na Święta nie było to narzekaliście ze nie ma w tym roku 250 zł premii jest i też Wam źle jak Wam taka ,, gówniana" kasa nie potrzebna to oddajcie prezesowi łaski nie robicie że weźmiecie. A co do kierownika Boby to co macie do gościa? Wymagający jest bo to jego praca, a jego życie prywatne to nie Wasza sprawa. Wywlekanie tu choroby jego synka to szczyt skurwysynizmu! Miło by Wam było jakby o Waszych dzieciach pisali ? Ogarnijcie sie !

bermucki krzyżon

zawsze znajda sie osoby chetne do pracy :) jak komus sie nie podoba to przeciez nikogo nikt nie trzynma adios :D

pkc

praca jak praca pracowac trzeba szkoda ze tu taki syf, mamy to na co sie godzimy taka prawda, kto przychodzi z innego zakładu jest przerazony ze tak sie da pracowac a my starzy pracownicy juz jestesmy przyzwyczajeni i nie znamy innych warunków tylko narzekamy strajk ty bu sie przydał wszystkich by nie zwolnili kto im by przyszedł robic.

ostrzeżenie !
@pkc

Pkc piszesz o strajku ? Warunki Wam nie pasują? A PRAWDA jest taka że trudne warunki pracy, niskie temperatury zimą ma markecie i magazynie, piekło gorąca latem na napylarkach to nic z porównaniem co grozi Aures ze strony napływającej hołoty z PKC ! Ci pracownicy doprowadzili zakład swój do bankructwa w Polsce i przeniesienia za granicę, starzy pracownicy w Pkc produkowali masowo same buble ! Pkc tracił kontrahentów !zmniejszała się z miesiąca na miesiąc liczba zamówień ! A teraz masowo Aures zatrudnia ludzi , którzy wykończyli poprzedni zakład pracy ! ?? Te baby z PKC mają mentalność wiejskiej chołoty, są przeświadczone że ma być kasa na koncie a one mogą się opier....ć w pracy i wykorzystywać ludzi którzy są zatrudnieni przez firmy zewnętrzne, te babska myślą, że w aures też będą rządziły !!! ludzie miejcie się na baczności, bo takie żmije jakie robiły w Pkc zalęgają się w naszym Aures ! TO JEST NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA AURES, PRACOWNICZA HOŁOTA Z PKC, ONE NAMAWIAJĄ DO STRAJKÓW !

Lider
@ostrzeżenie !

Wiemy,wiemy.Skutecznie wyeliminujemy jednostki pasożytnicze.

gość
@ostrzeżenie !

Witam Nie jestem jeszcze pracownikiem Auresa, ale może w przyszłości nim zostanę:).Obecnie jestem pracownikiem PKC. Wcale nie dziwię się, że wy starzy pracownicy macie takie zdanie o pracownikach z PKC, bo fakt dużo hołoty jest przyzwyczajone do nieróbstwa ,ale nie wszyscy. Są też rzetelni pracownicy , którym warto dać szansę, a nie szykanować i brać pod jedną kreskę. Każdy chce mieć pracę i idzie tam gdzie mu zaoferują. A to, że akurat u was przyjmują nie jest winą ludzi. A co do zwolnień osób nadużywających zwolnień lekarskich to jestem za , gdyż jeden pracuje rzetelnie cały rok, a drugi się opierdziela to raczej nie jest ok. A nasz zakład nie zamykają nie z powodu bankructwa , a tańszą siłę roboczą . W Serbii pracownik zarabia o 400 złoty mniej od nas .Fakt potracili klientów , a to tylko dlatego , że za szybko chcieli wdrożyć nowe linie zero szkoleń, ludzie przyjmowani z ulicy nowy uczył nowego więc musiało się to tak skończyć. Uważam że powinniście dać szansę nowym , a i tak zostaną najwytrwalsi:)

gość:-)
@ostrzeżenie !

ILE ZŁOŚLIWOŚCI,JADU I NIEWIEDZY W TYM WPISIE! CO MOŻNA POWIEDZIEĆ O CZŁOWIEKU ZNAJĄC GO ZALEDWIE DWA TYGODNIE?! ZACZNIJCIE WRESZCIE SZKOLIĆ NOWYCH PRACOWNIKÓW TO NIE BĘDZIECIE MUSIELI MARTWIĆ SIĘ O BANKRUCTWO.JEŻELI CHODZI O MASOWE ZATRUDNIENIA LUDZI Z PKC, MOŻE WRESZCIE ZARZĄD DOSZEDŁ DO WNIOSKU ŻE CZAS NA ZMIANY, ŻE TRZEBA WYMIENIĆ JEDNĄ HOŁOTĘ NA INNĄ,MOŻE LEPSZĄ?

bez przesady
@gość:-)

Gość:-) mylisz się i to bardzo. ktoś chciał wszystkich na prawdę ostrzec, to nie był jad. Znam osobiście ludzi z PKC pracuję z nimi od 8 lat i ktoś widzę trafnie ocenił mentalność zwłaszcza kobiet w PKC ;-) Byłem świadkiem jak gnoiły ludzi, jak stara pracownica PKC zawali robotę to nie ma opcji żeby się przyznała do tego :-) zawsze jest wrobiona w to inna osoba ! zwalają zwłaszcza na nowych pracowników, do tego stopnia są podłe, że wiele nowych fajnych ludzi straciło pracę.... Widziałem jak knują i jak donoszą do kierowników, żeby to jeszcze prawdę mówiły, oczerniają bez skrupółów, same siebie na wydziale potrafią eliminować. Ten wpis " Ostrzeżenie " napisał ktoś, kto ma czuja do takich ludzi chyba, bo to strzał w 10 ! Szacunek wielki dla tej osoby :-)

co?
@gość

Gość to ty piszesz? nowy uczył nowego ?! a doświadczeni pracownicy gdzie byli w tym czasie ? pili kawusię w kanciapie? i mieli wyje....ne na swój zakład ? kto dopuścił do tego by w pkc nowy uczył nowego? sam dowiodłeś tego, że najstarsi pracownicy w pkc mieli głęboko w d..pi swój zakład hahahaha...

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

nowy pracownik

Dno i padaka odradzam pracy w tym syfie

krzaczek

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :))

Zosia

To będzie tam dziś niezły cyrk koniec świętowania do roboty nieroby!!! buhaha

Zmiana c dziś nocka?

kontrol jakości
@Marek

tak ma być 150 osób dzis na nockach zmiana c do pracy

michal

Pracuję w danej firmie półtora miesiąc. Pracownicy i kierownicy są według mnie w porządku. Atmosfera jest przyjazna. Nie spotkałem się z tym osobiście z tym co piszą wyżej osoby, więc nie wiem. Wynagrodzenie uważam że jest dobre i jak mówią że jest premia to faktycznie ona jest. Po pierwszym miesiącu pracy moja umowa została przedłużona na 2 lata, co w dla młodych w danych czasach jest problem znaleźć pracę która chce pracownika na dłużej niż 3 miesiące.

______

Z tego co ja wiem to 3 wracamy ale niech ktoś to potwierdzi bo pewna nie jestem

m.c

nowy pracownik - 2014-12-29 18:20:43 Ten postój jest od 23 grudnia do kiedy ? no właśnie 2-go wracamy do pracy? bo już się pogubiłem

Wiki

praca jak praca trzeba robić żeby zarobić a co do premii świątecznej to 250 zł to naprawdę dużo i serio wiele firm na śląsku i nie tylko nie daje premii albo daje 100 zł w bonach porażka. jak chcecie zarabiać więcej to wyjedźcie z kraju a nie narzekajcie bo Polska to jak widać biedny kraj bo rząd za dużo kradnie.

evil

Podobno jakaś dziewka z logistyki sypiała z kiero magazynu,to prawda? prosze o szczegóły :)

roztocze
@evil

Ja jako roztocze, siedząc na pościeli widziałem wszystko i mogę omówić szczegóły... A tak na poważnie, to już nie wiem co powiedzieć na takie wpisy! Jak sypiała to sypiała i gó.no Cię to obchodzi.

zzz
@evil

i to nie jedną obrobił, z biura też

Współczuję Wam pracy w takiej atmosferze. Powinniście się trzymać razem a nie jeden na drugiego! Zero pomocy z waszej strony każdy patrzy na swoj (usunięte przez administratora) Najgorszemu wrogowi nie polecę tam pracy.

k.................

jak tak czytam to co wy piszecie ,to zastanawiam się z kim ja wspólpracuję Boże kochany czemu tak się zachowujecie ???? poniżacie osoby które dają wam pieniążki na życie na utrzymanie Waszych rodzin!!!!!przecież nie ma nic za darmo!!!!!!musisz pracwac zebys miał kase - proste i nie poniżaj nikogo w życiu !!!!!!!!!!!!! bo niewiadomo jak Ty skończysz>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

nowy pracownik

Ten postój jest od 23 grudnia do kiedy ?

sm

Do Pani Zony kierownika Boby. Bardzo mi nieraz zalazł za skórę,ale to nie szkodzi, nie jest zły kierownik,uczy się na błędach. W każdym razie kierownik ma przyjaciela,na dobre i na złe na zmianie "A" jakby co proszę wysłać do mnie tych wariatów ja im dam do wiwatu. Chciałam tylko powiedzieć,że nie jesteście Państwo sami.Spokoju i wypoczynku życzę.

Krokiet

Zastanawia mnie jeden fakt. Kiedy ledwo zmienili kierowników, zmiana A nie znając p.Boby jebała go na dzień dobry jaki on nie jest. Najpierw trzeba poznać człowieka a nie skreślać na powitanie. Faktem jest ,że goni do pracy ale w końcu jest kierownikiem i to jest też jego praca i on też dostaje po głowie od góry jeśli coś jest nie tak na jego zmianie. Ja widzę plusy zmiany kierownika. Zmienia wiele rzeczy, aby to jakoś funkcjonowało, żeby były materiały na bieżąco. Gość naprawdę się stara, a wy nie potraficie tego docenić. Pamiętajcie,że jeśli wy będziecie go (usunięte przez administratora) to dlaczego on was ma szanować? Jacy wy jesteście dla ludzi, ludzie są tacy dla was. A wtrącanie się w cudze życie i wypisywanie,że ma chore dziecko i naśmiewanie się... JAK MOŻNA NAŚMIEWAĆ SIĘ Z CUDZEGO NIESZCZĘŚCIA? I wogóle... jak można wypisywać takie prywatne sprawy ? Jeśli komuś z was Boba o tym powiedział, oznacza to że miał do kogoś zaufanie ,że zrozumie i nie bedzie miał z tego radości a wy macie z tego pożywkę jak jakieś hieny!! Ja osobiście lubię gościa i mam nadzieje,że życie nie będzie go poniewierać tak jak wy to robicie...a to co wypisujecie na forum świadczy tylko o was. Jeśli macie coś do niego, dlaczego nie potrafcie mu czegoś powiedzieć wprost?

karakan

Panie prezesie zyczę panu najgorszych świąt!!! A te 250zł wsadz sobie pan gdzieś,więcej zgubiłem jak biegłem w zeszłym tygodniu na autobus lini 35

@karakan

Karakan oddaj to 250 zł komuś kto ma większy szacunek do kasy, pracy i dobrego gestu pana prezesa. Wiesz ile zakładów w ogóle nie dało pracownikom ani grosza na Święta ?! Szanuj to a jak Ci źle to zostaw te 250 zł w kopercie na portierni, ja sobie odbiorę :-P ;-) Wesołych Świąt dla Wszystkich, tych ubogich na umyśle i tych mądrzejszych

była pracownica

nie oceniam książki po okładce bo pracowałam w tym zakładzie 2 lata, a jak Wam się wypłata nie zgadza to nie marudzić tylko iść do kadrowej niech się tłumaczy a nie rozmawiać między sobą

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES