Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

annaa

W tym zakładzie jest taka zależność : JEŚLI KTOŚ DOBRZE WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT PANI DYREKTOR I NIE WYZYWA JEJ TO SAM STAJE SIĘ OFIARĄ WYZWISK I SZYKAN :-(

Kwinte

Kogo oni poprzyjmowali :o Czuję się jak w przedszkolu. Współczuję kierownikowi,że większość jego grupy to ścierwo, które tylko pluje na wszystkich dookoła a siebie uważa za idealnego człowieka. Z grupy A to naprawdę tylko garstka jest w porządku, ludzie na poziomie, którzy mają szacunek do drugiej osoby, są życzliwi i pozytywnie nastawieni do życia mimo wszystko... I przede wszystkim nie podkładają sobie świń. A Tu co się zaczyna dziac? Jeden drugiemu świnie podklada, zwłaszcza na napylarkach. Jeśli wam się nie podoba to adios! co was niby tutaj trzyma? PIeniądze na które wiecznie narzekacie? Praca której większość nie cierpi? Ludzie którzy Cie obgadują? A może kierownik którego nie trawisz, chociaż jest wporządku?

gość1

Pani Dyrektor co to jest ??? Miał być nowy i konkretny kierownik na zmianie B ! Ta dziewucha łazi tylko za ustawiaczami i truje d..e a na nie ma bladego pojęcia o tej robocie ! konkretny kierownik wprowadził by dyscypline w załodze , konflikty byinaczej załatwił a nie dolewał oliwy do ognia, ta dziewucha do niczego sie nie nadaje ino zamieszanie dziołcha robi.

konfrontacja

W poniedziałek :-) p. dyr. p. od etyki i osoby które oczerniają bezpodstawnie przed całą załogą ! myślicie że dyscyplinarką dostać jest tak łatwo? muszą być niepodważalne dowody obciążające taką osobę, w innym razie w sądzie pracy by miała sprawę wygraną. Naszpikowali zakład kamerami, wszystko widzą i nagrywają kto jak pracuje, jest skrzynka na anonimowe uwagi, kto chce to korzysta z niej, w moim stylu nie jest anonimowe donoszenie, ja załatwiam otwarcie sprawy, jak mam problem to na piśmie to daję z podpisem swoim. A oczernianie kogoś, fałszywe świadkowanie, bezpodstawne wytykanie palcami kogoś kto nie zasłużył na to jest karalne, bo to nękanie i może się skończyć w sądzie cywilnym z powództwa cywilnego. Dozobaczenia w poniedziałek !

zzz
@gość1

Musi kier magaz sobie użyczyć

ang

Uderz w stół a polaczek się odezwie. Na zachodzie do czasu jak polaczki masowo nie zaczęły ich nawiedzać do głowy pracodawcy by nie przyszło że mozna pracownika kantować,jak tylko polaczki tam sie pokazały to zaczęły sie szwindle,obcinanie stawek,nie płacenie za nadgodziny,masowe donosicielstwo polaczkow na polaczków. Jak mi kumpel opowiadał to nie wierzyłem ale po miesiącu przebywania na wyspach poznałem naturę polaczka i przestały mnie obrażać dowcipy o polaczkach bo ja nim nie jestem. Mam kumpli turasów,hindusów i angoli ale z polaczkami się nie zadaje bo to najgorsze łajno bez honoru,oczywiście do tego waszego cudownego kraiku nie wrócę bo nie lubię być okradany,oszukiwany i lżony. Jestem dumny z mojego kraju przodków gdzie większość rodziny walczyła o wolność i braterstwo,tak w 1918,1920 jak i podczas 2 wojny światowej na wielu frontach i zawsze to podkreślam tu u angoli i to że to Polacy walczyli o ich niepodległość w dywizjonach lotniczych w 2 wojnie światowej,ale z wami polaczkami nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego,ja się wami po prostu brzydze,tak zwyczajnie po ludzku,żal mi tylko waszych dziadów bo krew przelewali na darmo

luzik

Czytam to forum i jest mi niedobrze-jacy wy ludzie jesteście wredni w obec siebie! Nawet nie wyobrażam sobie(czytając opinie)jaka atmosfera zawiści i upadlania musi panować w Auresie a najgorsze ze sami ją sobie serwujecie między sobą tak jakby już życie i wegetowanie za tą marną jałmużne zwaną wypłatą nie przyspażało dosyć kłopotów. Pracowałam w Pkc i 2 innych zakładach produkcyjnych i wielki szacun dla PKC za warunki w jakich mi dane było pracować.Te,jak na te czasy w miarę godziwe warunki w znaczącej części to zasługa zarządu wraz ze spider-manem ale w najwiekszej mierze zawdzięczam je ludziom którzy jako nowicjusza przyjeli mnie ciepło i otwarcie, cierpliwie przyuczali do pracy,(często nadrabiajęc moje początkowe zaległosci na lini)a w momentach zwątpienia nie kładli kłód pod nogi, lecz wspierali dobrym słowem i podnosili na duchu(to słowa zwłaszcza do Jolasia - 2015-02-03 08:02:29) To niby nic, tak niewiele kosztuje ale jakże dużo znaczy...Więcej człowieczeństwa bo nie ważne czy z Auresa, czy z PKC i tak dostajecie po (usunięte przez administratora) zasówając za marne pieniądze

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

stary pracownik

Popieram Xxx. Kiedys to forum służyło do dzielenia się przez pracowników swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania zakładu. Teraz to wzajemne wytykanie sobie błędów, publiczne opluwanie się, wyzwiska i pisanie kto z kim i kiedy...Po prostu żenada.

Xxx

Przestańcie się pierdolami zajmować aż żal czytać wygląda ze debilizm kwitnie to forum powinni zlikwidować

bezstronna

Jeśli chcesz kogoś krytykować za ortografię to sama nie rób błędów bo Twoje MOŻE pisane przez Rz aż w oczy kole

kiki
@bezstronna

Czytaj ze zrozumieniem {morze} w znaczeniu wody jest użyte i jak najbardziej poprawnie. Porażka.

Witam. Czytając to forum oczom własnym nie wierze...Pracownicy Auresa uważają się za najlepszych,a po ich słownictwie,gramatyce,już nie wspomnę o kulturze osobistej nasuwa się jeden wniosek...Żal z takimi pracować i w ogóle w takie towarzystwo wchodzić, nie dziwię się, że Wasza firma ma opinię taką a nie inną (oczywiście bardzo negatywną)!! Ba! Ale dziwie się zarządowi tej firmy, że pozwala sobie na utrzymywanie takiego marginesu jako swoich pracowników i takie zachowania, przecież pracownicy też są wizytówką firmy i przyczyniają się do oceny całości działalności Auresa. Masakra to mało powiedziane. A Pan czy Pani od postu "ostrzeżenie" następnym razem niech zapozna się ze słownikiem ortograficznym i pluje jadem po sprawdzeniu czy samo "H" czy może "Ch" bo w swoim poście widzę, że nie mógł się zdecydować;)Co do firmy Pkc i ich pracowników to Auresowi daleko jeszcze do takiej jakości i solidności jaką wypracowali ludzie zatrudnieni w Pkc. Nie będę się wypowiadać dlaczego oddział w Sosnowcu jest likwidowany,bo szkoda się licytować z bałwanami,którzy nawet nogi za progiem Pkc nie postawili,a tak dobrze niby są poinformowani co się złożyło na tę decyzję.Mam tylko nadzieje,że Aures zatrudni morze pracowników właśnie z Pkc i cała ta stara ekipa zostanie wyeliminowana wraz ze słomą,która z butów im wystaje:) A swoją drogą to niejednemu kapcie spadną jak wejdzie na halę po Pkc i przekona się jaki tam był standard pracy i warunki. Buahaha

kropka.
@Kasia

Sama nie reprezentujesz wcale wyzszego poziomu wypowiadając się w ten sposób o pracownikach Aures. Czy to, że nie popełniasz błędów ortograficznych stawia Cię poziom wyżej niż tych którym według Ciebie "słoma z butów wystaje"? Naprawdę myślisz,że skoro przyszlas z pkc to juz na starcie czyni Cię lepszą?

Jolasia

Mam dwa pytania do"szanownego kierownictwa" 1.Dlaczego ustawiacze,liderzy chodzą do pracy w systemie od pon.do piątku i za sobotę niedziele biorą 100%,a my operatorzy,którzy zapierd....ą na ten zakład i wypasione życie Pani dyrektor,kierownictwa, co się na niczym nie zna i ich przydupasów zasuwamy za czarną dniówkę,gdzie sprawiedliwość Pani dyrektor? 2.Co za łajza przeprowadza rekrutacje ,bo coraz to lepszych kretynów przyjmujecie,co nie odróżniają lewej strony od prawej i trzeba bez przerwy uważać,żeby czegoś nie zepsuli i nie puścili bubla,a za szkolenie to mi droga Pani dyrektor nie płacisz,a wykonuje swoją robotę i nowego. Zrób Pani 4-brygaduwkę przynajmniej będzie trochę sprawiedliwiej A Pana proszę drogi adminie o nie wykasowanie mojej opinii,bo mam kopie i spotkamy się na wyższej instancji.

@Jolasia

Jolasia, jeśli to prawda co napisałaś to dlaczego nie poruszyłaś tej kwestii na zebraniu ? Jesteś odważna bo anonimowa? Czy tylko zależy Ci na sianie fermentu ? Jak zaczęłaś prace w aures to od razu wszystko potrafiłaś i wszystkie detale rozróżniałaś? dobrze wiesz że jest wiele różnorodnych oznaczeń strony prawej i lewej detalu i trzeba czasu by to przyswoić. Jak szkolisz nowych ? że nie potrafisz ich tego nauczyć? Za co bierzesz wypłatę ? Myślisz że jak pracujesz np 10 lat w aures to będziesz już do emerytury pracować ? bo co ? bo Ci się należy ? przez zasiedzenie ? Jak Ci źle to zatrudnij się przez agencję pracy tymczasowej i będziesz miała umowy o pracę co TYDZIEŃ przedłużane ! A nowy pracownik ma prawo do godnego traktowania i do pracy :-)

nigdy więcej

Byłam, zobaczyłam, spier***łam. Nigdy więcej. Najgorsze 16 godzin w moim życiu. Teraz zapewne docenię warunki sanitarne i fantastyczną atmosferę w każdym innym zakładzie. Ludzie, nie dajcie się poniżać za takie pieniądze. W tym zakładzie kodeksem pracy podcierają sobie 4-litery. Na Zagłębiu jest naprawdę wiele lepszych alternatyw na produkcji automotive.

zwykły pracownik

Ustawiacz 5000 netto wzwyż zależy ile zrobi nadgodzin. Mamy i takich ustawiaczy i automatyków/elektryków co dostają po 7000 netto wypłaty. A my zapieprzamy za 1400 netto....

babuls

Do rzeczy ile zarabia ustawiacz i automatyk?

smutny

I się douczyłem, opuściłem tą firmę, założyłem swoją i teraz wiem że żyję.

smutny

Masz zarobek rzędu 1400 powiadasz jak bys wiedział ile ma ustawiacz za swoją niby pracę to by cię krew zalała.

...
@smutny

było sie uczyć :p

ruda ;)

"Pracowałeś w firmie AURES i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji." wydaje mi się, że konkretnie tych informacji dotyczy forum. Co Wam do tego ile zarabia Radek, z kim jest Mirek i to kto z kim sypia? Czy Wasze życie jest naprawdę tak mało interesujące,że próbujecie zniszczyć czyjeś? Taką satysfakcję ogromną Wam to daje? Tak samo wyzwiska. Obrażacie siebie nawzajem, a w pracy jeden drugiemu w tyłek wchodzi. Czy to dla Was jest normalne? Jeżeli ktoś ma problem to niech się zwolni, nikt Was na siłę tutaj nie trzyma, a swoje opinie odnośnie dziewczyn czy chłopaków ze wszystkich zmian może lepiej zostawcie dla siebie. Aż przykro patrzeć na to co tutaj wypisujecie. Ile zawiści jest w niektórych z Was, to aż się w głowie nie mieści.Gdyby każdy z Was zajął się swoim życiem na pewno wszystkim lepiej by się żyło.

gość

Nieeee no na czytam to i nie wierze... Ludzie kur... co wy piszecie?? Wiecie cos na temat PKC dlaczego zostaje oddział zamkniety w sosnowcu?? NIE NIE WIECIE, na pewno nie przez pracowników produkcyjnych. Po prostu znalazły sie tansze koszty w Serbi, a tam ktos jeszcze pisal o szkoleniu nowych pracownikow przez nowych, przeciez to mądre głowy siedzącwe w biurze wymyśliły taki system a nie ludzie z produkcji kurr... pomyslcie nad tym co piszecie. CO do donoszenia knucia itd, jak znam zycie a troche znam i troche juz widziałam takie cos wystepuje WSZEDZIE W KAZDEJ PRACY sorry ale taka prawda. Ko sie opier... to sie opierr... ale to chyba nie znaczy ze caly zakład PKC leżał i robił pod soebie za przeproszeniem... zastanówcie sie czasem co piszecie i czy czasem kogos w ten sposób nie ranicie i nie obrazacie.

była z pkc
@gość

Gość, dobrze piszesz,właśnie się zwolniłam z tego auresa, tutaj starzy pracownicy się opier....ją jest taka Jowita która szwenda się po hali i pieprzy 3 po 3 a noi nawet nie mogą się odezwać, bo zaraz są wywalani na magazyn albo market żeby im d.pa wymarzła, dziwie sie innym, że na nią nie doniosą że sie opier..la ale słyszałam że to koleżanka kierowniczki i może sie (usunięte przez administratora) bo ma fory, syf, syf syf i (usunięte przez administratora) warci ludzie.

@gość

Nadaremne tłumaczenie wystarczy to co wypisują o Swojej firmie Aures to tłumaczy ich inteligencję?!!!!!

gh

hahahaha głupek jesteś

@gh

Zwracam sie do gh najwyższy CZAS WYDOROŚLEĆ takie słownictwo jest na poziomie przedszkolaka .Różnica polega na tym że w wydaniu przedszkolaka jest to zabawne a w TWOIM ŻAŁOSNE.Bo dokładnie twoja odpowiedz jest sprzeczna z inteligencją. Mam wrażenie że tracę tylko czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nms2
@gość

To nie pisz głupot i nie rozsiewaj głupich niezgodnych z rzeczywistością plotek-proste. I nikt Ci nie karze w wolnym czasie na forum siedzieć. Pozdrawiam cieplutko :)

@nms2

O JAKICH PLOTKACH TU MOWA .Wystarczy dokładnie czytać ,a nie między wierszami. Ludzie co Wy wypisujecie jak można tak obrażać ludzi ,wchodzić z buciorami w życie prywatne ,kto z kim sypia .......itp .A potem się dziwicie że firma ma złą opinię,jak sami kopiecie pod nią dołki.

zzzzzz

nawet 20000 tyś na miesiąc

LAL

A CO JEST Z LISTA OBECNOSCI BO NIEMA O CO KAMAN?

zzz
@LAL

Co mamy zrobić przywódco? Interesujemy się co jest realiami niż fikcją

pracownikA

Gratulacje dla kadry zarządzającej Aures ! pracownicy Aures pracują już 21 dni nie wiedząc za jaką stawkę !? nikt nie otrzymał aneksów do umów o pracę ! to skandal i jawne niewolnictwo ! Ludzie boją się dnia wypłaty nie wiedząc ile na koncie zobaczą ! I do czego doprowadziło zarządzanie " mądrej" pani dyrektor? Czy ona robi łaskę pracownikom inform. ile kto dostał podwyżki? Czy my cholera jasna jesteśmy białymi murzynami ?!! taka sytuacja doprowadza do spięć w załodze, robi się chora sytuacja miedzy ludzmi z PKC I Pracown, Aures. PANOWIE PREZESI, JEŚLI NIE CHCECIE PODZIELIĆ LOSU ZAKŁADU PKC TO ZACZNIJCIE POWAŻNIE PODCHODZIĆ I TRAKTOWAĆ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW ! BO W INNYM RAZIE NA TE NOWE ZAMÓWIENIE BĘDZIECIE SOBIE SAMI PRODUKOWAĆ WŁASNYMI RĘKAMI !!!

żałosne

słyszałam rozmowe dwoch liderow miedzy sobą na temat dziewuch przychodzących do pracy z PKC zastanowcie sie co WY robicie ....

Pati

Weźcie się do pracy czas pokaże co będzie dalej na pewno nie zamkną auresa bo mają dużo zamówień hahah bujajcie sie

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES