Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Pani

To (usunięte przez administratora) Normy wywindowane tak,że nie ma czasu nawet na wyjście do wc,duszno jak w piekle i w dodatku panowie liderzy to banda faszystów i hitlerowców!Dobrze że jeszcze tylko kilka dni u przechodzę gdzie indziej

Cezar

Jeżeli jest to system III zmianowy to jak najbardziej .Łamane sa podstawowe prawa pracownika.Lecz zasięgnąłbym języka u radcy prawnego zajmującego się prawem pracowniczym.Pozdrawiam ;)

3 zmianowy system pracy

w naszym zakladzie pracy u kadrowej kazdy z nas podpisal do umowy o prace warunki zatrudnienia w których mamy na pismie, ze pracujemy w systemie 3 zmianowym ! Więc ?! mamy prawo do SĄDU PRACY ZGLOSIC TO??!

Cezar

Nawiązując do wypowiedzi na temat pozwów do sądu nic Wam to nie da . Moim zdaniem w zakładzie nie jest wprowadzony system IV brygadowy , więc nie wiem kto się zgadza pracować weekendy za darmo.Sami pracownicy powinni się dowiedzieć jakie prawa im przysługują i czy to jest zgodne z kodeksem pracy w firmie.Jeżeli ktoś jest nie zadowolony z polityki pracy zakładu i uważa , że jest krzywdzony ma prawo do składania pozwu do Sądu Pracy .Ale radziłbym się dowiedzieć jaki system pracy jest wprowadzony w Państwa firmie.Pozdrawiam. ;)

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

AVE CEZAR

Te podwyzki to kpina, kolesiostwo, uklady, pupile liderów i kierow. Znajomki itd zostali wyznaczeni do podwyzek. Róbcie tak dalej a następne pozwy posypią się do Sądu Pracy za nierówne traktow.pracown. Za pracę za darmo w weekendy.

AVE Cezar
@AVE CEZAR

Sprostowanie: Wszyscy zasłużyli i należą się wszystkim duże podwyżki, dlatego to zróżnicowanie kwot i że ktoś nie dostał nic np. budzi wątpliwości i stąd podejrzenia i znajomości i układy.

Ave CEZAR

Witaj. Dlaczego padla propozycja by niezadowoleni prac. zwalniali się sami? prorok jesteś? wkrótce to nastąpi. Nie lepiej równo i sprawiedliwie zacząć traktować pracowników? wszyscy pracują za wybitkę w wekendy! Kazdemu nalezy się podwyzka !

cezar

Witam wszystkich .Czytając te wasze wywody i opinie, narzekania i obgadywanie innych mam wrażenie , że co po nie którzy powinni najpierw ( zamieść swoje podwórko ). Narzekacie na pracę w AURESIE to się zwolnijcie , nikt was na siłę nie trzyma.Jest wiele innych zakładów gdzie bedzie wam lepiej.... ;)Pozdrawiam i będę z uwagą śledził wasze wypowiedzi na forum .Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy . Jak powiedział pewien mędrzec....

autor nieznany

"Nasza wartość Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie: - Kto chciałby dostać ten banknot? Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział: - Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię... - i zaczął miąć banknot. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał: - Kto w dalszym ciągu to chce? Ręce znowu się podniosły... - A gdybym zrobił to? - zapytał mówca.... i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny.... - A teraz kto chce te pieniądze? Ręce podniosły się po raz trzeci!!! - Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!! Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie... TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają. Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY! Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij! Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy!" Dla wszystkich ze zmiany B, szanujmy się, spokojnej nocnej zmiany życzę dzisiaj :-)

no no

Ta co jeździ ta stara honda?

xyz
@no no

seicento?

rudy
@no no

stary to może ty jesteś i penie dymasz autobusem buhahahaha

dowiedzialem sie

No,a jedna Agnieszka z zawodu kucharz została kierownikiem. Tak więc sa.no chyba że to o znajomości chodzi.

zasypowy
@dowiedzialem sie

Do wpisu: dowiedziałem się. Agnieszka jest zwolniona ze stanowiska kier. będzie liderką tak jak zwolniona została D. inna kier.obecnie liderka - ciekawe czy też jej tak na głowe pojdzie i będzie kopać dołki pod swoim kierownikiem na wszystkie możliwe sposoby, byłem w szoku jak lała i śmiała sie z tego jak nie wyrobiliz produkcja i nie wyjechały zamównienia na czas śmiała sie i cieszyła daje jej radosc tylko to jak kierownik ma przechlapane.

no no
@zasypowy

na głos rechotała, a tak to przymulona caly czas chodzi

a

Nie dziwie się ze duzo osob rezygnuje z pracy jezeli kazdy ma taka kulture osobista :)

@a

Wypytujesz jak wygląda praca w aures jakie są zarobki ? nic nie wiesz na ten temat, ale wiesz że "dużo osób rezygnuje z pracy " w aures ? moja kultura osobista Ci nie odpowiada ? bo padło pytanie : " A potrafisz czytać ? to poszukaj sobie odpowiedzi na pytanie jak się pracuje i ile zarabia na forum. odpowiedz masz wyżej" . To zatrudnij się w aures, zobaczysz na własnej skórze co to BRAK KULTURY OSOBISTEJ jak lider Kuba na prośbę np. przynieś przekładki, pojemniki odpowie Ci : NIE MAM CZASU, SPIERDALAJ ! Jak prezes w oczy Ci powie: nie masz premii i podwyżki, bo aures płaci duże kary za reklamacje i na twojej marnej pensji musi sobie to odbić. Ale prezes nie ukara tych którzy podpisali takie kontrakty z klientami, w których są kilkutysięczne kary finansowe za reklamacje ! po co się godzić na takie kontrakty, które są ryzykiem a reklamację może klient spreparować zawsze, bo ma z tego zysk !( co to za problem uszkodzić kilka detali już po odebraniu zamówienia? zerwać kilka spinek? itd. a durny aures zapłaci kare ..... Zapraszam, zatrudnij się to oczy Ci się otworzą na chamstwo, niewolnictwo i brak kultury osobistej.

a

Witam chcialabym sie zapytac jak wyglada praca w tej firmie oraz zarobki.

@a

A potrafisz czytać? to poszukaj sobie odpowiedzi na pytanie jak się pracuje i ile zarabia na forum. odpowiedz masz wyżej.

rafi

Do Nicol. Słabe jest to co piszesz i jakich słów dobierasz. Nie chciałbym takiej laski z totalnym brakiem kultury osobistej. Bierz manatki i idź do innego zakładu gdzie będą Cię kwiatkami obrzucać na wejściu hahaha

ana

Witam chciałabym sie zapytać jak wyglądają zarobki w tej firmie ?

sb

Do były ustawiacz: znajdź sobie robotę a nie siedź na forum zakładu z którego cie wywalili i nie wylewaj tu swoich flustracji.

byly ust

A prawda jest taka ze gdyby wszyscy ustawiacze rzucili papiery równocześnie to prezes mogłby jutro zamknąć interes bo ta firma bez nich nawet 8 godzin by nie pociągła.... i wiedzą o tym wszyscy

byly ust

Ustawiacza premi nie wezmą. Gdy było zero w zeszłym miesiącu wystarczylo powiedzieć fałszywemu inżynierowi ze nie przyjedziemy do pracy w weekend na nadgodziny i momentalnie oddzielny przelew z premia się znalazł na koncie ustawiaczy. Tak to działa.

pracownik3

Jeszcze jeden szczegół, operatorzy mają tylko 1 weekend wolny w miesiącu, bo resztę są zmuszeni przepracować za dzień wolny w tygodniu w grafiku, ustawiacze i liderzy mają 100% płacone za pracę w weekendy a operator-monter (usunięte przez administratora)

pracownik3

Dla porównania : operator - monter 1800zł podstawy, na rękę 1400zł + premia 215zł ( jeśli jest reklamacja premia jest potrącana w całości , nie ma czegoś takiego np.jak premia frekwencyjna - robisz cały miesiąc i nie masz za to żadnej premii ! ) a kadrowa w prezesi dziwią się jeszcze, że operatorzy tak chorują ? kto by chciał za pełny przepracowany miesiąc zarobić 1400zł ??? to operatorzy robią produkcję za którą szare fartuchy i ustawiacze zbierają kokosy ! ha, wypłata netto 7 tys zł a 1400 zł ? !!!! to żarty chyba ?

byly ust

Ogrom pracy i ilość przezbrojen nie do przerobienia. Wieczne pretensje o wszystko i fałszywy inżynier procesu to standart. Gdy coś zniszczysz/uszkodzisz to wywala Cie bez skrupułów jak parę dni temu jednego z ustawiaczy

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES