Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Praca na dole to masz zrobić to nieważne jak, tylko rozkazy i wymagania. Myslalem ze pracuje w farmacji, niestety... ale w fabryce gwoździ sa lepiej przestrzegane zasady BHP, ogolnoprodukcyjne, i inne.... Wykonujemy pracę za grosze w PYŁACH, HAŁASIE, bez najpotrzebniejszych podstawowych narzędzi do pracy. Ciagle czegoś nie ma, ciągle jest cos popsute, wymaga sie wtedy kreatywnosci operatora... tasma adamed i trytytka dzięki i za to bo bez tego na produkcji ani rusz. Panuje chaos, przepływ informacji jest żaden. Z roku na rok jest cor az gorzej. Zamiast usprawnić, proces produkcji to zawalają nas dodatkową niepotrzebną pracą i wymyślają rzeczy które powodują efekt odwrotny. Nie rozmawia się z pracownikami i Niesłucha się ich w zakresie usprawnień, zwiększenia efektywności. Panuje kolesiostwo, chronieni są pracownicy, którzy mają znajomych wyżej. Podjęcie pracy, albo awans na wyższe stanowisko bez odpowiedniej szkoły i doświadczenia jest jak najbardziej możliwy, jeśli tylko ma się znajomych w biurze czy HR. Premie są śmieszne, podwyżki są za podnoszenie kompetencji ale niestety realistycznie jest tak, że jeżeli ktoś ma znajomego dostanie ktoś jest lizusem dostanie a reszta to ten jest fajny a ten ładny... kompetencje nie mają tu nic do rzeczy.... Liderzy, są tacy co próbują, starają się i są dla ludzi ale są i tacy co wstrząsają ramionami, nie szanują pracownika, przesiadują zamiast na produkcji, to na stołówce w telefonie. Operator zostawiony sam sobie z problemem. Są też inni pracownicy chronieni na specjalnych prawach którzy nie ponoszą konsekwencji i stanowią już chyba większąść -( Adamed jest sławny z tego tytułu że dba lepiej o innych pracowników niż o polskich w calej Polsce) pomimo nie radzenia sobie w wykonywaniu swoich obowiązków są dalej zatrudniani z przywilejami jakich polski pracownik nie uświadczy w polskiej firmie. A Pan Dyrektor to w ogóle jest w firmie?????

@Paweł

Masz całkowitą rację kompetencje cóż ???????? dostają ludzie którzy tak jak powiedziałeś dobrze zady liżą albo robią wokoło siebie dużo hałasu . Zatrudnianie pracowników wiadomo skąd to też doby przewal im wolno wszystko mimo iż niekiedy dobrze zdania po Polsku skleić nie potrafią podwyżki cóż chyba pani prezes nie wie lub nie chce wiedzieć za ile pracujemyb

Joanna
@Paweł

Byłam na rozmowie o prace 25.10 miałam otrzymać odpowiedź maksymalnie 2 tyg po rozmowie ..niestety nie otrzymałam ..widać że lider który ze mną rozmawiał miał „ wyprany mózg „ nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie urlopu wypoczynkowego …i cały czas mówił że wszystko zależy od lidera …chore , myśle ze należy ludzi informować czy będą pracować czy nie ..zero szacunku dla drugiego człowieka

@Joanna

Też byłem ostatnio na rozmowie. Nikt nawet nie oddzwonił z odpowiedzia. Dwaj Panowie kierownicy mieli bardzo duże uwagi, że niby często zmieniam pracę. Młodszy kierownik pokazując swoją wyższość rzucił moim CV. Żenada.

były w Adamed
@Piotr

To, że zmieniasz często pracę to o niczym nie świadczy ,więc tym się nie przejmuj( każdy przecież szuka lepszego dla siebie ). W Adamedzie za to są pracownicy z zasiedzenia i niestety taki też jest proces w organizacji , epokowy... . Generalnie rekrutacja na większość stanowisk trwa 6 miesięcy tutaj . Więc może za dwa , trzy miesiące się odezwą .

Kwadrat

Koszmarna atmosfera i ludzie. Fałszywe uśmiechy a tak naprawdę każdy każdemu wilkiem. Pieniądze słabe jak na konkurencję.

Zdziwko
@Kwadrat

Szok i niedowierzanie - jak to możliwe, że o taki skarb nikt tam nie dba?!!

@Zdziwko

o jakiej kasie tu teraz była mowa, że taka słaba? Zastanawiam się bo jednak dla każdej osoby słaba kasa znaczy co innego :P

Pomysl na benefity

Chciałem pokazać jakie benefity oferują pracownikom inne firmy na rynku w woj łódzkim, może ktoś z HR lub zarządu zaczerpnie inspiracje : Dodatek dojazdowy dla Pracowników dojeżdżających powyżej xxx km, Dofinansowanie posiłków dla wszystkich pracowników Dostęp do platformy MyBenefit, z możliwością przeznaczenia punktów, przyznanych od pracodawcy, na szeroki wybór produktów i usług ( wszystkich usług) Dodatek na żłobek/ przedszkole dziecka pracownika w wieku 1-6, Premia z zysku firmy, Dofinansowanie wypoczynku pracownika, Świadczenia pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Paczki świąteczne dla dzieci pracowników, Imprezy integracyjne, Kursy języka obcego dla wybranych grup pracowniczych 100% płatne przez firmę Uprawnienia i szkolenia niezbędne sponsorowane przez firmę to tak w skrócie.

kandydat
@Pomysl na benefity

Jakie benefity są w ADAMED? Rozumiem, że atrakcyjniejsze niż te wypisane wyżej ?

@kandydat

Dofinansowanie do ubezpieczenia ,owocowe wtorki strasznie biedne,kafeteria my benefit do 700 pl na rok kasa na Wielkanoc i boże narodzenie,premia frekwencyjna jak nie ma kto robić,dofinansowanie nauki języków dla biurowych (usunięte przez administratora)stołków

@Talib

No to rzeczywiście. Benefity skromne. Premia to nie benefit.

Pracownik/czka36
@Pomysl na benefity

Większość z tych benefitów Adamed również oferuje swoim pracownikom, nie rozumiem więc w czym problem?

@Pracownik/czka36

Większość?to chyba dla was z pienkowa xdd

@Pracownik/czka36

Tak, proszę wymienić które.

@Pracownik/czka36

Hitem była podana na owocowy wtorek jedna sztuka brzoskwini niedojrzałej . To tylko w Adamed takie rzeczy! Wstyd!

Janusz z Bolkowa

Zamiast tego bzdurnego owocowego dnia ,który jest żenujący w wykonaniu mogliby raz w roku dać podwyżkę i nazwać ją inflacyjną . Korzyść dla wszystkich.

Armando
@Janusz z Bolkowa

Hehe.... najnowszy HIT to jedna śliwka węgierka na osobę!!! Się rzucili normalnie!

Muniek
@Armando

Aż nie mogę się doczekać kolejnego owocowego wtorku ! Ale emocje dostarcza ADAMED .

eee
@Talib

dofinansowanie posiłków masz szkolenia niezbędne rownież.

Fader
@eee

Kto ma dofinansowanie do posiłku, tylko pracownicy na produkcji i na magazynie. Nie obejmuje innych specjalistów . Szkolenia? Takie szkolenia, że nikt nic nie wie.

@eee

Parę lat pracuję i pierwsze słyszę o jakimś dofinansowaniu do posiłków,pewnie zwykłym robolom nikt o tym nie mówi

Dziadek
@Talib

A o kartach lunchowych w Adamed to słyszał ?

@Dziadek

Czy dziadek słyszał?nie wiem podobno głuchy jak pień

Dziadek
@Talib

Talib widać jaki z Ciebie wieloletni pracownik, że nie wiesz co się dzieje albo nie rozumiesz pojęć. Ale to nie Twoja wina , raczej słaby HR lub słaby przełożony, który nie informuje lub za mało informuje.

@Dziadek

No widzisz ja pracuję trzy lata i zapewne za jakiś rok będę pryskał a ty będziesz się kisił do końca w tym bagienku, co do hr i przełożonych to są na poziomie adamedu więc żałośni,zresztą jako zwykły beduin chyba nie miał bym czasu o 12.30 na super obiadek z jubilatki

@Pomysl na benefity

My w Adamedzie mamy o wiele więcej, świadczenia pieniężne dostajemy 2 razy w roku na święta, dba się o dzieci. Mamy transport bezpłatny w każdej lokalizacji i dofinansowanie do obiadów tez. Z tego co pamietam to za rekomendacje do pracy dostaje się bonus nawet 4 tysiące zł.

@Operator Pabianice

Świadczenia pieniężne, proszę podaj kwoty. Niech wszyscy zobaczą jakie są. transport bezpłatnie nie jest z każdej lokalizacji a jeździ nimi kilka osób. Dofinansowanie do obiadu nie dla wszystkich dostają tylko pracownicy produkcji czyli operatorzy i magazynierzy. Reszta pracowników tego nie ma. Bonus za polecenie to 3 tysiące. Więc nie masz więcej nie pisz bzdur.

Do Janusza
@Janusz z Bolkowa

Transportu nie dają za darmo z każdej lokalizacji, nie ma tłumów w autobusie (specjalnie tak robią na pewno), do tego jakieś dodatki na święta, bonus roczny tylko raz w roku, 3 tysiące za polecenie pracownika i te jabłka i banany. Już lepiej w Biedronce na kasie by Ci było…

Heh
@Janusz z Bolkowa

A kto powiedział że dofinansowanie do obiadów nie jest dla każdego? Biuro też je obiady za pół ceny. Więc kogo ten przywilej omija?

@Pracownik/czka36

w Tym problem, że odchodząc z Adamed do mniej znanej firmy miałem obawy i ciekawość jak rzeczywiście wygląda sprawa benefitów . Co sie okazało jako pracownik umysłowy mam kartę na stołówkę firmową , wiec obiady mam za darmo nic nie dopłacam . Mam naukę języków włoski , hiszpański , francuski,angielski , niemiecki za darmo w firmie nic nie dopłacam . Jest bus którym mogę dojechać do pracy za darmo nic nie płacę. Mam opiekę lekarską za darmo, mam ubezpieczenie z opcjami ( wybrałem jedno z większych, dopłacam tylko 20 zl ). Mam jasno określone zasady premiowania raz na kwartał jako pracownik biurowy, Mam jasno sprecyzowane i rozliczane cele MBO bez cyrku pod tytułem kalibracja gdzie zbiera się i debatuje grupa mało związana z pracownikiem . Mam gwarantowaną co rok podwyżkę . Mam dostępny od ręki sprzęt do pracy ( komputer , dodatkowy monitor, biurko ). No i ostatnia rzecz to wynagrodzenie , które nie mogę porównać z tym w Adamed. Więc jeżeli w Adamed te rzeczy nie są standardem to chyba firma Adamed odbiega od standardu . Miłej pracy .

Ola
@były

@były, a czy mógłbyś się podzielić o jakiej mniej znanej firmie mówisz?

kruk
@Ola

Jasnę , jeszcze Ci może napisze ile zarabia itp... masakra co za pytanie? .

Przemysław
@kruk

Nie ważne ile on zarabia, nie jest już pracownikiem Adamedu. Napisz, ile Ty zarabiasz. Bez obaw, nikt Ci tych pieniędzy nie zabierze. A koleżanki i koledzy z pracy, zazdrośni na pewno nie będą, bo chyba mają podobnie. Za to potencjalnie zainteresowanym pracą w tej firmie, może to pomóc podjąć decyzję o zatrudnieniu. Co do tych benefitów, dość już tu gorzkich słów padło. Jak z obciążeniem obowiązkami, znośnie, czy ściganie się z czasem?

@Pomysl na benefity

Dodałbym dofinansowanie do obozów, kolonii dla dzieci. Zajec rozwojowych. Szczególnie teraz gdzie po Pandemii dzieci w różnym wieku nie potrafią pracować w grupie, czerpać korzyści z wolnego czasu, dobrze się bawić. Podnodno "Adamed dla rodziny" więc wspierajcie je, przyszłe pokolenia.

@Pomysl na benefity

Adamed dla Rodziny, więc wspierajcie je i przyszłe pokolenia. Dofinansowania do obozów i kolonii, zajęć rozwojowych. Po Pandemii nie jest łatwo. Dzieci nie potrafią czerpać przyjemności z wolnego czasu, nie potrafią razem spędzać czasu. Praca w grupie jest dla nich ciężka.

@eee

Szkolenia ahahaha. W tej firmie to tylko podpis się liczy. Szkolenia..... dobre sobie.

look za płota

Czy ktoś wie po co Adamed zakupił Toyoty Yaris, które od kliku miesięcy do niczego innego nie służą jak wypełnienia miejsca na placu zakładowym ? A na pytanie o podwyżki słyszy się, że nie ma pieniędzy .

Heh
@look za płota

System zaklepywania pojazdu super. Wybierając auto nie można podejrzeć gdzie stoi, więc rezerwujesz, a potem drugim jedziesz szukać tego zamówionego.

up
@Heh

Czyli działa tak jak wszystko w Adamed :).

Robak
@look za płota

No wiesz, samochody to ozdoba firmy, ale pracownicy już nie. Niestety osoby które robią najwięcej dla tej firmy bo produkują leki ze (usunięte przez administratora) nazywanego surowcami są tylko gnębieni przez kierownictwo, bo przecież osoby na szczeblach wyżej nie mają pojęcia o tym jak to się robi i z czego.

Dariano
@Robak

Zgadzam się z twoja wypowiedzią.

@Robak

Sama prawda.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Potencjalny pracownik.

Coraz więcej lekarzy wprost udziela mi informacji, że PH z tej firmy swoje plany i realizacje opierają tylko na łapówkach których wprost udzielają lekarzom, czy to w formie sporych ilości alkoholu czy to w postaci czystej gotówki. Jeśli już lekarze o tym głośno mówią to czy nie wstyd tej firmie, że główny plan to aby dać w łapę?

Nie polecam nikomu tej firmy i tak 1000 razy.....

Premia Adamed!

Od czego zależy wysokość premi? Jeśli premia jest wypłacana w wysokości 10% od podstawy wynagrodzenia dajmy na to 3000 z brutto ł z tego 10% premi to 300zl pomniejszone o podatki... JAKIM CUDEM LUDZIE DOSTAJĄ TYLKO 1%PREMII? CZY KTOŚ MOŻE TO wyjaśnić?

Ehh
@Premia Adamed!

Wszystkie należne podatki z powodu obiadów, kart lunch owych i innych są pobierane z premii a nie z pensji. Dlatego dostajesz wypłatę względnie większą bo te podatki są odciągane z premii

Aaa
@Ehh

Jakich obiadów ,z których nie korzystasz ? Z kart lunchowych zwolnionych z podatku ?

@Aaa

Dlatego podatki płacisz ty a nie pracodawca za Ciebie w Adamed :) Więc te premie trochę inaczej dzałaja tutaj niż w innych firmach :). to samo masz z programem kaizen itp. Mechanizm obliczania powinien być pracownikowi jasno przedstawiony, niestety nie jest .

@Premia Adamed!

Bo odciągają ci podatek od lanczówki im masz na niej więcej to więcej zabierają

Ewelina

ta karta lunchowa to na jaką kwotę przysługuje pracownikowi co miesiąc?

Rekrutacja w Pabianicach. Brak informacji zwrotnej nt wyników rekrutacji, pomimo zapewnień i podaniu daty od pani z HR oraz kierownika produkcji. Brak profesjonalizmu.

Katarzyna
@Kandydat

Może jeszcze się odezwa? Kiedy była prowadzona rekrutacja? :)

@Katarzyna

Jeżeli ktoś określa termin informacji zwrotnej i nie wywiązuje się z tego, to jest nieprofesjonalny. Jest niepoważny sądząc że kandydat będzie czekać w nieskończoność na jego telefon. Szkoda czasu na pracę z niepoważnymi ludźmi.

Anna Piotrowska-Banasiak
@Kandydat

@Kandydat - dziękuję za wpis z Twojej strony. Jestem Kierownikiem Rekrutacji w Adamed. Informacja zwrotna dla kandydatów jest dla nas priorytetem i dążymy do tego, żeby każda osoba uczestnicząca w spotkaniu rekrutacyjnym otrzymała od nas po zakończeniu procesu nie tylko informację na temat decyzji, ale także wskazówki pod kątem kolejnych procesów. Dostajemy dużo pozytywnych informacji zwrotnych od kandydatów, którzy cenią nas bardzo za przebieg procesu (często dzięki temu ponownie aplikują w kolejnych rekrutacjach). Dlatego tym bardziej żałuję, że w Twoim przypadku jest inaczej. Jeśli sytuacja którą opisujesz miała miejsce, należą Ci się wyjaśnienia i przeprosiny. Wielka prośba o kontakt mailowy na priv: anna.piotrowska-banasiak@adamed.com Pozdrawiam, APB

@Anna Piotrowska-Banasiak

Świetnie, gratulacje, sukces! Zatem należy kontynuować taką politykę wobec kandydatów. Szkoda że w moim przypadku nie zadziałało ...

Agnieszka

Dzień dobry! Mam na imię Agnieszka i jestem nowym rekruterem w ADAMED w Pabianicach. Będę odpowiadać m.in. za rekrutacje do nowego magazynu, nowej pakowni. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące zatrudnienia, systemu pracy oraz benefitów (ostatnio w oparciu o sygnały od pracowników, zmieniliśmy system premiowy na miesięczny, wprowadziliśmy atrakcyjne nagrody za brak absencji i pracę w weekendy). zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane pracą i szczegółami naszej oferty na stanowiskach Operatorów, Operatorów Technicznych, Operatorów Wózków Systemowych, Mechaników, Nasze aktualne oferty znajdują się na stronie na stronie: https://www.adamed.com/kariera/oferty-pracy Zapraszam do kontaktu, Agnieszka: agnieszka.kmita-skrzypska@adamed.com

@Agnieszka

Dzień dobry Agnieszko. Miło nam Ciebie poznać . To bardzo fajnie ,że firma idzie ku lepszemu. Zmiany są dla pracowników operacyjnych w magazynie i produkcji a co ze specjalistami. Okazuje się, że specjalista zarabiać będzie mniej niż kolega magazynier a magazynier niewiele mniej od lidera . Czy Adamed zrobi coś dla specjalistów i liderów,żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani ?

Robol

Śmię w to wontpic, niestety w tej firmie operator, specjalista, lider traktowani są tak samo. Chyba że nowo zatrudnieni liderzy i specjaliści, jak dobrze się sprzeda na rozmowie to stawkę dostanie fajną niestety. Ludzie którzy już pracują nie dostaną bo polityka jest taka żeby nowego zachęcić a Stary niech się cieszy że w ogóle pracuje

Obserwator
@Agnieszka

Pani Agnieszka już widzę tutaj na dzień dobry roztacza aurę sukcesu itp. Szkoda że nie wspomniała Pani o tym, że te atrakcyjne nagrody za brak absencji i pracowanie w weekendy są uzależnione od wykonania planu..... np. ktoś sobie choruje, plan nie zrobiony więc ma ZERO. Drugi ktoś, nie choruje, zaliczy wszystkie soboty ale plan nie zrobiony i też ma ZERO!! kolejna kwestia..... ktoś zalapie się na nagrodę ale plan będzie wykonany np. w 98% to ma odciągane od kwoty bazowej.... ale już jeśli plan będzie zrobiony dajmy na to w 120% to nic więcej niż kwota bazowa nie otrzyma..... nie ma co, uczciwe to jest..... takie rzeczy to tylko w adamedzie:)!

Agnieszka
@Obserwator

Dziękuję bardzo za miłe powitanie. Trzymajcie za mnie kciuki :-) Jestem w firmie od niedawna, więc nie znam jeszcze warunków zatrudnienia na wszystkich stanowiskach. Ale pracowałam wcześniej w agencjach rekrutacyjnych i rekrutowałam do różnych firm, więc wiem, że wprowadzone benefity nie są standardem na rynku (nie mówiąc już o angażowaniu pracowników w kształtowanie oferty, więc jestem dobrej myśli w temacie zmian na lepsze). Odnośnie komentarza @Obserwator potwierdzam, że nagrody za brak absencji i pracę w soboty są wypłacane w przypadku realizacji planu. Ale nie zetknęłam się z firmą produkcyjną która dawałaby specjalne nagrody za samą obecność, chociaż zgadzam się, że super byłoby dostawać bonusy za przychodzenie do pracy. @Anonim, @Robol, @Obserwator jeśli jesteście moimi kolegami z pracy – odezwijcie się offline, chętnie Was poznam.

@Agnieszka

Agnieszko benefity są tylko z nazwy takie jak w innych firmach. Składowa premii rocznej w innych firmach to właśnie to czy chorujesz czy nie i ile chorujesz. Czy w innych firmach gdzie jest owocowy wtorek dostajesz jedna śliwkę, brzoskwinie czy jabłko? Bo ja widzę to tylko w Adamed. Dlatego zlikwidujcie to na rzecz podwyżki raz w roku dla wszystkich. Dalej idąc to czy mając punkty w my benefit i wybierając kartę przedplaconą to czekałaś prawie dwa miesiące na otrzymanie karty a później jej uzupełnienie? Tak tylko w Adamed jest .karty lunchowe tylko dla pracowników produkcji i pracujących w magazynie ,widzę tylko w Adamed podział pracowników na tych co mają i na tych co nie mają. Dalej to już nie benefit ale Premia miesięczna i roczna . Ta roczna wypłacana bardzo późno. Dlaczego nie w styczniu? I wiele innych przykładów gdzie widzę to tylko w Adamed.

@Agnieszka

Widać że jesteś od niedawna, sądząc po twoich wypowiedziach jesteś pełna zapału i optymizmu. Ciekawe kiedy ten zachwyt minie ????. Odezwijcie się offline brzmi ciekawie, napewno kierownictwo i HR też chętnie by poznali osobiście ????

Janusz
@Agnieszka

Agnieszko a taką rotację pracowników jaka tu panuje to ja widzę tylko w Adamed.

Operator Pabianice

Osobiście uważam, ze firma o nas dba. Nowy system premiowy miesięczny i kwartalny jest bardzo ciekawy i daje szanse faktycznie nam najlepszym, a za taka uważam się. Karty lunchowe są nawet na poziomie do 600 zł, dostaliśmy bardo wysokie podwyżki uzależnione od tego jakie mamy kompetnie. A co do śliwki, to był jednorazowy błąd firmy która je dostarczyła i za 2 dni dostaliśmy pełno owoców, firma szybko zareagowała. Ja poleciłem już 2 osoby do pracy i dostałem bonus finansowy. Maruderzy niech odejdą bo psują atmosferę.

@Operator Pabianice

A nie jest czasem tak że nie ma już premii kwartalnej?600 zł masz za przyjście dwa razy w sobotę więc...co to te kompetnie?no i polska mowa nie być trudna niestety nie dla wszystkich hehe

@Talib

Jest premia kwartalna dodatkowe 1000 zł, dla najlepszych. 600 zł mam dodatkowo bo za nadgodziny płaca:))))) mi wiec dodaje podwójnie. Zapoznaj się dobrze z zasadami, bo uważam ze są najlepsze w regionie teraz.

do operatora
@Operator Pabianice

Jak jest tak dobrze to dlaczego ludzie nadal odchodzą a nowych nie ma ? Dlaczego jest podział ? Wpompowano trochę kasy w produkcje i magazyn bo tam juz nikt nie chciał pracować. A co z innymi pracownikami, specjalistami liderami ? Oni nie mają premii kwartalnej, nie maja kart luchowych. Maja premie roczną na dziwnych zasadach i wypłacana bardzo późno, tam się nic nie zmienia dla nich. Podwyżek nie ma, a zamiast jednej śliwki masz jednego bana lub jabłko więc tak zmiany są ale kosmetyczne i nie dla wszystkich a to dzieli ludzi.

Ola jakość
@do operatora

Jeżeli jesteś niezadowolony to odejdź… nie jest prawda to ze ludzie odchodza. Wręcz przeciwnie, wracają Ci co odeszli, trwa nie była taka zielona. Zapoznaj się z regulaminami, które są dostępne. Ja odeszłam i żałowałam, cieszę się ze wróciłam.

janusz
@Ola jakość

Nie jest prawdą, że ludzie odchodzą? Poczekaj na koniec grudnia. No wiesz może gdzieś indziej trzeba było popracować a tu .... Dlatego wróciłaś. Generalnie to przykre bo podejmujesz decyzje z których się wycofujesz czyli nie jesteś konsekwentna. Albo racjonalnie nie podejmujesz decyzji . Pytanie jakim jesteś pracownikiem?

@janusz

Czasem do zmiany decyzji zmusza Cię zdarzenie losowe , którego nie da się przewidzieć.

@Operator Pabianice

a ty co tak (usunięte przez administratora) liżesz? obiecali ci cos więcej, popracuj kilka lat to wtedy pogadamy czy będziesz tak zadowolony/a

@Ola jakość

nie każdy dostaje szanse powrotu, tobie się jakoś udało, a rotacja jak była tak jest najlepiej niech stary cicho siedzi (usunięte przez administratora)

Przyszły pracownik
@Agnieszka

Dzień dobry. Chciałam się zapytać jak to jest w kwestii makijażu. Słyszałam, że nie można się malować. A czy jakiś bardzo lekki makijaż można zrobić? A co jeśli ktoś się musi malować bo ma problem z cerą? Proszę powiedzieć jak to wszystko wygląda.

moshito

Firma tworzy projekty dotowane z UE i zatrudnia w nich obecnych pracowników za spore pieniądze (pozdrowienia dla pana MO projektanta UX).

Iwona
@moshito

Co to znaczy "za spore pieniądze"? Podasz jakieś widełki? :D

Niepowiem

Katastrofa i żenada. Lider wiedząc że pracownik jest wypity dopuszcza go do pracy to karygodne. Moim zdaniem powinien wysłać go do domu i przyjść jutro jak wytrzeźwie. Tylko czekać jak będzie wypadek i jeszcze on dostanie po (usunięte przez administratora) . .Pracowałem nawet długi okres czasu i Wszystko pasowało dopuki nie wrócił człowiek na stare stanowisko i po prostu zostałem wyrzucony przed świętami. Nie sądziłem że mogą sie tak zachować po świńsku.

Z jakich miejsc z Łodzi można skorzystać z darmowego transportu do firmy w Pabianicach?

Anonimowy

Na Twoim miejscu poszukał bym innego zakładu bo tu nic nie zarobisz a jeszcze zostaniesz oszukany przy wypłacie

były

Z takich, że busem jeździ garstka pracowników. Ja do busa miałem 4 km żeby dojść i korzystać , więc dla mnie to nie było sensu. Żeby wrócić busem do domu musisz być na czas w określonym miejscu . A co kiedy masz zadanie do skończenia i musisz zostać dłużej ? To rozwiązanie wg mnie nie jest trafione lepszy sposób to dzielenie się kosztem dojazdu z pracownikiem czyli określenie odległości od której firma stosuje dopłaty do dojazdów pracownikom mieszkającym poza Pabianicami .

@były

Popieram lepiej dopłacać za dojazdy indywidualnie.

@Blister;)

a jest taka możliwość? czy pracodawca tej firmy dopłaca za dojazd osobom spoza Pabianic?

@Adam

Jak pracodawca będzie chciał to może to zrobić ale obawiam się, że w Adamed nie zależy na tym aby w tym zakresie wspierać pracownika . A wystarczy zrezygnować z aut służbowych dla kierowników, którzy są miejscowi i dać im dodatek w zamian a za koszt utrzymania takiego auta wesprzeć tych co dojeżdżają z odległych stron . Generalnie rozwiązania, które funkcjonują w innych firmach tutaj były jakimś zaskoczeniem.

@Adam

Nie

Witold
@były

Teoretycznie tak ale myślisz ze kierownicy zrezygnują z aut? Może z pakietu socjalnego znalazłyby się środki na transport firmowy. Ktoś zgłaszał takie pomysły do dyrekcji?

mamaj
@Witold

Ha, niejeden.

Ewelina
@mamaj

i co, zero reakcji firmy na takie zgłoszenia ?

L.

ile można zarobić w dziale jakości? jakie dodatki oferuje pracodawca?

Jak wygląda praca specjalisty ds. technologicznych? Czy pracuje się na hali produkcyjnej? Czy trzeba nosić maseczki?

Anonimowy

Praca w tym zakładzie to pomyłka życia, chaos w każdej strukturze zakładu, obiecanki na rozmowach a w rzeczywistości fajnie ze jesteś ale pomyślimy czy Ci zapłacimy. System wypłat nie wiem skąd wzięty ale czegoś takiego to nie widziałem, na swoje pieniądze w postaci dodatków czeka się miesiąc albo i lepiej, tez pod warunkiem ze Panie z kadr nie zapomną zapłacić albo zapłacą ale nie cała kwotę. Także trzeba się kłócić o swoje pieniądze bo nie ma miesiąca by coś się zgadzało. Chwalenie się nowa inwestycja jaka jest magazyn, bardzo duża lecz nie funkcjonują tam najprostsze rzeczy, atmosfera spoko pod warunkiem ze trafisz na fajnych ludzi bo inaczej to 8 godzin męczarni. Zero pomocy w pierwszych dniach, wchodzisz i najlepiej jakby człowiek znał już wszystkie nazwy leków. Na wejściu powinien być dostępny dla każdego samouczek bo od innych się nic nie dowiesz. Praca na magazynie lekka choć trzeba się do chaosu przyzwyczaić. Żeby nie informatycy to nie działało by nic. Co do kierownictwa to kierownik na pierwszy rzut oka nie wydaje się przyjemny, okazuje się ze naprawdę jest to mylne wrażenie. Liderzy ? Tylko z nazwy

Paulina
@Anonimowy

A to w takim razie tak dopytam. Co konkretnie było obiecane na rozmowie, a co dostaje się w rzeczywistości? Dasz znać?

@Paulina

Są obiecywane nadgodziny i możliwości zarobienia większych pieniędzy a później okazuje się ze z nadgodzinami ludzie dostają mniejsze wypłaty niż bez nadgodzin. Nikt nie wie jakim cudem i jak to jest liczone ale pracownik dopłaca do tego ze mógł zostać na nadgodzinach

Wiktor

Firma prężnie poszerza rynek na produkty farmaceutyczne. Przykładowo do suplementu MamaDHA Premium+ dedykowanego dla kobiet w ciąży dodaje genotoksyczny dwutlenek tytanu.

Paulina
@Wiktor

A co o tym sądzisz? To dobrze Twoim zdaniem, że tak poszerzają rynek na tego typu produkty?

Robol

Niestety żal mi o tym pisać ale, tałatajstwo z Ukrainy dostało od firmy dużo większe pieniądze niż my Polacy (wieloletni pracownicy) z doświadczeniem. Niestety zarobki na produkcji są marne za to co robimy.

KSENOFOBIA
@Robol

Ksenofobia to nie jest dobre uzasadnienie Twojej wypowiedzi. Powinieneś wylecieć z tej firmy natychmiast.

Agata
@Robol

Hej @Robol, to dość poważne słowa, być może pracownicy z Ukrainy mają po prostu większe doświadczenie zawodowe- czy możesz podać więcej szczegółów? Zastanawiam się, czy na rozmowie kwalifikacyjnej w Adamed Pharma można negocjować wysokość wynagrodzenia?

Lobor
@KSENOFOBIA

Ksenofobia to duże słowo...wg definicji to strach przed obcymi, w tym przypadku można mówić o niechęci do obcych-cudzoziemców. Zaraz wylatywać z roboty za "Tałatajstwo"? Pytanie skąd ta niechęć? Jeżeli rzeczywiście otrzymali więcej od doświadczonych pracowników to chyba coś jest nie tak. Czy ktoś porozmawiał z pracownikami, wyjaśnił dlaczego cudzoziemcy? Bez tego może być odebrane jako, że obcy odbierają Polakom pracę. Z tym samym Polacy stykają się za granicą, że odbierają pracę miejscowym. Ale Polak za granicą nigdy nie dostał na początku więcej od Niemca czy Anglika.

Lady
@Robol

Święta prawda, w dodatku brak premii i podwyżek bo wiecznie plan niewyrobiony????

Babcia
@Lady

Jak to brak premii czy podwyżek??? . Przecież z ankiet, które są robione wynika, że załoga jest zadowolona z premII , benefitów i wynagrodzenia? To kto wypełnia te ankiety ? Może niezrozumiałe są pytania albo brak czytania ze zrozumieniem ???

gal
@Babcia

kierownicy usiedli i wypełnili, razem z HR

Armando
@Babcia

Te ankiety to zwykły pic. Niby dla chętnych ale niemalże zmuszają do ich wypełniania a później chodzą dumni jaka to wysoka frekwencja była! Inna sprawa że ciekawe czy ankiety które były oddane i wypełnione przez załogę nie są później utylizowane a w ich miejsce nie trafiają takie z jedynymi właściwymi odpowiedziami, wypełnionymi przez dział HR? Ogólnie, jeśli chodzi o dział produkcyjny to nie polecam podejmowania tutaj pracy. Żadnych perspektyw a tylko dojenie na maksa, poniżanie ludzi przez kierownictwo, brak podwyżek, brak szacunku, rotacja pracowników i ciągle głupie wymysły ludzi którzy nie mają pojęcia o produkcji ale wydaje im się że usprawniają procesy! Masakra!

dziadek
@Armando

A dlaczego nie informujecie, że są lepsze wasze pomysły na usprawnienie? Z tego co wiem tak prosty temat jak mini mess przez pracowników produkcji jest nie do ogarnięcia. Więc zastanawiam się jakie to usprawnienia potraficie wprowadzić?

@dziadek

A po co ?moje kaizeny za które dostałem punkty są od dwóch lat niezrealizowane

Arabic
@Talib

Dlatego Kaizeny w tym wydaniu jak obecnie funkcjonują to bzdura . Nie wiem co za mądra głowa to wymyśliła? Doceniany i oceniany powinien być Kaizen, który rzeczywiście przyniesie zysk, usprawni coś , ograniczy koszty. Powinna być wtedy premia za pomysł i wdrożenie. Ale nie za takie coś, że ktoś tabele excela wymyśli albo postawi paletę wzdłuż zamiast w poprzek .... Sprawnie działający mini mess powinien być takim Kaizenem. dla 2ch działów magazynu i produkcji za wdrożenie i faktycznie poprawnie potwierdzone działanie powinna być premia .

zdumiony
@Agata

właśnie na rozmowie negocjuje się wynagrodzenie, może nie na początku rozmowy hehe wymiękam jak czytam takie brednie.

oczywiste
@zdumiony

Musisz wynegocjować w tej firmie na początku najlepsze warunki wynagrodzenia bo później niestety długo nie masz co liczyć na dodatkowy grosz. Podwyżki jak trafisz to może raz w roku , ale może i nie dla wszystkich . A firma się chwali jakie to miesięczne obroty robią w sprzedaży ...

olo
@Robol

za polaczka firma musi płacić wszystkie opłaty a są one nie małe liczone procentowo od wynagrodzenia stąd niechęć do dawania podwyżek ludziom. ukraińców zatrudnia się poprzez agencje pracy która ponosi większość opłat "pracowniczych" FINALNIE OPŁACA SIĘ ZATRUDNIĆ OSOBĘ NA TO SAMO STANOWISKO Z INNEGO KRAJU ZA NIŻSZE PIENIĄDZE. tak jest we wszystkich firmach w Łodzi. za to podziękujmy panu DUDZIE że podpisał umowę z prezydentem ukrainy..

@Lobor

masz racje, nikt z nami starymi pracownikami nie rozmawia

@olo

@olo o czym ty mówisz ? przecież nie wszystkich Ukraińców zatrudniają przez firmy pośrednie, paru jest zatrudnionych normalnie na umowę o pracę i za większe stawki a na dodatek stary dostaje polecenia aby takiego f,,,a nauczyć obsługi maszyny, a czy w innych firmach tak samo zatrudniają to mnie (usunięte przez administratora) obchodzi

Bogusia
@Robol

A możesz zdradzić ile wynoszą te zarobki?

Art
@KSENOFOBIA

Zgadzam się. Za brak poszanowania wylot

Art
@olo

Proszę o przykład kosztu stanowiska. Niezależnie od tego kto jest zatrudniony przez agencje pracy to dostaje mniej. Agencja nie świadczy usług za darmo. A często firmę osoba przez agencje kosztuje więcej

Witam jak wyglada praca w dziale DUR ?

lobor
@Nowy

Praca jak praca, od razu jesteś na głębokiej wodzie. Wysokie wymagania, ciągłe ocenianie. Ocena miesięczna od której zależy czy dostaniesz premię, ocena roczna od której zależy ewentualna podwyżka. W ogólnej ocenie jako mechanik jesteś ostatni w łańcuchu pokarmowym i wszystkiemu jesteś winien jeżeli maszyna nie działa jak należy. Dostajesz dodatkowe cele i wymagania są wysokie. Jest duża rotacja. Pensje niższe niż u konkurencji.

@lobor

Serio aż odechciewa się być mechanikiem czytając to co napisałeś. :/ Tak właściwie to ilu jest tu ich aktualnie?

Oddany niewolnik

Praca w Pieńkowie... płace bez zmian od paru lat. Proponuję o zmianę nazwy firmy na Poormed. Szalejącą drożyzna i inflacja tutaj jest niezauważalna, traktują pracownika gorzej niż ZUS emerytów. Trochę to smutne ...

były

To nie kłamstwo, taka firma jak Adamed powinna się zastanowić i zadbać o pracowników w kwestii odpowiednich wynagrodzeń . Dziwnie jest to, że są niby widełki wynagrodzeń ustalone np, specjalistów, liderów ale wynagrodzenie faktyczne nie sięga nawet minimum tych widełek. To samo z autem służbowym, które są tylko dla kierowników ale tylko w teorii. Auta otrzymują nie tylko kierownicy .

Bez Nika
@były

W polityce flotowej masz wszystko napisane, jakie auto i komu sie należy. Żadna tajemnica.

@Bez Nika

No a zdarza się, żeby ta polityka była notorycznie łamana?

ktoś ty
@Zuzanna

Jeżeli nawet nie notorycznie a tylko raz no to wystarczy aby osądzać powagę tej polityki a tym samy osób którzy ją tworzyli oraz całej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.