Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

AGA

Dzień dobry, Proszę o informację jak pracuje się i jaka jest atmosfera pracy w dziale badawczym (R&D) w Pabianicach?

@AGA

Atmosfera bardzo miła, bardzo dużo pracy, zarobki nieadekwatne do obowiązków (niestety w całej organizacji).

AGA

Dzięki za odpowiedź. W jakich widełkach oscyluje wynagrodzenie?

Zuzanna

Naprawdę dosłownie w całej? Znasz warunki na kazdym stanowisku, że tak piszesz? Widziałam, że szukaja lidera na produkcję, to jakie rzeczywiste obowiązki sa i jak zapłacą? faktycznie nieadekwatnie?

@Zuzanna

Poza managerami i innymi zakorzenionymi od czasów Polfy na ciepłych posadkach tak.A już lider to strzał we własne kolano pchasz się między młot a kowadło za 4000 PLN jak przełożeni cię lubią to podwładni nienawidzą albo Vive versa

Odeszły
@Zuzanna

Tu ciekawe jest, czemu tak wiele osób odchodzi, czemu tak wiele osób jest poszukiwanych w firmie, czy odchodzą z powodu atmosfery, czy może z powodu płacy.

Dariusz Kamieniak
@Talib

@Talib Gratuluję znajomości stawek na stanowisku Lidera. Ale to tylko świadczy o tym jak mało Pan/Pani wie, albo jak dawno już tu nie pracuje.

Pakowacz
@Dariusz Kamieniak

TALIB trochę sie pomylił... Potwierdzam. Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana) na tym stanowisku wynosi 9 860 PLN brutto. Co drugi Team Leader otrzymuje pensję od 7 150 PLN do 13 200 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych Team Leaderów zarabia poniżej 7 150 PLN brutto. Na zarobki powyżej 13 200 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych Team Leaderów. Nie róbmy z Naszej firmy ubogiego krewnego! Te 25% najlepiej opłacanych Liderów , to jest właśnie u nas.

@Dariusz Kamieniak

Darku ja cały czas pracuję wiedziałem że na produkcji macie super stawki a u nas na .... cóż bida

@Pakowacz

Może podasz medianę dla kierowników? jestem ciekaw, swoją drogą ciekawe jakim cudem brygadzista (leader) wypełniający tabelki choć znam kilku którzy nawet tego zbyt dobrze nie robią chapie 7 koła na łapę a pracownicy z 20 letnim stażem którzy rypią ciężko przez 8 godzin mają 100 PLN ponad najniższą.a już hitem jest grubasek z P4 który z wydziału przychodzi co godzinę na palarnię koło rzeczki gdzie spędza 15 minut i tak od kilku miesięcy ciekawe jakież to absorbujące stanowisko dzierży?

Robol pracujący
@Dariusz Kamieniak

My ludzie którzy pracujemy, oczekujemy godnego wynagrodzenia. Nie chcemy się dorobić, tylko chcemy godne żyć, będąc zatrudnieni w Polskiej firmie, a nie szukać dobrobytu u zagranicznych. Jak długo przetrzymamy nie wiemy. Darku pomóż wiemy że wiele możesz.

były lider
@Talib

7000 tyś na rekę ? A bedąc liderem usłyszałem, że 5 tyś na rękę to nikt nie ma z liderów i to 5 tyś jest najwyższe wynagrodzenie liderskie w Adamed Pabianice....

@Pakowacz

Jak odchodziłem to za PO lidera było 4100, sporo się tutaj nauczyłem, ale decyzja o zmianie to było najlepsze co mogłem zrobić.

Zuzanna

I czego w zasadzie w tamtym okresie udało się tak naprawdę nauczyć? Jeśli chodzi o wartość merytoryczną to czy obecnie jest podobnie? Co było ostatecznym powodem odejścia?

No właśnie

Często ukazuje się ogłoszenie "Praca przy powlekaniu leków" . Ciężka ta praca, czy duża rotacja pracowników ?

Czy wie ktoś ile wynosi dodatek relokacyjny dla osób spoza Pabianic?

McKwak

Masz bus zakładowy. Żadnych dodatków. Zapomnij.

Pracownik Adamed

Czy ktoś z decydentów wyjaśni mi sens istnienia czegoś takiego jak karta lanczowa? Dlaczego te pieniądze nie mogą być przelewane bezpośrednio na konto bankowe?

Hmmm?
@Pracownik Adamed

A możesz coś więcej napisać o tej karcie? Czy tylko na jedzenie można wykorzystać znajdujące się na niej środki? Ile pieniędzy przelewają na nią miesięcznie?

@Pracownik Adamed

Wg HR wprowadzenie karty ograniczyło liczbę krótkich zwolnień lekarskich,jest też wabikiem dla nieumiejących liczyć żeby pracować w sobotę, opłaca przyjść się 2 x w miesiącu 3 lub 4 x jest już nieopłacalne dostajesz dodatkowo na kartę ale podatek zjada tę kasę wiem to z księgowości tak że ten...

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Jak długo trwa rekrutacja do DJ?

PREDATOR

Wartownik. Warszawa, Śródmieście ul. Karowa Adamed Pharma S.A. Źródło : eGospodarka.pl Opis stanowiska podany przez pracodawcę : "Chronienie mienia Spółki przed możliwymi zagrożeniami na podstawie obowiązujących procedur; Prowadzenie rejestru gości przebywających na terenie Spółki oraz wydawanie identyfikatorów upoważniających gości do wejścia na teren Spółki; Prowadzenie rejestru pojazdów wjeżdżających na teren firmy i z niej wyjeżdżających przy pomocy programu APR i książki rejestru gości; Obsługiwanie systemu telewizji użytkowej, centrali p / poż oraz systemu alarmowego, obserwowanie terenu Spółki za pośrednictwem systemu telewizji użytkowej oraz bezpośrednio podczas patrolu; Monitorowanie pracy niektórych urządzeń pod kątem prawidłowości ich pracy celem zapobieżenia strat (lodówki, piece gazowe, systemy przeciw pożarowe, systemy monitorujące wilgotność); Prowadzenie dokumentacji wywożonego mienia z terenu Firmy." Dziwna rekrutacja przez telefon kazano mi wziąść na spotkanie jak najwięcej papierków i dokumentów potwierdzających, że jestem zawodowy ochroniarz? Tylko pani w rekrutacji powiedziała, że mają mały budżet i nawet 4000 zł brutto nie dostanę a obowiązków bardzo dużo! Pracownik ochrony bez KPOF na budowie ma taką samą kasę i 10% mniej obowiązków. Fakt nie ma tyle benefitów chociaż firmy ochroniarskie dają benefity podobne jak Adamed. Jak uważacie jechać i starać się o pracę czy sobie odpuści bo praca od 17:00-09:00 same noce a święta 24h od 09:00-09:00 trzeba być dyspozycyjnym za najniższą krajową? Chyba rezygnuje kiedyś pracowałem 20 lat w WSO Polfa Warszawa S.A.

PREDATOR!
@PREDATOR

Tylko pani w rekrutacji powiedziała, że mają mały budżet i nawet 4000 zł brutto nie dostanę a obowiązków bardzo dużo! Pracownik ochrony bez KPOF na budowie ma taką samą kasę i 60% mniej obowiązków. Fakt nie ma tyle benefitów chociaż firmy ochroniarskie dają benefity podobne jak Adamed. Sprostowanie do 10%

Pomimo zapewnień, że bez względu na wynik rekrutacji będzie kontakt zwrotny niestety jest głucha cisza. Bardzo lekceważące podejście do kandydata. Brak chociażby lakonicznego maila z podziękowaniem w udziale. W trakcie rozmowy kreowany wysoki poziom procesów rekrutacyjnych a finalnie jak w większości firmach... Myślę, że warto nad tym popracować.

...szkoda ze nawet, premia roczna w obecnym czasie nie została jeszcze wypłacona...Dodatek na Boże Narodzenie 3000 to jednak maks co można się spodziewać... Na dzisiaj to trochę smutne...

Robol-co robi

Darku, nasz, Szefie Złoty, wiemy że, sprawy trudne to dla Ciebie nie problem, ale jak długo damy radę przy takim wynagrodzeniu.... Zlituj się i przyciśnij, tam na górze, tych co nie znają co to życie...

Kati

Witam chciałabym się dowiedzieć o warunki jakie panują w waszej firmie

@Kati

Warunki pracy mamy bardzo dobre, zimą nawet w największe mrozy było ciepło. Jest kawa, herbata, cukier, sól i pieprz. Ogólnodostepny czajnik elektryczny, oraz kuchenka mikrofalowa i uwaga...nawet lodówka, Toaleta blisko, z miękkim papierem toaletowym. Są też talerze kubki i sztućce. Wynagrodzenie mamy najwyższe w branży farmaceutycznej, ale to nie wszystko, rośnie ono z miesiąca na miesiąc, znacznie powyżej inflacji. Dodatkowo premie roczne zostaną wypłacone wcześniej. Ale po co? Tyle pieniędzy na Święta Wielkanocne otrzymaliśmy :) Ogólnie polecam, bajka...

@Kati

Jest mleko do kawy, kuchenka mikrofalowa, opiekacz do kanapek, szybki internet, transport do pracy, bezpłatny parking, impreza pod hasłem Festiwal Wartości oraz bonus za polecenie współpracownika-tylko ileś tam dany osobnik musi wytrzymać. Pracodawca zapewnia również bezpieczne środowisko pracy. O ponad przeciętnym wynagrodzeniu już nie wspominam. Jest też ubezpieczenie oraz opieka medyczna. Dodatkowo Indywidualny Plan Rozwoju (żeby zarabiać więcej-taki plan dla ludzi co im jeszcze mało) Wisienką na torcie jest służacy pomocą, otwarty na wszystkich pracowników - dział HR. Takich warunków nie ma, gdzie indziej. Polecam.

Lili

O pracy się nie wypowiem, ale nie wiem czy chciałabym tam pracować, jeśli nawet na etapie rekrutacji nie potrafią dotrzymać słowa i poinformować kandydata o jej wyniku. Sami deklarują, że w ciągu dwóch tygodni wrócą z odpowiedzią, bez znaczenia czy pozytywną czy negatywną, co oczywiście nie ma miejsca, a na próby kontaktu nie odpowiadają. Jeśli Pani z HR nie ma odwagi poinformować kandydata, to już chyba ładniej byłoby od razu powiedzieć, że brak kontaktu do dwóch tygodni jest równoznaczny z odrzuceniem kandydata.

Aga

A jaka jest flota ? Czy wszystkie auta dla przedstawicieli już są wymienione na hybrydy?

Ula
@Aga

I wszystkie z GPS, a jak przekroczysz prędkość to mail i (usunięte przez administratora). GPS są też zresztą w innych narzędziach pracy.

Jak wyglada kwestia benefitow dla pracownikow KJ? Czy jest dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą), karta launchowa, opieka medyczna? Czy istnieje transport zbiorowy z Lodz? Czy dotyczy to tylko pracownikow produkcyjnych?

@Kandydat

W kj jest super dobudowują piętro dostaniesz kask bo sufit może spaść na łeb i kaptur bo kapie poza tym kują wiercą i tną od rana do wieczora.wczasów pod gruszą nie ma kart lunczowych w kj też raczej nie dowóz z łodzi jest na określone godziny i tylko dla masochistów lubiących tracić życie na siedzenie w busie,jest jeszcze dofinansowanie do obiadów ale dostawca zwija biznes więc trudno powiedzieć co będzie dalej

Robol
@Kandydat

...to raczej nowy dział jest, bo każdy z produkcji wie co i jak robić. Dziwne jest to że jeszcze się nie zatrudniłeś, a myślisz co tu pojeść za półdarmo, gdzie pojechać na wczasy, jak dowiozą do pracy ... i może jeszcze jakieś wymagania finansowe masz?!

Pracujący w Pieńkowie

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak w Adamedzie dobrze się pracuje, pieniędzy nam na wszystko nie brakuje. Dóbr doczesnych, nam nie trzeba, ...tylko pracy w Adamedzie...

Chciwy

Płacą, tu jest problem. Ludzie mają oczy, a nie widzą..

Chłopek

Czy pracując w Adamedzie, żyje się w biedzie? Czy ciężka praca? w tej Firmie popłaca? Czy pracując ile trzeba, będzie na pajdę chleba? Dajcie znać czy iść do pracy? Czy zostać na roli, bom jest w dużej niedoli. Niby też Farma ale z nazwo firmy... ...i żeby na prosiaczka starczało, i wyngiel na zimę. Chodzi o to jak zarobić można?

@Chłopek

Na chleb z masłem zarobisz , kartę lanchową dostaniesz jak plan będzie wyrobiony , premia 50 zł do wypłaty też będzie , soboty niedziele możesz przyjść do pracy to 3500 zł dostaniesz .

Nikt

Po pierwsze Pan K.Ł dobrze Beata się z Ukraińcami których na zakładzie niedługo będzie więcej niż Polaków poza tym genialnie napuszcza pracowników na siebie tzn rozmawia z jednym na temat innego a następnie idzie do tamtego i mówi co ten pierwszy o nim mówił . Co kierowniczka w (usunięte przez administratora) to ma ważne że słupki się zgadzają

Reklamacja

Dzień dobry Sprawa tego komentarza została zgłoszona do serwisu . Po rozpatrzeniu komentarz zostanie usunięty przez administratora. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

Reklamacja

Frank

Z dniem dzisiejszym bardzo przepraszam Pana lidera wymienionego w zamieszczonym przeze mnie komentarzu. Moje wypowiedzi są bezprawne, nieprawdziwe i naruszają dobra w postaci czci i godności. Wyrażam swoje ubolewanie, że poprzez powyższe bezprawne działanie zostało narażone Pana dobre imię. Ponadto przepraszam za użycie obraźliwego określenia odnoszącego się do jego postępowania. Zostały podjęte kroki w kierunku usunięcia obraźliwych komentarzy zamieszczonych na stronie internetowej. Bardzo proszę o wybaczenie mojego bezprawnego zachowania w stosunku do Pańskiej osoby.

Złotówka

Jest jest. Jeździ u nas w korporacji. Też go wszyscy lubią.

Pracujący w Adamedzie

Koleżanki i Koledzy, jak długo możemy się godzić na takie zarobki. Co najmniej niegodne a nawet uwłaczające. Jak tak można traktować pracowników? Wiem że większość z Was pragnie pracować dalej (z różnych powodów, przyzwyczajenie, zasiedzenie, ..itp). Sygnalizujcie proszę swoim przełożonym o potrzebie zwiększenia wynagrodzenia, jeśli nie ponad inflację, to chociaż o ten poziom. Razem możemy wiele!!! Nie dajmy się wykorzystywać, przecież nie jesteśmy krajem trzeciego świata. Jesteśmy Polakami w Polskiej rodzinnej firmie, która aspiruje do rangi korporacji. Może to coś zmieni, albo trzeba zmienić miejsce pracy. Skandalem jest przegląd wynagrodzeń. Inflacja ponad 18% zarobki jakby oderwane od rzeczywistości.

Zasiedziały
@Pracujący w Adamedzie

...niestety koszty gazu i prądu wzrosły, a zysk (wy możecie przymierać głodem) musi być. Wracajcie do pracy, przestańcie myśleć o głupotach!!!

Pracownica

Czesc. Pracowałam tam ponad 8 lat. Praca w terenie - na co dzień okej, jeśli masz fajnego przełożonego. Jeśli chodzi o działalność firmy to przeciętnie. Podstawa słaba, premie dobre o ile je wyrobisz. Niby jest przegląd wynagrodzeń ale właścicielka firmy potrafi powiedzieć na cyklowce, ze nie wie czy dadzą chociaż podwyżki inflacyjne, bo jej wzrosły ceny gazu i prądu. ???????? a my żyjemy coraz taniej chyba. Jeśli chcesz o cos poprosić to jest spychologia, nikt nic nie wie. I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE JEŚLI CHODZI O ROZWÓJ: Jeśli myślisz, ze awansujesz w wyniku rekrutacji wewnętrznej, to lepiej zagraj w lotka. Większe prawdopodobieństwo wygranej niż tutaj awansu. Na spotkaniach będą mówić, ze w zeszłym roku awansowało X pracowników (stosunkowo duża liczba), ale te awanse to z Młodszego Konsultanta Medycznego na Konsultanta Medycznego etc… ale awans! Jeśli myślisz o awansie z KM na Kierownika, albo ze przejdziesz do jakiegoś działu w biurze to prawdopodobieństwo jest znikome. Bo ludzie tu siedzą na ciepłych posadkach - po 10, 15 czy 20 lat na jednym stanowisku. A jak miejsce się zwolni to zatrudniają kogoś z zewnątrz. Przez tyle lat pracy słyszałam tylko o pojedynczych przypadkach, ze ktoś przeszedł z terenu do biura. Możesz mieć najlepsze wyniki, możesz mieć dobre miejsce w rankingach rocznych, możesz mieć najwyższe oceny kompetencji ale nic z tobą nie zrobią, bo mentalność ludzi na stanowiskach managerskich sięga przełomu wieku XX i XXI. Jest mnóstwo ludzi, dla których to jest jedyna praca w życiu. Zaczęli prace na początku lat 2000-nych. Wtedy popracowali 2-3 lata na stanowisku KM i z racji ze firma się rozwijała i duzo zatrudniała ludzi to wtedy awansowali na kierowników i tak siedzą. DRAMAT

Grzaniec jest tu ostatni sprawiedliwy, zawsze z klasą, merytorycznie, przyjaźnie, dodatkowo elegancko ubrany.

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.