Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Anonimowy przedstawiciel

Witajcie , Żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: Podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów Firma Farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Adamed Pharma S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Talib

Zależy od działu

nico

Witam, pojawiła się oferta pracy do działu Urologia na opolskie.. Czy ktoś coś wie na tem temat?

ciekawy
@nico

Rekrutacja trwa

@nico

Daruj sobie, szkoda zdrowia

Blister

Dziwię się że taka firma jak wasza pakuje leki w sposób nie ekologiczny. Dotyczy leku Telmizek 40mg, który pakowany jest w sposób co najmniej dziwny a na pewno nie racjonalny. Malutkie tabletki w ogromnych 10xwiększych niż potrzeba przegródkach i tylko 7 tabletek na blistrze. Zauważył to nawet mój 4 letni wnuk, który asystował przy wyjmowaniu tabletek. Jako porównanie acard- maksymalne wykorzystanie blistra. z poważaniem

Ralf
@Blister

Jak sie nie znasz to sie lepiej nie odzywac

moratoroo
@Ralf

racja co do opakowań, że są często za duże w porównaniu do tego co zawierają. Jest to tez nie ekologiczne. Duże opakowania to jednak "dodatkowa" powierzchnia reklamowa na półce apteki, tak działa marketing. @Ralf - więcej kultury proszę, skoro jesteś taki mądry i skoro "się znasz" to wytłumacz tym co nie wiedzą

@moratoroo

Przecież nikt nie będzie uruchamiał nowej linii na małe i duże tabletki, wielkie i małe blistry :))))) Tak jest po prostu taniej dla klienta

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Zawsze można zmienić pracę skoro jest źle. Firma oceniana przez wiele setek pracowników jako dobry pracodawca

@Ewa

Życzę Ci powodzenia w adamedzie i pamiętaj zawsze się oglądaj za siebie. Nigdy nie wiadomo kto wbije Ci szpilę

@Ewa

Hahahahahahah dobre, pewnie ten wynik bardzo wysokiego zadowolenia pracownika wynoszącego 30% daje możliwość mówienia ze pracownicy są zadowoleni z pracy u pracodawcy hahahahaha

Przyszły

Czy był już drugi etap na Zielona górę??

Ciekawy
@Przyszły

Rekrutacja trwa

hero

to nie jest firma dla normalnych ludzi

Alicia
@hero

Dlatego wszyscy normalni już z niej uciekli !

bozena

moze Twoje wartosci ,bo nie moje ,a pracuje tu 10 lat wiec nie uogólniaj .

W jej zespole same takie egzemplarze są !

Niestety zewnętrzny PR firmy, który przedstawia Adamed jako międzynarodową, dobrze rozwijającą sie korporację, zawodzi w praktyce i to niesamowicie, wewnątrz bałagan, rządzą się znajomosci, brak dbałości o jednostkowego pracownika, standard biura ma wiele do życzenia. Zdecydowanie nie polecam ktokolwiek będzie się zastanawiał nad praca tutaj....

KL

Jaką korporację?! To jest PRYWATNA FIRMA wraz z wszystkimi tego konsekwencjami!

Qwert

Potwierdzam..

Wolny

A od kiedy Adamed ma Kam-a? Przecież tutaj wszyscy robią apteki sieciowe i indywidualne, więc skąd taki podział?

Wartości Adamed? Przesadzone, żadna nie jest przestrzegana przez przełożonych, jak i przez cały HR, znajomosci i tylko znajomosci ;)

Na szczęście były pracownik

Zdecydowanie potwierdzam!

pokrzywka

Sama Firma jest ok, ale pracujący w niej ludzie - gorsi niż gestapo albo radzieckie nkwd. Niestety ale "pokrzywki" można się nabawić pracując w regionie północnym linii kardio. No i przy okazji permanentnego rozwolnienia, stresu i kilku innych problemów zdrowotnych. Ja już to mam na szczęście za sobą i nikomu nie polecam. Nie warte tych pieniędzy i tego samochodu z gps'em. Jestem teraz inną osobą i w końcu mam czas dla rodziny.

@pokrzywka

Zastanawiam się.......czy w Hasco jest lepiej.....

Hasco czy adamed?

Byłem tu i tu. to zależy od wielu czynników. Jakiego masz regionalnego w Hasco, jakiego będziesz mieć w adamedzie (można zasięgnąć opinii, jaka linia. Jeżeli nie masz rodziny i chcesz zarobić pieniądze i możesz sobie pozwolić na prace 24 godzinną to Adamed i to nie na długo :) jeżeli jest inaczej to Hasco, pieniądze mniejsze, ale spokój (przynajmniej tak było kiedyś). U mnie Hasco ponad 2 lata, Adamed 4 miesiące...

Adamed rządzi
@pokrzywka

Jesteś rąbnięta/y pewnie sama/sam nie pracowałeś/alaś w adamedzie bo tam prawie wszyscy to ludzie,którzy są normalnymi ludźmi,którzy są dobzi w tym co robią i są mili.A w zarządzie Adamedu pracują ludzie,którzy są szanowani w świecie biznesu.

uha
@Adamed rządzi

Właśnie dzięki takim ludziom jak Ty Adamed istnieje.. i dobrze, każdy powinien mieć swojego "człowieka"...To fakt góra jest szanowana w świecie biznesu, ale czy góra ma takie samo poczucie względem żołnierza...(pracowałem 3 lata to o jakieś 1095 dni za długo)

nic
@Adamed rządzi

do adamed rządzi. Rąbnięty? Takie słowa to kieruj do swojej rodziny która cię wychowała w taki sposób. Hasła rządzi to wykrzykują pseudo kibole na meczu

Kama

Ile płacą na stanowisku konsultantki w adamed?

Jak widzę produkty adamed to nie dobrze się robi, ogólnie mam obrzydzenie po zachowaniu konsultantki z Trójmiasta, chwali się prywatnie i rozdaje jakieś leki z adamed(usunięte przez administratora)

Bombelek

(usunięte przez administratora)Jeżeli natomiast jesteś indywidualnie myślącą jednostką, zastanów się mocno czy chcesz dać się stłamsić. Jest milion innych miejsc, gdzie nie zmarnujesz swojego potencjału tak jak tutaj.(usunięte przez administratora)Tabelki, analizy, metaanalizy, raporty, a wszystko po to, aby wepchnąć na rynek nikomu niepotrzebny nasty z rzędu generyk. Niektóre preparaty zatrzymały się technologicznie w latach 90ych, i wywołują uśmiech politowania wśród specjalistów, ale co z tego? Sprzedawać TRZEBA. Ogromna presja sprzedażowa, nerwy. (usunięte przez administratora). Tam, gdzie ich nie chcą w innych firmach, to znajdują bezpieczną przystań w Adamedzie. A osławione cyklówki? Po cyklówkach już nic nie jest w stanie mnie zdziwić...

Chętna do pracy

Czy możecie pomóc bo chciałam zapytać o flotę w Adamedzie. Czym jeżdżą, jak wyposażone auta i jak jest z jazdą prywatną. Słyszałam że za dni wolne od pracy płaci się kilometrowke- jak to wygląda, jaką jest opłata Ile wizyt jest dziennie itp. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Adamed Pharma S.A.?

Talib

Zależy z kim

@Talib

Talib będę wdzięczny jak byś odp. Na moje pytanie . Pracujesz w Adamedzie ?

Cześć, czy możecie pilnie pomoc ? Jakie warunki są na Przedstawiciela Farmaceutycznego- pieniądze, auto ile wizyt itp. Ostatnio widziałem sporo ofert na farmaceutycznego, czy wiecie może dlaczego? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

XXX

Jeśli chodzi o samą rekrutację na PM brak sztywnych zasad, są 2,3,4 etapy w zależności jak wiatr zawieje i kto zdecyduje czyli rozmowa tel,rozmowa z KR,spotkanie z 3 osobami w "komisji" po czym mówią, że to ostatni etap,ale jeszcze będzie video konferencja.Na zakończenie informują, że odezwie się KR w ciągu 2tyg bez względu na decyzję, ale oczywiście blef .A ponoć wartości firmy Adamed to wiarygodność i solidność. Bravo!

@XXX

No właśnie w ogóle nie dają informacji zwrotnej. Byłam jedynie na 1 etapie, więc współczuję jeżeli zajęli Ci czas kolejnymi dwoma. Mnie wkurzyła kwestia referencji, dałam namiary na 2 moich przełożonych informując ich o tym. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Wkurza mnie takie podejście.

Kiti
@XXX

Ja byłam na 3 etapach, info od razu po rozmowie praktycznie czy tak czy nie. Rowniez podałam nr do przełożonego, akurat nie odebrał. Może mieli inne zastrzeżenia niż tylko rozmowa o referencje ?

@XXX

Dramat, ostatnie rekrutacje z góry ustawione, narażają ludzi na koszty wiedząc że ich nie zatrudnią.

Gosc
@Gość

Jakbys byl dobry, to by zatrudnili...

Hubert
@Gosc

Pojęcie "dobry" w tym przypadku ma kilka znaczeń. Kandydat posiadający spore kwalifikacje, obszerną wiedzę i długoletnie doświadczenie w branży często okazuje się dla firmy "za dobry", czego rzecz jasna pracodawca nigdy nie przyzna. A powodów jest co najmniej kilka. Najczęściej przemawiają względy finansowe - firmy nie stać na pracownika ceniącego sobie własny dorobek zawodowy. Nawet jeśli warunki finansowe są do przyjęcia, ale np. kwalifikacje kandydata wyższe od aplikowanego stanowiska, prawdopodobieństwo, że dana osoba w szybkim czasie będzie szukać awansu i wyższych zarobków jest spore. Jeśli nie otrzyma go w danej firmie, zacznie szukać w innej, co zresztą w wielu miejscach jest normą. Jak widać więc nie zawsze bycie "dobrym" jest gwarancją zatrudnienia. Coraz częściej wręcz przeciwnie - byle jak, byle tanio.

moratoroo
@XXX

poziom HR w Adamed jest niski. Pracowałem w finansowym i szukałem pracowników. Podczas rekrutacji Panie Marlena i Magdalena rekomendowały odrzucanie CV bez zdjęć LOL. Szukałem kandydatów z zaawansowanym angielskim a te Pani nawet nie potrafiły sprawdzić poziomu przez telefon. Informację zwrotną dopiero wysłały gdy się upomniałem. Regulamin podwyżek i awansów jest spisany ale tak naprawdę wszystko zależy od tego kto kogo lubi i kogo zna. Prawdziwa polska firma.

Xxx
@moratoroo

100% potwierdzam, gorszego HR nie spotkałam w całej swojej już długiej pracy zawodowej zaczynając od Małgorzaty zwanej Jagodą kończąc na Marlenie i Ewie... Jak Cię lubią i je znasz to niewiele zmieni bo to są (usunięte przez administratora) Mi zatrudnili przedstawiciela do zespołu totalnego lewusa bez kompetencji, bo gra w golfa jak Pani Jagoda, żenada

Magda
@XXX

No właśnie z tymi referencjami przeginają pałę, ja też dałam namiar do trzech przełożonych informując ich oczywiście o tym. Nikt nie zadzwonił do nich, zrobiłam z siebie kretynkę...???? Nie rozumiem takiego podejścia, chamskie i pozostawiające niesmak

Do magda
@Magda

W ten sposób tworzą bazę danych

Martyna

Analityk w R&D ile zarabia?

jasiu
@Martyna

5 kafli do łapy.

@kobre
@jasiu

6000 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.