Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Były, już szczęśliwie pracowni

UWAGA!!! Nie można pisać tutaj o słabych wynagrodzeniach, o braku realnych podwyżek w Organizacji Adamed, i o tym iż nowo zatrudnieni nie mają podwyżek, tyle ile na początku otrzymają- tyle będzię mimo oszukańczych obietnic podczas rozmowy wstępnej (kwalifikacyjnej). Wczoraj opinia wstawiona, dzisiaj usunięta. Proponuję ankietę pracowniczą- jak zwykle z narzuconymi odpowiedziami przez przełożonych, nadal będzie super, z poklaskiem klakierów z Dziadamedu.

@Były, już szczęśliwie pracowni

Są przeglądy wynagrodzeń. Jest prawie dobrze. W przyszłości będzie lepiej. 4500 minimalna krajowa nikt tutaj tak mało nie zarabia. Pracownicy są doceniani.

Pani Prezes i HR nie znają słowa uczciwość, nie znają znaczenia żadnej wartości, którą okreslaja jako mantra tej firmy, a żadnej z nich nie przestrzegają ... Wzajemny szacunek? Otwartośc? Jakość? Gdzie? Chyba we wciskaniu PR-owego kitu, że jesteście pracodawca dla ludzi, a nie dla korzyści z których z nich czerpiecie... (usunięte przez administratora)

mm

Zarząd powinien zastanowić się nad tym jak utrzymać "starych" dobrych operatorów, a nie wciskać pieniądze tylko do swojej kieszeni. Kiedyś Pan Krzak powiedział, ze Oni nie płacą podwyżek inflacyjnych. Gdyby zarabiali choć raz w roku tyle co Pan krzak i inni Jemu podobni to nie uciekali by z firmy z powodu braku podwyżek. Mydlenie oczu benefitami typu pieniądze na święta tania zagrywka podobno najlepszej firmy farmaceutycznej w woj. łódzkim. Wstyd Pani Prezesz, cały pożal się Boże zarządzie i cała reszto którą stać na tanie kłamstwo i cynizm.

Pracuje w Adamedzie w dziale sprzedaży ponad dwa lata. Wczesniej pracowałam w innych firmach, nie tylko farmaceutycznych. Denerwują mnie wpisy sfrustrowanych pracowników.... przypuszczam że tych którym powineła się noga i wylewane złość pisząc na forum. Co do pracy w Adamedzie. Jeśli chodzi o teren to polecam. To prawda by zostać premie trzeba solidnie się napracować dla tego praca tu nie jest dedykowana dla leniwych i kombinatorow. A premie są napraaaaaprawdę..... wysokie. Biorą je i osoby które dopiero zaczęły karierę w Adamedzie jak i ci, co pracują po 8,15 lat. A jest takich sporo. Benefity to karta Multi sport, My Benefit, prywatną karta medyczna, ubezpieczenie grupowe na wysoką kwotę itp. Atmosfera ....świetna , jak wielką grupa przyjaciół. Pomoc jest oferowana że wszystkich stron od marketingu po pozostałe osoby z biura. Oczywiście bywają chwilę załamania jak coś idzie nie Tak, albo jesteśmy wściekli że trzeba wypełnić dodatkową tabelę w excel ....tylko pytanie, w ktorej firmie jest inaczej? Ja polecam pracę w Adamedzie. Pozdrawiam

Jamajka

To idź do działu kontroli jakości xD Za komputerkiem każdy mądry. I jedna tabelka więcej to taki problem. Idź popracuj bez sprzętu i odczynników. Ciekawe czy będziesz polecać pracę dalej.

Robert Nowy wpis

Operator wytwarzania jakie obowiązki a przed wszystkimi zarobki Pozdrawiam

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji? Pozdrawiam

Luiza Nowy wpis

W jaki sposób radzą sobie teraz konsultanci apteczni? Jest teraz dostępne ogłoszenie i w zasadzie zastanawiam się czy narzędzia pracy nie są identyczne jak dla wszystkich – auta + szkolenia? co z premiami? Jak je oceniacie?

Gosc

Witam czy z Piotrkowa Tryb jest transport lub będzie?

Możesz proszę wyjaśnić o co chodzi z jakimś przychodzeniem do kogoś? Jak dla mnie to wyrwane nieco z kontekstu jest a właśnie szukam opinii o konsultantach linii kardio. Na ile warto będzie pójść na rozmowę? nie ma widełek, nie wiem jak to wycenić

Były pracownik Nowy wpis

Jaki region linia kardio? Warszawa? Z 10 osób w tym regionie od grudnia, 8 nie pracuje. Nie wróciła też dziewczyna z macierzyńskiego. Wszyscy sami się zwolnili. Zwolniły się osoby ze stażami po 5, 10 i 15 lat, które miały świetne wyniki i zbudowane relacje. Wyniki lecą im niesamowicie bo nikt już nie zbuduje takich relacji z lekarzami jak ci ludzie. Lekarze po prostu jak tylko dowiedzieli się o odejściach ludzi to powiedzieli że Adamed u nich jest przegrany. Odchodzą ludzie z marketingu też. Dostaniesz tam w zależności od doświadczenia około 7-7,5k zł.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Adamed Pharma S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 4 grudnia.

Nie polecam. Ludzie zwalniają się każdego miesiąca grupami dosłownie. Zaraz zostanie sama pani właścicielka, szef HR I kilka osób które pracują tam po 25 lat. Już zaczęli tereny dzielić między 3 konsultantów bo nie ma kto pracować wa wyniki lecą na łeb na szyję

Na wstępie zaznaczę, ze sam się zwolniłem a nie zostałem zwolniony. Nie rekrutujcie się do działu sprzedaży. Od jakiegoś roku jest dramat. Same obietnice. Pensje jedne z najniższych na rynku. W promocji 10 produktów (każdy najważniejszy). (usunięte przez administratora) i kontrola to główne słowa. GPS wszędzie. Nawet do doooopy ci zajrzą. Kardio region warszawski od grudnia z 10 osób zwolniło się 8!!!! A był to zespół z osobami które miały staż po 5, 10 a nawet 15 lat. Inne regiony podobnie. Na procesach rekrutacyjnych 80% kandydatów jest z „Dzidmedu”. Ci którzy się jeszcze nie zwolnili to chodzą na rozmowy. Już Dyrektorzy, Managerowie i Marketing zaczęli się zwalniac. Ludzie odchodzą do tej samej branży albo na dwukrotnie wyższe pensje albo albo dostają netto tyle ile tam mieli brutto. Częstsze premię i mniej toksyczne środowisko pracy. Naprawdę, zastanówcie się 2 razy zanim podpiszecie umowę.

Kamil

Pani z HR z Adamedu obrażona na to, że nie poszedłem od razu na badania medycyny pracy od razu wrzuca ludzi do bazy osób niechcianych, persona non grata. Trochę ogłady, to że potraficie obsługiwać fax nie robi z was niewiadomo kogo. Jak to mówi stare przysłowie czasami inne rzeczy górują nad umiejętnościami. Praca głową, niekoniecznie umysłowa :-)

Napiszecie mi wprost ile wynosi wynagrodzenie inżyniera jakości? wczoraj dodano ofertę dla „starszego” przy czym wpadła mi w oko sugestia co do tego, że nikt utaj nie zarabia więcej niż 4,500 zł, to możliwe? nawet na tych seniorskich stanowiskach? Tutaj przy inżynierze piszą, że chyba są podwyżki stażowe, skoro wynagrodzenie wraz z doświadczeniem ma wzrastać

Talib

4500 brutto mają robole na magazynie inżynier pewnie ma z 7000 na łapę także startuj śmiało

Lego

Szkoda , że nie dodalas że wszystko ma GPS, telefon, tablet, komputer, auto, szkoda że nie dodalas że się dopłaca do paliwa jak się przekroczy kilometry, że Jak przekroczysz prędkość dozwolona to też dostajesz po głowie, że czeka Cię praca domowa do odrobienia i tak można by wymieniać jeszcze wiele rzeczy. Szkoda też że nie dodałas jaką medyczni ppdstawiaja nogi farmaceutycznym.

Ann

Pogadamy za 2 lata i zobaczymy czy dalej będziesz taka happy

KM 10
@Lego

Odniosę się do powyższej opinii. Zachęcam do lepszych wartości większej edukacji pracy nad sobą oceny własnych umiejętności a co ważne uwagi umiejętnego słuchania . Ta praca nie jest dla ludzi o niskich wartościach najwyraźniej to nie ten pracodawca którego szukałaś/szukałeś. To praca dla ludzi ambitnych, którzy wnoszą do tej firmy coś więcej w odróżnieniu od ciebie szanowny/a opinio liderzy

@KM 10

To twoje wartości, nie obrażaj ludzi. Przez obrażanie ludzi czujesz się lepsza? Satysfakcję czujesz? Z domu wyniosłaś takie zachowanie?

Pamela

Ta.Ciekawe kto te znaczące premie dostaje.To kit.A jesli najwyższe władze firmy nie wiedzą jakie liche pieniądze ludzie zarabiają w Adamedzie no to żenujące.To zle świadczy o właścicielach, prezesach,kierownikach dzialow itd........

Boska

To gdzie te napraaaaaaawde wysooookie Pensje. TOJAKIS ZART. Bo ja takich nie kojarzę!

misia
@KM 10

Ewidentnie widać ze pisali to z Hr adamed:P nic dodać nic ująć ludzi mają za bydło

bolo

Ciekawi mnie czy ta pani jeszcze pracuje w Adamedzie :). Dział sprzedaży. jako specjalista czy jako handlowiec? bo jako specjalista to raczej kasa słaba a jako handlowiec to wiadomo jak większość handlowców ile wypracuje tyle ma. Zapraszam do innych działów wtedy porozmawiamy jaka jest kasa, pomoc i jaka współpraca a benefity naprawdę ubogie . :)

Produkcyjna

Polecasz, przecież to co teraz się dzieje w Adamedzie to czysta kpina.

olo

dobrze napisane koledzy z biura. zapraszamy na produkcję do magazynu.

lalamido

wielka grupa przyjaciół !!! popłakałam się ze śmiechu !!!! Każdy patrzy jak twoją sprzedaż przypisać sobie i przytulić premiową kasę. SAM-owie o tym wiedzą i nic nie robią, dla nich liczy się sprzedaż dystryktu. I donoszą jedni na drugich, zwłaszcza na tych, którym lepiej idzie. Do firmy jako takiej nie mam większych zastrzeżeń

Praca na dole wygląda jak w (usunięte przez administratora). Myslalem ze pracuje w farmacji, niestety... ale w fabryce gwoździ sa lepiej przestrzegane zasady BHP, ogolnoprodukcyjne, i inne.... Wykonujemy pracę za grosze w PYŁACH, CHAŁASIE, bez najpotrzebniejszych podstawowych narzędzi do pracy. Ciagle czegoś nie ma, ciągle jest cos popsute, wymaga sie wtedy kreatywnosci operatora... Panuje chaos, przepływ informacji jest żaden. Z roku na rok jest cor az gorzej. Zamiast usprawnić, proces produkcji to zawalają nas dodatkową niepotrzebną pracą i wymyślają rzeczy które powodują efekt odwrotny. Nie rozmawia się z pracownikami i Niesłucha się ich w zakresie usprawnień, zwiększenia efektywności. Panuje kolesiostwo, chronieni są pracownicy, którzy mają znajomych wyżej. Podjęcie pracy, albo awans na wyższe stanowisko bez odpowiedniej szkoły i doświadczenia jest jak najbardziej możliwy, jeśli tylko ma się znajomych w biurze czy HR. Premie są śmieszne, podwyżki są za podnoszenie kompetencji ale niestety realistycznie jest tak, że jeżeli ktoś ma znajomego dostanie ktoś jest lizusem dostanie a reszta to ten jest fajny a ten ładny... kompetencje nie mają tu nic do rzeczy.... Liderzy, są tacy co próbują, starają się i są dla ludzi ale są i tacy co wstrząsają ramionami, nie szanują pracownika, przesiadują zamiast na produkcji, to na stołówce w telefonie. Operator zostawiony sam sobie z problemem. Są też pracownicy chronieni na specjalnych prawach którzy nie ponoszą konsekwencji, pomimo nie radzenia sobie w wykonywaniu swoich obowiązków są dalej zatrudniani z przywilejami jakich polski pracownik nie uświadczy w polskiej firmie.

@Lego

A w jaki sposób medyczni podstawiają aptecznym? Apteczni podstawiają medycznym chyba. Medyczni tez są rozliczani z IMSu, a jak trochę brakuje i się zadzwoni do aptecznego czy da rade coś odsprzedać to nigdy nie dosprzeda bo już swoj plan zrobił i ma w (usunięte przez administratora) Apteczni traktowani w tej firmie jak krolewicze.

Terenowy

...wypociny w stylu jak to ostatnio mówią klakierów HR...

Prawda

To zależy od doświadczenia 6000 - 7000 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Od 10 lat beż zmian premie Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 600 brutto na region Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku

Jamajka

Były, już szczęśliwie pracowni

@Były, już szczęśliwie pracowni

Widzę, że pojawiają się ostatnio jakieś porównania warunków pracy względem innych firm? ktoś jakoś szerzej to analizował już? analityk biznesowy od wczoraj tak naprawdę też potrzebny, pojawiła się oferta, tylko ze bez widełek placowych. Czy możecie je podać wprost? ile wynoszą? I czy waszym zdaniem warto iść do tego konkretnego działu?

Czyli jak to było z tym działem marketingu? Po prostu więcej osób potrzebowano, ponieważ chcieli usunąć dział ale wyszło, że bez niego firma słabo funkcjonuje? nietrafiony pomysł czy o co chodzi? czyli teraz jak cały ten dział stoi, zespół się odświeżył? Prowadzone projekty także?

Kandydatka - dział Marketingu

Brałam udział w rekrutacji do Działu Marketingu. Poświęciłam czas na przeszło godzinne spotkanie rekrutacyjne z Panią z HR, na którą jeszcze musiałam czekać kilkanaście minut. Po przejściu na kolejny etap wykonałam case study, które tym razem zajęło kilka godzin. Następnie - rozmowa z Managerem działu oraz Panią Dyrektor i omawianie zadania (kolejne 40 minut). Poinformowano mnie, że w następnym tygodniu będzie decyzja. Oczywiście nikt do mnie nie wrócił, nawet z systemowym mailem z podziękowaniem za udział w procesie. Mało tego - po uprzejmym mailu do Pani z HR z prośbą o feedback, jak się spodziewacie - CISZA. Przestrzegam, przed firmą bo jest to brak szacunku do ludzkiego czasu. Ja jestem ogromnie zdziwiona i rozczarowana firmą, do której już na pewno aplikować nie będę.

Kos
@Kandydatka - dział Marketingu

Niestety, to jest firma pełna układów i układzików, typowo polski (usunięte przez administratora) Kłótnie, podkopywanie to codzienność. No i brak standardów mimo, że HR krzyczy, że są.

Martyna
@Kos

Co to za firma? Nawet agencja szuka pracowników dla nich. 23,50 brutto umowa- zlecenie. To już nie miska ryżu tylko filiżanka:)

Z czego Twoim zdaniem wynika taki standard? Odniesiesz to przy okazji do określonego stanowiska oraz sytuacji? dla przykładu co można napisać o pracy eksperta ds. transferu? Jest teraz taka oferta w sumie to na dwa miasta. I to już właśnie pierwsza zastanawiąjąca mnie kwestia. Czy warunki będą mogły się bardzo różnic ze względu na lokalizację? Dwa – i tak widzę, że to hybryda jak w takim trybie się współpracuje?

Nn
@Kandydatka - dział Marketingu

Niesamowita sprawa, początkiem 2023 pozwalniali całe działy i zlikwidowali utworzone chwilę wcześniej, bo końcem 2022, stanowisko powiązane z marketingiem. A tu jednak im potrzebne i parę miesięcy później znowu rekrutacja. Niepoważna firma.

Czy na każdym dziale odczuwalne może być to co napisano jakiś czas temu? ze zostały w firmie osoby, które nie maja dokąd odejść? jakby nie patrzeć jest teraz oferta dla software testera, z tym ze w tym przypadku to i tak praca zdalna. powiecie wiec czy warto się zaangażować? Jak wygląda kwestia szkoleń? Jakie są proponowane?

Marzena

Mam pytanie czy praca jest stabilna i skąd jest dojazd z Łodzi ? Dziękuję za odpowiedź.

Guest

jaka jest atmosfera, rotacja, dojrzałość w zespole HR?

Hr
@Guest

To chyba jeden z gorszych zespołów - szef całego hru to (usunięte przez administratora) pławiący się w luksusie, który za nic ma ludzi. Tych że swojego zespołu jak i pracowników. W 3 lata zmieniło się z 60% zespołu HR - najfajniejsi odeszli, zostali ci co tam są od zawsze i odejść nie mają gdzie...

Lolod

Witam. Pytanie ile się zarobi jako pracownik komplementacji na magazynie pracując na dwie zmiany? Podstawa 4600, 300 za obecność, 10 procent na 2 zmianie.. Ile faktycznie można wyciągnąć z premią miesiączna, bez premii i np z jedną Sobotą?

Manio

To jedna z tych firm w których możesz być zwolniony za poglądy.

BYŁY
@Manio

Nie tylko w tej. Najzabawniejsze jest zawsze ze strony HR hasło żeby rozmawiać o problemach , szukać rozwiązań .Jak za dużo rozmawiasz i za dużo szukasz to Cię zwolnią :). Standard i hipokryzja wszędzie taka sama.

@BYŁY

Jakie problemy w tym momencie macie na myśli? Co z waszej strony było zgłaszane? Zastanawiam się czy chodziło o sam system pracy lub coś na co sam HR i tak nie ma wpływu? Nie każdy umie się odnaleźć w kulturze pracy jaka tu maja?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.