Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Na portalu z ofertami pracy jest rozróżnienie na Adamed w Pieńkowie i Warszawie. Czy ktoś może mi napisać, gdzie jest to biuro w Warszawie? Starałam się to wyszukać, ale wydaje mi się, że w ogóle nie ma oddziału w samej Wawie. Jeśli tak jest to są jakieś dowozy do Pieńkowa?

Nina
@Kandydat

Adamed ma biuro tylko w Pieńkowie.

@Nina

Jest jeszcze na Karowej

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Adamed Pharma S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nina

3 etapy

Kam

Ile płacą dla konsultant ds aptek, warto ubiegać się o pracę. Warto pracować w tej firmie?

Ann
@Kam

NIE WARTO!

Ja pracuje w firmie Adamed prawie dwa lata.Jestem operatorem.Praca jest ciekawa ,interesująca.Firma pozwala się rozwijać ,atmosfera w firmie bardzo dobra ,wszyscy są uprzejmi ,zawsze można liczyć na pomoc .Ja z całym sercem polecam.A co do zarobków w firmie.Jeżeli jesteś osobą pracowita,która chce dla firmy jak najlepiej ,spełniasz cele.Napewno zostaniesz doceniony.

Talib
@Karolina

Tylko jakim kosztem?

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Po kilku latach czas na zmiany

Po kilku latach pracy widać jak na dłoni właścicielski styl zarządzania- chaos, praca za dwie osoby, wartości które są tylko na papierze, wyzysk i pewnie znalazłoby się kilka innych słów.... Na sztandarze Adamed to ludzie, a tak na prawdę to ich właściciele i zarząd mają głęboko w poważaniu. Osobiście odradzam - omijajcie szerokim łukiem

Magda

A każdy ma przypisany swoj samochód ?

Klaudia
@Magda

Tak

Zainteresowana

dobry wieczór, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji o pracy na stanowisku konsultant apteczny ds. sieci? jakich warunków można się spodziewać? wymagania? obowiązki? z góry dzięki za pomoc!

Jan

Ile zarabia PF jakie auta jaki socjal

Rekrutacja

Witam. Chciałabym uzyskać informacje jak wyglada praca PM działu pulmonologii? Czy ktoś ma doświadczenie którym mógłbym się podzielić?

Hejoooo

Pracuję w Adamed od kilku miesięcy. Praca bardzo fajna. Przy 600 Przedstawicielach musza byc jakies zasady i normy do ktorych pracownik dostosowac się powinien. Wynagrodzenie bdb. Premie w zaleznosci od wynikow. Kuszące. W mojej lini szefostwo na poziomie. Kultura i poziom. Jasne zasady. Przejrzystość. Mi odpowiada taki styl.

@Hejoooo

W komentarzach poniżej widziałem wzmiankę, że pracownicy muszą wykonywać zadania, które nie wchodzą w zakres ich obowiązków, a szansa na premię jest niewielka, Ty jednak opisujesz to inaczej. Napisz proszę, rzeczywiście ciężko jest załapać się na premię? Od czego jest uzależniona?

HIHIHI
@Hejoooo

Napisał "Pan Kierownik"

Olga
@HIHIHI

@HIHIHI Na forum publicznym każdy ma prawo do swojej wypowiedzi. Jakie wynagrodzenie jest uwzględnione na umowie o pracę?

@Marcin

Już Ci klaruję kolego. Zacznijmy od tego, że jest to prywatna firma. Na stanowiskach biurowych, zresztą nie tylko, obowiązują Cię poza normalną pracą tzw. cele roczne, które musisz zrealizować. Nie zrealizowanie tych celów, lub zrealizowanie jedynie częściowe spowoduje, że nie otrzymasz 13-pensji. Generalnie lepiej nie mieć tych zadań i tych pieniędzy, niestety oczywiście takiej opcji nie ma:).

Lidka

A kto słyszał o13 pensji. To jakiś żart.

Nic dobrego

Reklama w prasie swoje robi, tylko lans. Narcystyczne podejście, (usunięte przez administratora)Przekraczanie prędkości... Wstyd tak się lansować w prasie.....

Napiszcie czy pracujecie jeszcze w terenie czy jesteście już w trybie zdalnym?

Nicm
@Monika

Cale szczęście jeździmy!

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jakie są teraz szanse bo czas epidemii nie sprzyja.

Gregor

Czy prezes, Pan Maciej jest jeszcze widywany w firmie fizycznie, czy tylko na zdjęciach go można zobaczyć? Panie Macieju zdrowia życzę!

Widzę że czas zmienić pracę @pracownik bo wszystko Cię denerwuje???? owszem jest GPS ale tylko w samochodzie ( jestes slabo poinformowany)i jak robisz co do Ciebie należy to nikt Ci głowy nie urywa.( podaj mi firmę gdzie GPS nie ma ). Ja tez dostaje info o przekroczeniu prędkości powyżej 160 i to wszystko. Zwykle info drogą mailową które jest puszczane z automatu. Nikt za to ,jeszcze nie dostał po głowie . Jest to dla Twojego bezpieczeństwa by zwolnić na drodze.Co do dodatkowej opłaty za przekroczenie prywatnie kilometrów.....no cóż w moim regionie nikt nie ma takich potrąceń bo nie jeździmy jak barany po 1000 km Tygodniowo prywatnie. Radzę zmienić pracę bo się znerwicujesz do reszty???? Pozdrawiam

Ann

Sprawdź jakie dokumenty podpisałaś jeżeli chodzi o gps. Możesz się zdziwić Pozdrawiam

ann

Wychowanie z domu wyniesione, kulturę wynosi się z domu, a firmę tworzą ludzie i negatywny obraz o tej firmie

W tej firmie jest wyścig po pieniądze? " czy ktoś wie co znajduje się w tych lekach?

Nico

Nie polecam adamed, spotkałam się z fałszem i zakłamaniem osób tam pracujących. Ładnie w oczy opowiadaja, ostatnia złotówkę zedrą

Cute ass

Czy ktos wie jak wyglada robota w niejakim Dziale Relacji Zew?

On

Słyszałem, że Adamed oferuje dla swoich pracowników bezpłatny dowóz z Warszawy do Pieńkowa. O której i skąd odjeżdża autobus? Jaki jest czas przejazdu?

Zmotywowana

Witam, czy wiadomo coś na temat rekrutacji do urologii (Opole)? Status aplikacji wyświetla się jako "rozpatrywana" a do tej pory nikt się nie skontaktował. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.