Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Jestem bardzo zadowolona zarówno pod względem rozmów rekerutacyjnych jak rozwniez pensji.Rozmowy przebiegły bardzo sprawnie ludzie mili konkretni. Komentarza o 2600 zł zarobku są bardzo przesadzone.

Klaudia

Hej rozumiem że też zaczynasz pracę 16 grudnia?

@Klaudia

Nie jestem po drugim etapie nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi

Xxx

Przynajmniej na rozmowie muszą być byli bo już tam nikt nie chce pracować :) tylko byli z KRK jeszcze się porywają na Adamed

Nikos

Cześć, ostatnio pojawiło się sporo ofert do Adamedu na całą Polskę na PF. Czy możecie powiedzieć co się tam dzieje, jakie są warunki, ile wizyt, jaką flota jeżdżą.

zakupoholiczka

Dla tych co są zainteresowani pracą w Departamencie Zakupów #zakupy. Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę w tym obszarze, Adamed jest dobry na początek, jako pierwsza albo druga praca, aby zobaczyć różnicę miedzy firmami. Było dużo szkoleń, jeśli ktoś jest głodny wiedzy, wyjazdy na konferencje. Jednak na max dwa lata, bo można nabyć tam tylko złych nawyków obserwując przełożonych, szczególnie Pana dyrektora PK. Niedoszły prawnik i ksiądz, zero wiedzy o strategi zakupowej i zero chęci do słuchania i nauki. Ludzie z doświadczeniem 10+ i wizją odeszli w zeszłym roku niestety, odeszli przez dyskryminację ze względu na doświadczenie i mobbing. Pan PK woli zatrudniać ładne dziewczyny, które szybko awansują, nie wiadomo za co. Taki kryzys wieku średniego. Jeśli chodzi o sama pracę, jest dużo różnorodnych projektów. Można się dzięki temu dużo nauczyć o prawie, podatkach. Aby awansować trzeba jednak zostawać na darmowych nadgodzinach aby PK widział, że pracujesz haha. I oczywiście musisz być kobietą najlepiej bez dzieci bo je trzeba odbierać po pracy ze szkoły.

Hejoooo

Są ogloszenia bo rozbudowuje sie dzial sprzedazy.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Aktualny Pracownik

Jeżeli macie inny wybór to idźcie wszędzie tylko nie do Adamedu. Atmosfera pracy dramatyczna, ilość obowiązków również tych wykraczających poza standardowe zadania przypisane do stanowiska olbrzymia. Pensje marne, szansa na premie niewielka... (usunięte przez administratora) Rotacja taka, że w ubiegłym roku zwolnił się statystycznie każdy przedstawiciel zatrudniony w tej firmie. W tym roku nie jest lepiej, myśle że „rekord” znowu zostanie pobity...

@Aktualny Pracownik

Potwierdzam każde słowo z tej wypowiedzi

gość
@:)

weszłam tu z powodu kolejnej już rekrutacji na to samo stanowisko i ten sam region (i to po niecałych 2 miesiacach od zakończenia poprzedniej) Wprawdzie pacownik goworka zaraz zacznie snuc opowieścio tym, że moze to miec wiele przyczyn etc niemniej tak częsta rotacja w pracy związanej z budowaniem relacji nie jest normlana.

@Aktualny Pracownik

Ja również potwierdzam tę opinię, ta firma nie wybacza lojalności.

Wie ktoś jakie standardy pracy , zarobki itp otrzymuje przedstawiciel na początku ? Jak wyglada rozmowa o prace ?

Hejoooo

Umowa jest od pierwszego dnia pracy. To duży pracodawca i działa według zasad obowiązujących na rynku. Wszystkie zasady pracy sa przestrzegane. Co do premii zalezy od twoich wyników. Jeśli wykonasz plan dostajesz premie. Sa realne. Dziwia mnie opinie osób ktore tak narzekają. Atmosfera jest ok. Kazdy wie co ma robic. Wizyty plany itd. Mi prwcuje się tu dobrze.

boki

UWAGA !!! Nadchodzi nowy transfer z Valeanta- nowy, znany DYR - bójcie sie juz......

Denzel
@boki

Możesz napisać bardziej szczegółowo o jaki transfer chodzi i jaki wpływ będzie miała ta decyzja/osoba na sprawy personalne i rekrutacje w firmie? Ps Nie jestem pracownikiem tej firmy.

małgo

to prawdziwy wizjoner ;)

exvaleant
@małgo

I niezly swir

@boki

Oby zrobiła w końcu porządek w tej firmie

OP

Ostatni dyrektor zrobił taką robotę w tej firmie, że szok.Nie wiem o jaki porządek ci chodzi

Nie do końca rozumiem te wszystkie negatywne opinie o firmie. Nie jest idealnie - to oczywiste, ale przecież jeśli komuś jest tak strasznie źle to dlaczego nie szuka czegoś lepszego? Może jednak praca w Adamedzie nie jest taka straszna, przełożeni to nie zawsze są okropni tyrani, a w HR pracują nie tylko trzygłowe smoki. Tutaj naprawdę można pracować, zarabiać i się rozwijać.

@pracownik

To dlaczego w Adamed jest największa rotacja ze wszystkich firm farmaceutycznych s poziom zadowolenia z pracy daje wiele do zyczenia

Skąd masz te statystyki dotyczące rotacji?

Zapytaj o to Hr

podobno najważniejsi są ludzie

brak słów

Jakub

Jak przebiega w firmie rekrutacja i czy trudno dostać tu pracę?

nie została doceniona...

Przepraszam czy wy tam w dawnej Polfie Pabianice, w biurowcu, macie ciągle obowiązek wciskania tych buziek na tablecie jak w Biedronce, przy wychodzeniu z pracy?

Bystry

Skąd stary Adamkiewicz wziął kasę w PRLu na założenie firmy? Czy firma została założona legalnie?

Jerzy
@Bystry

Dostał technologię furaginy ode mnie. Dobrze zapłacił. Zawsze był uczciwy. Od września 1994 furagina stała się lokomotywą firmy. Z tego szły niewyobrażalne pieniądze!

Bystry
@Jerzy

Skąd wziął kasę żeby dobrze ci zapłacić? I druga sprawa skąd ty miałeś tę technologię?

Ex-pracownik

Firma daje możliwość rozwoju, jednak wqrunki prqcy w biurze Pieńkowie są fatalne - ludzie poupychani w kurnikach, a rekrutacja była w biurze na karowej gdzie w wielkich gabinetach siedzi po 1 osobie. Takie równe traktowanie po Polsku...

Thomson

Cześć, Jest vacat na Tarnów na OTC. Mogę prosić o szczegóły?

Clie

Nie mam dobrej opinii o tej firmie, podobno firma to ludzie, niedobrze się robi na myśl o pewnej konsultantce z Trójmiasta, która zachęca do leków adamed w sposób niewłaściwy i patrząc na nieprawidłowe zachowania jej rodziny, która twierdzi że na dobre zdrowie bierze witaminki z adamed.

nick
@Clie

brat pani konsultantki w trójmiasta wykorzystuje kobiety, zachęcając do kupowania witamin adamed. z pozoru udaje dobrego człowieka, w rzeczywistości jest chamski i nie ma skrupułów. jak spotkacie takiego to radzę zakończyć znajomość.

Wanilia

Cześć Po części sami sobie odpowiedzieliście jaki to pracodawca, jaki szacunek do ludzi skoro nie otrzymaliście informacji zwrotnej. Ja nie polecam.

@Wanilia

Dokładnie,zależy też kto jest z HR i Cię rekrutuje,jest Pani która ewidentne stawia na facetów jako PM i traktuje Panie z góry. Wszystko też zależy od kierownika,ale jeśli on przekłada 3x spotkanie rekrutacyjne i 5min przed spotkaniem odwołuje i umawia się na kolejny termin to o czymś to świadczy...Tu działa wszystko w jedną stronę,ale widać jaka rotacja.

@Wanilia

Musze wszystkie te opinie potwierdzić, tu gdzie mieszkam trwa niekończąca się rekrutacja od paru miesięcy. Regionalna pomimo "szczerych" zapewnień, że napewno da odpowiedź do końca tygodnia niestety nie potrafiła się na to zdobyć. Zero szacunku dla drugiego człowieka, na pytanie ile jest etapów nie potrafiła odpowiedzieć...

KM

Do wszystkich którzy są rozczarowani rekrutacją: wiele nie straciliście:). Opinia w branży jest znana od lat. Rekrutacja jak do międzynarodowej korporacji, a siedziba w przebudowanych kurnikach 20 km pod Warszawą. Coraz częściej mam wrażenie, że te wieloetapowe zmagania mają za cel wyłonienie najbardziej podatnych na sugestię kandydatów, inni nie wytrzymują tu długo. Przykro mi, że się nie nadajecie;).

Byly pracownik
@KM

Firma to zawsze ludzie i od osób na górze zależy jaką kulturę pracy stworzą, jak mówi przysłowie jaki pan taki kram Firma ma piękne wartości niestety to tylko teoria, jeśli zarządzający nie utożsamiają się z tymi wartościami i ich nie wdrażają w codzienne życie pozostają tylko teorią i marzeniem

Czy ktoś pracuje w biurze w zaopatrzeniu / zakupach lub logistyce? Jaka atmosfera i warunki finansowe?

Bo najważniejsi są ludzie
@Kasia

Atmosfera coraz mniej znośna, rosną tylko wymagania. Większość ludzi, którzy coś potrafili odeszło. Reszta albo ma parę lat do emerytury, albo zaraz po szkole. Średnie wynagrodzenie specjalisty w obszarach, które wymieniłaś nie przekracza tego z Biedronki: (usunięte przez administratora)

fałszerz podpisów
@Bo najważniejsi są ludzie

Dajcie spokój, a w OTC z pensjami to już posucha na maxa...

####

Tak potwierdzam mnie też zapewniano że się odezwą i nic byłem na 3 etapach CV wysłałem w listopadzie na rozmowie byłem w styczniu a aplikacja była do 15 lutego też uważam że mieli kogoś ustawionego te rozmowy to fikcja . Taka firma a nie stać ich na informacje zwrotną

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.