Opinie o Manutan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manutan Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Manutan Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manutan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ziomus

To prawda, moze tu i nie ma super ale sa firmy gdzie jest jeszcze gorzej zdecydowanie bez porównania. Ze takie firmy jeszcze funkcjonują na rynku.

głowa boli od samego czytania a jeszcze bardziej od poziomu niektórych piszacych tu osób a zwłaszcza obecnych pracowników firmy. Jeśli taka kutura panuje w tej korporacji i w taki sposób rozmawia się z klientami i współpracownikami to zdecydowanie stawia tą firmę w jeszcze gorszym świetle niż już została tu przedstawiona. Smutne ale prawdziwe.

haha

Przecież każdy kto tam pracował wie że Beros to Pani K lub jej siostra pisząca na jej prośbę i pracująca w tej firmie - żałosne ale nikt nic dobrego o tej firmie nie napisze

Markotna

to inspirujące !!!! wezmę sobie to głeboko do serca!!!! A tymczasem pozdrawiam pozdrawiam i sukcesów życzę!!!!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Beros

Yhy pewnie tak jest ze firmy funkcjonuja dzieki ludziom ktorzy w nie pracuja ale nie ma ludzi niezastapionych jak nie wy to inni by pracowali nie rob z siebie takiej niezastapionej bo chyba troche w glowie cos sie poprzewracało. Za rady dziekuje ale chyba za cienka jestes zeby mi cokolwiek radzic. I skoncz z tekstami o sympatii i podlizywaniu. Wyrazilem opinie o pracy i tyle a Tobie chyba żal że komus ta praca odpowiada i nie mowilem ze to praca zycia wiec nie mow i pisz o tym co ja mysle i jak sie czuje.

Małgorzata
@Beros

Dobrze ,że Tobie się nie poprzewracalo. Zrobilam dla tej firmy dość dużo z efektem żadnych zmian. Dopiero pismo od Prawnika skłoniło Panią Kingę do zdjęcia mojego wizerunku że strony Każdy ma swoje wymagania, moje były wyzsze niż 3200-olaboooooga przy takim zysku. Pracować można też kopiąc doly przy lepszej bądź gorszej dniowce. Jak kogoś zadowala okeeey . Każda praca jest dobra

ZŁo
@Beros

Możesz przybliżyć jakie warunki oferują na stanowisku PH, jakie auto, jaki liczona premia/prowizja?

Markotna

Jak widać jest to dla Berosa praca życia, bo nigdy takiej nie miał i chce sie tym wspaniałym faktem podzielić z innymi. Dlatego będzie jej bronił w każdy możliwy sposób i to dałoby się jakoś zrozumieć. Natomiast niewybaczalne jest pisanie o byłych pracownikach, tym bardziej jak się ich nie zna, a to już jest zagrywka poniżej pasa. Bo gdyby nie Ci pracownicy to nie było by ani ph ani jka,ka,cm, a tym bardziej nie było by obrotów a wtedy i nie byłoby firmy. Dobra rada Beros, jeśli myślisz, że tym zyskasz sympatię Pani Kingi to się grubo mylisz, już nie jeden próbował i się na tym przejechał. Historia jak świat stara, ale pozdrawiam pozdrawiam i powodzenia życzę

Beros

Kazdy pisze to co czuje i jak sie czuje. Nie wnikam jak bylo kiedys bo nie wiem. Pisze jak jest i jak mi sie pracuje. Pracowalem w wielu firmach lepszych i gorszych. Od kilkunastu lat robie to co robie i z doswiadczenia swojego i znajomych z calej polski wiem ze wiele osob chetnie by zmienilo prace na moja w Manutanie. Nie mowie ze mi wszystko pasuje i to jest moja praca marzen, wiadomo ze sa lepsze ale wiecej jest gorszych. Jedynie chce powiedziec ze trzeba sprobowac samemu i nie do konca brac opinie do serca. Kazdy ma inne wymagania i wizje swojej przyszlosci. To tyle

Jak dobrze wiesz nie jest to portal do wylewania żali, tylko do wyrażania opinii o warunkach pracy i pracodawcach, bo atmosfera i szef sa bardzo ważne chyba ze jestes masochista to juz inna kwestia.Żal to moze być jedynie tych pracownikow, którzy tam zostali i poki co nie maja innej alternatywy zeby ja zmienić. Moze dla Ciebie jest to praca marzeń to w takim razie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Jak widać dla innych nie była to praca marzeń i dlatego postanowili to zmienić. Pewnie jak sie nie ma z czego zyc to każda praca jest dobra. Niech sie kazdy sam przekona czym jest praca w tej firmie. Życzę powodzenia !!!

BEROS

Jeju ja widzę se nie ma sensu pisać i opowiadać. Róbcie jak chcecie. A ktoś napisał czego się jie robi dla auta, kom i laptopa. To tak jak pensja. Wszystko jest ważne pensja, premia, auto etc. To się składa na wynagrodzenie. Żadne czary. Gadanie że za komentarze ktoś dostaje premie jest debilne i durne. Jak ktoś sobie nie radzi w pracy to próbuje wylać swoje żale tutaj-smieszne.

blow
@BEROS

Akurat samochód, laptop i komórka to podstawowy zestaw każdego handlowca. Chyba nie masz w tym temacie doświadczenia.

Praca w manutanie jest praca na przetrwanie a nie praca na stałe a tym bardziej nie na całe zycie. Jest to praca telemarketera w pełnym znaczeniu tego słowa. Kazdy kto ma szanse to stad odchodzi. Faktem jest tez duża rotacja pracownikow, ktora nie bierze sie bez powodu. Jakby to była praca marzeń to ludzie trzymali by sie jej rekami i nogami. Na pewno można sie tu nauczyć wiele rzeczy i nie jest nudno. Ale jak ktoś sie rozwijać to raczej tu ani nie awansuje ani sie nie rozwinie, bo tu nie ma perspektyw na rozwój. Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

filemonka

Chyba premie za pozytywne komentarze na gowork

Lisek chytrusek
@filemonka

Co sie nie robi dla firmowego auta, komory i laptopa

BEROS

Hmmm...Ciężko powiedzieć bo nie siedzę w tym. Ale spróbuj smart-hr lub zadzwoń i zapytaj. Nr pidany jest na stronie Manutan.pl

Alpha

Byłam jakiś czas na rozmowie i zamiast życzliwej, miłej rozmowy niepotrzebnie straciłam czas, bo Pani Kinga nie dość, że później rozpoczeła spotkanie niż się umawialiśmy to jak już do samej rozmowy doszło byłam non stop atakowana i krytykowana. Teraz jak czytam opinie o tej firemce to ciesze się, że nie chcieli mnie zatrudnić.

Soreb

BEROS - BOSE etc widać że Pani K sobie sama ze sobą na forum rozmawia co by odrobinę wizerunek firmy poprawić. Słabe ale niczego innego się chyba po tej Pani spodziewać nie można. Czy Pani Kinga jest wymagająca i chłodna? Hmm. Ja bym to raczej nazwał brakiem klasy i szacunku do innych. Tu nikt krytykujący na forum niestety nie skłamał, a wręcz przeciwnie wszyscy dość powściągliwie opisują to, co się działo w firmie Manutan. Kilka scen, które miały tam miejsce warto by było nagrać i puścić na (usunięte przez administratora) Myślę, że po tym Pani K poleciałaby z wielkim hukiem. Co do tego, że dużo się działo i się nie nudziłem - to prawda. Pani K dbała o to aby nikt się nie nudził i dużo się działo. Niestety nie w kierunku rozwoju pracowników lub dodatkowych kursów, szkoleń itp. Ja bym nawet odważył się napisać, iż za dużo się tam działo. Tak więc do odważnych świat należy - spróbować każdy może, a zapewniam, że po pracy w tej firmie, docenisz każdą kolejną pracę. Bo naprawdę gorzej chyba być nie może.

BEROS

A ja pracuje w terenie. Nie wiem dokładnie jak jest w biurze ale wszyscy wyżej piszący chyba lekko przesadzacie. Bardzo polecam pracę w M, jak to w korporacji jest ciśnienie i wymagania ale jeśli komuś to przeszkadza to niech idzie do pracy do polskiej, prywatnej, małej firmy i zobaczymy gdzie jest lepiej. Co do Pani K to nie będę się wypowiadał gdyż tak jak napisałem nie pracuje w biurze. Ale chyba też przesadzacie. Firma się rozwija, inwestuje i jest szansa ma fajną kasę i rozwój więc przekonajcie się sami.

Bose
@BEROS

Beros rozumię ze Jesteś handlowcem skoro pracujesz w terenie, jakie warunki ? Slyszalem ze szukają handlowcow.

@Bose

Tajemnica jak to w korp. Nie wiem czy dobrze zarabiam czy źle zależy jak dla kogo. Jednemu wystarczy 3 tys a innemu 6 będzie malo. Na spokojne życie wystarczy a jak się angazujesz i masz to coś to będziesz zadowolony z pracy i kasy. Wiem że teraz szukają ludzi na sales rep inaczej pH. Nie wiem jakie warunki płacowe ale zakres obowiązków jak to pH. Mogę z czystym sumieniem polecić prace. Jest ciekawie dużo się dzieje i nigdy się nie nudzisz. Nie zrazajcie sie opiniami i idźcie na rozmowę bez strachu. Pani K nie taka straszna jak tutaj piszą. Jak ktoś się boi rozmowy bo ktoś jest wymagający i chłodny a zarazem konkretny to niech odpuści bo z klientami sobie nie poradzi a oni jie należą do łatwych. Coś więcej mogę napisać na prv.

@BEROS

Kążą Ci to pisać????? 9/10 kandydatów mówi to samo o poziomie rekrutacji, to albo postradali zmysły albo Ty nigdy nie brałeś udziału w prawdziwej rekrutacji. W to pierwsze raczej wątpie ale pozdrawiam pozdrawiam

Niedoszły pracownik

Bardzo dziękuję za te opinie. Byłam na rozmowie i zastanawiałam się czy iść na kolejną, a dzięki Wam Drodzy odważni, którzy zamieścili te opinie, wiem, że mam na nią nie iść. Pozdrawiam

czy warto?

Test na temat czy warto pracować w Manutanie: 1. Czy chcesz aby Cię poniżano? 2. Czy chcesz aby Twoją wartość liczono w ilości wykonywanych telefonów? 3. Czy chcesz aby okazywano Ci brak szacunku? 4. Czy chcesz zostać pozbawiona/y prawa wyrażania własnego zdania? 5. Czy chcesz aby Twoja szefowa była osobą, która nad sobą nie panuje? 6. Czy chcesz aby Twoja praca wiązała się z ciągłym stresem i pytaniem co też dziś się wydarzy? 7. Czy chcesz być świadkiem złego traktowania Twoich współpracowników. Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś NIE, to znaczy że nie warto.

@czy warto?

Zdecydowanie się ze wszystkim zgadzam ,co napisali przedmówcy.Praca w Manutanie to by (usunięte przez administratora) Szefowa ,która nigdy nie chwali swojego zespołu nawet jeśli ten zrobi milion złotych obrotu miesięcznie zaledwie w kilka osób.Żadnej gratyfikacji.Wyznaje wartości korporacyjne czytaj tabelki i jeszcze raz tabelki. Nie patrzy na ludzi, ich oddanie pracy czy pieniądze które przynieśli do firmy , dla niej najważniejsze są ilości rozmów telefonicznych i ich długość.Już nie wspomnę o tym , że jak ma gorszy dzień to wyżywa się na najmniej asertywnych pracownikach. Kasa też marna 3500 zł za targety po kilkaset tysięcy złotych.Zdecydowanie odradzam.

niekinga

Nie polecam, a wręcz odradzam pracę w tej firmie. Wszystkie warunki radzę potwierdzać pisemnie. Pani Kinga co innego oferuje na rozmowie, a co innego wpisuje na umowie. Obniża wynagrodzenia stałym pracownikom. Jeśli ktoś ma pracę to nie radzę zmieniać jej na firmę Manutan. To może być tylko praca na chwilowe przetrwanie, jednak uprzedzam dla ludzi o silnych nerwach. Ulubione słowo Pani Kingi "skandal" świetnie oddaje to co się tam dzieje. Krzyki, poniżanie i tzw. trenowanie swoich podwładnych. Zero kultury i klasy, brak szacunku dla innych. Tak więc praca w tej firmie to droga do nikąd. Brak rozwoju i perspektyw. Może kiedyś ktoś z centrali się tym zainteresuje bo szkoda fajnych ludzi, którzy odchodzą, ale trudno się im dziwić.

anonimuska

Potwierdzam najgorsza rozmowa na jakiej miałam możliwość być. Panna Kinga uważa się za wielkiego speca od HRu a tak na prawdę nie zna podstaw przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Gratuluję, a zarazem współczuje tym co się dostali na drugi etap rozmowy

Aplikantka

Najgorsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej kiedykolwiek byłam! Chamstwo i prostota Pani Kingi była wręcz obierająca mowę! Pani miała do mnie pretensje, że jej czas zajmuję, bo mam większe ambicje, niż firma jest mi wstanie zaoferować. Do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć jak w dzisiejszych czasach można taki brak kultury i brak poszanowania do przyszłych pracowników okazywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Manutan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manutan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manutan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manutan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Manutan Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manutan Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa

Manutan Polska Sp. z o.o.