Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Karusia

Poszukuje tego słodkiego wariata co na Waszym pikniku wszedł na scene bo chciał tańczyć Zumbe ?Niestety go ochrona zdjęła.. a tak chciałam zobaczyć jego kocie ruchy.. Czy ktoś wie co to za Amigo?

Gòlff Das auto.

Co tydzień przegląd maszyny hahahahhahah masakra to jak już w sobote zakończy ten przegląd to proponuję żeby jeszcze przyszedł w Niedzielę sprawdzić czy się udał przegląd z soboty no i oczywiście po tygodniu pewnie te wymienione części będą już na złom no i znowu SOBOTA hahahah co za koleś kto za to odpowiada?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plaxa7

Ten gościu potrafi się wcisnąć na maszynę ktoś kto na niej pracuje od poniedziałku do piątku ma wolną sobotę bo golfik7 ma soboty zaklepane to już jest szczyt chamstwa

Plexa

GOLF7 łazi i beczy że ma ciężką sytuację i z litości na siłę dają mu nadgodziny no to jest jakiś kabaret

Strazniczka
@Plexa

# hejt to nie opinia

@Strazniczka

Będzie porządek i równouprawnienie to nie będzie hejtu. Niestety w tym zakładzie jest zwykły bałagan, którego nikt nie kontroluje. Jak to jest możliwe, że nadgodziny dla produkcji są wstrzymane, a koleś przychodzi sobie w sobotę zrobić jakiś wyimaginowany przegląd maszyny, która w tygodniu chodzi na jedną zmianę lub wcale. I co to jest, że na drugiej zmianie pomocy od ślusarza nie uzyskam, bo ich po prostu nie ma. I co??? To jest kuźwa hejt???, karrrrwasz twarz....

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
&

Zacznij Michał od siebie i mow wszystkim co o nich myślisz otwarcie , a nie sam ogadujesz i krytykujesz po kątach

@&

Zgadza się.

Strazniczka
@&

#Hejt to nie opinia

Wv

Synek golfa też przychodzi w soboty bawić się nowym projektorem i co projektor za kupę siana już ponad 6 miesięcy stoi jako ozdoba

Vw

Niby mało pracy nadgodzin brak a GOLF7 ma wszystkie soboty

Ktoś nowy?

Witam, wiadomo może ile zarabia kontroler jakości w waszej firmie? Jak atmosfera w tym dziale? Zastanawiam się nad aplikacją i chciałabym uzyskać więcej informacji od ludzi tam pracujących i szczerych.

rycho
@Ktoś nowy?

Na ile zmian jest ta praca?

Rysio
@rycho

Na 2 zmiany. Ale przygotuj się także na pracę w sobotę i w niedzielę. Czasami pracuje tylko jedna maszyna(YB) ale dwie osoby pracują w kontroli. Także ślusarze. Czyli jeżeli praca w Tyco to tylko jako kontrola lub ślusarz narz.

rycho
@Rysio

dzięki serdeczne za pomoc, ale na jaka kasę można liczyć jako kontroler jakości?

Zielona
@rycho

To Zależy na jakim stanowisku. Wynagrodzenia od 2 600 brutto do .... Nie wiem :)

Ciekawa
@Zielona

No górne granice to 4 000 - 6 000. Jeśli chodzi o atmosferę pracy w dziale jakości- najlepsza !!!! Praca marzenie. Zapraszamy

Patrycja
@Ciekawa

Tak to prawda. Ja w ogóle do domu nie idę. Bo nie ma takiej potrzeby. A zarobie dwa razy tyle.

On
@Zielona

Chyba raczej od 2500 brutto

Zielona
@On

3800 brutto

marceli szpak

Witam, ile można zarobić na stanowisku technik ds. Pomiarów albo technik produkcji?

@marceli szpak

Nie pytaj się o wynagrodzenie. Pieniążki nie są ważne. Najważniejsza jest wspaniała rodzinna atmosfera. Wszyscy są dla Ciebie w tej firmie jak ciocia czy wujek. Pokażą zrozumieją itp.

marceli szpak

No to się zgodzę z Tobą, ale taki technik to chyba najniższej nie ma?

On
@marceli szpak

2700 brutto

Ile zarabiają operatorzy? I o co chodzi z wyjazdami do francjii?

Lupa

Najniższą krajową, a wyjazdy są na przyuczenie na "nowe" stare projekty, które może przyjadą do Bydgoszczy w przyszłym roku

Leoś
@Lupa

Wy na serio z tą najniższa krajowa? Bo aż wierzyć się nie chce ze ludzie pracujący w Bydgoszczy zarabiają tak śmieszne pieniądze.

Tyco
@Leoś

Nie, jaja sobie robimy, a ty myślisz że w Bydgoszczy ile się zarabia?

Duzy

Operatorzy zarabiają więcej niż minimalną. A do Francji są wyjazdy na szkolenia. Więc dodatkowo można zarobić na delegacjach

$$$$

Zarobki operatorów to około 2900 -3200 brutto na początek. Minus- maszyny nie są zbyt nowe. No ale szkolenie może pomoc

Joanna
@$$$$

Na jaką umowę można liczyć? Szkolenie we Francji jest w całości pokrywane przez firmę?

@Joanna

Szkolenie, jak każde inne , jest bezpłatne. Dodatkowo dieta i wrażenia turystyczne :). Umowa różnie, generalnie - czas próbny 3 m-ce, potem 6 m-cy na określony i kolejna na czas nieokreslony

Domel

Jestem ciekawa jak Pan dyrektor doceni pracowników w nowym roku. Zachwala na spotkaniach jak to dobrze się pracuje rozwija i co tylko, Że zakład nowe projekty ma ale zapomniał powiedzieć że większość z nich waży coraz więcej i ludzie nie dadzą rady tego dźwigać... T bardziej za najniższa krajowa

Nikt
@Domel

Zastanawiam się po co są te przemowy prezesa. Nie wnoszą nic nowego. Prezesa interesują plotki które chodzą po zakładzie. Nie powie nic natomiast o tym co jest najważniejsze dla pracowników czyli o podwyżkach. No skoro jest tak dobrze a będzie jeszcze lepiej to może warto pomyśleć o podwyżkach. Może w końcu stać zakład na to żeby 50% lub więcej załogi nie pracowało za najniższa krajowa?

@Domel

Niestety faktem i tradycją jest, że pan dyrektor na każdym zebraniu opowiada farmazony, jak to pięknie i wspaniale w naszej firmie. Nowe projekty i wciąż rosnące słupki przyprawiają już o wymioty. Nigdy natomiast nie chce rozmawiać z pracownikami o finansach, o czymś pozytywnym dla załogi. Jakieś mamy w zakładzie związki zawodowe, niestety i te nie mają siły przebicia, czasami ważniejsza pozycja w zarządzie niż status ludzi, których reprezentują. Jak coś ludziom się narzuca, to tłumaczenie, że to decyzje globalne. A może tak pensje zglobalizować. Pracownicy bydgoskiego zakładu zarabiają najmniej ze wszystkich europejskich lokalizacji, a podejrzewam, że i światowych. Raczej rychłej zmiany, tej lepszej, nie spodziewajmy się zbyt szybko. Obym się mylił...

@pracownik

Wypowiedź trafiona w sam punkt!

@pracownik

Po co prezes o finansach ma rozmawiać? Przecież aspekt finansowy jest mało ważny. Praca powinna być hobby a finanse to tylko dodatek...

anka
@Ewelina

Prawda co piszesz, no może nie dosłownie hobby, ale praca powinna dawać poniekąd jakąś przyjemność, może satysfakcję. Ale kiedy mam pracować na gościa którego nie interesuje los codzienny pracowników, nie dziwię się rotacjom w zakładzie. Ofert na rynku pracy jest bardzo dużo, i to nie za najniższą krajową. Czyli żegnam pana panie RR, nie do zobaczenia, pa

Gosia
@anka

Przy takich zarobkach też by Tobie los pracowników niezbyt obchodził. Ważny byłby każdy miesiąc zaliczony i jeszcze i i jeszcze jeszcze...

Aga
@Nikt

No chyba już przestało być zbyt kolorowo...

Ryszard
@Aga

Większość wypowiedzi dotyczy zbyt niskich wynagrodzeń. Rozumiem, że podwyżki nie wchodzą w grę, ale może mogłabyś dodać, czy są jakieś benefity takie jak premie lub pakiet socjalny, które mogłyby być czynnikiem motywującym?

Morfeusz

Tyco ogłasza nabór na Pracownika Magazynu ilość wakatów 9. Jaka jest atmosfera na magazynie i jakie zarobki i czy w ogóle warto składać CV ?

Marian
@Morfeusz

Zaproponowali mi 1998zł netto na start ze względu aby nie dyskryminowac innych pracowników pod względem finansów i jedną zmianę w parku przemysłowym.Nie wiem jak w Tyco Uni Lubelskiej.

@Marian

Mi zaproponowali 4000brutto na Unii lubelskiej... mało...

Ciekawa
@Michał

Chyba nie na stanowisku magazyniera !!! Tu nie ma takich stawek.

Artur

nowi koło 4K brutto

@mg

A mi zaproponowali tylko 3 3000

@Zainteresowany

Dlatego że tak mało proponują to nadal szukaja

a
@Michał

ciekawie co mi zaproponuja do nowego poodziału.. :)

ciekawy

Witam, chciałem się zapytać jak wygląda praca na stanowisku technika ds. pomiarów? Praca 3 zmianowa? Ile mniej więcej można dostać kasy na wejściu? Oststnio pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń na różne stanowiska - otwierają nowy oddział czy jak?

Bez sił

Słyszałem , że w tym zakładzie praują (starsi) modele i modelki pachnące. Bo im pot przeszkadza -człowiek się spoci - to jest afera .

@Bez sił

Twoja opinia jest chyba na wylot. Tak czy inaczej - wnioskuję, iż raczej nie pracujesz w Tyco Electronics. A może planujesz aplikowanie tam? Obiło mi się niedawno o uszy, iż szukają tam wielu nowych pracowników, w tym na przykład: Brygadzisty, Koordynatora narzędziowego i Operatora Linii Galwanicznej. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.

Mik
@Ewelina

Słyszałem , że w żółtym tak było ; panu jednemu zależało na pracy ( długo nie popracował), a jednemu IX panu - się nie spodobał jego zapach.........wiem że na 4 piętrze też było ( pan z bliznom na twarzy) ja na nich miejscu - bym to zgłosił

@Mik

Tak czy owak myć się trzeba. Tym bardziej latem. Chociażby z szacunku do drugiego współpracownika.

Zuzia123

Jak wam tak źle w Tyco to dziwie się co wy tam jeszcze robicie. Szczęściarz jest ten co tam nie pracuje szukajcie innej pracy. Niby brygadzistka obgaduje a wy co w tym momencie co robicie. Jesteście tacy cwani to czemu się nie ujawnicie

Hello

Czy atmosfera w firmie jest tak napięta jak widać to na forum? Jak wygląda praca w zespole w Tyco Electronics?

@Hello

Nie ulega chyba wątpliwości fakt, że komentarze na forum stanowią bardzo cenne źródło informacji - należy się z nimi zatem liczyć. Jednak zawsze warto jest przekonać się samemu i wyrobić sobie własną opinię. https://pracodawcy.pracuj.pl/tyco-electronics-polska-sp-z-o-o,27113/oferty-pracy - na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy do firmy. Czy któraś z nich byłaby dla Ciebie odpowiednia?

Czy potrzebni są ustawiacze twryskarek ? Na Unii Lubelskiej jest wtryskownia ?

Tłoczek.
@ja

Jest dział wtryskarek,ustawiacze potrzebni.

Ustawiacz
@Tłoczek.

Nie polecam tego stanowiska, wymagania, biurokracja totalna, jesteś zdany sam na siebie, nikt Ci w niczym nie pomoże. Brak mistrza i kierownika wydziału, do tego tylko obiecują, obiecują, jeszcze dwa miesiące, jeszcze pół roku.....

Wtrysk
@Ustawiacz

Tłoczek wypowiada się o wtryskarkach... Ciekawe....

karolina

Ta firma codziennie się ogłasza że poszukuje ludzi do pracy . A jeśli negatywnie śię wypowie na tym forum to po chwili jego komentarz jest usuwany. Chore .

#
@karolina

Tak to chore pracowac w tej firmie Szczególnie na zerowce .(usunięte przez administratora), ploty ,i nawet nie możesz się wykazać bo gdy tylko głowę odwrócisz na chwile zaraz brygadzista wie .Wie wszystko bo (usunięte przez administratora) kabluja .Kto pracuje u P. brygadzistki wie jak jest i kto donosi.

?

Nie , to chodzi o zerowke.Wystarczy że podpadniesz jednej co kabluja to nawet jak się starasz to jesteś skreslona.

Larek
@?

Dokładnie. Nie kablujesz na innych do swojego brygadzisty/lidera to nie masz nic. Nawet z dostaniem jednego dnia urlopu jest duży problem.

@Larek

Prawda .Nie ma gdzie tego zgłosić. Mistrz kryje brygadzistke , kierownik mistrza i tak to wszystko działa.

@?

Nie tylko na zerowce a dział RJ ? Tam to się dopiero dzieje szczególnie u Pani I . Brak słów tam chyba płacą za psychiczne wykańczanie ludzi.

Zygrdryd

Firma cały czas szuka ludzi na stanowiska operatorów CNC. Chciałem podzielić się moją przygodą z tą firmą. Otóż pół roku temu (02.2019) zaaplikowałem na ww. stanowisko. Pracownik z rocznym doświadczeniem, nie oczekiwałem kokosów, byłem nawet nastawiony na to, że przez okres tzw. przyuczenia będę zarabiał mało. Firma miała w planach budowę jakiegoś zakładu chyba w parku przemysłowym, szukali ludzi gotowych na wyjazd do Francji na przeszkolenia, co było już sporym poświęceniem dla niektórych. Do rzeczy, umówiłem się na rozmowę, prowadzi ją pewna Pani, oczywiście 40 minut klepie głupoty i zadaje standardowe pytanie dlaczego my itd. ale to wszystkie firmy to robią nie wiadomo dlaczego. Oczywiście Pani żadnej wiedzy o obróbce skrawaniem, no ale od tego nie jest, zaprosiła młodego Pana, żeby sprawdził moją wiedzę na temat rys. technicznego i ogólnego programowania CNC, znajomości G-Code. Nie muszę chyba mówić, że przepytywał mnie mają kartkę z listą G-code co było bardzo nieprofesjonalne. Odpowiadałem na pytanie, większość odpowiedzi znałem, 3-4 razy się pomyliłem i to o drobnostki. Pani dalej klepie o tym jak firma dba o bezpieczeństwo, że nawet Pan fachowiec miał jej dosyć. No nic, wyszli na chwilę z pokoju, "odfajkowali mnie" co wyczułem jak wrócili, udawali dalej zainteresowanych, Pani dała mi jakiś prosty test, który zrobiłem dobrze, ale on nie miał znaczenia bo nikt do niego już nie zajrzał. Podsumowując, według mnie rozmowa przebiegła profesjonalnie, jednak odczułem wrażenie "olewania mnie" (przyszedł następny a ja piłam kawę...), ubrałem się jak należy, czyli koszula ogolony z kulturą, Pani również ubrana jak należy. Pan "technolog/konstruktor" bluza z kapturem z widocznym tatuażem na ręce, który mógł schować pod bluzą. Oczywiście tatuaże mi nie przeszkadzają, jednak jeśli osoba pełni stanowisko w miarę "reprezentatywne" powinna go schować, jeśli ma taką możliwość. Już o siedzeniu tego Pana jak luj nie wspomnę. Jeśli chodzi o zarobki to stawki nie ustaliliśmy bo "zrezygnowali ze mnie", ale obietnice były spore. Oferta wisi pół roku, więc najprawdopodobniej wymagają dużego doświadczenia a płacą jak za praktykanta. Podkreślam tylko, że to moje przypuszczenia

Tłoczek.
@Zygrdryd

To są Twoje jak najbardziej celne spostrzeżenia...tak się to robi w tym syfie.Gostek co był przy rozmowie to .... szkoda gadać,a Pani pieprzy regułki....naumiane na pamięć.Wymagania mają,a zatrudniają mega słabych pracowników bo kasę którą dają tylko na takich starcza.Ale jak się zatrudnia tyle nierobów za ciężką kasę to tak jest...

@Tłoczek.

Dobrze ze Ciebie nie zatrudnili. Chociaż pewnie wszystko miałeś "naumiane" :)

prawda wraca

Jaka kol wiek negatywna opinia na tego pracodawcy zamieszczona przez zamieszczających na tym portalu zaraz jest usuwana nawet jeśli nie jest naruszony regulamin tego portalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics