Tyco Electronics

Bydgoszcz

Opinie o Tyco Electronics

ustawiacz 12 2016-11-17 13:00:15
Ehh, znowu wróci z tych swoich szkoleń, będzie wydziwiać i zmiany wprowadzać.
A testy weryfikujące umiejętności ustawiaczy i operatorek widzieliście?
Będzie tak jak z oceną pracowniczą, wyżej zgodności nie podskoczymy.
Testy 2016-11-17 17:46:08
Walić testy jak będziesz miał powyżej to co dostaniesz 20zł brutto do wypłaty
Pako 2016-11-17 21:12:17
Czy ktoś do jasnej cholery zareaguje na ten burdel!!!! czy są jeszcze może dwa miejsca w wypożyczalni narzędzi ,przepraszam jedno , dla tego z łupieżem z żółtego?
Obserwator 2016-11-20 22:41:14
Święte słowa. Nie warto się wysilać. Nie szanują nas. Robią wszystko aby nas zniechęcić. Pracuję w żółtym i to co się teraz dzieje przekracza ludzkie pojęcie. Dziwi mnie tylko że prezez w ogóle na to nie reaguje. Pracuję w Tyco kilkanaście lat ale czegoś takiego moje oczy nie widziały. Rządy nowego zmierzają w najgorszym kierunku. Ale co się dziwić skoro jak on to powiedział " liczą się wyniki a nie człowiek "
Egzaminy na operatorki ( nowe panie) śmiech dosłownie :D A nam chcą testy robić :'D
Nie warto się starać dla tych nędznych paru groszy podwyżki.
bb 2016-11-21 09:03:54
Marek,na zerówce giną batony z automatu-wiesz coś o tym?
Poker 2016-11-21 15:21:13
To prawda. Olać ta firmę! My juz przestaniemy się starać! Nam pracuje się teraz lepiej. Mało dostajemy. Mało dajemy. Tak już to działa.
Bolek 2016-11-21 15:32:57
No niestety jaki prezes i kierownicy taka firma!
pracownik 2016-11-21 21:09:53
A głównym winowajcą jest kierownik żółtego, jeździ na wycieczki, przepraszam-szkolenia, produkcję ma gdzieś i wymyśla jakieś pierdoły. Tylko dziwi cały czas to, że dyrektor daje na to wszystko przyzwolenie, czyżby miał jakieś obawy? Tak czy inaczej źle to wszystko się skończy, bardzo źle...
Galka 2016-11-21 23:54:03
Oj żeby prezes się na Nim nie "przejechal" kiedyś. Ten człowiek jest bez skrupułów. Po trupach do celu!
REAL 2016-11-22 00:28:25
Może prezes się go boi... Ciekawe kto rządzi tak naprawdę w firmie...???
Gała 2016-11-22 16:19:23
Bo Prezesika panicz z Niemcza za jakiś czas wyp...jak swojego mistrza z Vp. I wtedy karpia złapie jak do tego doszło taki sumienny lojalny i oddany pracownik .Brawo wy.
Basia 2016-11-22 18:35:55
Zrobi to na 100%! Zanim prezes zdąży ruszyć głową. On już ma plan w swojej główce!
xyz 2016-11-22 19:55:00
Sławek, ile ty masz w sobie arogancji, fałszu i nienawiści do otoczenia. Zrób coś wreszcie z tym!!! Przez ciebie ludziska z niechęcią przychodzą do pracy. A było tak sympatycznie...
Reni 2016-11-22 20:09:23
Taka wesz w każdym zakładzie musi się znaleźć i musi być. On jest potrzebny!!!!
Znawca 2016-11-22 20:55:36
Wesz jak Wesz ale ile osób już przez tą Wesz się zwolniła... a Prezes tylko pokazuje słabość i nie potrafi zrobić porządku na swoim podwórku.... Smutne to jest..
Były czasy że ludzie byli potęgą TYCO a teraz są tacy jak GAŁA.. tylko że zaraz nie będzie miał ludzi..
etyka 2016-11-23 18:13:41
Mobing się zaczyna przechodzilem i usłyszałem., jak brygadzista nadawał pani ,niewidzieli mnie kolo filaru szłem
Obserwator 2016-11-23 20:51:04
Czy możesz opisać to zdarzenie? Trochę mało informacji a zarzut poważny. Takie zachowania trzeba zgłaszać tak więc napisz coś więcej na ten temat + inforamcja w którym budynku i piętro
tyco 2016-11-23 21:10:16
Wiadomo gdzie, w żółtym i nawet wiadomo o jakiego brygadzistę chodzi. DNO
pracownik 2016-11-23 21:22:47
Nie chodzi o to żeby z chęcią przychodzić do pracy tylko żeby zasuwać jak nakazują a takich ludzi jest i zawsze będzie dużo , gadają jedno a jak trzeba to na głowie staną żeby tylko Pan był zadowolony.
Obserwator 2016-11-23 21:25:42
Pracuję w żółtym. Jest tam 3 brygadzistów. Który?
ojej 2016-11-23 22:28:36
Związki : wywalczyliscie podwyżki będzie premia $wiateczna
dziki 2016-11-24 11:07:19
Związki wywalczyły pewnie bony na wycieczkę.Zima jest to może do Laponii do Świętego Mikołaja:))
ff 2016-11-24 11:10:03
Najlepiej na tym wyjdzie motocyklista ,kolega Gały,co sobie z nim po Norwegii szlajał-bedzie kolejny kierownik od niewiadomo czego...ale Gała takich lubi co mają wąski tyłeczek i wazelinę zawsze przy sobie..
zdun 2016-11-24 14:44:11
Jak tam się trzymacie koledzy z ADHD z 4-go piętra, wyrabiacie z grubym nierobem, który co pół godziny chodzi na fajkę??? Następny przydupnik kierownictwa, a na kablach naklejki drukował. Jak mówią słowa pewnego utworu: każdy chłopak z polskiej wsi wozi się passatem tdi...
Grubas 2016-11-25 10:35:12
Ja Passata juz żem sprzedał. Tera ino stoły kupuje!
EKB 2016-11-28 12:34:30
Biadolicie na warunki i zarobki ale na wojaże po Meksyku was stać!!
EKB 2016-11-29 07:21:39
Biadolicie na wynagrodzenie a z tego co widzę to nie jest źle jeżeli stać Was na wojaże po Meksyku.Szacunek.
Bokser Balcerzak 2016-11-29 10:46:00
Meksyk to ta firma! O czym ty biadolisz?
Tajkowy 2016-11-29 18:17:49
Czyżby łupież z żółtego zaczął używać lepszego szamponu do włosów niż z biedronki? :)
Nikt 2016-11-29 18:52:28
Czy Ty człowieku nie masz innych problemów jak przejmować się cudzymi włosami? Jeb...się w tej pusty łeb!
... 2016-11-30 16:12:02
Z tym lupiezem to już troche przesada każdy ma jakieś wady jeden ma łupież drugi lubi np.sobie wypić a ty taki idealny jesteś
Maciej 2016-11-30 17:11:57
Teraz w naszym zakładzie jest bałagan.to nie wina kierowników mistrza.czy prezesa.to wina zmian które sa wprowadzane w zakładzie.zakład chce być udoskonalony technicznie np cnc itp.ale jak udoskonalić cos co zmarło pare lat temu. Zatrudniając nowych chcą wprowadzić nowości z ich nowych główek..ale w tym zakładzie juz raczej nic sie nie zmieni.trzeba go odbudować od podstaw( niestety tez trzeba wydać kasę w maszyny w ludzi itp).ale jak tu cos wprowadzić jak młodzi po 1 roku .mówią Bay Bay tyco idę zarabiać do konkurencji bo u was renta za prace to tak jak kurpiowska..
Obserwator 2016-12-01 13:40:42
Tajkowy zastanów się co ty piszesz. A może raczej tajkowa, co? Niedawno przeszłaś do Tyco, latasz do kibla jak ze sraką na fajkę i nikt tobie uwagi o to nie zwraca, nawet on a ty widzisz tylko łupież? Ty chora jesteś dziewczyno i musisz mieć bardzo nudne życie skoro o takich bzdurach na forum piszesz. Zacznij przygotowania do świąt bigosik, pierniczki i zapomnij o tej stronce bo czytać się nie chce twoich wypocinek
lola 2016-12-02 11:17:17
a co myślicie o wyjazdach niby na szkolenia ludzie sami chcą jechać haha bajeczki
Golas 2016-12-02 18:06:31
Nowy mistrz juz nie pyta prosząc o wyjazd do Czech lecz naciska i zmusza do wyjazdu żeby tylko podlizac się swojemu przełożonemu z rodziny. Oj to się kiedyś wszystko przeleje!
Pako 2016-12-02 22:05:01
Będąc obiektywnym to napewno nie naciska i nie zmusza .Wypisujesz bzdury.
next 2016-12-02 23:39:57
....nadciągają kolejne wypowiedzenia......
Dzidzia 2016-12-03 09:00:51
Jeżeli to wypowiedzenie przez mistrza nie jest mobingiem to prosze mnie oświecić-cytat...jedziesz do Czech firma ma prawo cie zmusić.jeżeli nie to umowa zostanie rozwiązana, ..... Myślałem ze pracuje w firmie trochę bardziej rozwinietaej,ale sie myliłem/lam, widać że dają stanowiska ludziom co maja cos na sumieniu, i chcą ściągnąć ludzi do sądów,dla firmy taki mistrz to cud nad Wisłą.góra pociągnie za sznurki a żołnierze będą walczyć w ich imieniu , i niestety firmie pozostaną do pracy ludzie co przyjdą i wyjdą, i niestety straty bede tak wielkie ze nawet dyrektor bedzie mógł szukać pracy,firma pójdzie z torbami.....wniosek jest taki ze ktoś chyba nie potrafi tu rządzić i rozmawiać z ludźmi, ja chętnie pomogę ogarnąć wam ten bałagan juz pisze cv..pozdrawiam wszystkich pracowników tyco zakładu karnego w Bydgoszczy
Dzidzia 2016-12-03 09:06:48
Ja rozumiem mistrza dostał nowy cel i to robi,ale zapomniał ze to nie uk, tam mógł robić z ludźmi co chcę, ale niestety wrócił do pl i musi sie Troszkę nowych zasad nauczyć
Obserwator 2016-12-03 19:32:29
Da rade! Kierownik będzie zadowolony! Przecież co w rodzinie to nie zginie! Ciekawe co na to Stany?
Widz 2016-12-04 10:59:59
Nowe zasady firmy, nie jedziesz do Czech , to juz nie pracujesz, i znowu firma bedzie szukać pracowników, chyba sie zatrudnię za mega pensję,ktora jest niższa nawet jak pójdziesz na kasę do biedronki,,powinna rekrutacja polegać na pytaniach.....jesteś w wieku 70« .nie masz rodziny,jesteś zdesperowany,potrzebujesz renty,przyjdź do nas,płacimy nic , ale jak wyjedziesz do Czech to na jedzenie zarobisz,pozdrawiam obecnych i byłych pracowników
Pako 2016-12-04 17:37:22
Począwszy od wypowiedzi Necxt i skończywszy na Widz to LUDzie nie bieżcie tego pod uwagę , to chyba jacyś desperaci.W tej firmie jest syf ,rozpieprzanie kasy na prawo i lewo,ale wczytajcie się w te opinie, to normalnie żenada.Nowy majster całkiem wporzo gość i to co ktoś opisuje to napewno nie jest z żółtego.Pozdrawiam.
ABC 2016-12-04 18:51:45
Swoją drogą te "skierowania" na wyjazd do Czech są mocno podejrzane i nasuwa się pytanie dlaczego na kablach tylko tajkowe?
Ja 2016-12-04 20:14:11
W każdej plotce trochę prawdy, ja lubie wszystkich i mam gdzieś co inni piszą i myślą oraz robią,przychodze do roboty robie swoje za tyle co mam zapłacone czyli 3 h pracy resztę 5h wiadomo,firma jest szczęśliwa ze ktoś jakoś pracuje,ja jestem szczęśliwy ze do Czech mnie nie wołają i latka lecą byle do emerytury.pozdrowienia dla kierowników i innych co lubią kierować firmę mu upadku
Była 2016-12-04 20:24:40
Inne firmy na wyjeździe/transfer/szkolenie płacą stawki unijne tylko w TYCO jeszcze o tym nie wiedzą…
Chyba przepisy się zmieniły...:)
abc 2016-12-04 20:30:21
A kierownik mówił, że szanse mają wszyscy pracownicy, agencyjni też, co nie?
Pozytywny 2016-12-04 20:33:42
Pani /Panie podejrzliwy. Widze, ze spiskowa teoria dziejow wciąż aktualna. Może zostały wybrane osoby urodzone w środę, może osoby tylko spod znaku Lwa? Troszkę opamiętania. Skierowania na wyjazd w niczym nie były podejrzane. Gdybyś wysłuchał dobrze kierownika na spotkaniu, usłyszał byś , że wybrane zostały osoby, które wpisały się na najgorszy termin wyjazdu - okres miedzyswiateczny. A że wpisaly się osoby zatrudnione bezposrednio w Tyco. Ot cala tajemnica. Wiecej wiary w ludzi życzę, mniej podejrzliwości.
Pozytywny 2016-12-04 20:34:37
ustawiacz 12 2016-12-04 20:42:30
:D dobre, ale rozumiem że tych 3h wliczasz przerwę śniadaniową?
Rafal 2016-12-05 08:40:26
Ja tez tak pracuje. Nauczyli mnie tego prezes kierownik brygadzisci i liderzy! 3h . Reszta to gra aktorska nie mająca nic wspólnego z praca. I jest dobrze. Jak odbieram wypłatę to przynajmniej nie mam kompleksów!
Zostaw swoją opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tyco Electronics