Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Magazyn Bydgoszcz

W Tyco robiłem na magazynie. Z magazynu będę pamiętał miło tylko Michała. Najgorszy był Hubert i Hania do współpracy a w szczególności Jan brygadzista.

paprykarz szczeciński
@Magazyn Bydgoszcz

Witam. Z czystym sumieniem ODRADZAM jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Kiedyś stawka oferowana w firmie była dość dobra, dziś w innych firmach płacą lepiej. Jakość pracy pracownika i jego wydajność nie mają wpływu na podwyżki (słowa mojego przełożonego). Istotne jest tylko to żeby trzymać się z odpowiednimi ludźmi. Samodzielne myślenie i wkładanie serca w pracę są kategorycznie zakazane, nie otrzymacie z tego tytułu żadnych profitów. Myślisz o awansie? Zapomnij jeśli nie jesteś rodzina lub bliskim znajomym kogoś z kierownictwa, nikt nie będzie wykorzystywał twoich kompetencji. Masz duże doświadczenie w pracy na magazynie? Znasz sapa? To nie ma żadnego znaczenia. Firma ostatnimi czasy dokonała masowych zwolnień. Rozumiem, że 1 lub 2 pracowników może być zbędnych ale to co się wydarzyło to kompletny armagedon. Umowy nie zostały przedłużone osobom które powinny już wg prawa pracy dostać umowy na stałe. Kierownictwo to w większości osoby bez najmniejszych kompetencji, tak jak już wcześniej napisałem wystarczy znać odpowiednich ludzi. Osoby na stanowiskach kierowniczych z wykształceniem podstawowym? Bez znajomości żadnych języków obcych? Kierownik produkcji każący jechać do domu osobie z stanem przedzawałowym? Takie rzeczy tylko w tyco szczecin. Zero perspektyw na rozwój, zero możliwości awansu. Panie i panowie, w panattoni park są lepsze firmy, wiem co mówię bo w jednej z nich pracuje. Zalecam omijanie szerokim łukiem. Pozdrawiam

Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że osoby przechodzące na emeryturę wracaja do firmy na te same umowy ( przez firmę) blokując miejsca młodym pracownikom? Przecież oni mają już dochód a inne osoby zostają na lodzie albo pracuja na smieciówkach po parę lat.... czy to jest w porządku?

Lewak
@Zofia

Nikt żadnej ewidencji nie prowadzi, biurowi od dawna sie spóźniają, wychodzą jak chcą, czasami nawet nie wpisuja urlopów. W HR przymykają oczy bo to koledzy. Dyscyplinuje sie tylko produkcyjnych

Maria Malik

Jak wygląda atmosfera na montażu przewodów? Dostałam propozycję pracy, z tego co mi wiadomo to ten dzial jest na Krzywca, czy równiez na Unii Lubelskiej, jak w koncu jest?

Kulig
@Kubiłka

Generalnie praca zmianowa niszczy zdrowie, jeśli zdecydujesz sie na pracę na 3 zmiany sprawdź czy nie masz tzw.objawów "braku tolerancji pracy zmianowej, czyli: zaburzenia snu, funkcji układu pokarmowego i sercowo-naczyniowego, chroniczne zmęczenie, zaburzenia psychoneurotyczne, zaburzenia funkcjonowania społecznego, nasilenie palenia papierosów i spożywania używek, alkoholu, leków, niechęć do dalszego wykonywania pracy zmianowej. Nie zalecana również dla osób po 45 roku życia.

My Benefit. Co to ma być? Czy ktoś się nas spytał czy chcemy? Czy zebranie było.Sa Święta nie mogę liczyć na pieniądz na Święta.Ja nie chce robić zakupów typu empik,smyk itp.Ja chce decydować!!! Punkty ? Wypłata tych pieniędzy kiedy???? Co to ma być.????

IkO
@Anna

Mozesz miedzy innymi kupic bony do Kaufland na zakupy lub kupować za punktu na Allegro.

Xxx
@IkO

Nie Jestem taka pewna czy można kupić na allegro.... Zresztą wolała bym dostać gotówkę na konto i kupić co chce a nie być ograniczona , tak zgadzam się że zakupy można robić w sklepie Kaufland ale mam inne sklepy koło domu i nie zakioniecznie chcę mi się iść specjalnie do Kaufland a co z wakacjami też nie dołożę dziecku do wakacji czy nie płacę pobytu bo jestem ograniczona wielka porażka

Nicka Nowy wpis
@Anna

Przecież można wybrać opcję wypłaty gotówki, z tego co pamiętam dwa razy w roku? Albo cztery? Nie trzeba brać karty do empiku czy smyka.

Rekrutacja to chyba jakiś (usunięte przez administratora), chyba ze mają już swoich ludzi na stanowiska. Mówią, że dadzą znać o decyzji, a później mają cie gdzies i nikt nie nie odezwie.

@Kandydat

Daj sobie spokój, w tej firmie nie tylko kandydatów mają gdzieś, w tej firmie i pracy pracowników z jakimś tam stażem nie potrafi się docenić. Jak nie masz układów to nie masz szans na rozwój...

Przebudzeni Nowy wpis

to prawda siódme poty wycisną a nie docenia można paść na pysk to tylko wykorzystają i tak nic nie osiągniesz chyba że dobrze podpie...

Kuba Nowy wpis
@Przebudzeni

Niewiele osób, pełniących funkcje zarządzcze w tej firmie, posiada coś takiego jak kultura osobista i dobre wychowanie. Większość tych wybrańców, to ludzie którzy swoimi zachowaniami, bardziej pasują do typowego polskiego Januszexu. Dlatego jest jak jest.

Przemek T Nowy wpis

Nie polecam. Pointless ????. Wszelkie problemy rozwiązywane przez zwolnienia. Problemów jest co nie miara. Dotyczy magazynu jak i produkcji. Dział intercontec. Przyklejanie etykiet na paletach z jednym PN mija się z celem bo taki komponent jest łatwy w znalezieniu i szybko zejdzie. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się ciepło.

widzę ten komentarz gdzie ktoś pisał, że więcej tu liderów, technologów czy też planistów niż produkcyjnych, a ja tu właśnie z oferta dla planisty jestem. :D czy to oznacza na start, że ta oferta w teraz wisi to ze względu na rozwój a nie rotacje?

Mruz
@Gość

Planistów spuszczaja jako pierwszych, te stanowiska nie mają tu wartości.

@Mruz

No właśnie mam wczorajsza ofertę dla planisty, czemu piszesz, że mają akurat co do nich takie podejście? Wymogi z oferty nie są jakieś szczególne, nawet doświadczenia nie wymagają więc myślałem czy by nie aplikować

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pracownik 01

Dzień dobry wszystkim , to co dzieję się w tym zakładzie na krzywca to jest jakiś nie porozumienie każdy robi co chce , jak chce jeden wielki bałagan brak organizacji , zrozumienia pracownika tylko liczy się norma, norma i same negatywne wypowiedzi ciągle narzekanie że źle , że błędy są popełniane ja się nie dziwię bo tam się nie można skupić nad wykonywaną pracą ale pan detektor tego nie widzi lejek jest zrobić pojedyncze stanowiska żeby kobiety za Dużo nie rozmawiały niż skupić się na innych negatywnych rzeczach pozdrawiam

Pracownik 01

Nie wiem skąd takie oskarżenia... Jestem osobą nie palącą ale nie przeszkadza mi to jak ktoś wyjdzie na papierosa a przypominam że osoby wychodzą wypisują się w zeszyt o mają odciągnięte z wypłaty to wydaje mi się że akutat nie powinno nas to obchodzić a instrukcje nie zawsze są napisane poprawnie myślę że te pan/i jest chyba osoba palącą i pilotująca bo zawsze się odmraża innych z własnych doświadczeń i wydaje mi się że nie ma czasu na plotkowanie 8 g w pracy a rozmawiać można nie pracujemy w (usunięte przez administratora)a tam nie stety nie doceniają ludzi bo wiecznie narzekają i tyle w temacie pozdrawiam serdecznie

Przyłącze się do pytania jak jest na forum ktoś obeznany w tym temacie proszę mi wytłumaczyć merytorycznie dlaczego od stycznia nie wzrosła kwota wysługi

Hrl

Zakład stoi bardzo dobrze. Tylko zwykłym pracownikom wmawia się że jest ciężko! W ogóle nie jest ciężko! Parking zakładowy pęka w szwach od aut służbowych z najwyższej półki. A te auta to dopiero czubek góry lodowej...

Jakby faktycznie na dojazd do pracy np. Skoda Fabia była zła, małe i ekonomiczne auto, i nie za 150.000zl. No i oczywiście tych wypasionych fur przybywa. Jeszcze chwila i pracownicy produkcyjni wszyscy będą parkować koło Brdy, coraz więcej dyrektorów (6szt.), kierowników i innych inżynierów. Już obligatoryjne każdy na wejście otrzymuje miejsce parkingowe. Ale jak wieść niesie, te fury to oczywiście z innej puli. Po prostu robi się niedobrze...

Czy ktoś jeszcze zauważył fakt, że odkąd mamy nową pani kierownik firmy nie stać na wszystko co dotyczy pracowników.....? Wstrzymane zamówienia na bluzy kto się załapał ten ma, kto nie...niech czeka.... nadgodzin brak, nowe wymagania dotyczące premi .... absurdalne wymogi dotyczące nowych urlopów na siłę wyższą (w innych firmach nie obowiązują) stary kierownik nie dopuszczał sytuacji pracowania pomiędzy świętami a nowym rokiem, byla kasa na wyprawienie Orange day i na pikniki był budżet na dzień kobiet a teraz..... paczki w tłusty czwartek po 3 zł w kantynie a w innych budynkach rozdawane bo są lepsi i gorsi ....

Nie szanują pracowników. Duża rotacja ludzi, nikt normalny nie będzie przecież pracował za najniższą krajową kilka lat i w dodatku przez agencję na śmieciówkach. Dodatkowo zniknęły nadgodziny. Nie Ty to ktoś inny takie jest podejście szefostwa. Już nawet Ukraińcy się buntują, jak tak dalej będą robić to Państwo z biura będą obsługiwać montaż i maszyny . Jeśli macie okazję wybrać coś innego za najniższą to się nie zastanawiajcie.

Becia

Tak ,dokładnie ,z pracownikami to tylko cisna ,tego nie ,tamtego nie .gdzie norma,dlaczego nie ma,gdzie okulary ,rękawiczki,jeszcze trochę to czas na kibel będą wyliczać i uprzejmie donosić Ale ciśnienie idzie z góry

Pieniędzy nie ma na nic od dłuższego czasu. Kierowniczka ma wiecznie swoje wytłumaczenia,nie jest to kwestia braku zleceń to tylko gadanie. Nawet w okresach kiedy było wyrobienie i duża sprzedaż dla pracowników produkcji nie było nic. Tylko non stop mówią że ciężko z pracą, klienci mniej kupują itd. A kiedy sprzedaż była wyższa też nic nie było dla nas.

XXX

A od czego macie w zakładzie Związki Zawodowe niech bronią pracowników bo taka ich rola a nie podpisują wszystko co zarząda dyrekcja

Rzeczywiście są na wyższym poziomie tylko dlatego że dbają o własny interes i swoje dobro a o nas pracownikach zapominają . Nie żałuję że wypisałem się ze związków u kitki bo i tak jego związki nam w niczym nie pomogą, likwidują po trochu wszystko co było dla nas razem z pracodawcą.

PPP

Zakład opłaca dodatkowe godziny etatu związkowcom na działalność związkową, ale czy ktoś widział ich w tych dodatkowych godzinach?

Chce się zorientować jak konkretnie wygląda teraz sytuacja ślusarzy. Od wczoraj jest wystawione ogłoszenie na formy. Niby nie piszą niczego o doświadczeniu, więc zastanawiam się czy ono w ogóle wpływa na oferowana stawkę czy raczej każdy może mieć to samo?

Montaż ręczny na Krzywca to tragedia. Stanowisko jedno na drugim, wszędzie stoją palety, maszyny zafoliowane od kilku miesięcy. Produkcja przeniosła się już kilka miesięcy temu a wygląda jak by wczoraj dopiero rozładowali transport. Bhp i kierownicy gonią o rękawiczki i okulary. Naprawdę to jest wasz największy problem? Ciągle nie ma normy, wyrobienia a jak ma być w takich warunkach. Najlepiej było gdyby nikt nie wychodził nawet do toalety no oprócz tych osób, które tylko chodzą i nic nie robią. Więcej technologów, planistów i liderów niż ludzi na produkcji. Już się nawet w biurze nie mieszczą. Jeszcze to picie kawy na pokaz i patrzenie przez szklana szybę na nas. Naprawde musicie stać naprzeciw nas z kawą i ciągle próbować podwyższyć normy. Straszenie że nie ma pracy a za chwilę ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników do biur. Skoro nie ma pracy na produkcji to jak nowe etaty w biurze?

Dokładnie, ciągle ta sama śpiewka, że na nic nie ma pieniędzy, cięcia kosztów. Operatorzy maszyn i monterzy pracują za tą samą stawkę. Wcześniej dawali nam dodatek jako operatora a teraz nic bo cięcia kosztów. Szkoda, że te cięcia widać tylko po pracownikach produkcji a nie biurowych. Komuś muszą zabrać żeby innym mogli dać. Monterów rozliczają za wyjście na papierosa ale nie tyczy się to osób biurowych. Wyjścia co godzinę są norma i nikt im za to z wypłaty nie odciąga. A później gadanie jak dużo mają obowiązków i się nie wyrabiają. A my mamy najlepiej wyrabiać 200% normy byle były pieniądze na ich podwyżki.

Pojawiły się teraz jakieś rozbieżności w jednym z wątków względem pracy. jakie macie spostrzeżenia? Montaż VS Wtryskarki? Uzasadnicie jakoś sensownie dlaczego? może to tez od predyspozycji zależy po prostu?

Widać? A po czym? Gość wyżej pytał o montaż kontra wtryskarki a wy tu o rodzinie piszecie? :D chyba wątek zgubiłem. Fakt faktem na którym dziale będzie lepsza atmosfera?

Żabcia

Hm... wiesz co ciężko powiedzieć robiłam i tu i tu chociaż na montażu jak masz zgraną ekipę jest spoko przeszkadzają komentarze starszych pracowników komentujących że ta się nie nadaje i kablowanie do liderów o głupstwa a same nic nie robią .... Z tego co ostatnio dziewczyny mówiły w autobusie (nie żebym podsłuchiwała :p ) nic się nie zmieniło nowe osoby traktują jak popychadło a same a to kawka a to papierosek a to przedłużone śniadanko itp... Wtryskarki zależy od brygady od brygadzisty byli fajni to ich nie chcieli teraz są tacy jacy są o każdym mogę coś napisać .... Ogólnie to jeśli pokażesz że potrafisz pracować słuchać i jesteś życzliwą osobą to Ci pomogą ale jeśli wolisz przesiadywać w szatni na telefonie albo za długo na śniadaniu no to takiej osobie już nikt nie pomoże nie wytłumaczy .... Zostają szepty ....

@Żabcia

Co na przykład tym liderom mówią? Ma to jakiś wpływ na pracownika? Chodzi mi o to czy można zostać w jakiś sposób ukaranym za głupotę? Mnie właśnie praca na montażu interesuje i się zastanawiam czy się tą atmosferą jakoś specjalnie przejmować

Nie mogą ukracać pracownika za coś niestosownego? To na czym liderowanie tutaj tak w ogóle polega? nie przyznają przypadkiem jakiejś premii lub czegoś podobnego ludziom z zespołu?

Ida

Pracuje tu juz prawie rok i jest to zupełna porażka. Nigdzie nie widziałam tyle ludzi którzy nie robią absolutnie nic, poza hałasem wokól siebie. Żadnej pomocy tylko rzucanie kłód pod nogi. Nie wiem skąd ta firma ma pieniądze, bo napewno tutejsi pracownicy wiele ich dla firmy nie zarabiają.

żabcia
@Ida

A o jakim dziale mówisz i jakiej lokalizacji ?

Lola
@Ida

Najwięcej pracowników którzy nic nie robią to Ci co siedzą za biurkami tam to dopiero jest bez celu chodzenie .Przychodzisz na rozmowę i ... niema nikogo ... czekasz i czekasz przechodzi pełno ludzi nikt się nie zapyta w czym pomoc ... Jak sam pytasz ... Niewiem ... Gdześ wyszła... może przyjdzie kiedyś.....

Wezuwiusz

Witam. Chciałbym się spytać - oczywiście tych co wiedzą - Jak się pracuje w drugiej lokalizacji na Zachemie, na ul. A. Krzywca. Czy jest tam lepiej? Czy gorzej? Czy stanowisko operatora - jest typowym stanowiskiem pracownika produkcji, czyli obsługa maszyn produkcyjnych? Jaka stawka jest na okresie próbnym i jaka na pierwszej umowie na stałe? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi.

Mamba
@Wezuwiusz

Powrzechny bałagan, (usunięte przez administratora) wszędzie pełno donosicieli. Pomocy żadnej, wiekszość, tych cwaniaków z akwarium tylko udaje, że pracuje, albo odstawia jakieś szopki, zeby było ich widać. O dojeździe komunikacją miejską do tego zaścianka lepiej nie wspominać.

Niki
@Mamba

Donosicielstwo w Tyco to jest jedno z głównych aspektów etyki wręcz uczą aby jeden pracownik donosił na drugiego pracownika jak nie donosisz na kolegę koleżankę to nie jesteś dobry pracownik

@Wezuwiusz

Nie jest źle. Możesz być na montażu ,kitach,przygotowkach. Lub gdy zechcesz ,możesz pracowac na maszynach.Obowiazki takie jak w innych firmach produkcyjnych,czyli 5S,norma,umiejętności manualne.Umowa na stale po przepracowaniu odpowiedniego czasu.Zawsze masz pomoc. Od brygadzistek,liderek,ustawiaczy.

BB

Piękny sen, szkoda że w naszej firmie tak nie jest. U nas liderki i brygadzistki znane są raczej z opowiadania niestworzonych plot.

Magda
@Wezuwiusz

Pracuje się dobrze jeżeli nie siedzisz ciągłe na telefonie ... i są tu pomocne osoby które wytłumaczą co i jak ale jeżeli należysz do osób które przychodzą żeby popatrzeć jak inni pracują to wybacz ... Wypłata taka jak wszędzie

@Mamba

Słabo tak wypowiadać się nie pisząc dokładnie o jaki dział i zmianę chodzi ???? nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.

A gdzie jest etyka ? tylko na papierze ,bo każdy boi sie zgłosić cokolwiek i takie zachowanie tej dziewczyny jest od lat na porządku dziennym

Wyśmiewa sie z wyglądu innych ,wieku ,pracy i wiele innych

@Wezuwiusz

Tragedia.. Więcej jest pracowników którzy spacerują i krzyczą niż tych którzy pracują. Najlepsze jest to, że ten który spaceruje większość dnia zarabia tyle samo co operator czy ustawiacz. Także u tych pracowników jest najwięcej błędów, zbytnio się tym nie przejmują. Zastanawiam się czym to jest spowodowane czy to może kolesiostwo czy.. ?

żabcia
@Wezuwiusz

Tutaj stanowisko operatora to jest stanowisko nasypowego taka osoba dostaję umowę przez zakład i ma tyle co wszyscy najniższą krajowa osoba zatrudniona na maszynach to młodszy operator maszyn i dostaję śmieciową umowę z agencji manpower czy job z tego co pamiętam na 2 tyg a jak przepracujesz 18 miesięcy to dostajesz pierwszą umowę przez zakład na rok czasu i to też za najniższą krajową ... Chociaż to jest niesprawiedliwe bo większość z tych osób to kobiety i mają śmieciowa umowę a faceci obojętnie na jakim stanowisku już na start umowa przez zakład.Jeżeli ktoś już pracował dłużej na produkcji to wie o co chodzi co to za problem dać szanse innym i przykładowo dać umowę na 3 miesiące np u manpower jeżeli się nadajesz zabiera Cię zakład jeśli nie to adieee.....

@Maria Malik

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale montaż przewodów to raczej dział kabli a kable to na unii a nie na krzywca ,choć może się mylę..

@Kasia

Tak kolega pracuje na kablach na Unii ale podczas rozmowy telefonicznej padlo Krzywca stad pytania. Godzina sa stale tzn 6-14/14-22 czy zdarzaja sie wymuszone nadgodziny itp?

Krzywca
@Maria Malik

Poszukują pracowników na wydzial kabli tylko na Krzywca. Praca na 3 zmiany, nadgodziny są dobrowolne

@Krzywca

Miałam rozmowę pierwsza na początku grudnia odnośnie pracy na tym dziale, czy na Unii Lubelskiej nie szukali na kable? Krzywca komunikacyjnie znacznie gorzej jak ktoś nie ma samochodu

Kubiłka
@Krzywca

Czy praca na 3 zmiany na tym dziale jest tylko na Krzywca czy również na Unii?

@Kubiłka

To zależy o jaki dział pytasz. Ale na unii różnie jeśli jest praca na 3 zmiany idzie na 3 zmiany jeśli na 2 idzie na 2 zależy jaki dział. Ale wydaje mi się że umowa na wejściu na 3

Kulig
@Kubiłka

Nie wiem czy widzieliście te aktualne oferty ale czemu mechanik maszyn nie ma podanych stawek a operator wózka już tak? zastanawia mnie porównanie zarobków skoro na wózku można teraz chyba maksymalnie do 5,520 zł wyciągnąć? A przynajmniej tak napisali

Witam widziałem ofertę pracy na stanowisko Tokarz frezer czy ktoś wie jak z warunkami pracy i kasą ?

Tylko to nie pani B N ma organizować pracownikom wigilię ale ludzie sami mają sobie zorganizować wolny czas natomiast pani brygadzistka wydaje zgodę na przerwę godzinną dla pracowników wszędzie zdało to egzamin wszyscy byli zadowoleni tylko nie na czwartym i piątym piętrze

D

Za czasów kierownika Niedźwiedzkiego wigilię były organizowane.... I nie do pomyślenia było żeby pracować między świętami a nowym rokiem!!

Panie prezesie 409 na święta? Nie za dużo? W du... nam się po przewraca.

Niki

Pan prezes dał 600 zł a to brzmi lepiej niż 400 a to że z 200 zł państwo cię okroiło to już inna sprawa

Odezwała się wiecznie niezadowolona osoba. Nauczmy sie cieszyć z małych rzeczy. W końcu nieplanowane dodatkowe pieniądze wpadly.

R

W zamian będziecie mieli więcej nowych samochodów służbowych.

Za długo

Faworyzowanie prawników, śmieszne place (niedługo to prawie każdy będzie jechał za najniższą ), zakaz chorowania przez 3 MSC bo po premii,liczba kierowników/mistrzów itd. coraz większa bo jakby to tak nie dać ziomkowi zarobić lepsze hajsy mimo ,że nic nie potrafi,tak rygorystycznych zasad BHP to nigdzie jeszcze nie doświadczyłem - niedługo do kibla trzeba będzie w rękawiczkach , po XXX latach pracy nawet mając pełno kompetencji nie ma co liczyć na podwyżki i trzeba się zadowolić mając tyle samo co świeżak który jest nieudacznikiem .

Kopernik
@Za długo

Biorąc pod uwagę to, że jak im się skończą zwykli pracownicy, to ci z góry będą musieli zajmować niższe stanowiska, no chyba że firma znajdzie kolejnych jeleni na ich miejsce, jednakże coraz więcej osób zna fatalne opinie tej firmy i coraz mniej, albo już prawie nikt, chciałby tam pracować. Także z dwojga złego, dojdzie do sytuacji że będą musieli coś zrobić na korzyść pracowników. Nasuwa się wtedy pytanie - Kiedy? I jak długo zamierzają niszczyć firmę od środka?

@ciekawa

Jaka placa na wtryskarkach?Jaka atmosfera w pracy? Czy są się pracować w miarę spokojnie?

Aga
@@ciekawa

To miejsce nie jest normalne. Szukaj pracy na montażu, tam są lepsze warunki pracy, a płace takie same.

Cargoto

Pracowalam na wtryskarkach, gorąco latem , wrzechobecny smród spalonego tworzywa ktory przechodzi ubrania. Kierownictwo to ludzie bez wychowania, traktujacy pracownikow jak (usunięte przez administratora). Dziękuję, wolę montaż.

Dzisiaj w tyco organizowaliśmy Orange day widać że nasz zakład idzie w dół świętują to chyba ci w biurach bo dla ludzi było po marnej czekoladzie Milka za 3 zł oraz konkursy w stołówce dla plebsu za marne fanty długopisy breloczki i torby lniane

Tylko plebs cieszy się ochłapami takimi jak czekolada góra spija śmietankę

Po tych czekoladach stwierdzasz,że zakład idzie w dół? Wcześniej mogliście jako pracownicy liczyć na lepsze dodatki? A pracownicy biurowi co otrzymali?

Wcześniej były torty , kanapki i fajne upominki t-shirty z krótkim i długim rękawkiem ,plecaki , czapki , skarpetki z roku na rok coraz słabiej myślę że w przyszłym roku będzie figa z makiem

BGH

Jak zwykle co roku - koperty.

Bjólowy

Pracownicy biurowiec dostali dokładnie ten sam fantastyczny niepowtarzalny i wyjątkowy prezent co wszyscy. Jedna tabliczkę czekolady kupiona o 8.00 w Biedronce obok.

A czemu tak się dzieje? Macie w ogóle jakiegoś przedstawiciela który może z górą gadać o takich sprawach? Zastanawia mnie po prostu to w jakim stopniu wyrażaliście swoje niezadowolenie z tego w ostatnim czasie. Tylko poprzez forum?

lola

A może to było spowodowane tym że było mało zleceń i zakład miał kryzys ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics