Tyco Electronics

Bydgoszcz

Opinie o Tyco Electronics

### 2017-01-22 17:16
To nie żale Pani A., niejedna nie musi robić nadgodzin w tygodniu aby przyjść w sobotę.
Tyco 2017-01-22 17:24
Pani A? To nie Pani A pisze.. to po pierwsze..
Od zawsze bylo, ze nie trzeba bylo chodzic w tygodniu na nadgodziny a sie przychodzilo w sobotę jesli byla taka potrzeba i nikt nie mial pretensji.. teraz cos wymyslasz i ferment siejesz ;)
:/ 2017-01-22 19:09
A czemu taka cisza z podwyżkami? Dlaczego nic nam nie dają? Czyżby w tym roku najniższa krajowa doprowadziła do tego że tym co mają troszkę więcej nic nie dadzą? :(
@@# 2017-01-22 20:00
Ktoś jest bardzo wzburzony , ale to tylko moźe być ta osoba co ciągle korzysta lepszych przywilejów, nikt inny by tego nie pisał.
Tyco 2017-01-22 20:12
mnie to śmieszy a nie wzburza ;)
ktoś bardzo zdesperowany i tchórzliwy wypisuje tylko tutaj swoje żale :)

co to znaczy "lepszych przywilejów" ?:) przecież jak tak Ci żle, na tej zmianie, sa jeszcze dwie inne, może tam będziesz Ty korzystać z "przywilejów" :) kto wie.. i będziesz zadowolona w końcu.
pozdrawiam cieplutko :)
ustawiacz 12 2017-01-22 20:26
A jak myślisz, czemu było tyle ocen poniżej zgodnych.
### 2017-01-22 21:03
Sama odpowiedziałaś że jesteś z tych lepszych......
Również pozdrawiam cieplutko :-)
Tyco 2017-01-22 21:37
ile tu pracujesz ??
miesiąc ? dwa ? czy pół roku ? widać, ze słabo się orientujesz we wszystkim i tylko szukasz sensacji :)

gratuluję ;) a jeśli chodzi o tych "lepszych" to nie odpowiedziałaś na pytanie co oznacza " lepsze przywileje"
może jutro wystąpisz publicznie w pracy ?
? 2017-01-22 22:16
O to chodzi z tym forum..... zdesperowani piszą żale, Ci co czują się winni im odpowiadają. Coś strasznego, lepiej i tak nie będzie.
Tyco 2017-01-22 22:22
winni czego ?? hahahaha
odpisuję , bo śmieszy mnie to...
Ciebie coś boli na tej zmianie, nie mnie :)
bynajmniej miałaś z kim "pogadać" o Twoich boleściach , nie musisz dziękować :)
pisz dalej, chętnie poczytam
szacun 2017-01-22 23:18
A GÓRA Z NAS SIĘ ŚMIEJE,,, ŻE OBRAŻAMY NAWZAJEM # ludzie szanujcie się
Rafal 2017-01-24 16:26
Najnowsza propozycja kierownictwa dla pracowników zamiast 100% w soboty chcą zrobić 50%.To się nazywa zachęta według dyrekcji TYCO. A co na to związki, no jak to co,dla złagodzenia sytuacji wycieczka w czerwcu.
Gałka 2017-01-24 16:35
Wstyd i hańba! Najlepiej wywalczcie sobie ze 7 gwiazdkę! Może wtedy pracownikom starczy od wyplaty do wypłaty! Patologia to już za małe słowo!
Popek 2017-01-24 19:46
Szkoda tylko że wraz z poziomem gwiazdek nie idzie managerom poziom inteligencji :-(
graficiara 2017-01-24 19:51
No cóż, jest coś na rzeczy, bo temat wraca jak bumerang. Chyba trzeba się nieco głębiej zastanowić nad sz.p. AM.
Wredna 2017-01-24 20:02
Kolesiostwo i tyle
Wk.........na 2017-01-25 16:36
Podwyżki jak podwyżki ale za nadgodziny w sobotę ma być 50%?
!!!!!!!!!!!!!!!!! 2017-01-25 16:43
Potwierdzam. Cała ta sytuacja w Tyco jest grzecznie mówiąc żenująca. Te przejścia do firmy, podwyżki i nowe rzekome stawki za nadgodziny - Meksyk i bałagan na kółkach. Jak to jest, że pracownik z kilkuletnim stażem ma taką samą pensję, jak nowa siksa pracująca pół roku? Czy nic z tym nie można zrobić? Czy istniejące związki zawodowe są świadome swoich praw i obowiązków w tym zakładzie?
Metalowiec 2017-01-25 20:14
Brawo związki wywalczyły kolejną wycieczke
2017-01-25 23:31
Metalowiec!!!moze TY chcesz zastąpić przewodniczacego związków zawodowych , taki pan bystrak jest z pierwszego piętra (żółtego) . ja ciebie wyczułem.!
o 2017-01-25 23:33
Trzeba przywyknac ze czasy sie zmieniaja ;)
Sloneczko 2017-01-26 11:10
Związki zawodowe w tym zakładzie to śmiech na sali! Pracodawca jest szczęśliwy że tak działają! Lepszych nie mógł sobie wymarzyć!
wielbiciele 2017-01-26 23:04
Chłopaki z blaszaka pozdrawiają dziewczynę z najlepszymi pośladkami z "zerowki"!
# 2017-01-27 08:02
Ile monterka zarabia z agenci ; a monterka z długo letnim stażem? ?? Bedzie szok!
Minionek 2017-01-29 04:39
Ten zakład to przeczkole dla dużych dzieci ludzie zamiast zająć się praca to zajmują się kimś obgaduja się a nie potrafią powiedzieć sobie w oczy
Rec 2017-01-29 06:22
wiesz , to jest trochę tak jak z bocianem - powiedz jemu coś prosto w oczy to cię podziobie...
taka tam przenośnia ;-)
Ona 2017-01-30 11:18
Hej, interesuję się pracą w Tyco już od dawna :) kilka znajomych w zasadzie nie narzeka. Tylko, że one pracują na montażu. Mnie interesuje praca na wstryskarkach, jako że współpracuje z nimi od czterech lat :) chciałabym zapytać jaka atmosfera ( ale tak logicznie - bez przesady, że tak źle ) i mniej więcej jaka pensja? Wyzyje z niej? Oczywiście mam zamiar i z agencją rozmawiać, myślę jednak, że ludzie pracujący tam mogą powiedzieć więcej. Obecnie mam pracę, więc nie spieszy mi się. I wiem, że w każdej tego typu firmie z czasem robi się bałagan, dlatego kążę po zakładach, szukając swojego miejsca. Proszę choć jedną życzliwą osobę o prawdziwą opinię. Pozdrawiam!
Sam on 2017-01-30 20:56
Na wtryskarkach na pewno się nie narobisz tak jak w innych firmach z tej branży. Dostajesz 1-2 maszyny. Do twoich obowiązków należy oglądanie detali, pakowanie. Na chodzenie na papierosa też znajdziesz czas. Zatrudnienie na początku przez agencję, nie wiem jak z zarobkami ale za ten "wysiłek" i nakład pracy to się kokosow nie spodziewaj. Z gratisów - jeszcze jest co dwa tygodnie mleko, jak po dostawie zdążysz to się załapiesz. Atmosfera nie jest zła, zawsze jakas którąś obgada. Ale generalnie źle nie jest.
Work.pl 2017-01-30 22:35
Wez się za robote a nie siejesz ferment zapraszam jutro na srodek skoro masz tyle do napisania to mysle ze do powiedzenia tez. Jak ci nie wstyd spojrzec brygadzistce w oczy. Cala nasza zmiana sie z ciebie smieje z tego co piszesz Pani Mar.... Wel...
Ona 2017-01-31 16:36
Dziękuję, za odpowiedź :) ciężka praca mi nie straszna, ale odpoczynek też jest potrzebny. Dzwoniłam i chyba jest szansa na zatrudnienie. Natomiast jeśli chodzi o wypłatę - liczę na chociaż na taką, jaką mam obecnie. Byle nie niższą :) cóż raczej nie martwię się obgadywaniem mnie czy tam kogoś innego. Zajmują się nim ludzie nie mający własnego życia, a co za tym idzie zbyt nudni, by się nimi przejmować. Dziękuję raz jeszcze:)
egeszege 2017-02-01 13:37
Wita dostalem propozycje pracy na magazynie moze jest tu ktos z magazynu i co nieco jest w stanie napisac o pracy i zarobkach dzieki
pracownik 2017-02-02 11:50
To Ty siejesz ferment. Koleżanka koleżankę broni, a rzeczywistość jest inna.Tylko dobre znajome się liczą a reszta to powietrze.Szkoda gadać i pisać także i tak to nic nie da, bynajmniej inni się dowiedzą jak jest.
Zen 2017-02-09 19:53
Ja tez Cię kocham, Staszek
Monterka 2017-02-09 19:56
Dostałam wczoraj wypłatę. Mam wrażenie ze nie bylo podwyżki. Albo była tak duża, że się nie zmieściła na moim koncie. .... To kiedy będą te podwyżki ?
Kandydat 2017-02-09 20:03
Widzę ze jest ogłoszenie na prace u Was jako operator maszyn, obslugo-ustawiacz. Na jakie pieniądze można liczyć. Czy ciężka praca ?
Zawiedziona 2017-02-09 20:40
Kurde ja też chyba nie dostałam podwyżki. Mam wrażenie, że taka sama pensja jak w grudniu . To kiedy podwyżki i angaze ?
Work.pl 2017-02-09 21:14
Jezeli nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj. Na zerowce jest jedna gowniara co robi plotki i opisuje ludzi a maloto wrabia kolezanke z fajki no chyba nie ladnie. Wkreca brygadziste oczernia a potem leci d....e lizac. Cos tu jest nie halo.
Hela 2017-02-09 21:29
To się nazywa zawiść i chęć siania fermentu
Migał 2017-02-10 21:11
Chcesz mieć super wyniki, zobaczyć jak wydział może naprawdę funkcjonować, jak można profesjonalnie wdrażać narzędzia LEAN w TE zatrudnij MI-GAŁĘ.
bosy 2017-02-13 12:11
Hej wielbiciele, kto to ta co ma najlepsze pośladki na "zerówce" ?
Anonymous 2017-02-14 09:09
Po jakim czasie biorą do tyco i co o tym decyduje, albo kto?
brucelee 2017-02-14 12:10
Ja chce do Tajko !
zater 2017-02-17 09:45
Dziwna firma na znanym portalu ogłoszeniowym znowu się pojawiły ogłoszenia w sprawie pracy na kilka stanowisk. Niby proponują swietne warunki social bufet zakładowy itp... człowiek wyśle cv oddzwonią i proponują prace przez agencję pracy. Ciekawe jak długo będą szukać ludzi skoro większość szuka pracy stałej i na odpowiednich warunkach .
wielbiciele 2017-02-19 14:02
Jest jedna laska ktorej pośladki w legginsach wyglądają jak milon dolarów w 100$ nominałach!
jessica 2017-02-19 14:22
Leginsy sa w porzadku, ale wylacznie z bluzką zakrywającą tyłek. Dziewczyny, które noszą je z krotkimi koszulkami maja zadatki na prostytutki:/
nova 2017-02-19 14:33
najgorsze ja te opaśluchy się ubiorą w leginsy,masakra, kużwa sama słonina
sprawiedliwy 2017-02-19 19:55
Ty Mis Tyco !!!! Przyszłaś pracować czy ubliżać innym jak kto wygląda. Chyba masz za mało obowiązków na stanowisku pracy : !!!!!!!!!!!!!!!
pik 2017-02-19 21:22
Jak można poniżać ludzi ,! przychodzą gwiazdy i wyśmiewają się z innych : TO JEST SKANDAL
figa 2017-02-19 21:45
Gosciu. ( gosciowo )za obrażanie. I wyzywanie ludzi powinniscie ponieść jakieś konsekwencjie .
Edek 2017-02-20 17:04
Spokoj, przeciez tu wszyscy wypowiadaja sie nie podajac danych !
Zostaw swoją opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tyco Electronics