Opinie o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

Julia Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie nie było aż tak źle ale nad szacunkiem do ludzi firma mogła by popracować brygadzistka ok jak zgłaszałam że nie mam co robić szukała zajęcia pracowała również z pracownikami to jest plus pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ????

Nowy Nowy wpis

Magazynier zamiast wykonywac prace magazynowe to stoi na lini produkcyjnej i pakuje z ludzmi z produkcji torty lub ptysie do kartonow zbiorczych lub stoi na koncu linii i etykietuje zbiorcze kartony i uklada na palecie, wiec troche nie hallo. Natomiast az tak zle jak tu jest pisane tez nie jest.

najszybszy na wybijaniu Nowy wpis

Firma wspaniale dba o to by pracownik miał zajęcie. Podczas przestoju w produkcji nakazuje pracownikom szorować posadzkę w hali produkcyjnej. 4 centymetrowymi szczoteczkami, żeby wystarczyło pracy dla wszystkich. Uwłaczające. Dla ludzi, którzy mają godność nie ma tam miejsca.

Barbara Nowy wpis
@najszybszy na wybijaniu

To co opisujesz brzmi niewiarygodnie. Czy faktycznie takie sytuacje mają miejsce w firmie Fronhoffs Polska Sp. z o.o.? Możesz napisać jak traktowani są pracownicy w firmie?

Olek

Czy firma normalnie funkcjonuje? zapomnieliście o tym forum, nowi chętni do pracy zaglądają tu!!!

A
@Olek

Ta firma nigdy nie funkcjonowała normalnie! Pracuję w niej 7 lat i jestem do tego bajzlu już przyzwyczajona. Gdyby nie mój dojrzały wiek dawno zmieniłabym pracę na coś mniej upodlajacego i stresujacego. Nie polecam tu panu przychodzić.

B
@A

Koleżanko A! To dlaczego tak długo pracujesz? Nikt Cię na sile nie trzyma? Przywiązali czy może przyspawali? Niby 7 lat już pracujesz, po co Ci to? Wspominasz o swoim dojrzałym wieku... ale mózg nadal dziecka… Weź swoje zabawki i idź do domku. Tam pogłaskają, nie będziesz musiała pracować. Jak Ci nie odpowiada, to spróbuj gdzie indziej... "Sowa" czeka... Poczytaj o innych firmach, dużo się dowiesz. I NIE WPROWADZAJ FERMENTU! Olku, pracuje dłużej niż koleżanka A. Powiem tak, bywało rożnie. Pamiętam, gdy tygodniami były przestoje, siedzieliśmy w stołówce albo sprzątaliśmy co się dało jeszcze bardziej posprzątać, nie było zamówień, nie było produkcji nawet na jedna zmianę. Teraz cały czas praca na 2 zmiany, wolne soboty i niedziele, pensja na koncie zawsze na czas. Nie wiesz czegoś, idziesz do brygadzistki – ona musi Ci to wytłumaczyć. Nie bój się, pytaj!

Ona1994
@B

Witam Mam przyjść do tej firmy do pracy niestety straszne jest dojście do tej firmy obecnie nie posiadam samochodu i prawa jazdy a żeby się do was dostać muszę iść ulicą jasną do końca a pózniej już trzeba iść trasą gdzie jeżdzą samochody nie ma miejsca tak na prawde zeby przejść obok czy ktoś zna inną trasę do firmy ??

adam
@Ona1994

Nie szukaj drogi tylko uciekaj póki możesz.

Ona85
@adam

a dlaczego mam uciekać aż tak zle tutaj jest ???

Adrian
@Ona85

Dobre pytanie. Też chciałbym to zweryfikować. Od jakiegoś czasu nie została dodana żadna nowa opinia związana z pracą w firmie Fronhoffs Polska, dlatego chciałbym zweryfikować, czy warto ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie?

Firma Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Tonik

@BLADYNKA Przesada z taką opinią. Idealnie nie jest ale uważam, że jest dobrze dla chcących pracować.

BLADYNKA

Chora firma robilam tam 7 lat nie szanuja ludzi atmosfera brznadziejna najgorsza firma chyba w calej bydgoszczy odradzam uwiescie w to ze jest pelno firm gdzie atmosfera juz super i szanuja ludzi ale napewno nie tu najgorsza firma w ktorej robilam!!!!!

Marzena

@Add Super, że pomyślnie przeszedłeś rekrutację i zaczynasz niebawem pracę w Fronhoffs Polska. Na jakim stanowisku? Proponuję, żebyś dokładnie opisał nam, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny - myślę, że wiele osób z chęcią pozna szczegóły na ten temat. Jaką formę umowy zaproponowano Ci na początek?

Add
@Marzena

Pracuje na umowę o pracę. Natomiast widzę, że jesteś botem bo piszesz stale to samo; jest może ktoś kto może mi opisać jak tam wygląda praca?

Add

Witam, niedługo zaczynam tam pracę - może mi ktoś powiedzieć jak tam jest?

Marzena

@Xoxo Szkoda, że tak uważasz, ponieważ atmosfera w pracy to chyba jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na jej jakość. Jaką posadę obejmujesz w firmie Fronhoffs Polska? I jak myślisz - co mogłoby realnie wpłynąć na poprawę atmosfery w tym miejscu? Warto, żebyś w następnym wpisie uwzględnił właśnie te kwestie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

pracownik 2016-17

We fronhoffsie na produkcji atmosfera jest delikatnie mówiąc - ciężka. Tą ciężkość dociąża częsty krzyk "pani z metra ciętej" pozbawionej odruchów ludzkich, której hobby jest upodlanie i obrażanie swoich pracowników.

była pracowniczka od 2014do16

@pracownik 2016-17 taka tam jest atmosfera zgadza się

Eeeee

Atmosfera to dramat. Trudno tam się pracuje.

Xoxo
@Eeeee

Atmosfera w tej firmie jest tragiczna.

Marzena

@aga Widzę, że masz zupełnie odmienne zdanie na temat firmy Fronhoffs od @Filip Ale może wyjaśnisz nam, dlaczego właściwie tak uważasz? Uważam, iż użytkownicy forum chętnie dowiedzieliby czegoś nowego o tym pracodawcy, a także poznali nieco inny punkt widzenia. Zapraszam Cię zatem do dalszej dyskusji.

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

była
@Filip

Chyba w porównaniu do piekła! Idź tam do pracy, to zobaczysz jak jest fajnie hahahaha Szybko zmienisz zdanie...

aga
@Filip

to bardzo bardzo bardzo ale to bardzo źle słyszałeś!!!!!!!!

Marzena

@Jacek Na jednym z ważniejszych portali z ofertami pracy zauważyłam, że firma Fronhoffs Polska poszukuję w chwili obecnej młodszego technologa. Byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w takim charakterze? @Była pracująca Rozumiem, iż Twoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie nie są dobre - bardzo mi z tego powodu przykro. Ale może wyjaśnisz nam, dlaczego konkretnie nie polecasz tam pracy?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Była pracująca
@Jacek

Ta firma zawsze potrzebuje pracowników, bo nikt tam nie chce pracować. Ci co zaryzykują to zaraz uciekają.

Marzena

@była pracowniczka od 2014do16 Atmosfera w pracy to jeden z najbardziej kluczowych czynników, które wpływają na naszą efektywność. Jak myślisz, z czego wynika tak zła atmosfera w Fronhoffs Polska? Czy ktoś jeszcze posiada aktualne informacje dotyczące wyżej wymienionego pracodawcy? Jeśli tak, to bardzo Was proszę o podzielenie się nimi. Możecie w ten sposób pomóc osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Marzena

@pracownik 2016-17, na forum nie opisujemy konkretnych pracowników czy też przełożonych. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin A możesz powiedzieć jakie są warunki zatrudnienia w Fronhoffs Polska? Jak oceniasz pracę w tej firmie? @Henry, jeśli jesteś pracownikiem w Fronhoffs Polska to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu.

Henry

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Olga

Witam słyszałam różne opinie o tym miejscu pracy czy na prawdę jest aż tak źle ? Wysługują sie ludźmi i obrażają innych ?

Daga

heeehehhheee padłam . Koszmar z ulicy Nadrzecznej heeeeheehhhe. To niestety prawda jest heeeehehhhheeee

olol

ile oni tam płacą?

Ewel
@olol

marne grosze a narobisz sie jak kon pociagowy

Zostaw merytoryczną opinię o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )?

Zobacz opinie na temat firmy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )