Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Wtryskacz

Ta firma to porażka. Praca na 3zmiany.. pensje stoją w miejscu od x lat. Pracownikom odchodzacym robia problemy. Kadra zarzadzajaca porażka. U góry pracują ludzie bez wykształcenia na dobrych stanowiskach już nie mówię o znajomości języka angielskiego. (usunięte przez administratora) na produkcji spoko ludzie, ale też nie wszyscy ;) nie polecam tego syfu. Niektórzy ludzie z produkcji mają 100razy większe kompetencje i wykształcenie (usunięte przez administratora)

Antresola
@Wtryskacz

Sznurku. Na antresoli siedzi elita:)

Wtryskacz
@Antresola

Elita Glabow! :) pozdro

@Antresola

Bardziej pasuje słowo elyta.

Demokracja

Gdzie My żyjemy??! Środek Europy. Rok prawie 2020 a Nam się każą cieszyć że prawdopodobnie nie pójdziemy na postojowe i że nie będziemy musieli brać urlopów bezpłatnych. Dyrektor, kierownicy wszyscy zarabiają i żyją na poziomie europejskim. Tylko Ci ludzie którzy faktycznie wyrabiają zyski dla firmy stojąc przy maszynach prasach kablach dłubiąc ręcznie nie mogą liczyć nawet na podwyżkę wyrównujacą inflację. Aż nie chce się wychodzić z domu...

@Demokracja

Panie Dyskryminacja a kto Ci karze pracować w tym zakładzie bez przyszłości..mało pracy jest na,rynku ?lepszej ?chociażby pesa..na nią tez sporo osób narzeka ale płaca lepsza,wypłata zawsze ale tez są inne lepsze firmy..a nie wszyscy narzekaja na ten zakład a dalej pracuja jakby to byl zakład pracy "za kare" .

Ela
@Lola

Widzę lola że nieźle ustawiłeś się w Tyco. A kto Ci pracę załatwił w biurze? Wujek czy tatuś?

@Ela

Nikt mi pracy nie zalatwil bo dawno tam nie pracuje,smiesza mnie Ci ludzie co pracuja tam po 10-15lat i narzekaja na ten zaklad cale zycie ,zamiast poszukac sobie lepszej pracy...placza o podwyżki których wiadomo nie dostaną,krytykuja Orange zabawe a pierwsi ręce wyciągna po darmowy kawalek torta..ludzie sami nakrecaja ten bur.del

Lola

To idz liż dalej gdybyś nie lizał dawno byś w podskokach u innego pracodawcy wylecial za taka prace.

Zielona
@Lola

Dawno nie pracujesz w Tyco A jednocześnie piszesz o Orange zabawie ? Troszkę dziwne bo pierwszy Orange day był niespełna rok temu. Więc pewno nadal z nami pracujesz i do tego się z nas nabijasz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A firma nie jest aż taka zła ale zawsze można próbować coś zmienić.

@Lola

Nie pracujesz a wszystko wiesz. Smutne w takim razie życie prowadzisz skoro śledzisz losy Tyco.

Wystarczą mi znajomi którzy tam pracują i opowiadają i również się nabijaja z tych wszystkich marud co narzekaja zamiast zmienić prace.Nadzieja matka g.łupi.ch ...

@Zielona

Uciekłem z tego zakładu zaraz jak zaczal sie robic syf.o Braku pracy było wiadome znacznie wcześniej niż produkcja wiedziała ale nie bylo o tym mówione aby zatrzymać pracownika.

Peppa
@Lola

Dziwię się że uciekles z tego zakładu. Powinieneś przemyśleć powrót do Tyco. Wiele osob zarządzających wróciło. Ty swoim wchodzeniem w tylna cześć ciała zrobiłbys tam jeszcze karierę i dołączył do grona tych osób.

Ada

Czy beda zwalniać tych którzy dopiero co przeszli do tyco i mają umowy na czas określony? Czy tylko tym z agencji nie będą przedłużac umów?

Xxd
@Ada

Nie mogą wszystkich z agencji zwolnić bo pewnie mają podpisane jakieś umowy z agencją.

@Xxd

Ale z agencji mają umowy na czas określony tak więc nie ma mowy o zwolnieniach. Wygasa umowa i tyle.

Xxd

Tyco musi mieć umowę z agencją na jakiś czas. A agencja daje pracownikom na miesiąc.

@Xxd

Agencje pracy od wielu lat mają umowy z Tyco. Agencja pracy tymczasowej czyli kończy się umowa, jest trudny okres i nie przedłużają. Zawsze tak było. A co do umów na czas określony w Tyco to ciężko powiedzieć czy będą przedłużać czy nie.

$$$$
@Ada

Niestety przy zwolnieniach zawsze najpierw zwalniani są pracownicy zatrudnieni przez agencję tymczasowa. Smutne ale prawdziwe :(

@$$$$

Słyszałam że najpierw na wydziałach gdzie nie ma pracy będzie wprowadzone postojowe albo 3- 4 dni pracy w tygodniu

@Ciekawa

A skąd masz takie informacje? Było spotkanie z kierownikiem i nic takiego nie padło. Dopiero trwają rozmowy ze związkami. Podaj źródło skąd to wiesz.

Z super expresu

@Ciekawa

Ciekawa jak nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz. Tym wpisem nic nie wnosisz. Piszesz że gdzieś coś słyszałaś ale nie potrafisz podać źródła :-/ Dorośnij!

Ciekawa

Normalna reakcja osób nie potrafiących rozmawiać- inwektywy. Jak czytam wpisy to widzę we wszystkich podane źródło informacji, tylko ja nie napisałam;). Nie, nie ma ? Więc wszystkie 99 % wpisów to sprawdzone i wiarygodne informacje . Gdyby tak było taki portal nie miałby racji bytu. Ktoś usłyszy jakąś wiadomość wrzuca ja tutaj i ma nadzieję na potwierdzenie lub zaprzeczenie. Miłego i mniej nerwowego weekendy zycze

Poldek

Wszystkie firmy mają pracy ,że brakuje rąk a tu w Tyco kryzys.Dziadoski zakład i tyle i oczywiście złe zarządzanie .Nie polecam tej firmy!

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pesymista

Muszę Wam powiedzieć, że co oglądam reklamę tv Pracuj.pl, zaraz mam przed oczami naszą dyrekcję. Wszystko drożeje, wszędzie podwyżki, ale my się martwić nie musimy, u nas w Tyco podwyżek nie będzie...Czy tylko ja mam takie skojarzenia???

Day

Na Orange day napewno będzie fantastyczna wręcz rodzinna atmosfera

Figura
@Day

Na pewno! Wszyscy będą uśmiechnięci szkoda tylko że to będzie uśmiech przez łzy. Nie ma pracy ciekawe co będą robić teraz brygadzisci liderzy oraz całe biura.

Orange Girl
@Figura

Będą robić to co zawsze, czyli chodzić na papierosa, dlugi obiad w stołówce, albo nic nie wnoszące, nikomu niepotrzebne, niekończące się spotkania/meetingi, na których dyskutuje się o wyższości pomidorów z pólnocy.

Pomarańcza
@Orange Girl

No i koniecznie będą przeprowadzać co kilka godzin różnego rodzaju audyty. Oj tak. Oni to uwielbiają. Wtedy czują się bardzo potrzebni.

Pomaranczowy
@Pomarańcza

Jakość naszej kadry inżynierskiej już dawno osiągnął poziom, przy którym absolwenci PRL-owskich zawodówek, to profesorowie. Pracuje już wiele lat, od pewnego czasu zacząłem się cieszyć, kiedy zatrudnią jakiegoś leniwego inżyniera - przynajmniej nie przeszkadza w produkcji - tak chory jest ten zakład.

Mandaryna
@Pomaranczowy

No niestety tylko tacy inżynierowie pozostali na rynku pracy. Porządny zakład wie że trzeba zapłacić dobrym pracownikom. A tak jest jak jest w tym zakładzie...

Zbigniew

Witam Jak oceniacie prace na cięciu kabla na 2piętrze? Jak atmosfera,słyszałem że szukają kogoś tam na stanowisko.Pozdrawiam

Ada

Ale jak ja dostałam teraz umowę do tyco to mnie zwolnia? Mam na czas określony

Ten zakład to jedno wielkie skupisko prymitywnych ludzi którzy nie mają co robić tylko przyszli do pracy interesować się innymi w dodatku jeszcze obrabiaja tyłki tym którzy tak naprawdę jeszcze są najnormalniejsi .

Kto

To Twoja wypowiedź jest prymitywna. Jeżeli zakład jest jednym wielkim skupiskiem prymitywnych ludzi to jak mogą być w Nim najnormalniejsi. Pomysl a później pisz.

Onaa

Nie polecam pracy na montażu panie patrzą na kogoś a na siebie nie zwracają uwagę każdemu a nie są same lepsze

ilona

Najlepsze są te wiszące BILBORDY na płocie. Już bardzo dawno dawno temu minęły czasy gdy ludzie szukali pracy. Mała kasa to i mało ludzi do pracy.

Prawda
@ilona

A kto w tym zakładzie ma zdjąć te bilbordy jak wszyscy do rządzenia się biorą! Na 1p. Jedna zmiana bo pracy nie ma a tam dwóch brygadzistów. Jak za komuny. Dwóch brygadzistow i jeden pracownik przy maszynie.

Orendz

Związki zawodowe podobno wywalczyły jakieś dobre ciasto na orendz day hahahahahhhahahahsh

Aga
@Orendz

Ale czy to ciasto przywiezione jest z ostatniej czy przedostatniej wycieczki???

Orange

Zamiast tego Orange lepiej by dali jakąś premie albo w grudniu do talonów na święta by coś dołożyli

Day
@Orange

A skąd wiesz że w ogóle cokolwiek dadzą na Święta? Pracy nie ma więc pretekst jest wyśmienity.

Pituś

Czy ktoś już wie kiedy będą porządkować ten cały (usunięte przez administratora) od tego plotkarskiej bandy (usunięte przez administratora)Chciałbym się zatrudnić w Tyco ale chciałbym ominąć ten chłam?

Plotka
@Pituś

Pituś jak jesteś taki wrażliwy to może w aptece byś się lepiej zatrudnił?

Pitus
@Plotka

A Ty moze za robotę byś sie wzięła a nie w czasie pracy na telefonie siedzisz?

Alka
@Pituś

Czyli pracujesz już w Tyco i gadaja na Twój temat Niestety o nikim porządnym się tu nie pisze

Pitus
@Alka

Nie pracuje.Ale widze że w godzinach pracy piszesz Alunia.

Łatka
@Pitus

Jakbyś był choć odrobinę inteligentny wiedziałbyś że w Tyco pracuje się na 3 zmiany. Nie dziwię się że gadają o Tobie.

Łateczka
@Łatka

NIE Pracuje czekam aż ten chlam zwolnia wtedy sie zatrudnie wiec jak mogą o mnie gadać pomyśl głowa a nie d#pą lepiej na tym wyjdziesz.

Darek
@Łateczka

(usunięte przez administratora) to jest z Ciebie. Nawet nie masz odwagi się zatrudnić. Chłopie oni Cię nie zatrudnia nawet jeśli będzie kilku pracowników. Ciotek nie przyjmują.

Łorencz

To co ze nie ma roboty i że będą zwalniać a reszta na postojowe najważniejsze że będzie Orange day ????????????????????????

Lider
@Łorencz

Łorendż Day to naprawdę coś wspaniałego. Zjemy ciasto które widzimy tylko na zdjęciach. Posłuchamy skrzypiec elektronicznych. Nawet 3 zmiany nie będzie! Ja nie wiem jakbyśmy funkcjonowali bez pomarańczowego dnia! Moja rodzina już teraz bardzo to przeżywa. Ja nawet do fryzjera pójdę. Super! Dziękujemy bardzo! :-*

TigerBonzo

Nie polecam tego zakladu po tygodniu prwcy widac jako tam sie cyrk dziejebo,a kto trzymato paluszek przy dupie,pierwsza zmianaw 6-14 a nie ktore osoby widac o 13:35 wychodzace z zakladu niczym święte kr.owy.A drudzyto spoznia sie do pracy 10min i brygadzisci wielka afere robia.Kazdy wielki szef ajak jest problem do rozwiazania to nikt nic niewie umywa rece.Z daleka widac ze to ludzie pracuja, niektorzy na ukladach lenie nie.roby pozorujace ze pracuja.Szkoda ukraincow ze,daja sie tak wykorzystywać pracujac po 12godz za te grosze..

mona lisa
@TigerBonzo

Tiger, to co piszesz to prawda, aczkolwiek żeby zrozumieć trzeba czytać bardzo wolno. Proponuję popracować nad ortografią i gramatyką, i wtedy się wypowiadać. Troszkę wysiłku.

Miki
@mona lisa

Może się chłopak zdenerwował?

Ukrainiex
@TigerBonzo

Niepotrzebnie Ci żal Ukraińców. Ale dziękujemy za troskę. Sami chcemy pracować po 12 godzin. Przyjechaliśmy do Polski żeby zarobić i odłożyć pieniądze na utrzymanie rodzi w Kraju. Jesteśmy szczesli że możemy tyle godzin pracowax

Tiks
@Ukrainiex

Ty się Poloczku pod Ukraińców nie podszywaj.

Ukrainiex
@Tiks

Wy Polacy lubicie obrażać wzajemnie. Z tego co wiem określenie użyte przez Ciebie "Poloczek" jest troszkę obraźliwe. Ciekawe na dlaczego myślisz, że nie jestem Ukraincem?. Bo potrafię czytać , pisać? Jestem bardzo ciekaw .

czytelnik
@Ukrainiex

ja wierzę że ukraińcy chcą pracować po 12 godzin bo sam pracuję sezonowo za zachodnią granicą i przez 2 miesiące lipiec + sierpień polacy wyrabiają blisko 800 godzin( w 2015 roku miałem: lipiec 397 i sierpień 410). Nikt nas do tego nie zmusza, z pracy wychodzimy nie dlatego że chcemy tylko dlatego że majster przełożony każe nam już iść do domu. Kto przyjechał zarobić ten pracuje. Dla fanów matematyki którzy już przeliczają po ile godzin dziennie pracowaliśmy dodam, że lipiec i sierpień mają po 31 dni a nie 20 czy 22. Obcokrajowcy mają 3 opcje: nadgodziny , nuda, picie wódki. Kto tego nie rozumie niech wyjedzie do pracy za granicę.

Pupciu
@mona lisa

Znalazła się studentka od ortografii i gramatyki a w tyco pracuje ????(usunięte przez administratora)

Barek

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku tokarz doświadczenie 1 rok?

robson

Dzień dobry. Jakie wymagania na stanowisku elektronik- automatyk? Mam 4lata doświadczenia w służbach utrzymania ruchu, na ile mogę liczyć w tyco na dzień dobry?

Robotnik

Związki związki kiedy socjal pójdzie w górę stoją od kilku lub kilkunastu lat na tym samym niskim poziomie!!!

@Robotnik

Ale po co się tym zająć? Nie lepiej zorganizować nową wspólną wycieczkę? Może tym razem na Mazury? To jest problem.

Ewelina

Ja proponuję zmienić nazwę z związków zawodowych na biuro podróży! Lepiej pasuje!

Damian
@Ewelina

Mam przez to rozumieć, że firma Tyco Electronics często organizuje wycieczki dla swoich pracowników? Jeżeli tak to proszę o informację, jak to dokładnie wygląda. Zaciekawiła mnie informacja na ten temat.

Niezadowolony
@Damian

To może zróbmy casting na nazwę nowego biura podróży w naszym zakladzie

XXX
@Robotnik

3,4 proc.: O tyle wzrośnie w roku 2019 odpis na Fundusz Socjalny

Kimi
@Ewelina

Związek Zawodowych Wycieczek Zamydljących

Zzm
@Kimi

Żeby problemy ludzi były im tak ważne jak te wycieczki które z determinacja organizują. To by naprawdę było dobrze. A nazwa może Związek zawodowy metalowy włóczikij.

Vvv

Te przeglądy w sobotę to totalna ściema golf7 przychodzi sobie na kompie 8h posiedzieć odznaczy że zrobił przegląd i nikt tak naprawdę nie ma pojęcia co on robił i tak jest co tydzień

Bmw
@Vvv

Niech ktoś w końcu zajmie się Panem ślusarzem i jego przełożonym tak nie może być że przeglądy maszyn robi w sobotę gdzie może zrobić to w tygodniu trzeba to zgłosić po prostu wyżej i dalej bo tu nic z tego sobie nie robią. Może jak będzie interwencja z poza zakładu to się oberwie kilku osobą tu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics