Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Zielona

Wszystkiego najlepszego Drogie Kobietki ! ????

Yyy
@Zielona

Zieloni to konfidenci.

@Yyy

Mów za siebie

@123

To jaki model turboszczotki używasz ?

Didi
@321

Przede wszystkim kilogram tapety. To jest podstawa żeby zostać dobra Zielona. No pomalowane paznokcie z cekinami też mile widziane.

XYZ
@Didi

No i za karę zapełnimy czerwone pola i zrobimy wysyp papierów 5 why :D

Pas
@321

Nie obrażaj , nie wszystkie zielone są złe : Niektóre potrafią wytłumaczyć i zrozumieć.

Nic

Jestem ciekawa czy w związku z kryzysem produkcyjnym w żółtym budynku pracownicy biurowi także zostaną przydzieleni na inne stanowiska bądź zostaną zredukowane ich etaty tak jak w przypadku osób produkcyjnych.

@Nic

Szykują sie redukcje etatow w zwiazku z zastojem?

GM
@Anonymous

Produkcyjnych

Chudeusz

Jak tam wyglada praca jako magazynier, operator wozka widłowego? Jak z kasa i premiami a takze jaka umiwa na start? Warto w ogole wysylac cV? Po wpisach raczej wyglada slaboooo..

Jan
@Chudeusz

Bardzo słabo. Nie polecam. Każdy przechodzi przez magazyn jak chce. Łatwo o pomyłkę jak każdy ma dostęp do magazynu. Atmosfera słaba.

Polo
@Jan

Zgadzam się. Atmosfera zla. Coraz gorsza. Jeden drugiemu wilkiem. Pracownik traktowany jest jak zło konieczne. Nowo przyjmowani pracownicy bez jakiejkolwiek selekcji. Niewazne czy bezdomny czy z Ukrainy. No to jaka może być Atmosfera???

Chyba dlatego że premie są za duże!

Obserwatorzy

Ucieka :)

Hania
@Obserwatorzy

Hmm. Moja wypowiedź została usunięta... Czy w Tyco magazyn się rozwija czy ciągle jest tak źle że każdy ucieka? Pewnie każdy ucieka bo przy takiej atmosferze i takiej pracy że każdy ma dostęp do magazynu nawet ludzie z produkcji i inni się kręcą to się nie dziwię że błędy się pojawiają... totalny chaos, a pensja nie powala i ta premia..????

@Hania

Pozdrowienia dla magazynu wesołych świąt ????????????????

Artur
@BrylJANtyna

Szczególne pozdrowienia dla Jana, Huberta i Hanii. Jesteście jedyni w swoim rodzaju.

Mag
@Artur

Hania bardzo sympatyczna kobieta. No i bardzo ladna:) pzdr.

@Mag

Chciałabym zachęcić Ciebie do napisania merytorycznej opinii na temat tego, jak Tyco Electronics sprawdza się w roli pracodawcy. Wpisy dotyczące pracowników firmy są nie na miejscu i łamią regulamin forum. Zapoznaj się z nim, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji: https://www.gowork.pl/regulamin

@Ewelina

Pamiętam jak z magazynu mówili że program SAP jest w języku angielskim bo to firma amerykańska, a jest możliwość aby program był po polsku. Szkoda że wypłaty są polskie...

@Chudeusz

Zauważyłem kolejne ogłoszenie na Pracownika Magazynu na portalach. Czy warto złożyć CV ?

Mag

Nie

@Mag

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej nie warto faktycznie :-(

Karolek
@Chudeusz

Na magazyniera czy operatora wozka widlowego powinni przyjmowac bez cv !

MiniMax
@Karolek

Karolek czemu powinni przyjmować bez CV?

zorba
@BrylJANtyna

Nie nadajesz się ? No, cóż na szkołę pewnie za późno

@zorba

Nadaje się ale do roboty w innej firmie bo Tyco płaci psie pieniądze i słaba atmosfera na magazynie.

Aaa
@BrylJANtyna

Co do atmosfery to się nie zgodzę współpracuje z tym działem i nie mogę powiedzieć złego zdania o ludziach z magazynu

Nigela
@BrylJANtyna

Psie pieniądze wszędzie płacą tu na produkcji

TaObok

Jak to jest z tym rozliczaniem czasu pracy ? Widzę, że niektórzy to nawet do zeszytów nie wpisują się. Wychodzą kiedy chcą. Pare zdjątek jest :) Czas chyba się za to zabrać, co ?

@TaObok

Rozliczanie z czasu dotyczy osób z produkcji. Bo to Oni są tylko dodatkiem do produkcji. Osoby pracujące umysłowo mogą wychodzić kiedy chcą ponieważ bywają bardzo zmęczone praca. Mam nadzieję że wyjaśniłam jak to działa.

śmieszek zawadiaka
@Ewelina

Osoba pracująca umysłowo zabiera pracę ze sobą, czyli idąc na fajkę, czy do Biedronki nadal pracuje. Robol nie zabierze ze sobą stanowiska pracy.

Patryk
@śmieszek zawadiaka

Ty to masz łeb! Praca biurowa czeka na Ciebie!

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Por

A co z Pitami dla pracowników??? Też znowu do statniego dnia???

Poinformowany
@Por

Są do odbioru od piątku. Nie jesteś na bieżąco.

Kaja
@Poinformowany

Co nie znaczy że na prawie na ostatnią chwilę.

Poinformowany
@Kaja

Pół miesiąca to jednak nie 'prawie na ostatnią chwilę'. Jak ktoś się chce czepiać to i będzie próbować naginać rzeczywistość do swojej teorii.

Polak

Witam. Proszę o nazwę agencji pracy co zatrudnia Ukraińców. Pilnie potrzebuję kontaktu.

angie

Ty masz Rafał "szczęście" do kierowników w żółtym, co jeden to lepszy. Poprzednik narobił bałaganu, obecny to karierowicz, co było wiadomo od początku. Ciekawe, kto będzie następny. Czy może być jeszcze gorzej, tego nie wie nikt...

Dawid
@angie

Co dwa lata inny kierownik. A dziwią się że ludzie z produkcji odchodzą. Teraz żeby zatrzymać kierownika trzeba mu chyba samolot kupić służbowy. A co! Niech ma! Może nie ucieknie!

Wania

Fajna firma, fajne zarobki. Tylko trzeba mieć kogoś kto cię wprowadzi w tajniki. Trzeba mieć plecki aby było dobrze. Unikniesz hejtu, mobingu czy molestowania. Inaczej kłody bedą się same pod nogi cisnąć. Spróbuj tylko podskoczyć !!!

Czwórka
@Wania

Oczywiście racja. Wystarczy zwrócić uwagę na obecną rekrutacje. Koleżanki są wkręcane na działu bez doświadczenia. A osoby pracujące rok pomijane przy awansie. Może czas napiętnować takie zachowania.

@Czwórka

I na obiadki można się przejść z kolegami i z koleżankami z biurka obok a po obiadku na papieroska. I znowu na papieroska. I jakoś leci do 16.00.

ytt

a plebs niech sobie tyra za grosze

Lolek
@ytt

Jeden prezes a dwa różne Światy. Jedni przypieci Hydrą do nogi drudzy papierosek kilka razy dziennie. Ciekawe czy także wpisują się do zeszytu. Tam nigdy nie bedzie dobrze!

Bolek
@Lolek

Oni nie muszą, dodatkowa przerwa bo praca przy komputerze.

A4
@Bolek

I spotkanka towarzyskie i buziaczki plus szczypanie. Później ogromne zdziwienie, że gadają.

bbb

spóźnienie, papieros, meeting, papieros, załatwić swoje prywatne sprawy , znowu papieros, godzinny obiadek z kolegami zza biurka, papieros, ''dowiedzieć się co trawie piszczy'', ufff... i juz 16:00, kolejny cieżki dzień pracy za nami

@Czwórka

Zgadzam się. Nie pozdrawiam 5p w żółtym. Totalna obłuda i załamanie. Nowe stanowiska - chyba(usunięte przez administratora)dobrze robią pod biurkiem. A inni zasuwaja za nie bo przecież ona ma (usunięte przez administratora) I siedzą 3/4 zmiany w swoich Iphonach

@Czwórka

Zgadzam się. Nie pozdrawiam 5p w żółtym. Totalna obłuda i załamanie. Nowe stanowiska - chyba (usunięte przez administratora) dobrze robią pod biurkiem. A inni zasuwaja za nie bo przecież ona ma (usunięte przez administratora) I siedzą 3/4 zmiany w swoich Iphonach

MÓZG
@Anonymous

Gdzie jest taki zapi.......?? może trzeba zrobić porządek...

Mokra
@A4

Które to dają sie podszczypywać ? ;)

Murzyn

Przerwa. Idę na fajkę. Ktoś ze mną ?

Ciekawy monter

Słyszałem na palarni o filmiku z Francji, mógłby ktoś dać link?

@@@

Najgorsza firma i ludzie!!

$$$$
@@@@

Czyli Ty też najgorszy. Właściwy człowiek we właściwym miejscu

Sdw

Smiechu warte i żenada te nagrody na auli, największe pazerne nieroby w zakladzie powpisywaly sie na liste zeby dostać te kilka groszy. Zenada

Brawo
@Sdw

Te nagrody to z życia wzięte z PRLu. Kierownicy mistrzowie i liderzy dostają nagrody za coś co należy do ich pracy. Ludzie którzy wypracowuja to niejednokrotnie za najniższa krajowa nawet nie zostali wyczytani. A na auli niedługo będą czytane wiadomości ze piesek złamał łapkę w parku obok.

Spragniona

Oaaa...jutro do roboty. Znowu biurko, kawa, koledzy i koleżanki, trzeba SAPierdalać :) Klik i już. Już mi się nie chce. Korpo, korpo.

Spragniona

Stara

Nie polecam tego zakładu!

Hania
@Stara

Ja polecam ten zakład, ale omijać szerokim łukiem!!!!

marzyciel

Piotr pojechał dzisiaj do Francji, coś wspominał, że chyba już tam zostanie. Aaaaaa, tak się rozmarzyłem...

Aga
@marzyciel

A nie pojechał do Francji najlepszy mistrz???

anita
@Aga

A to w żółtym jest jakiś mistrz, dobre sobie, nie zauważyłam...

Wszyscy, zaczynajac od liderow, nas oklamuja, a pieniadze dają tylko sobie. Rzy...m tą firmą.

ASD

Jak sie nazywa ta fajna blondi ?-;)

Ciekawa
@ASD

A ty jak się nazywasz może się sam przedstawisz a nie na forum wypisujesz takie głupoty

Nawiedzony

Mają być zwolnienia a przedłużają umowy, atmosfera nie do wytrzymania, mobbing, notatki, szukanie błędów, ludzie uciekajcie stąd, nie warto tu pracować, szkoda zdrowia i nerwów

@Nawiedzony

Parę notatek to aż tak dużo??? Nie zrobisz kreseczki markerem albo wyjdziesz o 1min.wczesniej to prawidłowo chyba żeby karać!?

Niepalaca
@Nawiedzony

Złą atmosferę sami robimy - palenie toaletach gdy ja bym chciała spokojnie skorzystac z toalety

Pracujaca
@Nawiedzony

Nie wiem o co Ci chodzi. Źle że przedłużają umowy ???!!!! Ja się akurat cieszę że mi przedłużyli umowę. Jeśli nie chciałaś mieć przedluzonej umowy trzeba było odejsc.

Sam

W związku z pojawieniem się oferty pracy na stanowisku obsługo ustawiacz chciałbym zapytać się jakie są zarobki? Czy mogę liczyć na pesje w wysokości ok. 4500zl brutto?

@Sam

Ludzie tyle po 10 latach pracy nie mają, a Ty wymagasz na początek :D

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics