Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Gosc

Czy orientuje się ktoś o warunkach pracy tokarzy CNC? Zarobki, kadra?

Od pewnego czasu w żółtym uruchomili znowu nadgodziny. Niektórzy nie chodzą wcale, inni co tydzień. Wszyscy pracują w sobotę 8h, wybrańcy lub wybraniec, który już któryś rok z rzędu jest w ciężkiej sytuacji materialnej, 12h. Przyjdzie przesmarować maszynę (tzw. przegląd), czas ok. 1-2h i co dalej???. A dwanaście zaliczone. Może ktoś się temu wreszcie przyjrzy. Soboty płatne są 100% i dziwi mnie sytuacja, że do pracy przychodzą nieprodukcyjni. Tyco...

Golf 7
@pracownik

To prawda. Maszyny w sobotę pracują sporadycznie bo finansowo to duży wydatek dla zakładu. Ale nie dla faceta ze wsi który ma ciężka sytuację rodzinno-finansowa. Swoją drogą ciekawy jestem ile jeszcze lat dadzą się nabrać jego przełożeni.

@pracownik

Nowy w Tyco? Wybrańcy byli są i będą a jak ktoś pracował za czasów AMP to nie ważne są umiejętności. Wtedy są awanse za nic, bez egzaminów. A Ty jak chcesz coś osiągnąć to muszą sprawdzić twoją wiedzę. Są równi i równiejsi :-|

Okił
@Golf 7

Moze niedługo pojawi się nowy golf?

Marysia

Dzisiaj wielka impreza Tyco na Starym Rynku. Dużo osób się wybiera ?

Duzy
@Marysia

Dzisiaj Tyco rządzi na mieście. Cały Stary rynek nasz. Zapraszamy wszystkich Tycowcow. Wejście gratis gdy przyjedziecie w pomaranczowj koszulce i czapce :)

@Duzy

No i jak impreza na Starym Rynku ? Udaną?

Comeon

Czy na terenie BPT jest oddział Tyco ?

Hr
@Comeon

Tak jest oddział na terenie byłego Zachemu

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Tyco-Pracodawca roku, dobre sobie. Zapewne dla niektórych szczególnie biurowych na pewno. Chyba w kryteriach nie uwzględniono, że połowa zatrudnionych pracuje za najniższą krajową To wyróżnienie to chyba po jakichś chorych układach. Po prostu nie do wiary, aż brak słów.

Tajko jajko
@pracownik

Żeby otrzymać to "wyróżnienie" wystarczyło się po prostu zgłosić do programu żadne inne kryterium do spełnienia nie było wymagane i zgadnij co - wszystkie zgłoszone firmy wyróżnione ????

Czy warto złożyć CV na Pracownika Magazynu? Czy można się rozwijać? Atmosfera?

Aga
@Michał

Oj rozwiniesz się niczym dywan albo rolka tapety. Musisz tylko uważać żeby się zatrzymać. Bo Cię na prezesa wezmą.

@Aga

Oki dzięki biere. A tak poważnie ktoś może się wypowiedzieć?

Kwiatek
@Michał

Ale Aga napisała Tobie zupełnie poważnie...

Hania
@Kwiatek

Eeeeeeeee Schenkera mam!!!

Zdegustowana

Tak był dzisiaj przelew. Przelalo się sz.. bo. Trzeci raz w tym tygodniu wylalo sza...bo . Gdy była delegacja firma stanęła na wysokości i usunęli wylane go...no i zostało posprzątane. Dzisiaj wszyscy poszli do domu. Przyjechał wóz , wyciagnal sza...bo . Niestety smród i fetor został bo już dzisiaj nikt nie sprząta. Dzisiaj firma pokazała całe swoje oblicze i zainteresowanie swoim największym dobrem .... pracownikiem. Smród nie do wytrzymania, nie można się przebrać, pracować. Zaangażowanie w nas wzrasta. Czujemy się ważni.

Mała

Był przelew dzisiaj?

Duzy
@Mała

Tak, do gazowni i elektrowni

Zdegustowana

Ciekawe jak długo kierownictwo firmy będzie akceptowalo i tolerowalo wykonywanie suszarek przez firmę budowlano-remontową. Firma od lat robi ( szumne slowo) remonty, toalety. Jakość wykonania poniżej jakichkolwiek norm. Nie ma tygodnia żeby (usunięte przez administratora) nie wylalo. Zalewa szatnie. (usunięte przez administratora)sprawa. A może są lepsze firmy w której pracują prawdziwi fachowcy ? Boimy do spróbować dac innym firmom spróbować. Chyba, że inne firmy nie stają do przetargów. Jeśli są robione ????????

@Zdegustowana

Mialo byc "... akcptowalo wykonanie FUSZEREK ..." a nie suszarek ????

Ewelina
@Zdegustowana

To tak jak z kantyną. Pracownikom obiady nie smakują. Były już różnego rodzaju ankiety. I nic. Nadal jest ciągle jedna i ta sama firma kateringowa gdzieś ze wsi. Ile jest firm kateringowych z Bydgoszczy??? 50? 100? Ale żadna nie spełnia takich wymogów jak ta obecna. Trochę dziwne...

Do osób chcących zatrudnić się w tej firmie, zwłaszcza w białym budynku: dobrze rozważcie swoją decyzję ponieważ od kilku miesięcy w obu damskich szatniach grasuje (usunięte przez administratora) który bardzo umiejętnie otwiera szafki zamykane na zwykły kluczyk, pozbawia zawartość portfeli, nawet z drobnych groszaków, po czym idealnie zamyka szafkę. Problem za każdym razem zgłaszany jest brygadzistom, mistrzom i kierownikowi, którzy temat bagatelizują. Od pewnego czasu zamontowano kamerę przed wejściem do obu szatni, która absolutnie nie odstrasza złodzieja, bo nadal włamuje się do szafek i kradnie. Pracownicy proponowali założenie kłódek do szafek, ale okazuje się, że to zbyt kosztowne dla firmy. Zatem zastanówcie się, czy chcecie pracować w zakładzie, w którym pracodawca nie ma dobrej woli skutecznie pomóc swoim pracownikom. Przykre ale prawdziwe.

Pracodawca cieszy się sam ze każdy miesiąc jest do przodu. Byle jak najdalej problemów byle tylko ekstra pensja na konto wplywala.

Olek

Jedna z najgorszych firm w Bydgoszczy (usunięte przez administratora) , wyzysk i do (usunięte przez administratora) płace ! A zachowanie brygadzistów pozostawia wiele do życzenia !!!

Antek
@Olek

Atmosfera jest bardzo przyjazna. Panuje duch współpracy. Dostrzegalne jest poczucie dumy i sukcesu.

Gregor93

Mam pytanie jakie zarobki są w Tyco? Bo rozważam wysłanie CV

Joł.
@Gregor93

Nie ma po co,2000zl na rękę jak dostaniesz umowę na stałe... śmiech na sali! Oczywiście są stanowiska lepiej opłacane,ale po pierwsze musisz być nierobem,po drugie musisz mieć plecy.

@Gregor93

Zarobki w Tyco od lat są powalające. Tylko nie wiadomo dlaczego ludzie odchodzą. Chyba to są źli ludzie!

Premie kwartalne w tym zakładzie niestety tylko są z nazwy:(

Hania

Jaka firma taka premia.

Ciekawa

W budynku kabli przed wejściem do szatni wczoraj zakładali kamery czy w innych budynkach też pozakladali kamery

$$$$

Najgorsze, że to nasze koleżanki/ koledzy nas okradają:(. To juz jakaś plaga - Tak dużo koleżanek zostało okradzionych. Oby zlodziejce rączki urwało!!!!

Aguś

To prawda. Ale słyszałam że przynajmniej zakład wypłaci Nam 10 kwietnia te premie kwartalne. Zawsze coś....

Pracownik Tyco
@Aguś

I gdzie ta premia? :-D

Olo
@Pracownik Tyco

Jeszcze kilka tygodni i będzie. Czekaliśmy 3 miesiące poczekamy i miesiąc. Stać Nas na to.

Anonymous

Moze osoby odpowiedzialne za II zmiane w YB zainteresują sie o ktorej to sie wychodzi do domu. My siedzimy do 22 a inni po 21 juz wychodza, a maja za to zaplacone jak za pelne 8h pracy. Skandal! Bo kolezanka zastapi ja na stanowisku to sobie pozwala

Lobby

A to nie tylko w zoltym

@Lobby

Dokładnie tak jest że co niektóre osoby mieszkające w Bydgoszczy wychodzą np z nocki 5:45, 5:50 z zakładu

Grażyna
@Ciekawa

A Ja bym chciała dodać że niektóre osoby zużywają więcej papieru toaletowego niż powinni. Biorą więcej niż jest napisane na pojemnikach(dwa listki).

@Grażyna

A niektórzy to wogóle nie używają.

pracownik żółtego
@Anonymous

Tak, zgadza się. Tylko jak nawet pracownicy żółtego wychodzą troszkę szybciej, pracownicy kabli czekają już na przystanku autobusowym. Może tym się bliżej przyjrzeć...

$$$$
@Grażyna

Obawiam się że nikt nie zajmie się nadmiernym zużyciem papieru toaletowego. Piszecie o pierdolach, o jakim wcześniejszym wychodzeniu A smierdzacym tematem nikt się nie zajmie ????????

Donek
@$$$$

Właśnie. Podobno co niektóre osoby zużywają papier toaletowy owijajac deskę sedesowa przed wcześniejszym zrobieniu czynności. I to jest problem. I tym trzeba się zająć!

Znajoma twarz
@Anonymous

Żal Ci (usunięte przez administratora) ściska konfidencie jeden to też zacznij szybciej kończyć

Anonymous
@Znajoma twarz

Noe musze. Juz zakonczona wsp9lpraca z wyzyskiem :D

OGARNIJCIE SIĘ
@Donek

Jeśli ludzie to robią to robią z swojej nieświadomość a jak że pracują i nas ogarnięci ludzie, to wiedzą że sami sobie jeszcze bardziej szkodzą jeśli chcą mieć ochronę to powinni kupić jednorazowe sterylne nakładki na kibelek. Robiąc w ten sposób przenoszą na siebie jeszcze więcej bakteria. Proszę tu jest artykuł (usunięte przez administratora)

@OGARNIJCIE SIĘ

Nie wierzę. Po prostu nie wierzę!

Bociek

Tragedia

Gniewomir

Witam , od jakiegoś czasu widnieje oferta pracy na galwanie dla operatora , nie wiem czy dobrze rozumiem ale ... Obowiązkiem operatora w tej firmie jest dbanie o prawidłowy przebieg procesu galwanicznego jak i pakowanie gotowych detali!!! ?? Czy może ktoś przybliżyć jak to wygląda w rzeczywistości ? Rozumiem że linia jest zautomatyzowana ? Metoda zawieszkowa ? Bębny ? Z góry dzięki za ponoc

Jury

Wybieramy Miss Zakladu. Prosimy o typowanie. Przewidziane nagrody?

Bom
@Jury

Jak nie masz o czym pisać. To po prostu nie pisz nic człowieku.

Kk
@Jury

To może jakies kategorie trzeba wymyslec .

Arbuz
@Kk

A może lepiej zajrzeć do słownika? Pisze się "wymyślić".

Miska
@Kk

Może zaczniemy od kategorii - durny facet?

CzystaPrawda
@Jury

Na miss zakładu zglaszam jole z hts, wygraną ma w kieszeni bo ona zawsze wygrywa. My zwykle szare czlowieczki mozemy jej lizac podeszwy butów i za to dziękować

Slll

@Slll

Liczą się Ci co byli a ich nie ma, jak tak to Julian :D

Oleg
@Widelec

Co to takiego Praktyk TEOA- lider strumienia świetlnego przepływu. Widzę takie ogłoszenie może ktoś z Was wytłumaczyć mi na czym polega to stanowisko pracy .

Didek
@Oleg

Chodzi chyba o stanowisko wymiany świetlówek na nowe. Ale może się mylę.

Julian, co tam u ciebie, daj znać. Podobno wykopali cię ze Szczecina. Wracaj do Bydzi, tutaj każdy szrot się nada, wszystkich byłych z otwartymi rękoma przyjmują, dostaniesz samochód służbowy i nawet miejsce na parkingu, nie mówiąc już o dobrej posadce i super pensji. Tak właśnie działa ta firma...To jest właśnie słuszna polityka tej firmy...

Baron
@pracownik

To prawda. Czym większy nieudacznik to w tej firmie ma jak u Pana Boga za piecem. Wystarczy tylko mieć szerokie plecki. Reszta idzie jak z płatka.

2019
@Baron

lepiej byc nieudacznikiem za dobrze ponad 10000 pln, jak twoj Julian, niz tak zaradny zyciowo jak ty, za pewnie 2250 pln na trzy zmiany

Lolo
@2019

Szkoda tylko że te 10.000 to na krótko. Bo wszędzie bałaganu narobi. A te 2250 choć mała suma to jest cyklicznie na konto wpływa. Tak więc te 10.000tys to niezbyt dużo dla Twojego idola.

Smd
@Lolo

Odgrzewane kotlety, Juliana juz dawno nie ma, moze ponarzekajcie jak to bylo za Eltry...

Uj
@Lolo

Cykliczna nedza :(

Romek
@2019

Piękną dałeś reklamę ile Twoi Idole płacą za 3 zmiany ludziom.

Uwazny

Ja bym chciała tylko się dowiedzieć jak to jest z wychodzeniem na tzw. Papierosa. Czy np. Pan taki malutki i szczuplutki o wojskowym nazwisku wychodząc dziennie średnio co pół godziny również wpisuje to skrzętnie w zeszyt. Bo skoro wymaga się tego od pracowników fizycznych to mam nadzieję że ten Pan również ma potrącony czas na wyjścia. No i oczywiście jego powolne jedzenie obiadu. To już chyba jest jego domena.

gabi
@Uwazny

To dotyczy nie tylko pana generała, ale również pewnej pani z hteesa, która często gęsto mu towarzyszy. Nikt z ich przełożonych tego nie widzi czy nie chce widzieć???

mamba
@gabi

nie chce widzeć

bbb
@Uwazny

Smakosz z wybrednym podniebieniem

Riki
@gabi

Ta Pani to jego osobista brygadzistka:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics