Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Airon

Witam. Pojawiły sie ogłoszenia do pracy na stanowiska operator-programista CNC oraz brygadzista obszaru CNC. Czy jest ktoś w stanie podać stawki na tych stanowiskach? Podobno nowa hala ma być na Bydgoskim Parku. Pozdrawiam

Andrzej.

Mam rozmowę jako PLANISTA, Ktoś coś doradzi? Jakie zarobiki ? Jak rozmowa? Jaki szef ?

Gwiazdeczka

Jola na brygadzistkę? To wielkie nieporozumienie, już to przerabialiśmy!!!

Krystian

Bardzo dobry brygadzista...

Hmm
@Gwiazdeczka

To ona juz nie jest brygadzistka na hts ?

Elza
@Gwiazdeczka

Przeciez ona jest brygadzistka od dlugiego juz czasu, zadna nowość. No chyba ze ja przeniesli gdzies i stąd to oburzenie ...

On

Witam. Mam pytanie czy w Tyco jest dział utrzymania ruchu (konkretnie chodzi mi o elektryka) i jakie są zarobki . 4 tys na rękę dostanę ? Ostatnio zauważyłem dużo ogłoszeń na rynku pracy jeśli chodzi o elektryków.

Arek
@On

Dostaniesz 4 tysiące na rękę,ale za 2 miesiące pracy.

bik
@Arek

lub za 320 godzin w miesiącu

swój
@On

Dzień dobry On. Dział SUR jest. Zarobki w w/w dziale są zróżnicowane w zależności od stażu, wiedzy i umiejętności. Ale 4tyś na rękę ? Mało prawdopodobne. Raczej brutto i to po 6 m-cach.

Baron
@swój

Optymista!

Rob son
@On

Witam. Jako elektryk tyle nie zarobisz. A firma szuka elektryka- automatyka ze znajomością sterowników.

Kuna
@Rob son

Ile placa ? Mam stosowne kwalifikacje.

Jo
@Kuna

Jak jestes kumaty to zarobisz te ale nie w ten firmie moj kuzyn jest elektrykiem i pracuje gdzies na starym zaxhemie i te ma.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Maly

Czy wie może ktoś kiedy będzie premia obiecana prawie pół roku temu?

mnm
@Maly

Liczą

Krystian
@mnm

Liczą na co? Czy wypłacić kasę w złotówkach czy dolarach amerykańskich?

Aga
@Krystian

Jak te premie to jest ich wielki sukces jak powiedział zarząd to niechcialabym widzieć ich średnich sukcesów!

????

A gdzie ją wcisneli na brygadzistkę ? Znów na inny dział czy do białego ?

Likwidacja

Sluchy dochodza ze likwidują dział kabli i szykuja sie masowe zwolnienia... coraz lepiej widzę. Szkoda ludzi. Brak stabilnej pracy w tym kraju...

stach
@Likwidacja

W tym kraju??? To tylko w tym zakładzie pracownik jest niczym. Gdyby nie produkcja, dawno zakładu by nie było. To produkcja robi pieniądze, a inżynierowie mają święty obowiązek im pomagać. Nie na odwrót, pamiętajcie o tym.

Wiedzacy
@Likwidacja

Nie musiały dochodzić Cię słuchy- informacja była podawana przez dyrektora i kierowników na wydziałach. Doszły tylko do Ciebie zle słuchy ( jak to że słuchali bywa): 1. Nie ma likwidacji kabli - jest przesunięcie dużej części produkcji do Maroco 2. Pracownicy nie będą zwalnianie- będą przesunięcia na nowe projekty i na inne wydziały

Vvv

Masz zle informacje :(

Vvv
@Wiedzacy

Gdzie mieli by przesunac tylu ludzi? Nie wierze to.

zz
@Likwidacja

co ty gadasz o "kraju" W samej Bydgoszczy masz od metra podobnej do Tyco pracy. To, że zakłady upadają/zmieniają profil działania itd. to normalne w gospodarce rynkowej. To nie komuna gdzie produkowano dla samej produkcji. A czy kable się zwiną, czy rozwiną, to nadal nie wiadomo.

Ziomek
@Vvv

Tez w to wątpie. Mydlenie ludziom oczu dla świętego spokoju. Na pewno posypią się zwolnienia. Nie dadzą rady upchać tylu ludzi na inne wydziały. Trzeba byc realistą...

Bolo
@zz

W gospodarce rynkowej normalne jest to ze zakłady są zamykane??? Chłopie idź na ministra gospodarki! Zrobisz karierę!

Jack
@Wiedzacy

Ooo to fajnie. Pasuje mi przesunięcie do Maroko. A nie wiesz czy tylko na jedną zmianę? Bo nie wiem czy zdążę do domu po pracy.

bp
@Ziomek

nie ma gdzie upchnąć ludzi z hts, gdzie tez sie wszystko posypało, a ty mówisz ze jeszcze ludzi z kabli beda przesuwac, gdzie???

@Likwidacja

Wszystko z czasem się sypie i tak długo trwał wzrost zatrudnienia to była tylko kwestia czasu że wszystko szlag trafi a teraz trzeba szukać nowej roboty bo umowy spokojnie wygasą Tyco się ludzi pozbędzie i edzie git zaklad zawsze spadnie ba cztery łapy

Myślicie, że kadry nie zdążyły policzyć naszych premii kwartalnych??? To jesteście w błędzie. Niech średnia na pracownika wynosi 300PLN, ogólnie na wszystkich wychodzi niezła sumka. Pewnie leży sobie już w banku i procenty rosną, a będzie pewnie przez miesiąc ich niemało. Tylko że tych procentów to my już nie zobaczymy. Teraz wiadomo, dlaczego to opóźnienie...

Kris
@pracownik

Durne myślenie haaaa Która firma trzyma kasę w banku na procent ? Takie głowy w tyco niestety pracują

Aron

Zakład który obraca milionami dolarów nie jest w stanie przeliczyć kilka zlotych na premie dla pracowników. Fajnie! Bądźcie dalej dumni!

Zawiedziona

A obiecanych premii ni widu ni slychu trzy miesiace minely a tu nic. Przeroslo was obliczanie tych az 4% premii szok

Tylko w Tyco
@Zawiedziona

Tylko wymagania i kary dla pracownikow. To idzie błyskawicznie.

Ewelina
@Tylko w Tyco

Co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Na ten moment może okazać się ona niezrozumiała dla obecnych na forum. Wyjaśnij ją użytkownikom, żeby mieli jasny pogląd na sytuację pracowników firmy Tyco Electronics.

Daniela
@Tylko w Tyco

jakie kary? w pracy kary? coś mi się wierzyć nie chce!

Kangur

Firma postanowiła być konkurencyjna i włączyła kwartalne premie. Pare złotych jak to określił jeden z podkierownikow na dobry obiad. Dostali pracownicy po 3 miesiącach premie??? Otóż Nie! Ponieważ jeszcze jeden miesiąc (czwarty już z kolei ) muszą czekać aż zostanie im to naliczone! Taka firma!

@Kangur

No nie dostaliśmy premii w tym miesiącu bo kadry nie zdążyły nam naliczyć take to będą pieniądze ze workami będziemy wynosić a ile osób wogóle nie dostanie tych pieniędzy bo im umów nie przedłużą

Kamila88

Witam, co powiecie o pracy w kontroli jakości ?

Ala
@Kamila88

Tam tez się zrobiło miejsce.

antek

I co, twierdzicie, że jesteście konkurencyjną firmą na rynku pracy? To podam przykład. W SPX-ie na święta dali po 800zł na pracownika plus 250zł na każde dziecko. Dalej twierdzicie, że jesteście konkurencyjni? Oczywiście można powiedzieć, przenieś się do SPX-a jak ci tu źle, ale chyba nie o to chodzi. Chcemy wreszcie godnie żyć w Tyco, i radować się z tej pracy, a nie wracać do domu zestresowani i liczyć, czy starczy do kolejnej wypłaty.

Grazyna
@antek

Z naszą premia świąteczną otrzymasz porównywalne pieniądze także nie narzekaj. Nie napisałeś że w Spx nie dają talonow na święta Wielkanocne i przeważnie zawsze dostawali 100zl więcej na Boże Narodzenie. Biorąc pod uwagę nasze talony w kwietniu i tak jesteśmy do przodu.

Lech na zimę
@Grazyna

Prawda jest taka, że w SPX poziom wynagrodzenia + dodatków + standardów pracy (warunki pracy, bhp, normy, monotonność, stołówka) jest kilka stopni wyżej od Tyco. Firmę tworzą ludzie w niej pracujący.

Fredzel
@Grazyna

Jesteśmy 100zl do przodu!!!! Wow!!! Zostajemymy tutaj! Mnie właśnie przekonałeś!!!

Wiesiu

Póki co to pracownicy łącznie z biurowymi to odchodzą do spx.Nie słyszałem aby było odwrotnie.Także odpowiedź jest chyba jasna gdzie jest lepiej.ps.dziękujemy za podwyżki.Monter to nawet do najniższej krajowej po niej dobili.aż zal

Monterka

Dziekujemy za podwyzki nawet najnizszej krajowej nie przekrocza. Brawo z roku na rok coraz mniej. Trzymac tak dalej przyczyniajac sie do upadku tego calego balaganu

@Monterka

Trzymamy za to kciuki!!!

anula

Chciałam dzisiaj nie iść na wigilię zakładową, ale z samej ciekawości poszłam. I niestety żałowałam. Kto był to wie dlaczego. Jedno tylko pytanie do dyrekcji. Nie wstyd Panu po tym "uroczystym posiłku" spojrzeć teraz ludziom prosto w oczy??? Jako zarząd jesteście ludźmi bez jakichkolwiek skrupułów, macie ludzi za nic. Jesteście mili tylko wtedy, gdy godzin jest za mało i szukacie jeleni. Ludziska powoli mają dosyć tej chorej sytuacji, żegnam.

ABC
@anula

Wiecznie narzekacie!!! Dla mnie to był miły gest , smakowało mi i ciastko i kawa. Dlaczego ciagle doszukujcie się złych intencji od zakładu. Jeśli Wam zle droga wolna nikt nikogo na sile nie trzyma! Szukacie tylko gdzie komu dowalić , komu kłody pod nogi rzucić. Zacznijcie może dostrzegać małe miłe rzeczy i może wtedy będziecie szczęśliwsi bo jak na razie sama gorycz od Was bije. Zycze Wam wszystkim spokojnych i miłych świat :-).

Patrik
@ABC

A jak za rok Zarząd postanowi zorganizować Wigilię przy kubku Daru natury badz Edenu to tez mamy cieszyc się z małych milych rzeczy???

ABC
@Patrik

Tylko o jedzeniu myślicie! A miłe chwile spędzone z ludźmi których lubicie? Poczujcie trochę magii świat!

Rita
@ABC

Ludzi których lubimy? Hahaahahhaahah Nikt nie przychodzi do tej pracy z przyjemnością-nikt.

Zoo
@Rita

Lubię sporadyczne osoby , mam kilka koleżanek z którymi lubię porozmawiać. I wlasnie na takim miłym akcentem jak jest wigilia zakładowa możemy porozmawiać. Przestańcie narzekać a świat będzie piękniejszy!!!

Mahsterka
@Zoo

Chyba raczej lubicie jak kolega was przy stole za kolanko potrzyma na wigili .

Don
@Zoo

Tak i czekasz wlasie do wigilii zakladowej zeby porozmawiać z koleżanką. Nie prościej zaprosić ja do domu? No tak pewnie jeszcze na to nie wpadłeś!

Awiarsky
@ABC

U Nas w Polsce jest taka tradycja ze jak jest Wigilia to przede wszystkim stół wigilijny. Ale co Wy możecie wiedzieć jak tylko Was słupki z dolarami obchodzą?

Ałdi????

Taki bonzo musi jeździć audi bo co by somsiad powiedział gdyby taka szycha podjechała np.octavią

Janusz
@Ałdi????

Octavia jest dla plebsu. Ciekawe jakie będzie następne auto? Bo AUDI to za mało. Może Maybach? To sa problemy! A ludzie tylko piniundze chca!

Kandydatka

Witam. Chciałabym się zapytac tylko czy kobiety w Tyco naprawde zarabiają najniższą krajową??? Słyszałam że to amerykańska firma ze prezes w Bydgoszczy jeździ nowym służbowym audi . Tak samo wszyscy kierownicy. Nie chce mi sie wierzyc ze pracownice maja najniższa krajowa. Prosze o szczere wypowiedzi.

XYZ
@Kandydatka

A co ma zwykły pracownik do kierownika? Spróbuj odpowiedzieć sobie sam na to pytanie, albo inaczej jak babcia mawiała: co wolno wojewodzie, dalej sam dokończ

MD
@XYZ

Nie no tak! Kierownik to ktoś zupełnie inny. Z innej gliny!Co Ty masz w tej glowie????

Maluś
@XYZ

Przecież od zawsze wiadomo, że kierownictwo w tej firmie, to zupełnie inna para kaloszy, zwykły pracownik produkcyjny zawszę będzie cieniasem, skazanym na słuchanie tych głupot z góry, jak to jest dobrze, o premiach itp.

Głodna

Dziekujemy Tyco za wspaniałą wigilię! Jedzenia tyle, że ludzie pakowali na wynos. Obok pachniało obiadem a dla nas po dwa kawałki ciasta. Chociaż kawa świeżo palona. Wysilili się w tym roku. Nie ma co

Niki
@Głodna

A po co tam w ogole poszłaś?

@Niki

Z ciekawości, bo niby czemu nie?

Robo
@Głodna

No to masz! Mam nadzieję że obiadek ładnie pachniał! :-)

@Robo

A nawet w miarę dobrze smakował ;)

Robert

Cieszysz się że mogłaś kupić sobie obiad??? Żal mi Ciebie

@Robert

Jeżeli żal jest Tobie, że ktoś cieszy się, że po ciężkim dniu pracy można zjeść czasem w miarę dobry obiad to chyba masz coś z głową. Niestety przy tych zarobkach to może być jedyny obiad, na który niektórych stać.

Anonymous

Co to za nieogarnieta młódka bedzie sie panoszyc na 4p?! Malo wiedzace osoby biora na tak odpowiedzialne stanowiska. Ehh wyczuwam duze braki i opoznienia

Wielki
@Anonymous

Na pewno jednej osobie przybędzie duzo więcej pracy!

Tolerancja
@Anonymous

Zazdrość Ciebie człowieku bierze , ty byłeś od razu wszechmogący i rozumny ; ile czasu uczyłaś się na tej maszynie

Anonymous
@Tolerancja

O czyżby kogoś ruszyly wpisy?! Xdd

Były
@Anonymous

Tak to bywa, niech sie wykaże ma okazje teraz bo przecież na produkcji nie była spełniona, a co to jest wydrukowanie nalepek heh

@Wielki

Szczególnie tej co godzinami siedzi w telefonie i gra w jakieś gierki zamiast zająć się pracą

Lol
@Nowa

Nowa ogarnij się! Czy ta Pani od gier pracuje na 4p?

Rybak
@Anonymous

Dziewczyna ma ogrom cyferek do ogarnięcia...trzeba dać jej czas :)

@Lol

Nie na 2p

@Nowa

Chyba na 1p.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics