Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

#

ABB się rozrasta aby tylko do tych dwóch czarownic nie trafić

Janek
@#

Osądzacie kogoś, kogo nie znacie, Tak naprawdę...

@Janek

My juz dobrze ich znamy Tak naprawdę. ..

Tinibikini

Witajcie, kto się wybiera na piknik Metalowcow? Bedzie dobra zabawa?????????

EKB
@Tinibikini

Ja się wybiorę tylko kiedy i gdzie?

Tinibikini
@EKB

masz na zaproszeniu

EKB
@Tinibikini

kto daje zaproszenia?

Romanse

Jakby żony wiedziały jak ustawiacze się zachowują, to by już dawno ich wyrzuciły z domu.

Kim
@Romanse

No jak się zachowują? Robią coś złego?

@Kim

Zachowują się normalnie nic nie robią nie wiem po co te prowokacje

Żal ściska pośladki
@Romanse

Piszesz tak bo jesteś brzydką i zakompleksioną złożą. Żaden facet na Ciebie nawet nie spojrzy.

On
@Romanse

Baba nie da to wtrysk nie weźmie Tylko głupie idą w pracy na bok

VIP
@Romanse

chyba wiem o kim mowisz. Tez sie z tym zachowaniem nie zgadzam. Nic nie poradzisz

Aaatwoja stara pi...do
@Romanse

ustawiacze to plebs społeczny, jeb... wtryskarki

Ust tyco
@Romanse

Jakoś wiedzą i kochają swoich mężów a pani robota się zajmnie bo normy nie będzie a nie obserwacja ludzi...

Blon
@Ust tyco

Ta zwłaszcza ostatnimi czasy dało się to odczuć ...... wiadomo o kim mowa ????

A
@Blon

zostaw w spokoju mojego meza zdzir...,

Ni
@Aaatwoja stara pi...do

Sfiksowałaś, bo już dawno chłopa nie miałaś

Kin
@Romanse

Jak raz poszła to pewne ze nie z jednym Kwestia czasu Takie to już u nas środowisko Rozum zostawiają w domach

Redi

Czy moze ktos normalny napisac jakie sa zarobki w Tyco,bo same bzdury piszecie a nic czego dotyczy temat. A wiec prosze o info jakie sa stawki na produkcji czy wszystko na legalu czy wiadomo inaczej czy tylko najnizsza krajowa i nic wiecej

Najniższa krajowa +nadgodziny +liderowanie jeżeli jesteś na linii lidetem

Redi
@Pracujaca

A jak nadgodzin nie będzie? To naprawdę dostanę najniższą krajowa???? To Ja chyba podziękuje

Kim
@Redi

Zależy komu po uszku pomiziasz Widzisz co tu się dzieje (usunięte przez administratora)

@Redi

Najniższa krajowa, zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej, umowa przedłużana co miesiąc. Więc odpuść sobie tę firmę.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ewelina

@Gall Anonim, wnoszę o przestrzeganie regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Twój komentarz może zostać usunięty przez administratora forum. Jeśli masz do powiedzenia coś konstruktywnego i rzeczowego na temat pracy w Tyco Electronics to zachęcam. @Pracujaca, długo już pracujesz w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie? @anonymous, może w takim razie warto zgłosić ten fakt odpowiednim osobom? Prosiłabym jednak, aby na forum nie używać nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie.

@Ewelina

Pracuje przeszło rok czasu atmosfera jest ok jeżeli masz chęci do pracy to sobie poradzisz

Ere
@Pracujaca

Już tak długo?????? Nie wierzę!

@Ewelina

Ależ to jest konstruktywne w odniesieniu do co niektórych osób wypowiadających się tutaj. Śmiech na sali. Forum mające na celu wyrażenie opinii o pracodawcy a tymczasem 99% osób udzielających się turaj zajmuje się plotkami. Nie te forum, nadal potrzymuję swoją opinię nt pracowników wstawiających tu opinie

Gall Anonim

Jprd ale wy (usunięte przez administratora) jesteście

Kropka

Obie mozna wsadzić do jednego wora, znajomości i kolesiostwo

#

Jaka ulga na zmianie bez tych dwóch paszczakow z ABB.Na jakiś czas spokój bez tych niesympatycznych bab.

@
@#

No to teraz "kierowniczka" sobie nie porządzi , musi palec w (usunięte przez administratora) trzymać

Ona
@@

Może czas najwyższy "kierowniczke "utemperowac bo już czas na nią. Nie do wytrzymania są jej rządze. Pomyliła się z powołaniem powinna poszukać miejsca gdzie indziej. Ile można słuchać jej marudzenia. Trzyma się z paszczakami śmiechy hi hy A za chwilę je obgaduje... Brawo dla Kierowniczki. Powinna zająć się pracą A po pracy 5 urodzinami syna.... A nie ciągle komuś (usunięte przez administratora) rabac...

Fak
@Ona

A ty dzis w zoltym konfidentko a oczy jeszcze bola nie jestes taka anonimowa jak ci sie wydaje .Caly dzien o tym myslalas trzeba bylo przyjsc pogadac .Widac ze ciagle o nas myslisz .Ale my o tobie nie .Nadal zal (usunięte przez administratora) sciska wiec zeby sobie ulzyc to sobie piszesz i sie pograzasz bo nam to wisi .Nie zapomnijcie o lajkach

.....

Mierzysz wszystkich swoją miarą. Skoro jesteś szmatą nie znaczy że każda Nią jest

?
@Fak

Ktoś robi wpisy na forum i nieźle się przy tym bawi , niech sie lepiej zastanowi bo oskarżone są niewinne osoby.

@.....

A ty jaka mierzysz? Jak bys tego nie czytala to bys tego do siebie nie wziela.Skoro siedzisz w tym gownie to jestes .

@?

Nie bój się "kierowniczka" ma tak długi jezor że sama mówi kto co pisze na forum ...

?
@.....

Taki ma dlugi ze jutro na was doniesie

Niesympatyczna!
@#

No cóż nudddyyyy!!!!!!! Naprawdę nic więcej nie jesteście w stanie wymyślić?Ja za to widzę to co robi ogół tych wspaniałych bez skazy ,nie plotkujacych miłych,serdecznych koleżanek z pracy,widzę że każda z was ma wysokie ambicje ,i szybko biegacie tak szybko żeby tylko zająć ambitne miejsce ,gdzie nie trzeba ponosić odpowiedzialności za swoją i innych pracę,postawienie pieczątki to wyzwanie.Ale bardzo chcecie się rozwijać tylko jeśli chodzi o rozdanie pracy to z prędkością światła pędzicie na stanowiska które nie wymagają odpowiedzialności tam często siedzą no paszczaki,tzw.kierowniczka jaki wniosek ?nie biegamy dość szybko?czy raczej tak jak w życiu posiadamy odwagę mówienia co myślimy i umiemy zwrócić uwagę że ktoś może coś złe robi ale wtedy czar pryska i już dobrze nie jest więc paszczak end czarownica to dobre określenie;

@Niesympatyczna!

Tak jakby tylko one siedziały na końcu i dawały pieczątki, śmieszne !

@.....

Odezwala sie urazona i ambitna .Brawo ty

@.....

Po co mają biec skoro zawsze są ze swoimi koleżankami. Od kiedy paszczaki sprawdzają i dają swoje pieczątki? Śmiech na sali. Siadają tam gdzie im dobrze i wygodnie A brygadzisci wiedzą co im mają dac żeby się panie nie przepracowały bo i tak normy nigdy nie ma

@.....

Jak zwykle wszystkie urażone i niewinne.Niedługo się okaże, że wszystkim skrzydła dopasować.Ważne, że my jesteśmy zadowolne.Opowiedzcie jak Wy pracujecie bez koleżanek jak musicie pracować z nowymi pracownikami.

@.....

Na forum podwazacie kompetencje brygadzistow a za chwile przy biureczku lizu lizu.Dalej sie wypowiadajcie .Szkoda tylko ze do kierownika z tym nie idziecie i nie powiecie co was boli .On na pewno was wyslucha i udzieli wyczerpujacych odpowiedz .Zycze powodzenia szczescia i odwagi

@#

W tym tygodniu my musimy się z nimi męczyć ale jeszcze kilka dni .

@$

No my z wami tez ale jeszcze tylko kilka dni!!!

I całe szczęście !!!!

@$

Ale nie martw sie czas szybko minie i niedlugo znowu sie zobaczymy!!!!!!

@anonymous

Ale trochę odpoczynku będzie i to nas cieszy

Ha

Odpoczniecie dopiero na urlopie

@Ha

Pewnie dopiero tak, chyba że was zamkna gdzieś osobno abyście nie zarażały złym humorem, nieżyczliwością i dwulicowością

@$

Uczymy sie od najlepszych czyli od was

@anonymous

Nie rozumiem tych wszystkich obelg na Te Panie. Nawet z Wami nie pracują, więc w czym Wam przeszkadzają ? Jeżeli Wy Je szanujecie, to One Was też, proste, prawda ? Szacunek za szacunek. Jeżeli poprosisz Je o pomoc, to zawsze chętnie pomogą i wszystko wytłumaczą. Pośmieją się, pożartują. Nigdy nie widziałam żeby biegły na stanowisko pracy, zawsze siadają tam gdzie wolne. I Was zaskoczę, stawiają nawet pieczątki ! Ich szczerość Was tak boli ? Jak macie coś do Pań z ABB to powiedzcie to Im w twarz a nie kozaczycie w necie. Nie jesteście tacy anonimowi w Internecie jak Wam się wydaje. Nawet nie macie pojęcia jaką odpowiedzialność ponoszą Te Panie na nowym projekcie, więc zostawcie te głupie komentarze dla siebie.

×
@operator

Odpowiedzialność ponosi każdy za każdy wyrób ,pieczątki stawia każdy gdy stanowisko tego wymaga ,pośmiejemy i żartujemy także, pomagamy innym i udzielamy pomocy ale nie one i nie oszukujmy na godzinach dużo można wymieniać

operator

Nie One ? Hmm, wiec jak to mozliwe ze za kazdym razem jak poprosze Je o pomoc to chetnie przyjda i wytlumacza mi wszystko ? Dziwne macie podejscie do zycia. Nie masz innych problemow ? Zajmij sie swoim zyciem. Albo idz do psychologa, bo widze ze bardzo Cie boli obecnosc Tych Pań. Nie wszyscy stawiaja pieczatki. wiekszosc kobiet unika takich stanowisk.

@operator

Jeżeli są takie super to czemu nikt nie chce z nimi pracować ? Może same piszą tak o sobie haha

@#

Najwazniejsze ze ty jestes super i ze wszyscy chca tylko z toba pracowac ,,ustawimy sie w kolejce''hi hi

@#

Nie wiem, może dlatego, że ktoś wyrobił im taką złą opinię ? Popytaj ludzi, bo ja nigdy nie miałam z Nimi problemów podczas pracy.

nieprodukcyjny
@operator

Nikt nie musi wystawiać komuś opini na swoją opinię każdy sam pracuje

Ha
@nieprodukcyjny

O tak wszyscy w tym zakladzie sa nieskazitelni i o nienagannej opini .Wystarczy poczytac ...!?

@operator

A niedawno coś innego nam opowiadałaś

Heh
@nieprodukcyjny

Współczuje Wam z całego serca. Jakie Wasze życie musi być nudne, że macie czas na takie pierdoły.

Zastanawiająca się
@#

Które to te paszczaki z ABB z którego piętra?

Z3

Gościu piszesz to samo 3 razy. Chyba też pasujesz na kierownika! :-)

@Z3

Dzieki za docenienie. Chyba zloze CV za Łysego :) skoro uwazasz ze sie nadaje.

Gwiazdki
@Nickt

Sorki gościu ale to miejsce już jest zarezerwowane dla hotelarza :)

Blasz
@Z3

Nie podniecaj się siwek

Ninja

Pewne wie ale się tym nie przejmuje bo wyrobienie najważniejsze a co za tym idzie prrie dla nich

Doświadczona
@Ninja

Pewno jakaś "młoda" poczuła sie urazona, że musi pracować na trudniejszym wyrobie i już czuje sie pokrzywdzona. Większość z nas (80%) to monterki 1 i każda powinna pracować na różnych wyrobach. Tych cięższch w produkcji również. Nie ma sie co obrazać. Dzisiaj oklejanie, jutro ukraina a pojutrze ... motorman, Życie

5S

Tak to prawda jak już ktoś jej się postawi to ma przerąbane ale gorsze jest jeszcze to, że mistrz daje sobą tak manipulować i we wszystko jej wierzy, szkoda...

Zażenowana
@Doświadczona

No właśnie-życie!!! Tylko szkoda że sama zainteresowana jak miała stać się monterką 1 i zasiąść na linii musiała się najpierw posilić l4.Czyżby poczuła się urażona i pokrzywdzona. Raz brygadzista,raz monterka ale z reguły pośmiewisko. ŻYCIE

Kozaczek
@5S

Bardzo dobrana z nich para. Wiadomo kto rządzi i wiadomo kto się na wszystko zgadza. Jak tak będzie dalej to na kablach nigdy nie będzie normalnie.

Biełka
@5S

Od dawna tak jest. Może czas rozpisać konkurs na nowych brygadzistów i nowego mistrza? Może wtedy byłaby szansa, że coś się poprawi i skończy się na ignorowaniu ludzi i kumoterstwo.

Jpd
@Biełka

Nie ma co się dziwić, sami się zapędzili w kozi róg. Teraz się wściekają??? Trzeba było od początku postępować zgodnie z etyką,teraz by nie było braku szacunku i autorytetu.Niestety jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie,niby dojrzali i doświadczeni ludzie a taki brak profesjonalizmu.

Brak słów

Ta pani nigdy nie powinna wrócić na stanowisko brygadzistki! Jak siedziała na linii to miała na wszystko wy....ne, a teraz innych goni żeby ponad normę robili

Ninja
@Brak słów

Goni, wymusza i nagabuje, nie pamięta wół jak cielęciem był. Jej zachowanie nie jest normalne. Może trzeba ją jakoś postawić do pionu bo się nieco rozbrykała

Aio
@Ninja

Teraz to ona próbuje wszystkich ustawić z powodu swojej nieudolności i co raz bardziej się nakręca bo wszyscy na nią leją.Fajny teatr

Obserwator
@Doświadczona

Autorka tej wypowiedzi zapewne pracuje przy biurku . Zapomniała jak szalała kiedy obecny mistrz odesłał ją na produkcję. Niech pomyśli , że może podzielić los brygadzistek , na miejscu których pracuje . W przyrodzie nic nie ginie dobro i zło uczynione drugiemu człowiekowi wraca .NO CÓŻ ŻYCIE

L4

Ten "łysy" był poukładany i coś miał w głowie. Dlatego już złożył wypowiedzenie.

@L4

Ciekawe kiedy wróci:)?

Nict

Albo kerownicy zdobyli duże doświadczenie w prywatnych firmach np PRETL i wrócili z bagażem wiedzy na kierownicze stamowisko

Rafi

Widać jaką mamy kadrę, że nie są w stanie sobie poradzić w innej firmie.Zwalniają się z hukiem a potem wracają z podkulonym ogonem.No i w nagrodę ze wrócili to jeszcze auto służbowe dostaną.

Pitek
@Rafi

Myślą że są mega menadżerami a tak naprawdę nawet rysunku tech. dobrze nie znaja. Dobrze ze jest Tyco bo gdzie Ci wszyscy pseudo kierownicy by się podziali???

@Rafi

Albo zdobyli duże doświadczenie w prywatnych firmach np PRETL i wrócili z bagażem wiedzy na kierownicze stamowisko

Kabelki

Po co trzymać pracowników którzy się nie nadają? Blondi nie umie nic tylko narzekać i flirtować. Wszędzie gdzie idzie sobie nie radzi i nawet nie próbuje. Potem narzeka ze robi ileś tam miesięcy a nie ma szkoleń. Po co marnować czas na szkolenie takiego pracownika?

Ale
@Kabelki

Kto to blondi

Alka
@Kabelki

Mówicie o tej co się sypie prawo lewo z kontroli ? Bo już się pogubiłam

Nikt

No i chyba wszystko wiadomo o hotelarzu:). Dzisiaj się pojawiło ogłoszenie że szukają mistrza do żółtego

Wiedzący

A slyszeliscie, że hotelarz ma wrócić do Tyco?

@Wiedzący

A kto to jest hotelarz?

@Wiedzący

No chyba wszystko zaczyna się układać. Dzisiaj ogłoszenie że szukają mistrza do żółtego

Zadowolona

Mały i hotelarz to dwaj wielcy kumple z wtryskarek. To było tylko kwestia czasu , żeby hotelarz dołączył do najlepszych menagerów w żółtym

Co jeszcze rozwalić?
@Zadowolona

Smutne to. Tyle zakładów odwiedził niski manager żeby znowu tutaj powrócić. Szkoda zakładu.

Mala

Mały- to się domyslilam kto to :). A hotelarz? Kto To?

On
@Mala

Hotelarz to dawny pracownik TEOA.

Maly

Tak. Ma wrócić. Sami fachowcy wracają. Sama górna półka! No może przesadzilam patrząc na wzrost fachowca który wrócił do żółtego budynku pół roku temu.

Rozbawiona
@Maly

Ha ha ha. Gratuluję inteligentnego żartu:)

krzych

Później chodzą filmy swing z młodymi

Puc

Ale się nudzi wam nie Niech robią co chcą nawet z dziadkami Ich tył nie wasz Oni i tak są prości nie musicie dokładać

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics