Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Edzia

Mam doświadczenie na wtryskarkach czy warto zatrudnić się w tej firmie słyszałam różne opinie

SiSi

Od stycznia większa podwyżka za wywóz śmieci niż podwyżka wypłaty!kużwa co to ma być.Czy rada związkowa żyje w realnym świecie?

Janek
@SiSi

(usunięte przez administratora) Należy mieć drugie źródło dochodu a nie narzekać tak jak wy. Piniądze nie lecą z góry więc weźcie się za robotę.Praca w Tyco to dobra praca, wklepuję dane do systemu regularnie odbieram kasę co miesiąc a po fajrancie (godzina 3 bez żadnych nadgodzin) jestem wolny zrobiłem swoje. I zaczynam pracować na własny rachunek. Problem nie w tym że jest za mało na kwitku ale że nic z tym nie robicie.

@Janek

Zapomniałeś jeszcze dodać że od tego chodzenia na papierosa to już z Ciebie jest cień człowieka. Te Twoje wielkie pieniądze by mnie w ogóle nie cieszyły.

ErEr
@SiSi

Z rady związkowej już za wiele nie pozostało...

@ErEr

I tu się kolego mylisz. Związki Zawodowe z bardzo dużą determinacją zorganizowały kolejną wycieczkę!

Tak trzymać

Bardzo ucieszyłem się z podwyżki która jest raz w roku. Wstydzę się powiedzieć moim bliskim ile dostałem. Więc chociaż tutaj napisze! 50zl!!!

Stefan
@Tak trzymać

Ty dostales 50, a inni 500. Duzo biurowych, po cichu, dostalo awanse i podwyzki, ale o tym sie nie mowi, zeby nie wkurzyc produkcji.

Marzenka

Jak wygląda praca w drugim oddziale na kablach? Ile dostaje się na wejście?

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jak wygląda praca na produkcji jako monter czy kontroler jakości? Jak wygląda to w pensji? Najniższa stawka czy jest już to 2000tys? Jakaś rozmowa kwalifikacyjna jest czy tylko papiery się zanosi? Proszę o garść informacji

Tola
@Anonim

Praca nie jest ciężka ludzie są zawistni oczywiście nie wszyscy płacą najniższa krajowa i nic więcej pakiet socjalny marny

@Tola

Jest jakaś rozmowa czy po przyniesieniu papierów już praca za kilka dni?

Długo się czeka od momentu zaniesienia papierów?

@Anonim

Praca ogólnie ok. , lecz atmosfera okropna i coraz gorsza , złośliwość i nietolerancja na pierwszym miejscu , masz układy u brygadzistki to jest dobrze inaczej jesteś nikim.Na kablach trochę lepiej bo zerówka zlacza masakra.Ciekawe czy góra wie jakie tam panują układy.Ogolnie nie polecam tej firmy.

@Anonim

Człowieku, zarobek 2000tys ( czyli 2 000 000 ) ma niewiele osób w Polsce. A zarobek monterów to niestety minimalną krajowa 2 600 PLN brutto - około 1 800 PLN na rękę. Niestety mało biorąc pod uwagę ciężką pracę i duże wymagania.

gosc

Na portalach ogłoszeniowych znowu nagaonka do pracy na montara podzespołów. Czyżby nie było chętnych juz? Jedna ogencja przez druga poszukują do roboty.

Agi

Pracowałam w Tyco w Czechach . Gdyby nie agencja pracy ASCARI (zatrudniajaca lumpow i meneli) to bym tam została do "końca swiata" . To była bajka Nie wiem jak jest w Polsce ale w Kurim to byl wypas

Łysy
@Agi

W Polsce jest jeszcze lepiej. Tu są 2 bajki! Bardzo wysokie pensje podwyżki na Światowym poziomie zwłaszcza dla pracowników fizycznych. No i ta atmosfera! Rodzinna to mało powiedziane! Zatrudnij się a zobaczysz!

zenobiusz

Stanowisko Operator Maszyn Wtryskowych na jaką pensję na rękę może liczyć nowo zatrudniona osoba która posiada już doświadczenie. Proszę o garść informacji z góry dziękuję.

Lupa
@zenobiusz

Witaj, operator- najniższa krajowa i to przez długi czas. Ustawiacz ma trochę lepszy start, ale zaczynasz od młodszego ustawiacza przeważnie. Ludzie spoko, jeśli dajesz coś od siebie. Pozdro

Gdhdjdjd

Witam, ile może zarobić operator tokarki CNC?

Mike.
@Gdhdjdjd

Tylko czy w Tyco są tokarki CNC.... trzeba zapytać Stefana?CNC to chyba tam jest tylko kalkulator!?

Dama
@Gdhdjdjd

Jak na pracownika fizycznego przystało : setki tysięcy złotych. Miliony.

Były Tycuś

Czy w tym TYCO coś cię jeszcze dzieje? Jakiś marazm zapanował na forum. Piszcie coś

Misio
@Były Tycuś

(usunięte przez administratora) był jest i będzie

@Były Tycuś

No ktoś musiał duuuuuzo czasu poświęcić na czytanie opinii skoro wrócił do opinii z .... 2013 roku !!!! Że Ci się chciało człowieku. A co do sytuacji w Tyco. Zawsze się co dzieje- ludzie żyją, Tyco zyje

$$$$
@Misio

No faktycznie komuś się nudzi i ....czyta posty z przed 7 lat !!!. Człowieku od tego czasu Tyco poszło daaaaaleko do przodu. Wiodący pracodawca na rynku bydgoskim. Polecam

Lili
@$$$$

Bzdura jest fatalnie i dobrze o tym wiesz

$$$$
@Lili

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Nie narzucaj mi swojej opinii. Wg mnie jest to dobra firma. Gdyby było inaczej nie pracowalbym tutaj - to nie (usunięte przez administratora) nie podoba się szukam lepszej pracy. Pewno - zawsze mogłoby być lepiej. W dużej mierze zależy to od nas , z jakim nastawieniem podchodzi do pracy , co jesteśmy w stanie zrobić by było lepiej.

Majk

Określcie ,kto jest teraz przełożonym ślusarzy(tych ludzi najbardziej zarobionych w tej firmie).

@Majk

Przełożonym ślusarzy są oni sami. Robią co chcą i kiedy chcą, a dzięki przyjaźni z szlifującymi Związkami Zawodowymi wiedzą co i kiedy w trawie piszczy

Zdzieszko
@Majk

Trzeba było uczyć się na Ślusarza Narzędziowego !!! Też byś był "najbardziej zarobiony". Takie posty piszą NIEUDACZNICY ŻYCIOWI !!!Kimi i Majk czy do nich się zaliczacie? :-)

@Majk

Najbardziej zarobiona Ekipa to Ekipa z Cięcia kabla naczele z kotem Klakierem.Kawa ciastka żyć pracować nie umierać jak z PRLu atmosfera na luzie;)

@Zdzieszko

To raczej co nie którzy ślusarze narzędziowi to nieudacznicy życiowi, którzy za picie zostali odsunięci na operatorów, a potem dzięki wtryskarkom zaliczyli WIELKIE POWROTY

@Punio

Niech każdy spojrzy na siebie i oceni swoją prace i zachowanie.Wszyscy,wszystko o wszystkich to prawdziwy Polak katoklik.Ale do siebie żadnych zastrzeżeń

@Nowy

Dobrze Iwonko ;) Ciebie też to się tyczy że nie wiesz jak na tym cięciu kabla siedzieć na krześle przeglądając newsy internetu na telefonie:)

@Majk

Majk i Kimi ludzie waszego pokroju nic nie potrafiący,sfrustrowani,i odważni tylko na forach anonimowych to niestety zakała tego portalu.Czepiacie się ślusarzy,i związkowców a bez nich nie mielibyście pracy.Jak wam tak złe i ludziom waszego pokroju to do prywaciarza na 12 godzin zobaczycie ja dobrze jest gdzie indziej.

Zbyszek
@Punio

Ciekawe czy grzechu z ciecia dalej drewnem z szpulek handluje,odpad z kabla A ten to ludziom za pieniądze to sprzedaje ...

Max
@Zbyszek

Jak drewno to jest odpad z kabla to nie(usunięte przez administratora) tylko wynosi legalnie to co kogo obchodzi że sobie coś wyskrobie i sprzeda poprostu chlopak obrotny jest i tyle

@Max

Niech się weźmie lepiej za robotę i pilnowanie klakiera by się wziął za pracę a nie ciągle (usunięte przez administratora)

Zebra

Nie polecam. Liderka w żółtymi i młode pracownice trzęsą brygadzistą,który jest" (usunięte przez administratora) ą w trokach. "

Pracująca
@Zebra

Jaka liderka,ich tam pełno?

@
@Zebra

Na zerowce brygadzista robi zdjęcia na koniec pracy , fajnie się przy tym bawi. Chętnych zaprasza na sesję zdjeciowa

Lala
@@

Jak panie sobie wychodzą z hali kiedy chcą to robi. Bezczelne

$
@Lala

Jak jest czas do wyjscia do się wychodzi .Od kiedy jest zakaz wychodzenia z hali ? Z budynku przed czasem to tak , ale nie z hali.

OGARNIJCIE SIĘ
@$

@$ Od kiedy to pracuje się do końca zmiany, to nie tak, że się jest w pracy to wystarczy mamy jeszcze pracować?... Nie starczy, że jestem.

lider
@OGARNIJCIE SIĘ

Dawno nie widziałem tak prymitywnej wypowiedzi. W tym przypadku to chyba nawet podstawówka nie skończona. Jeśli nie potrafimy pisać ze składem, to piszmy że słownikiem lub zamilczmy...

wystarczy
@OGARNIJCIE SIĘ

Starczy to może być uwiąd.

Edi
@@

Nikt nie ma prawa robić zdjęć bez zgody drugiej osoby. To podlega pod odpowiedni paragraf.

Jacek

Cześć, Czy w firmie Tyco Electronics w Bydgoszczy znajdę pracę bez zmiany nocnej? Czy pojawiają się u Was możliwości pracy w godzinach nadliczbowych w tygodniu/ weekend? Dziękuję za odpowiedź, Jacek

Aga
@Jacek

Musiałbyś poszukać ofert pracy biurowej. Tam nocek nie ma. Dodatkowo pensje są na takim poziomie że nie musiałbyś pracować w soboty czy w niedziele. Mam nadzieję że pomogłam.

Jacek
@Aga

Dziękuję za odpowiedź. Nie sprecyzowałem zapytania, szukam pracy stałej na miejscu w Bydgoszczy na produkcji. Mam wykształcenie elektroniczne, mechaniczne. Czasem można uzgodnić warunki pracy na 2 zmiany, czy są u Was takie przypadki?

Radek
@Jacek

Ja jednak radziłbym składać oferty na pracę biurowa. Korzystniejsza oferta. Pensja o wiele wyższa. Ponadto miejsce parkingowe plus auto służbowe. Obiady i wyjścia na papierosa w czasie kiedy to Tobie odpowiada. Na produkcje się nie opłaca. W ogóle.

Zenek
@Jacek

Z takim wykształceniem to do elektryków lub mechaników ale oni też na nocce pracują tylko rzadziej, więc może Ci podpasuje. Albo do nowego projektu francji tam pewnie długo nie będzie nocek.

wolne od pracy

Ludzie macie wolne czy nie szkoda Wam czasu aby podniecac sie praca.... chyba nie tylko nudzicie sie w pracy ale i w domu.... smutne to jest...Szczesliwego Nowego Roku

Dawid
@wolne od pracy

Wchodząc tutaj i sprawdzając czy ludzie się nudzą to Ty także biedny człowieku się nudzisz! Właśnie takich osob jak Ty jest najwięcej w tym zakładzie.

Gabi
@wolne od pracy

Po to jest ten portal aby każdy mógł zobaczyć co dzieje się w zakładzie a nie żeby stwierdzać fakt czy ktoś sie nudzi czy nie jak masz coś do powiedzenia to pisz co ci siedzi na wątrobie jakie są twoje problemy bo po wolnym trzeba to zakladu wrócić i napewno śledzenie opini nie jest kwestią nudy

Lola
@Gabi

Nudzą się co niektóre osoby przychodzą do pracy tylko po to żeby poobserwować i podpieprzyc i mają z tego satysfakcję takich osób nie brakuje życzę powodzenia w karierze

Zenek
@Lola

I takie osoby zawsze awansują. Zawsze tak było jest i będzie!

Fifi
@Zenek

Czyli osoby które donoszą mają lepiej super chyba zacznę donosic

Rifi
@Fifi

To nie jest tak że zaczniesz donosic! Musisz się już takim urodzić! Taki musisz mieć charakter. Wtedy szybko zostaniesz zauważony.

Regulamin
@Fifi

ZBIERAJ PUNKTY ZA (usunięte przez administratora) W PRACY Punktacja: 1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 PKT - Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 PKT - Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 PKT - Podpierdolenie w obecności świadków; 40 PKT - Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym; 50 PKT - Samopodpierdolka przy świadkach; 60 PKT - Podpierdolenie do przełożonego w obecności podpierdalanego bez innych świadków; 70 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej ilości świadków; 80 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny; 90 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam (usunięte przez administratora) 100 PKT - (usunięte przez administratora) w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam (usunięte przez administratora) na spółkę z przełożonym, do którego się (usunięte przez administratora) i wmówienie podpierdalanemu jego winy. BONUSY: * podpierdolenie najlepszego kumpla - dodatkowo 10 PKT; ** podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 PKT; *** dodatkowo 25 PKT - kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu

Babol
@Regulamin

Lepiej kablować niż pracować.

@Regulamin

Super regulamin. Oby nie stał się większą motywacja do działania do osób... uprzejmie donoszących. Niestety tacy ludzie byli, są i będą. Dopóki będą tacy donoszacy i przełożeni korzystający z ich usług- proceder będzie kwitł. Niestety

Robol

Kto dziś pracuje łapka w górę!

Nikt

Jakby nie to że 70% zalogi pracuje za najniższa krajowa nie byłoby naprawdę źle w tym zakładzie.

@Nikt

Niestety podajesz nieprawdziwą informację. 40 % pracowników zarabia najniższą. Oczywiście to wciąż duża część zalogi. Ale szalona różnica pomiędzy tymi danymi. Pisząc tego typu lepiej mieć sprawdzone informacje

No fakt jak jest 5 złotych więcej to już nie jest najniższa krajowa :D

@Zniesmaczony

Nawet gdyby to było 5 PLN więcej ( chociaż takie stawki też zaliczyłem do owych 40% osób z najniższym wynagrodzeniem) to matematyka jest nieubłagana.

@Gora

I tą matematyczną wypowiedzią pokazałeś że jesteś tej grupie, co o kasę się nie muszą martwić :D

@Zniesmaczony

Niestety nie jestem osobą, która nie musi martwić się o pieniądze. Faktycznie jestem osobą która nie zarabia minimalnej pensji. Ale nie jest to chyba powód do braku wypowiadania opinii !!! A zwłaszcza prostowaniu nieprawdziwych informacji, których oczywiście jest tu troszkę.

@Gora

Zarabiasz nie najniższa krajowa w tym zakładzie i martwisz się o pieniądze. Postaw sie na miejscu tych biednych kobiet które muszą pracować za najniższa krajowa. O Nich to nawet te piękne Związki zapomniały...

@Paweł

Przykro mi że 40% pracowników - głównie kobiety, zarabiają najniższą krajową. Lecz nie bardzo mam na to wpływ. Myślę, że tobolbrzymie pole do popisu dla dyrekcji i związków zawodowych.

Max

Ludzie a nie wydaje sie wam że zwiazki wogóle nie mają nic do powiedzenia w temacie podwyżek to pracodawca stawia warunki i mówi i ze tylko da jak co roku 2% a mówi sie że byly nagocjacje chodzą na spotkania negocjują a zawsze i tak pracodawca wychodzi na swoje to jest żałosne Wesolych świąt życzę wszystkim ktorzy chcieli tylko premię swiateczną 600 zł tylko że te 600 zl było i się już szybko zmyło a rok będzie długi i biedny

@Gora

Niestety od lat na dyrekcję nie ma co liczyć, to nie oznacza, że i dział finansowy jest w całości taki sam, czyli bezwzględny. A i oni mają coś do powiedzenia. Co do związków zawodowych zaufanie straciliśmy już dawno. No ale trudno, beczka się napełniła, ludzie zaczęli szerzej otwierać oczy i efekt już jest widoczny. Duże grono pracowników już się wypisało z tej "organizacji", a następni wg moich informacji czekają już w kolejce. Zmieniając statut po to tylko żeby zmienić się kolejnością w zarządzie i organizacja wycieczek to nie wszystko. Związki mają głównie stać za pracownikiem, informować go na bieżąco o danej sytuacji, a jak trzeba to walczyć o niego, bez względu na sytuację. Niestety żaden z tych aspektów nie występuje. Więc się nie dziwny, że dzieje się tak a nie inaczej. Bez związków także sobie poradzimy, jest wiele metod perswazji. Zobaczymy, jak się rozwinie dalsza sytuacja w naszym zakładzie. Planiści coś przebąkują, że być może idzie na lepsze. Jakby tak było, to i może nam jaśnie panujący lekko zpuści z tonu i niespodziewanie zrobi coś dla pracowników (nie myślałem o kolejnym pikniku). Zawsze słyszę: jesteśmy jedną korporacją. Ceny w lokalizacjach europejskich są identyczne jak u nas. To dlaczego tacy Czesi mają dwukrotną naszą pensję, a dlaczego Niemcy zarabielają cztery razy więcej od nas??? Jedna już była pani z HR-u (która jeszcze do tej pory nie może wyjść z depresji) swego czasu stwierdziła - jedźcie do Czech ja tu wam żle. Chyba nie chodzi o to. Chcielibyśmy wreszcie tutaj godnie żyć i chwalić się wszystkim, jakiego mamy super dyrektora. Ale czy to jest wogóle możliwe??? Przemyślenia zostawiam Wam koleżanki i koledzy. Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!

Zadowolona

Czytam te Wasze wypowiedzi i juz mam dosc. Kto tu Was trzyma na sile. Jedna z dziewczyn wlasnie odeszla do Spx. Droga wolna..... Nikt nie podpisywal umowy na wiecznosc. Nie podoba sie to zmiencie cos w Waszym nudnym zyciu i poszukajcie nowej pracy. Zapewniam ze jest w czym wybierac. Typowi Polacynic tylko lamentowac. Potrzebujecie kopa w (usunięte przez administratora)

Liderka
@Zadowolona

A Ja np. Lubię tam pracować i nie zamierzam szukać innej pracy. Lubię ekstremalne sytuacje w pracy za niska pensje.

Kimi

Może masz rację....... Szkoda że ludzie nie potrafią się zorganizować i wypisać wszyscy razem z Solidarności i Metalowców, albo chociaż położyć wnioski o odejściu, bo skoro na nic nie mają wpływu..... Przypominam paczki świąteczne są opłacane z naszych zresztą nie małych całorocznych składek ???????? Wesołych Świąt

Gwiazdor
@Kimi

Dobry pomysł. Popieram w końcu zakład mógłby postępować zgodnie z kodeksem pracy 50% za nadgodziny w sobotę 100% za niedziele a nie jak teraz płacić jak za złoto niezadowolonym. Zmuszać do nadgodziny w tygodniu. Naprawdę polecam lekturę "kodeksu pracy" to cytat "Pracownik, który odmawia pracodawcy wykonywania pracy po godzinach, naraża się na oskarżenie o naruszenie obowiązków pracowniczych i zwolnienie z pracy. ""Tylko wyjątkowo pracownik może odmówić pracodawcy pozostania w pracy po godzinach, a mianowicie, gdy narusza ono zasady współżycia społecznego (np. pracownik jest chory lub ma trudną sytuację rodzinną) lub gdy polecenie jest bezprawne, czyli jeśli zostało wydane osobom, wobec których obowiązuje zakaz bezwzględnego lub względnego zakazu pracy w godzinach nadliczbowych. " Nie trzeba wspominać, że awaria maszyn jest sytuacji wyżej wymieniona

Aga
@Kimi

Z tego co mi wiadomo bardzo duża ilość osób wypisala się od tych metalowych. Nie chcę rzucać gołymi liczbami bo zaraz napiszą mi tutaj że zamiast 100 osób wypisalo się 97!

Biurowa
@Gwiazdor

Coż, zabranie tego przywileju pewnie skończy się tym, że już ci niezadowoleni zaczną odchodzić, bo niby co miałoby ich zatrzymać? Inne firmy, na stanowiskach produkcyjnych, oferują lepsze warunki. Już teraz nasz HR nie jest w stanie znaleźć ludzi na wolne stanowiska produkcyjne. W sumie zawsze można, zaproponować pracę w nadgodzinach pracownikom biurowym. Ciekawe, czy będą tak chętni by pracować na produkcji, na tak "opłacalnych" kodeksowych warunkach. Co będą mówić, kiedy mistrz będzie straszył ich kodeksem, jeśli nie będą chcieli lub mogli pracować w tygodniu po godzinach? Punk widzenia zależy od punktu siedzenia, łatwo pisać o kimś, samemu siedząc w biurze parząc kawę, gdzie nikt nie zmusza do nadgodzin.

@Gwiazdor

Przypomnę Ci że to nie jest zakład ruchu ciągłego. Awaria maszyny w takim zakładzie nie jest zagrożeniem dla życia ludzkiego.

Master
@Biurowa

Niech panie z HR wezmą sobie nadgodziny na produkcji i popracują razem z "młodymi talentami", które same zatrudniły, może im się w głowach nieco rozjaśni.

Fifi
@Master

Brawo zabaczylyby jak fajnie pracuje się na produkcji szczególnie latem w blaszaczku jak przy maszynie jest okolo 40 stopni

Łysy
@Fifi

A w żółtym budynku jest inaczej? Amerykańska korporacja a brak nawet klimatyzacji. Latem na hali temperatura dochodzi do 34 stopni. Przepraszam klimatyzacja jest ale w biurach!

NoWy

Jakie są zarobki tokarzy cnc

Kierownikiem ślusarzy w żółtym budynku został Pan po technikum. W tym zakładzie osoby pracujące przy maszynach mają takie same kompetencje co kierownicy. Zakład jeden na milion!

@Andrzej

O ile dobrze pamiętam kiedyś ślusarze narzędziowi w ogóle nie mieli kierownika. Podlegali bezpośrednio pod mistrza wydziału. Zostało kolejne stanowisko sztucznie stworzone. Kierownicze stanowisko. A kobietom mówi się że najlepiej jakby brały bezpłatne urlopy bo kryzys w firmie...

@Andrzej

Nie zawsze wykształcenie jest miernikiem wiedzy i doświadczenia. Często osoba po technikum lepiej sobie poradzi ma stanowisku liderskim niż osoba po studiach. Dużo zależy od predyspozycji , wiedzy i doświadczenia. Ile osób po studiach wyższych poległo na kierowniczych stanowiskach ? Oczywiście pytanie czy powinno być takie stanowisko jak kierownik ślusarz? Tak ich dużo? Jeśli 30-50 :) to zasadne jest stanowisko kierownika slusarzy

Ciekawa
@Andrzej

A skąd wiedza że powstało stanowisko - kierownik slusarzy ? To chyba niesprawdzona informacja. Takie informacje są ogłaszane oficjalnie. A nic takiego nie miało miejsca. Może jest stanowisko brygadzisty slusarza?

Karl Glatza
@Ciekawa

Wspomniany kolezka objął stanowisko lidera działu technicznego, w którym to dziale pracują sami slusarze. Więc jakby nie patrzeć to jest kierownik slusarzy. Ta firma przykłada bardzo dużą wage do sztucznych stanowisk kierowniczych, a faktycznie 3/4 kierowników nie ma fachowego pojęcia co robią ich podwladni.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics