Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Czarna

Praca wTyco jest ok tylko pani brygadzistka na 3 piętrze E.O jest fałszywa i stosuje mobing wobec nowych pracowników ijak przychodzą to uciekają ze względu na atmosfere odradzam pracy na kablach

Informatyk

Na rozmowie propozycja 5000 brutto, dosyć niskie wynagrodzenie jak na informatyka.

Informatyk

Trzeba było się uczyć.

Ziom

Jak wygląda praca montażu, w ogłoszeniu jest gotowość do kilkutygodniowego wyjazdu szkoleniowego do Francji. Może ktoś napisać jak wyglada praca, dojazd zakwaterowanie. Czy to jest praca w Pl z delegacjami czy cały czas w Francji?

Ona
@Ziom

Docelowo praca z Polsce. Przez jakis czas delegacja do Francji. Polecam. Zakwaterowanie i dojazdy zapewnia pracodawca. Fajna atmosfera. Ciekawi ludzie.

On
@Ona

A jak z językiem?

Panowie z magazynu w żółtym budynku. Winda towarowa to nie jest palarnia. Palarnię mamy na zewnątrz.

Tyco

Jaka firma i wynagrodzenia tacy ludzie... (usunięte przez administratora)

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
FRANIA

Nowy brygadzista na wtryskarkach trzyma sztame z pieskiem DP ,tylko plotki wyśmiewanie sie że Wszystkich,dobrali się ,wreście piesek ma swojego Pana a raczej w tym duecie rządzi piesek ,inni brygadzisci nie pozwolili sobą rządzić i Burek sie z nimi nie zgodził a teraz to Burek pełną gębą a nawet pit bull :)

Młody
@FRANIA

On najbardziej lubi wysmiewac panie z nadwagą, a jak zwolnili Panią Ewę to prawie płakał, zza maszyn nie wychodził 2 tygodnie...

FRANIA
@Młody

Może gustuje w puszystych ????

$
@FRANIA

Nie tylko na wtryskarkach jest tak fajnie .Na montażu na zerowce też jest nie lepiej.Tak to jest jak z ustawiacza dostanie się na brygzdziste .Zero doświadczeń i wymagania tylko od niektórych A (usunięte przez administratora) robią co chcą. Tak wygląda praca w Tyco.

Fartuszek
@FRANIA

Koleżanki mi mówiły, że ma do nich słabość, edukuje się po nocach nawet i później chodzi zaspany.

Młody

To nic nowego, że na wtryskarkach panuje (usunięte przez administratora) i to dzięki zaangażowaniu niektórych osób. Takich piesków jest więcej. Tak, tak kierowniku, możesz na nas liczyć.... Ciekawe od czego wówczas jest brygadzista P. D (piesek) skoro nic nie ustala. Nie on, nie mistrz to kto..

Magazynier

Witam od jakiegoś czasu pojawia się informacja odnośnie rekrutacji na magazyn o jakich stawkach mówimy?

Zoltek

Wrócił jak połowa ludzi w tyco więc nie wiem kogo to obchodzi nawet nie dostał odparwy to nie wiem skąd ta zazdrość .. Chyba u ludzi którzy nie próbują nowych rzeczy tylko siedzą ciągle w tym samym miejscu przez parę lat... Nie mają swojego ciekawego zycia to interesują się takim zielonym gdzie wszędzie sobie poradzi bo jest odważny i szacunek dla niego że wrócił do upierdiwych ludzi z którymi musi się codziennie użerać niewdzięczna praca, a zarazem jakby nie patrzeć najlepsza PRACOWAC MUSI to jego wybór gdzie i za ile więc dajcie chłopakowi spokój nawet go nie znacie a oceniacie zazdrość chciwość obłuda codzienność w tyco

Tolerancja
@Zoltek

Nie obrażaj ludzi z montażu , bo chyba na produkcji nie siedzisz .Jak sa tacy ludzie upierdliwi ; to po co wrócił. Ludzie muszą normy wyrobić ; papiery powypełniać jeszcze hydra .. Jestem ciekawy czy wy się nie mylicie........?

Niebieski
@Zoltek

A ty zoltek co taki obrońca zielonych jesteś masz w tym jakis interes

@Niebieski

Przecież widać, że zielony sam o sobie pisze :-D

Ide

Jak wycieczki

Kit
@Ide

O jakich wycieczkach mówisz

Wib

Czy są jeszcze wyjazdy do Francji , można jeszcze się załapać ?

Zdolny

Czy potrzebują do pracy na stanowisko ślusarza i jakie zaropki??

Xxx
@Zdolny

Więcej niż nisza krajowa zarabiają ....

Szok

Ludzie nieskładajcie się na odchodne ; nie ma sensu nie które osoby wracają jak bumerangi

Ciekawy
@Szok

Wracają bo widoczne w Tayco nie jest źle ciekawe czy jak wracają to na nowych lepszych warunkach czy na swoich starych może to taka taktyka żeby dostać lepszą kasę

@Szok

A gdzie taki zielony będzie miał lepiej? Ten gość wykonuje pracę kobiet. Nie pobrudzi rączek ani się nie zmęczy. Odszedł z powodu niskich zarobków ale widocznie w innej firmie trzeba było pracować. Tak więc przełknął gorzką pigułkę niskiego wynagrodzenia i wrócił ;-)

Mistrz

Wracają bo z reguły jak wrócisz to na stanowisko wyżej niż przed odejściem lub ucieczką! Niektórzy wiedzą o co chodzi!

Metalowy

Jak dofinansują zwiazki do wycieczki sobie to niech tez dadzą dofinansowanie do wczasów każdemu przynajmniej 50%

Oki
@Metalowy

Wycieczka jest dla wszystkich chętnych pracowników tyco. Nie tylko dla związków.

Liderka
@Oki

Związki Zawodowe są przede wszystkim od tego żeby stanąć w obronie pracownika. Żeby negocjować podwyżki a nie śmieszne 2 %! A wycieczki niech zostawią wykwalifikowanym osobom z biura podróży!!!

marta
@Liderka

Związki zawodowe w tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę Ciebie to związki zawodowe tylko z nazwy.

...
@Oki

Proszę Cię lista chodziła jeszcze zanim był e-mail.. najpierwej wybrani mogą się zapisać potem jak jest miejscem to reszta..

XXX
@Metalowy

Żal Ci ściska cztery litery że nie możesz jechać a ja jadę i jestem zadowolony .

Dżaga
@XXX

A może nie będzie kompletu i będą nici z wycieczki tak by było najsprawiedliwiej a kasa przeznaczona na wyjazdy nad morze dla 200 osób a nie dla wybrańców i ich podlizusów czyli garstki 50 osób

CCC
@Dżaga

Tam już nie ma 200 osób. Połowa wypisala się już w samym grudniu.

Max
@Dżaga

A co to Zwiazki nie mogą znaleźć 50 chetnych(usunięte przez administratora) na wycieczkę widzę że wyjazd jest pod znakiem zapytania

Ktoś z góry
@Max

W tej firmie nie ma(usunięte przez administratora)! Tutaj każdy ciężka praca zapracowuje na swój sukces zawodowy!!!

Witam. Mam pytanie czy w firmie są jakie kolwiek premie? Jeśli tak to jakie i jak to wygląda? Pozdrawiam :)

Magazyn

Zauważyłem ogłoszenie na Pracownika Magazynu. Warto aplikować? Jakie zarobki?

wiola

W internecie prawdziwy wysyp ofert pracy praktycznie dzień w dzień pojawiają się te same ogłoszenia o pracę , agencje pracy także poszukują ludzi do naszej firmy nie długo to będą puste hale bo ludzi coraz mniej a nowy pracownik jak przyjdzie i popracuje i zaraz ucieka bo zarobki to masakra.

zzz

Te związki gdzie siedzi święta trójca w nich od bardzo dawna

Kimi
@zzz

Jakie związki masz na myśli ????

Duzy
@Kimi

Zawodowe :)

Kimi
@Duzy

Tylko które są 2 Metalowcy i Solidarność wskaż konkretnie które, a nie piszesz zawodowe oby dwa takie są

Metalowy

Związki Zawodowe Nasze są najlepsze na Świecie! Jak chcieliśmy dowiedzieć się chociażby kiedy możemy odbierać paczki na Święta nikt z Nich nie umiał odpowiedzieć na to pytanie. Na resztę pytań także nie umieli odpowiadać lub zaslaniali się tajemnicą. Chociaż nalezelismy do tych Związków. Natomiast jak teraz zorganizowali kolejna wycieczkę informacja jest na każdym piętrze łącznie ze stołówkami. Panie Prezesie może być Pan szczesliwy z takich Związków!

Mini

Przeczytaj uważnie nick i już będziesz wiedzieć jakie to Związki mało domyślny człowieku!

Metalowy

Tylko jak jest wycieczka to płacić proszę za całość a nie z socjalu dokładać sobie .Socjal powinien być inaczej gospodarzony np.do talonów dokładać więcej a nie na przyjemności.Od wycieczek są biura podróży!!!!!!

SiSi

To w Tyco działa też biuro podróży?

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics