Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Nikodem

Stanowisko magazynier jakie trzeba spełnić wymagania względem tego stanowiska? Na jaką pensję może liczyć nowy pracownik?

Asdf

Witam. Czy ktoś wie jakie są zarobki na galwanizacji? Jaka atmosfera tam panuje??

Prezes
@Asdf

Na wydziale Galwanizerni jest normalna atmosfera. Każdy kto lubi pracować bez problemu dogada się z zespołem. Zarobki zależa od stanowiska na jakie aplikujesz. Na start do przyuczenia zawodu na poziomie produkcyjnym pewnie minimalna krajowa (pisze pewnie, bo zawsze zalezy od negocjacji). Na innych stanowiskach srednie place z wyliczen (usunięte przez administratora) Aplikuj, spróbuj

Galwanizer
@Prezes

Najnizsza krajowa i dlugo dlugo nic. Strata czasu.

Oleksandr
@Prezes

Bardzo spodobała mi się możliwość negocjacji minimalnej stawki. Już biegnę.

hah
@Asdf

2700brutto, a następnie co awans 300+, czyli co jakiś rok.. Szkoda czasu i zdrowia, chyba że zależy ci na raku jako premii :) Kontrole na tym wydziale to jedna wielka ściema. Generalnie każdy nowy co przychodzi, to prędzej czy później ucieka.

Mały

Ja rozumiem Prezesie że teraz Francja jest najważniejsza. Ze teraz całe finanse sa skupione na tym przedsięwzięciu. Ale zostali jeszcze ludzie którzy nie mają z Francją nic wspólnego i pracują braktycznie bez jakiejkolwiek podwyżki (nie licząc 40zl netto). Proszę pomyśleć także o Nich, bo za chwilę nie będzie juz o kim myśleć!

@Mały

Facet, kto to jest Prezes. Patrzę na schemat i nie widzę. A może nie pracujesz w tyco?

Fransee

Wystarczy że jedna osoba będzie miała podejrzenie i całe tyco kwarantanna no i całe rodziny pracowników a jak ktoś będzie miał koronawirusa to pozamiatane mamy wszyscy.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
France

A co z tymi co niedługo wracają z Francji czy przejdą jakieś badania na korona wirus

Dzidzia

Witam serdecznie Kiedyś pracowałem w firmie jako operator. Ale niestety należę do ludzi co maja swoje zdanie i mówię to prosto w oczy przełożonym i innym pracownikom , i mogę stwierdzić jedno !!!!! W tej firmie nie osiągnie się NIC, bez znajomości,układów, itp, W tej firmie nie można pokazać ze coś potrafisz,,,ze masz pojęcie o tym co robisz , że dla ciebię czarny~ to czarny, być lepszym od innych, podnosić swoje kwalifikacje, a juz na pewno pouczyć kogoś na stołku o przepisach , i prawach pracownika..Myślę ze juz nic sie nie zmieni w tyco..łaziki będą dalej łazić, układy dalej będą, rozdawanie stanowisk po znajomości, pensja dla wybranych , ci co dużo krzyczą i tak będą tam siedzieć , bo tyco to ich drugie życie, Firmę można porównać do zakładów z czasów komuny, alba jakiś zakład państwowy jak kiedyś było. Duża ilość sztucznych stanowisk, ludzie widmo z stanowiskami na papierku...i wyjadacze co nigdy nie pracowali w innej firmie

Dawid
@Dzidzia

W samo sedno!

Czarny

Witajcie, Czy mogę prosić o informacje na temat pracy w Tyco. Z tego co widzę są dwa odziały (Park przemysłowy i Unii lubelskiej) jak wygląda produkcja w jednym i drugim zakładzie ? Gdzie jest lepsza atmosfera ? Pracujecie w systemie czy 3 zm Pn-Pt ? No i jak z zarobkami mam tu na myśli stanowiska (specjalisty-technika,mechanika etc.) Pozdrawiam :-)

kondrad

W internecie na portalu ogłoszeniowym prawdziwy wysyp ofert pracy. Chyba w Bydgoszczy już brak ludzi gdzie chcieli by pracować w tej firmie. Nic tylko biec do pracy .

Magazynier

Kiedyś jak pracowałem na magazynie to usłyszałem że system SAP jest po angielsku bo to firma amerykańska, tylko zastanawia mnie jedno czemu w Tyco nadal zarobki polskie a nie amerykańskie?

Kamil

To akurat się zgadza!

Kres

Cześć Rodacy,ile zarobi Operator wtryskarki w Waszej firmie?ile maszyn podczas zmiany obsługuje?

Agnieszka
@Kres

Ja niestety nie wiem, ile się zarabia jako Operator w Tyco Electronics. Może inni będą w stanie powiedzieć. A jakich zarobków oczekujesz?

Zdzich
@Agnieszka

To po jakiego grzyba wypowiadasz się na forum skoro nie umiesz na pytanie odpowiedzieć??? Przemysl zaninim coś napiszesz!

@Kres

Teraz mam 2850zl brutto za dwie zmiany to najmniej 3000zl brutto,ale obsługuje czasem 6 maszyn i robię za nasypowego,magazyniera i pomagam jeszcze formy zmieniać.BEZ PRZESADY, już NIE DAJE RADY

@Kres

Widocznie się nie nadajesz.. Zresztą jak większość Was, dostać najlepiej 5tys i chodzić jak na deptaku w Ciechocinku

Lupa
@Kres

Witam, pytasz o stanowisko operatora- zasypowego, czy ustawiacza?

@Ustawiacz

To przyjdź i rób, podać Ci adres? Nie nadaje się,a 3 lata mnie trzymają?

go
@Kres

trzymają cie bo jestes wolontaruszem, a oszczedzoną na tobie kase ,dzielą miedzy sobą.

Max
@go

Dokładnie tak tania sila robocza Ukraincy ske wypieli to polaczki robią za parobków w Korporacji Tayco

@Kres

Oni Cię nie trzymają, Tobie poprostu tak dobrze, czy się stoi czy się leży najniższa się należy.

@Ustawiacz

Zenada. Operatorzy maszyn, zdrowi faceci, praca na 2 lub 3 zmiany i najniższa krajowa.... Porazka to ta firma malo powiedziane

Kobieta
@Zorro

Czemu tylko faceci? Panie też pracują jako operatorki i na tych samych maszynach i za te same pieniądze.

Ciekawa
@Kobieta

Niefajnie by było gdyby Panie pracujące na tych samych stanowiskach co Panowie miały takie samo wynagrodzenie. Niestety różnice płacowe na tych samych stanowiskach ale innych płciach to nawet 1 000 PLN. Jest to przykre, żenujące i upokarzajace dla kobiet.

Saraaa

Pracowałam tam już jakiś czas temu przez niecały rok. Zgodzili się na jedną zmianę ,poranna, ponieważ odbywałam zajęcia na uczelni w godzinach popołudniowych. I to na tyle z plusów i powodów dla których wytrzymałam tam tak długo. Zawiść , brak szacunku dla pracowników , bezczelne zachowania przełożonych , do tego straszny brud na kantynie, w szatniach i na samej hali (3 piętro kable). Do tego beznadziejna płaca. Gdyby nie dodatkowe stypendia na uczelni nie dało by się spokojnie żyć za takie pieniądze. Stanowczo odradzam.

Ile zarabia operator cnc? Interesuje mnie podstawa brutto...

@Zainteresowany

Najniższa jak kazdy...

Misio

Pani H musi mieć dobre układy z mistrzem przez nią wyleciały osoby na które doniosła do białego domku oczernila je a pani od etyki nie zrobiła nic o mistrzu nie wspomnę więc może by się ktoś zainteresował co tak naprawdę robi pani H

Lili
@Misio

Pani H to osoba która manipuluje ludźmi jak nie tanczysz jak ci zagra to już z tobą nie gada dobrze o tym wiedzą ludzie którzy z nią pracują w szczególności pani J . W

Lola

Ale to nie tylko pani H chce pracować tylko w niedzielę kolega mistrza z którym jeździ na ryby też tylko by pracował w niedzielę ale cóż na układy nie ma rady ale to się w końcu skończy

Cool
@Misio

A związki nie broniły te panie co wyleciały?

Fifi
@Cool

Podobno broniły ale efekt jest taki że pani H pracuje a te panie nie pracuja

@Fifi

Pamiętam tą Panią chodzi zapewne o WS ,to nie pierwszy raz jak wyleciała .Kiedyś za Schmidta też wyleciała za to że obraziła jedną Panią która przeszła do kontroli .Potem zatrudniono ją ponownie i znowu zapewne coś odwaliła .Taka babo chłop, jak dobrze pamiętam to jej syn pracuje na tłoczni.

Była monterka

Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Nie rozumiem was ludzie. Jak wam tak źle to idźcie do innej firmy. Zobaczymy czy takie lesery jak wy co najwięcej tu się udzielają popracują gdzieś dłużej. Pracowałam 1.5 roku to widziałam jak pracują ci co najwięcej krzyczą. Ja zmieniłam pracę, pieniądze takie same, atmosfera lepsza i lepszy dojazd. Zamiast wylewać tyle jadu zastanówcie się ludzie jaką opinię wystawiacie firmie w której pracujecie. Idźcie gdzie indziej do pracy to zobaczycie ile trzeba pracować.

PanK

Widze wielkie zainteresowanie I nagonke na jedna pania , zachowanie typowo hejtowe nasmarowac w necie a w swiecie ciche smiecie macie problem do Pani H prosze jej to powiedziec w twarz .

Zorro

Chac aplikowac do Tyco myslalem, ze to solidna firma... Test na rozmowie itd... Wygląda profesjonalnie... Po czym. Dostaje telefon, ze przeszedlem test pozytywnie i oferują mi 2700brutto(1900zl na reke) ... Czy to nie jest wstyd w tych czasach? Nie wiem kto sie godzi na takie zarbki ale dla mnie to troche porazka...

Dżaga
@Zorro

To i tak powinieneś się cieszyć. 70 % osób pracuje za ... 2 600 PLN, najniższą krajowa. Więc powinieneś się zgodzić

@Dżaga

Za 2600 to tacy jak Ty którzy się zgodzą na wszystko jak dziecko, mi też tyle proponowali ale wynegocjowałam 3000 bez doświadczenia

Dzaga
@123

Ta strona nie jest do wzajemnego wykłocania. Na pewno nie masz takiej pensji jako monterka . My - doświadczone monterka nie możemy nic wynegocjować- A jest nas najwięcej 70%. Ja też mogę napisać przesmiewczo - wynegocjowalas 3000? Ja za tyle bym sie nie fatygowala do pracy - mam 6 000 PLN . Rozne (usunięte przez administratora) nie do zweryfikowania można tu napisać. Ja pisze prawdę- 70% załogi ma wynagrodzenie na poziomie 2 600 - 2 680 PLN. Tacy jak my nie zgadzamy się ale pracujemy. Ciężko

$$$$
@Zorro

Nie wiem na jakie stanowisko startowałeś ale kwota 2 700 PLN jest dziwna. Faceci w tej firmie zarabiają lepiej. Pensje zaczynają się od 3 000 PLN

@Dżaga

Mój znajomy dostał ofertę 3000zl brutto, więc ktoś Was robi w bambuko

Na czym test polega?

Byłam zainteresowana wycieczką ale coś nie wyszło jak trzeba wycieczka skrocona z 5 dni na 4 może szanowne zwiazki wywieszą nową ofertę 4 dniową za ta same pieniądze żeby ludzie wiedzieli co i jak wszedzie po katach słychać o zmianach ale oficjalnie w gablotach ani słowa o tym dobrze że się nie zapisałam bo pewnie kasy by mi nie wrócili

Ewelina

Całe Związki! :-)

lidka

Jak nie jedna agencja pracy to druga i trzecia zamieszczają ogłoszenia o pracę do tej firmy na stanowisko Monter Podzespołów lub Monter. Czy nie ma chętnych ludzi do pracy?

@
@lidka

Chętnych nie ma , jak przyjdą to szybko odchodzą, na zerowce na montazu zlacz rządzą tylko kablary u brygadzistki na zmianie to kolejka do biurka aby donosić.Dziwic się że chętnych nie ma.

Duzy
@lidka

Chętni są, tylko nie za takie śmieszne pieniądze

GIENERAŁ

Jak ten zakład kłamie dają ogłoszenie dla pracowników że poszukują pracowników chętnych do wyjazdu do Francji. Ale wiadomo że p M. D. Który się czuję jak dyrektor tego zakładu to on sobie wybiera sobie ludzi do wyjazdu. Przez tego pana M. D. Ten zakład szybko splajtuje.

Anty

Mało tego w marcu chinczyki przylatuja i co na to zakład jak wirusa nam dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics