Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Żółty

Najlepsze jest to ze wydając maseczki zakazali ich używania. Takie rzeczy tylko w Tyco!

Operatorka
@Żółty

To ciekawe w którym tyco pracujesz, u nas w budynku zachęcają do noszenia.

Kieras

Dostałeś maskę to nie używaj za tydzień dostaniesz parę 1 tylko rękawiczek więc też nie używaj ?? Gdzie tu logika??

Repoman
@Kieras

Bo wielki brat z USA musi zostawić parę groszy dla siebie na kawior i wakacje na Hawajach. Dla niego pracownik to zło konieczne, stworzone do tyrania za najniższą krajową na książęta. Przynajmniej na jakiś czas nie trzeba będzie patrzeć na ich oczy tęskniące za rozumem.

Lech
@Repoman

To prawda. Kierownik powiedział że zarząd wydał ogromne pieniądze na środki dezynfekujace. Szkoda że nie powiedział że zarząd płaci też jeszcze bardziej ogromne raty leasingu za auta służbowe dla każdego kierownika. Ale przecież to niepotrzebna informacja dla fizycznych.

Rysiu
@Lech

Wydał ogromne pieniądze bo ogromna ilość osób pracuje. A jak ogromna ilość osób pracuje to są ogromne zyski. Proste. Więc się tak nie chwali.

Tyco

Cieszcie się ze macie prace

edziu

Kiedyś taki płyn był, ale to odległe czasy, dzisiaj pozostał jedynie dozownik. Podobnie jak w rządzie, nikt nie ma nad tym kontroli, nikt nie sprawdza stołówki oprócz pań sprzątających, które niewiele mogą. Będzie pierwszy przypadek to całą budę zamkną i wszyscy na kwarantannę. Można by się cieszyć, ale niestety z czegoś musimy żyć. Większość ludzi żyje od dziesiątego do dziesiątego, bez dodatkowych dochodów, bez rezerwy finansowej. I w tym przypadku utrata pracy nie jest czymś sympatycznym.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Covid

Zarząd zrobił wszystko??.Po każdej zmianie powinna być dezynfekcja maszyny itd bo przychodzi zamiennik i dotyka tych samych rzeczy po swoim zmienniku więc co zrobił zarząd postawił 3 butelki przed żółtym a co jest w środku gdzie karta charakterystyki.

Mam pytanie. Czy jaśnie wielmożne państwo z BHP jeszcze istnieje w tej firmie, czy w strachu przed epidemią też pracują zdalnie ??? Przy wejściach na piętra w żółtym budynku są środki do dezynfekcji. Niestety, na stołówce nie ma. A chyba tam taki płyn powinien być przede wszystkim.

@pracownik

Spokojnie. Jeszcze przyjdzie czas, gdy za brak okularów dostanie się notatkę. Wtedy sekcja BHP będzie w swoim żywiole. Teraz zaś pochowali się w dziuplach i norach.

Xxx

Na jakie strony gościu ty wchodzisz ,, niby znalazł,, dobre sobie

Maseczka

Powoli wszystkie zakłady się zamykają, nawet w Bydgoszczy, bo najważniejsze jest zdrowie pracowników. A nasza firma niby dba o nas...

On
@Maseczka

Czyli,jakie zakłady są zamknięte??

@On

Od poniedziałku zamykają graform na 3 tygodnie.

...
@Maseczka

U na powinni dać chociaż możliwość urlopu bezpłatnego, jest na pewno dużo osób co by skorzystało...

On
@Maseczka

To rzeczywiście prawie Wszystkie. Zamkną ,dopiero wtedy, gdy ktoś z pracujących bedzie miał potwierdzona testem Covida-19. To ,że Grażynka z Jadwiga sobie plotkują i Bogusia słyszała ,że zamykają to ich nadzieja. Zamkną,dostaniecie 60% wynagrodzenia to bedzie płacz,jak długo bedzie jeszcze zamknięty zaklad.

@On

To jest jeden z zakładów i to nie są plotki. Wolę 60% i być zdrowy.

Maseczka

Bez obrazy. Widać po odpowiedzi że poziom Twojej inteligencji jest wykładniczo proporcjonalny. :D

dino
@On

Toyota wypłaca na postojowym 100% pensji, ale tam jest Zarząd a nie przepiórki, tam dbają o każdego pracownika, a przede wszystkim o jego zdrowie.

@dino

Tak powinno być. Lepszy pracownik na postojowym niż chory czy martwy pracownik...

@Maseczka

Ludzie zastanówcie się. I co zamkną zakład i co dalej? Nie będzie produkcji nie będzie wysyłek nie będzie pieniędzy. Z czego nam zapłacą? Przestańcie zrzedzic. Zajmijcie się wytycznymi rządu.

Kłamca klamca
@Maseczka

Graform zamykają ,bo wykryto wirusa u zakażonego. Dziękuję,Do widzenia. Nikt nie zamknie zakładu ,bo maseczka chce.

stach

(usunięte przez administratora) A kiedyś były??? Bez względu na sytuację w tym zakładzie nigdy nie było normalnych pieniądzy dla najniższego pionu, nie licząc cichych podwyżek takich jak np. w blaszaku. (usunięte przez administratora)To jest koszmar porównywalny do naszego obecnego rządu, sobie tak, innym nic.

@Maseczka

A te inne zamknięte bydgoskie zakłady to?

@dino

Toyota ma zarząd pracowitych i umnych Japoñczyków, zaś Tyco durnych i chciwych Amerykosów. Resztę dopowiedz sobie sam.

Sanepid
@Maseczka

No dba, wystarczy popatrzeć u góry na szafkach śniadaniowych i ubraniowych :D

Co to za doplata do talonów swiateczych 100? Ktos wie?

Lesiu

Tego nikt nie wie. Żadnej informacji na ten temat. A tylko niech pracownik nie zostawi w zeszycie przekazywania zmian jakiejkolwiek informacji. Albo co gorsza nie zrobi krzyżyka na papierze. To już pozamiatane.

Wicia

Normalnie śmieszne jak nasza firma dba o to aby wirus nie dostał się do firmy.inne firmy robią aby zmiany się nie widziały.A nasza firma co robi niby to tez wprowadza ale nie na wszystkich DZIALACH.no cóż produkcja ważniejsza niż zdrowie pracowników.

Bezrobotny

Czy na produkcji jest system cztero brygadowy? Jeśli tak czy jest za to jakiś dodatek do wynagrodzenia ? Na jaką stawkę godzinową może liczyć operator z doświadczeniem ?

maska

czy ktoś się orientuje kiedy by mogli zamknac nasz zaklad? wiem ze jezeli by wykryto jakis przypadek zakazenia ale inne wzgledy? czy tylko do tego ma prawo minister zdrowia? karza nam siedziec w domu ale pracownicy produkcyjni musza dojechac do pracy czy to wszystko ma sens?

Polak
@maska

Tutaj jeden od drugiego będzie się zakażał wszystko dla kilku srebników!

Zuzia123
@maska

Ten zakład jest chory tu chodzi o kasę a nie o ludzi wszyscy się pochowali tylko my musimy pracować. Z zerówki juz dwóch brygadzistow jest na chorobowym. A co tam niech robole robią

@Polak

Na razie kujawsko-pomorskie jest w ogonie zakażeń. Oby tak zostało. Jakieś ryzyko jest, ale póki co bardzo małe. Można zamknąć zakład i powiedzieć, że wiejemy. Można też próbować pracować. Na razie jest w miarę bezpiecznie. Wolisz za rok pracować czy wolisz szukać pracy w sytuacji, gdzie wszyscy będą się zwijali?

Pracujaca

Moim zdaniem rząd powinien nakazać zamknąć wszystko na 2 tygodnie zrobić stan wyjątkowy nikt nigdzie nie wychodzi ani do sklepu ani apteki ani do pracy .Nikt z nikim nie będzie miał kontaktu i może by dało się uniknąć tego co jest we Wloszech

Pracujaca

Nie sieje strachu boje się o swoją rodzinę boję się o siebie boję się o moje koleżanki i kolegów z pracy boję się o moich przełożonych boję się o Polskie może lepiej zrobić ogólną kwarantane wytrzymasz chyba 2 tyg bez zakupów bez spotkania się ze znajomymi to by było dla dobra ogółu .

@Pracujaca

Ciekawe co byś jadła.

@Redek

To chyba najmniejszy problem każdy ma zamrażarki w domu .A po drugie kreatywność swoją byś wykazal

@Pracujaca

Takie wpisy nadają się do usunięcia. Nigdzie nie było całkowitego zakazu wyjścia. Nawet w Chinach można było wyjść co 3 dni po zakupy.

Głos z zerówki
@Redek

Nie każdy jest tak głupi, żeby mieć 5 zamrażarek w domu.

Papa Smurf

Pan S. nigdy nie ewał się do pracy, więc to żadna nowość. Zawsze tak było w tym zakładzie, że (usunięte przez administratora) szefostwo obchodzi pracownik. Ale jak nie zrobi krzyżyków na karcie to wtedy popisówa.

Kierownik żółty
@Papa Smurf

Krzyżyki muszą być! To jest w zasadzie coś na czym się znam najlepiej. Maszyny nie za bardzo mnie interesują. Nudne...

Bhp

Bhp co to jest w tym zakładzie haaa tylko patrzą czy masz okulary osłony itd. A teraz jak robaki się chowają!!

PracaZdalna

Kto pracuje na zdalnej?

Rafi

To jest dopiero parodia.Temperaturę pracownika mierzy pracownik z firmy sprzątającej a BHP owcy siedzą u siebie w biurze i nosa nawet nie wystawia.W takich przypadkach to dział bhp powinien robić takie rzeczy.

Fifi
@Rafi

Temperaturę to chyba mierzy strażnik a nie pracownik ekipy sprzątającej chociaż nie wiem trzeba sie temu lepiej przejrzeć a BHP może powinno samo sie tym a nie wyręczać sie innymi tchórze

Fifi
@Fifi

Chciałem dopowiedzieć tylko że pracownicy BHP powinni sami zająć się mierzeniem temperatury a nie wysługiać się innymi ludźmi

Reni
@Rafi

Bo w dziale BHP to sami kierownicy. Tam nie ma zwykłych pracowników stworzonych do pracy. Koszulka z kołnierzykiem i na spotkania!

Sasiad

Cześć, na jakie zarobki może liczyć u was inżynier jakości ?

@Sasiad

A kto ci powie jawnie ile zarabia inzynier jakości przecież o zarobkach w tyco mie można jawnie rozmawiać to jest temat zakazany wiadomo tylko ze 70% zalogi ma najniższą krajową 2600 zł

Sasiad

Zagranicą podawanie widełek płacowych jest czymś normalnym. Nie rozumiem robienia tajemnic z wynagrodzeń. Przecież jest to podstawowa informacja dla każdego potencjalnego chętnego do pracy. Po co tracić czas jeśli pracodawca i pracownik rozmija się w oczekiwaniach. PS. Dzięki za odpowiedź. Już coś wiem i daje mi to jakiś obraz. Fajnie było by poznać widełki dla inżyniera jakości

majster

Trzeba człowieka zrozumieć. Też by chciał wyjechać ale strach mu na to nie pozwala bo kredyt na mieszkanko, rady za mebelki z IKA. Musi robić karierę w naszej firmie. W domu przy rodzinnym obiatku opowiada jaki jest ważny dla firmy i jakie wielkie projekty dla niej robi, a w głębi duszy wie, że nic tu nieznaczny. Stąd ten jad. Więcej tolerancji dla takich ludzi ;) ;)

Prezes

Wszystkie mądre głowy chowają się bo mają za dużo do stracenia teraz niech ratują firmę i biora najniższa krajowa a resztę dać na szpitale proszę !!!!

Patka

Dzień dobry. Mam pytanie. Dlaczego o gdzie te wszystkie prezesy się pochowały?

,,,
@Patka

Sytuacja nie ciekawa ,dużo pytań ludzie mają więc lepiej schować głowę w piasek.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics