Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

mario

Dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Autonomous Vehicles Systems Test Engineer Jak wygląda praca i atmosfera na takim stanowisku i na jakie zarobki mozna się nastawić ?

Wyzyskany
@mario

Na kiepską organizację pracy, ale to zależy od projektu. Chociaż czasami zdarza się i tak, że praca wre, testy zgodnie z planem, bo klient to sprawdza a dopiero po czasie okazuje się, że wszystko na nic bo soft miał jakiś feler na poziomie niżej i dane są bezużyteczne

swiezak

Witam, na jakie zarobki można liczyć w firmie Aptiv na stanowisku "Technik Laboratorium"? Pozdrawiam

Zainteresowana

Jak wygląda praca w Aptiv Kraków i Aptiv Skawina obecnie? Czy w związku z pandemią podejmowane są działania typu zwolnienia pracowników, obniżanie wynagrodzenia? Czy prowadzone są w firmie szkolenia podwyższające kompetencje? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Byly pracownik
@Zainteresowana

Aktualnie obniżono etat do 80%, wcześniej wysyłano na „dobrowolny” dwutygodniowy urlop... zwolnień chyba nie ma? Choć nie wiem jak ze stażystami. To dotyczy biur krakowskich

@Byly pracownik

Stażyści mają jedynie limit godzin. Poza tym podobno zrezygnowano z większości kontraktorów i zamrożono wypłatę podwyżek. Tak naprawdę wszystko okaże się po zejściu tarczy antykryzysowej.

@Andrzej

Zeszli z tarczy a podwyżek nie ma. Pracownicy mają podpisane aneksy których firma nie respektuje. Buduje natomiast tor testowy za kilka milionów. Żenada

@Pp

Widziałem w prasie zdjęcie i opis, prosty odcinek o długości 350 m To jest ten tor za kilka milionów do testów jazdy autonomicznje? Ale jak? 350 m to tak na moje wyczucie przecież za mało do testów drogi hamowania. Jest budowany jakiś inny tor?

Tt
@Pp

Wszystkie podwyżki zostały już wyplacone z wyrównaniem od marca

Marysia

Czy wiadomo jak pracuje się na stanowisku OTC Analyst?

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Aż tak jesteś brzydki, że musisz szukać dziewczyn na stronach porno? na tinderze wszytskie już Ci odmówiły? żal...

BylyPracownik

Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Wszystkie negatywne opinie tutaj wpisane sa niestety prawdziwe. Jesli chcesz dolaczyc do tej firmy do przygotuj sie na mobbing, ktory tutaj jest na porzadku dziennym. Pracownik dla tej firmy nie jest wogole wazny. Ma robic na 200%, a jak nawet tak pracujesz, to i tak jest za malo. Jesli myslisz ze tryb pracy wyglada normalnie, czyli ze bedziesz pisac testy lub beda jakiekolwiek testy software to sie grubo mylisz. Uzytkownicy koncowi najczesciej testuja software, a pozniej calosc wraca spowrotem. Wszystko tylko dlatego, ze termin byl obiecany dla klienta. Ehh.... Managerowie obiecuja gruszki na wierzbie liderom a pozniej wymagaja od Ciebie robienia kilku projektow na raz, co nie jest mozliwe bez pracy w nadgodzinach, o ktore jeszcze trzeba sie prosic. sic! Managerowie wogle nie dbaja o pracownika i olewaja zglaszane problemy. Jako Niemcy nadal stosuja niestety retoryke ze to oni sa Panami, a inni sa stworzeni tylko do pracy dla nich. Ta firma ledwo sie trzyma na rynku i jak tylko odpadnie im jakis wiekszy klient, to zaraz sie zaczna zwolnienia. W tej firmie ogolnie trzeba liczyc na to, ze to Ty powinienes sie cieszyc ze oni Ci laskawie daja prace.

@BylyPracownik

Przykro słyszeć takie opinie, wiec jako obecny pracownik pozwól że się do tego odniosę. W Aptiv jest coś takiego jak driveline gdzie każdy pracownik może zgłosić sytuację związaną z mobbingiem lub naruszeniem praw pracownika. Z tego co wiem jest to bardzo pilnowane w firmie nie tylko lokalnie, albo i globalnie. Co do ilości pracy i managerów – cóż – myślę, że wszystko zależy. Oczywiście są projekty, które są przeładowane i managerowie, którym jest to trudno ogarnąć, ale ja mam to szczęście, że nie spotkałem się z taką sytuacją – a pracuje już 5 lat.

BylyPracownik

Czytajac twoj komentarz mam wrazenie ze pracowalismy razem :) W moim teamie bylo to samo i HR'y dobrze wiedzialy co sie dzieje udajac podczas rozmowy ze nic o tym nie wiedza. Ci, ktorzy jeszcze zostali w tym teamie przeslali mi info ze od mojej rozmowy na odchodne z HR'ami nic nie uleglo poprawie. Na szczescie zmiana pracy wyszla na dobre i sciagam z tej firmy kolejne osoby do siebie ;)

ktos kto napisał tą opinię, albo nie pracuje w Aptiv, albo dopiero co został zatrudniony i ma problem z odnalezieniem się w firmie. Każdy kto pracował chociaż rok wie, że są coroczne ankiety przełożonych.

@pracownik

Oczywiście ankieta jest - bo musi być bo to jest d.p.krytka dla działu HR i odwrócenie uwagi od sedna problemu. Już sam fakt, że ankieta dotyczy oceny przełożonego sugeruje, że wszystkie problemy pracownika to jego przełożony. A kiedy była robiona ankieta dt. działania organizacji? Przecież to jak się pracuje w korpo przede wszystkim zależy od kultury organizacji a nie od przełożonego. Jeśli jest problem na linii pracownik - przełożony to zawsze można znaleźć rozwiązanie pośrednie i odejśćie ludzi (dobrych) to ostateczność. Ale łatwiej jest zrobić ankietę przełożonego i zadać pytania, cytuję "czy Twój przełożony jest osobą kompetetną" :-)

Czy to prawda, ze pracownicy maja zablokowany dostęp do wielu stron internetowych (np. radia internetowego)?

@Tomek

Tak, ale można wnioskować o ich odblokowanie (z uzasadnieniem w jakim celu)

xyz

Czy na okresie próbnym (3 miesiące) na UoP jest możliwość wyrobienia karty multisport?

Co wchodzi w socjal Delphi Poland SA?

Pp

Punkty benefita. W najlepszym wypadku masz 900 na rok. Żadnych bonów świątecznych imprez itp. A nie. Była impreza można było wypić aż 3 darmowe piwa :)

Krakus

Czy oni jeszcze istnieją? Telefony stacjonarne w Krakowie nieaktualne. Pytam jako uczestnik programu Simusafe (umowa o dzieło). Ani odpowiedzi, ani pieniędzy...

@Krakus

Oni pieniążki mają tylko nie lubią płacić nikomu

XYZ

Jak długo czeka się na odpowiedź czy dostało się pracę? Czy naprawdę trwa to 2 tygodnie?

@XYZ

Wycofaj się póki możesz. Nie ma gorszej firmy w Krakowie. Liczy sie tylko hajs. Pracownicy są na ostatnim miejscu

Jak wygląda praca na stanowisku Technik Elektronik? Co jest w zakresie obowiązków, co realnie się robi? Czy jest jakiś problem z otrzymaniem urlopu? Czy są szanse na awans związany z elektroniką (technolog, specjalista ds. Testów etc).

Pracownik_aptiv

Aptiv ma kłopoty finansowe skutkiem czego wszyscy pracownicy w Polsce i na świecie zostali zmuszeni do przejścia na 4/5 etatu. Zablokowano też wszelkie nadgodziny oraz szkolenia. A wygląda na to że to dopiero początek.

To jak aptiv
@Pracownik_aptiv

To jak aptiv ma problemy to co dopiero januszpole.

~~
@Pracownik_aptiv

no i wysyłają na bezpłatny 2-tygodniowy urlop.

@Pracownik_aptiv

4/5 etatu to wymóg tarczy antykryzysowej w Polsce. Trudno, żeby z tego nie skorzystali skoro jest to duże odciążenie dla budżetu.

A.G
@Pracownik_aptiv

Nieprawda. Pracuję w zakładzie w Gdańsku i żaden pracownik produkcji nie został zmuszony do przejścia na 4/5 etatu. Co prawda były u nas w maju wolne piątki, ale były płatne 95%.

Jaka umowa obowiązuje w Delphi Poland SA podczas okresu próbnego?

Wyzwolony

6 miesięcy

fazzz

Cześć czy warto iść do aptiv programować w .net? Widziałem taką ofertę, ale co się za tym kryje raczej .netcore - czy raczej rzeźbienie w starociach?

Taco

Dowiedziałam się ostatnio że pracownicy płacą 50 groszy za kawę w kuchni. Zastanawiam się czy można swoją własną przynieść i zaparzyć. ????

@Taco

Chyba trochę nieaktualne informacje rozpowiadasz...

@Gość

Aktualne, aktualne.

zwe
@Taco

Widze ze nie masz pojecia co piszesz. Kawa w Aptiv juz od dawna jest za free, Smaczna to ona nie jest bo to masówka ale wypic sie da. Kazde piętro posiada automat z kawa za darmo. Nawet papierowe kubki sa i CUKIER. hahah

@zwe

Piszę o Delphi, a nie Aptiv

Jezdzcie za granice tam inzynier zarabia 200 zł za godzine

hahah
@Tomek

a placi tam w pln czy w euro cymbale ???

Cymbal
@hahah

Widze ze nie rozumiesz podstaw ekonomii. Tam sie zarabia w Euro a ceny są takie same jak w Polsce.

Ona
@Taco

Nie wiem skąd takie plotki. Kawa od ponad roku jest za darmo we wszystkich budynkach Aptiv.

Magda

Ludzie Wy tu opinie dajecie o Delphi czy o Aptivie , ciężko się połapać . Biorę udział w rekrutacji do finansów w Aptiv ale po przeczytaniu tych wszystkich skarg , nie wiem czy nie lepiej się wycofać.

Ona
@Magda

Hej Madzia, w finansach w Aptiv jest w porzadku. Przejecie obowiazkow przy pomocy osoby trzeciej, wdrozenie i samodzielna praca. Bardzo fajna jest atmosfera, nigdzie takiej nie spotkalam do tej pory. Ludzie naprawde sobie pomagaja, kierownicy sa baaardzo ludzcy. Dostepne szkolenia, wybierasz dowolnie jakie Cie interesuja i realizujesz w firmie zewnetrznej. Ponadto, szkolenia wewnetrzne dla wszystkich z biezacych tematow.

Lajkonik

Kto to jest :" Kafelkarz" ?!! - jakaś odmiana inżyniera spoza małopolski ??

hmm

@Taco a to tu nie ma darmowej kawy czy herbaty dla pracowników?

Curious

Jak wyglada praca na stanowisku (junior) accountant in internal controlling. Oferty na takie stanowiska pojawiaja sie non stop od ponad roku? Spada tylko zakres wymagan od kandydata i troche zmienia sie nazwa stanowiska- raz junior raz po prostu ksiegowy. ciezka praca, nadgodziny ? co jest powodem takiej rotacji?

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 9 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.