Urząd Miasta

Kraków

Opinie o Urząd Miasta

bonni 2009-04-20 16:46:23
Słowa kojarzące się z Urząd Miasta Krakowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i pomocni.
Najbardziej podobało mi się w Urząd Miasta Krakowa: Miła, rodzinna atmosfera
stażysta 2012-04-14 18:48:52
Beznadziejna atmosfera, nagminne wykorzystywanie ludzi na stażach, robienie z nich przygłupów na siłę, mobbing. Brak szkoleń (szkolenia są wyłącznie dla pracowników należących do układu rodzinno-znajomościowego). Oferty pracy zawsze są ustawkami. Łamanie ustawy o ochronie danych osobowych, obchodzenie prawa na korzyść znajomych, na niekorzyść osób tzw. "z ulicy".
Ania 2014-04-03 23:05:47
Szkoda czasu, zawracanie sobie głowy ofertami pracy z Urzędu Miasta jest TYLKO I WYŁĄCZNIE robieniem tła do rekrutacji osób z rodziny lub znajomych pracowników urzędu.....przykre
Petent 2015-03-04 15:20:11

Łopatologiczny opis pracy w Urzędzie Miasta Krakowa.

Kierownik wskazuje pracownikom miejsce do wykopania rowu.
- Bierzcie łopaty i kopcie, ja za dwie godziny wracam.
Kierownik wraca, a prace nie jest nawet ruszona.
- Dlaczego nic nie robicie?
Pyta kierownik.
Nie mamy łopat, mamy tylko sztychówki.
Odpowiadają pracownicy.
- Dlaczego nic nie mówiliście?
Pyta kierownik.
Nie będziemy pouczać przełożonego.

Opis dotyczy UMK Wydział Architektury i Urbanistyki
Rynek Podgórski 1

Nie wiem już jak z Nimi walczyć, może satyrą.
4r5 2016-04-05 20:58:46
widze ze teraz tez szkaja specjalsity do spraw ochrony zieleni rowniez w Poznaniu chodzi o przyjmowanie, prowadzenie i rozpatrywanie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta