Opinie o Infovide- Matrix S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Infovide- Matrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infovide- Matrix S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infovide- Matrix S.A. w Warszawa

niuse - 2013-08-24 20:35:51 wszyscy zajęci pracą :) ja się chciałem dowiedzieć czy osoba w trakcie studiów ma szansę na jakiś staż/praktyki? Nie sądze aby pracowali 24/7/365 Wyjścia są dwa: albo pracują tam egoiści co nic nie napiszą. Co też może być wskazówką dla ludzi, którzy chcieliby tam pracować. Albo firma dba o kasowanie komentów na swój temat i dlatego jest ich tak mało.

Taka duża firma, a opinii tak mało. Dziwne.

Ciekawy

może ktoś napisać jak się tutaj pracuje na stanowisku programisty? Mam na myśli warunki płacowe, socjalne, godziny pracy, jakie benefity, czy jest umowa o pracę, czy praca stabilna, czy projekty ciekawe

robak

Firma całkiem spoko. Zaczynałem swoją przygodę jeszcze w Infovide i po połączeniu było całkiem fajnie na początku. Trochę trzeba uważać na podpisywane umowy (lubili dawać bezrobocie za które nic nie płacili a okres wypowiedzenia był długi). Sporo fajnych osób ale firma jest bardzo duża więc można trafić również. Projekty różnorodne ale ciężko się wyrwać spod jednego kierownika - nie lubią się dzielić zespołem. Pracę chyba polecam - jeżeli ktoś podpisze dobrą umowę to praca na pewno mu się spodoba.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Były

Firma jest w trakcie zmian. W latach 2010 i 2011 odeszło z firmy bardzo wiele osób. Część dlatego, że nie mogli zaakceptować nowego systemu rozliczania pracy, który w jakimś stopniu odnosił się do realnych wyników, a nie sympatii. Część dlatego, że nowy system rozliczania pracy jest wdrażany fatalnie i nadal nie wspiera rozwoju. W efekcie w firmie pozostali ci, którzy nie mają potrzeby czegokolwiek zmieniać, bo im to wisi, albo ci, którzy nie mogą zmienić, bo nigdzie nie zarobią tak dużo za [usunięte przez moderatora] się. Firma ma zostać sprzedana nie wiadomo komu, ale współczuję temu kto będzie kupował. To trochę tak jakby kupować samochód bez silnika, firma bowiem kompletnie nie potrafi przyciągnąć nowych sensownych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Infovide- Matrix S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Infovide- Matrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Infovide- Matrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infovide- Matrix S.A.?

Kandydaci do pracy w Infovide- Matrix S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infovide- Matrix S.A.