Opinie o Toys4Boys.pl w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Toys4Boys.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Toys4Boys.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toys4Boys.pl w Gdańsk

Pracownik Nowy wpis

Pracodawca zatrudniając w siedzibie firmy proponuję umowe o prace ale uważaj to nie pracodawca decyduje czy tam będziesz pracować tylko pracownice. Jeśli nie będziesz w kręgu ulubionych koleżanek to cie zwolnią wynagrodzenie oczywiście najniższa krajowa a resztę może w kopercie. Premia raz na rok w wysokości 300-500 zł. Jest dwóch pracodawców co siedzą na przeciwko siebie i nie wiedzą czym jeden i drugi się zajmuje. Kawkę parzyć trzeba bo pracodawca nie umie. Atmosfera w śród pracowników obgadują cie przy każdej okazji. Ogólnie nie polecam chyba że chcesz dostać depresję.

Joanna Nowy wpis

Firma prowadzi sklep z gadżetami i prezentami. Na stronie internetowej i na blogu jest pełna oferta produktów. Powiedzcie, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

erf Nowy wpis

no bo wazne zeby bylo to cos oryginalnego przeciexz

Tuten Nowy wpis

Jeżeli w Toys4Boys.pl pracuje dużo studentów, to pewnie też i zarobki do najwyższych nie należa. :( Studenci to tania siła robocza w naszym kraju, często pracownicy wykorzystują brak doświadczenia na rynku i brak wykształcenia, robiąc z nimi co chcą, ale czy tak jest w tej firmie ? Nie chcę żeby po podpisaniu umowy szefo coś kombinował.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Toys4Boys.pl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
gracjan r.

owszem, widzi się tam sporo młodych ludzi, taka branża i sprzedawcy muszą być dopasowani do tasrgetu do jakiego sklep adresuje swoje produkty. jednak czy wieku 35 lat mam jeszcze szansę na zatrudnienie u nich, jak sądzicie? moim atutem jest to że dwa lata pracowałem w podobnym sklepie na kasie - mam szansę?

teli

tak myślę , że głównie toys4boys, zatrudniają studentów. Przynajmniej gdy bywam w ich punktach ( a bywam dosyć często ) to często widzi się młodych ludzi , którzy są pozytywne nastawieni do tego co robią. Oczywiście trafiają się wyjątki ludzi których te zabawki nie kręcą, a pracują tutaj tylko z musu

Abrab

Praca jak każda praca w sklepie w galerii. Zarobki wcale nie takie niskie (porównując z resztą centrum handlowego). Bardzo młoda ekipa. Jest ciśnienie na sprzedaż ale to też raczej normalne w takim miejscu.

Bordo

Ta firma to kiepski żart.

jacoo

nie macie na co liczyc. w tej firmie nawet kierownicy sklepow maja umowe zlecenie. Firma pare lat temu byla fajna ale za bardzo nastawili sie na zysk. Brak poszanowania pracownika i takie tam. Nie polecam, trochę czasu tam pracowalem...

byla pracownica

jedynie pracujesz na umowe zlecenie. a musisz sie stawiac w pracy tak jak przy umowie o prace;/

zadowolona

szukałam właśnie tymczasowej pracy przed świętami i właśnie trafiłam na toys4boys - może faktycznie nudno nie było bo cały czas robota czekała, ale kończyłam najpóźniej o 17:00 - w porównaniu do biedronki czy innej sieci mogę powiedzieć, że było komfortowo - stawka też przyzwoita, także jak chcesz się w pracy obijać to toys4boys faktycznie nie jest dla ciebie, zanim napiszesz, że niesłusznie Cię zwolnili to zastanów się czy może sam coś robiłeś nie tak?

człowiek to nie robot

zdecydowanie nie polecam pracy w toys 4 boys; ludzi zatrudniają tylko w okresie największego[usunięte przez moderatora]..... i wtedy po kilku dniach wdrożenia do pracy zaczyna się jedno wielkie poganianie; to co przeżyłem w tej pracy i sposób w jaki zostałem z niej zwolniony można śmiało nazwać skandalicznym; "wielce ważna" pani kierownik dyryguje wszystkimi dokoła jak robotami które mają pracować w ściśle określony przez nią sposób buahahahaha :D jeśli chcesz stresować się w pracy i przychodzić do domu tylko po to by wyspać się ze zmęczenia - top jest to praca dla ciebie :D

powsinoga

Słowa kojarzące się z toys4boys.pl (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w toys4boys.pl: Najbardziej nie podobało mi się w toys4boys.pl:

Zostaw merytoryczną opinię o Toys4Boys.pl - Gdańsk

• Jak się pracuje w Toys4Boys.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Toys4Boys.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Toys4Boys.pl