Toys4Boys.pl

Gdańsk

Opinie o Toys4Boys.pl

powsinoga 2009-03-18 11:57:39
Słowa kojarzące się z toys4boys.pl (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w toys4boys.pl:
Najbardziej nie podobało mi się w toys4boys.pl:
człowiek to nie robot 2009-12-03 21:09:45
zdecydowanie nie polecam pracy w toys 4 boys;
ludzi zatrudniają tylko w okresie największego[usunięte przez moderatora]..... i wtedy po kilku dniach wdrożenia do pracy zaczyna się jedno wielkie poganianie;
to co przeżyłem w tej pracy i sposób w jaki zostałem z niej zwolniony można śmiało nazwać skandalicznym;
"wielce ważna" pani kierownik dyryguje wszystkimi dokoła jak robotami które mają pracować w ściśle określony przez nią sposób buahahahaha :D
jeśli chcesz stresować się w pracy i przychodzić do domu tylko po to by wyspać się ze zmęczenia - top jest to praca dla ciebie :D
zadowolona 2010-01-18 10:59:43
szukałam właśnie tymczasowej pracy przed świętami i właśnie trafiłam na toys4boys - może faktycznie nudno nie było bo cały czas robota czekała, ale kończyłam najpóźniej o 17:00 - w porównaniu do biedronki czy innej sieci mogę powiedzieć, że było komfortowo - stawka też przyzwoita, także jak chcesz się w pracy obijać to toys4boys faktycznie nie jest dla ciebie, zanim napiszesz, że niesłusznie Cię zwolnili to zastanów się czy może sam coś robiłeś nie tak?
byla pracownica 2013-12-09 20:41:45
jedynie pracujesz na umowe zlecenie. a musisz sie stawiac w pracy tak jak przy umowie o prace;/
jacoo 2014-02-12 01:08:03
nie macie na co liczyc. w tej firmie nawet kierownicy sklepow maja umowe zlecenie. Firma pare lat temu byla fajna ale za bardzo nastawili sie na zysk. Brak poszanowania pracownika i takie tam. Nie polecam, trochę czasu tam pracowalem...
Bordo 2014-05-29 13:47:38
Ta firma to kiepski żart.
Abrab 2014-10-24 12:01:03
Praca jak każda praca w sklepie w galerii. Zarobki wcale nie takie niskie (porównując z resztą centrum handlowego). Bardzo młoda ekipa. Jest ciśnienie na sprzedaż ale to też raczej normalne w takim miejscu.
teli 2015-01-09 23:53:59
tak myślę , że głównie toys4boys, zatrudniają studentów. Przynajmniej gdy bywam w ich punktach ( a bywam dosyć często ) to często widzi się młodych ludzi , którzy są pozytywne nastawieni do tego co robią. Oczywiście trafiają się wyjątki ludzi których te zabawki nie kręcą, a pracują tutaj tylko z musu
gracjan r. 2015-03-12 14:32:50
owszem, widzi się tam sporo młodych ludzi, taka branża i sprzedawcy muszą być dopasowani do tasrgetu do jakiego sklep adresuje swoje produkty. jednak czy wieku 35 lat mam jeszcze szansę na zatrudnienie u nich, jak sądzicie? moim atutem jest to że dwa lata pracowałem w podobnym sklepie na kasie - mam szansę?
Tuten 2015-03-29 03:55:07
Jeżeli w Toys4Boys.pl pracuje dużo studentów, to pewnie też i zarobki do najwyższych nie należa. :( Studenci to tania siła robocza w naszym kraju, często pracownicy wykorzystują brak doświadczenia na rynku i brak wykształcenia, robiąc z nimi co chcą, ale czy tak jest w tej firmie ? Nie chcę żeby po podpisaniu umowy szefo coś kombinował.
erf 2016-05-14 20:34:19
no bo wazne zeby bylo to cos oryginalnego przeciexz
Zostaw swoją opinię o Toys4Boys.pl - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toys4Boys.pl