Opinie o Salon GINNO ROSSI w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salon GINNO ROSSI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Salon GINNO ROSSI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon GINNO ROSSI w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czym w Salon GINNO ROSSI zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Byla pracownica Nowy wpis

Pracowałam w Gino rok w krakowie kierownik salonu bardzo ale to bardzo słaby zachowania jej podchodzą pod mobbing.. Ktoś się powinien za to wziąć to jest istny cyrk.. Warzywa się na pracownikach... Oczekiwania gwiazdki z nieba a pieniędzy żadnych... Zaglądanie do cudzych torebek bez pytania na zapleczu ba nawet grzebania.. Wiele wiele sytuacji których nie powinno być miejsca... Może dlatego koerownik taki bo nie miał szkolenia odpowiedniego do zarządzania ludźmi... Mega słabo nie polecam generalnie...

Karolina Nowy wpis

Czy teraz firma potrzebuje nowych ludzi do pracy w biurze? Może ktoś ma wiedzę i mógłby podpowiedzieć?

Paula

Gdyby sprzedaż była dobra to CCC nie przejęłoby firmy. Dobre wyniki sprzedaży muszą być premiowane!!

Rozczarowana Nowy wpis
@Paula

Niestety, ale klienci za bardzo przyzwyczaili się do rabatów i wolą zaczekać do - 50% niż kupić w normalnej cenie tym samym doprowadzając firmę do sytuacji w której trzeba podjąć jakąś decyzję. Najlepsze jest później wielkie zdziwienie klientów, że spada jakość, że firma ma kłopoty finansowe i próbuje z tego jakoś wybrnąć. W Gino Rossi zawsze pracowali świetni sprzedawcy, ale są rzeczy na które nigdy nie będziemy mieli wpływu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Salon GINNO ROSSI odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zawiedziona

Było dobrze do momentu przejęcia przez CCC. Zabrano wszystkie premie. Jest tylko jedna jeśli wykona się budżet, a tak to najniższa krajowa. Już było ciężko znaleźć dobrego pracownika, a po tych zmianach będzie jeszcze gorzej. W tych sklepach obsługa jest priorytetem bo taki towar sam się nie sprzeda, ale kto będzie się chciał starać o wysilać za takie marne grosze?

Tom
@Zawiedziona

Dokładnie zgadzam się , pracowałem prawie 4 lata i (usunięte przez administratora) tą prace . Nie jest warta tych pieniędzy :( ciagle wymogi , wyścig szczurów i regionalni :/ aa i ciągle rabaty ????????

Mirosław
@Tom

Wiecie może, dlaczego podjęto decyzję o zabraniu wszystkich premii, które dotychczas były? Na pewno wpłynęło to negatywnie na motywację zatrudnionych osób, dlatego chciałbym wiedzieć jaki był powód takiej decyzji.

@Blee Twoja opinia zawiera się wyłącznie w jednym zdaniu i nie jest uargumentowana. Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię? Czy możesz napisać, że w firmie GINNO ROSSI panuje pozytywna atmosfera? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Blee

Jest tak źle, że lepiej nie mówić.

@Pracownik Wypowiedziałeś się negatywnie o pensji, ale może są w tej firmie inne rzeczy, które oceniasz pozytywnie? Czy firma Salon GINNO ROSSI zapewnia swoim pracownikom dodatki pozapłacowe, na przykład w postaci bonów na zakupy albo zniżki na produkty? Kto z Was ostatnio podjął pracę w firmie Salon GINNO ROSSI i może przedstawić swoją opinię o pracy?

Torby po1000 zl a umowie najnizsza krajowa. Smiech na sali. Firma zmieniła spółkę,sprzedaje Simple i obcięła premie...czy coś wiecej dodać...

Zainteresowana

Szkoda, że nikt nie pisze. Jest tak dobrze pracować?

anna

..........dobrze tak było, a jak jest teraz, pod koniec 2017 roku? czy tak samo? napiszcie czy warto aplikować

xx11xx
@anna

Pracowałam w salonie Galerii Łódzkiej, po 3 miesiącach nie przedłużyli mi umowy i szczerze nie żałuje że już tam nie pracuje, zespół był kompletnie nie zgrany i mało sympatyczny, zdarzało się że musiałam przyjść do pracy mimo że nie miałam tego w grafiku i nie chciałam brać za kogoś nadgodzin, gdy miałam potrzebę pilnego pójścia do lekarza to nikt się ze mną chciał już zamienić a braniu wolnego na żądanie raczej nie było mowy. Uniformu nie dostałam nigdy, sama musiałam kupić sobie czarną sukienkę i buty. Jeżeli chodzi o zarobki to zależy od miesiąca, czasem budżet jest taki że od razu wiadomo że premii nie będzie a zdarzało się też tak że budżet zmieniał się w ciągu miesiąca na niekorzyść pracowników, premię to od 200 do 900 plus trzeba odliczyć podatek. I zaskoczeniem dla mnie było nieprzedłużenie umowy bo kierowniczka do końca udawała że wszystko jest ok a w ostatni dzień mojej pracy powiedziała mi że to koniec i mogę zabrać swoje rzeczy i iść do domu bo dziś ona jest za mnie. Zniżek na okresie próbnym nie ma żadnych a później jest jakieś śmieszne 3 razy po 50% na pół roku przy czym zdarzają się promocje dla klientów -50% na wszystko i niektóre artykuły są przecenione nawet więcej a zniżka liczy się od pierwszej ceny. Myślę że zarobki z premiami nie są aż tak złe ale wszystko zależy od zespołu bo w kiepskiej atmosferze gdzie koleżanki z pracy zabierają Ci klientów źle się pracuje. Ja pracy w Gino Rossi raczej nie polecam

Asia

Powiem tak miałam tam pracować lecz do podpisania umowy nie doszło to jest śmieszne aby w umówie było ze to ja ponoszę z pracownikami za wszelkie szkody i kradzieże a sami dobrze wiecie ze buty do najtańszych tam nie nalezą. Ubioru nie otrzymałam miałam sama sobie kupić bluzkę, spodnie i buty czarne, co najlepsze w umowie niby otrzymałam telefon służbowy którego w rzeczywistości nie widziałam na oczy. Regulaminu do wglądu nie dostałam nawet jak o niego prosiłam a trzeba było podpisać ze z regulaminem firmy sie zapoznałam. Stawka to 1500 zł na rękę plus premie których nie jesteś wstanie wyrobić to obiecywanie ze od 200 zł do 900zl za premie można otrzymać to tylko bajki są. Przestrzegam was jeżeli będziecie chcieli tam pracować i czytajcie uważnie umowy bo potem same kłopoty możecie miec.

nina

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedawca. Ogólnie warunki to śmiech na sali. Na początku umowa o zlecenie, później możliwość umowy o pracę. Zarobki 1250 netto + prowizje...jak to Pani rekruterka powiedziała: jeśli mi będzie dobrze szło to z prowizją będę zarabiać ok 1700zł netto. Podziękowałam i wyszłam :)

anika

Dokładnie Ci nie odpowiem ale zawyczaj liczy się wygląd. Moja koleżanka tam pracuje już ponad 2 lata i jest bardzo zadowolona z tego faktu. Nie miała większych problemów z tym żeby przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. No i jeżeli chodzi o studentów to jest to zależne jakie są te studia. Jeżeli ma się dużo zajęć i ogólnie ciężkie studia to nie polecam. Ja też planuje złożyć CV od nowego semestru. Macie może jeszcze jakieś przeciwskazania ?

chulio

(usunięte przez administratora) w sumie nie możesz stać, musisz chodzić i coś robić np. głaskać buty, nie możesz odezwać się do koleżanki, L-4 odpada, urlopu nie dostaniesz. pracujesz po 20 lub 22 dni w miesiącu same popołudniówki.

byłapracownica

Umowa jest na okres jaki odpowiada kierownictwu, w moim przypadku było tak, że do ostatnich chwil swojej pracy nie wiedziałam na czym stoję, bo zwyczajnie w świecie nie dostałam umowy (umowa po półtora msc wręczona mi wraz z wypowiedzeniem) a do tego są w stanie zwolnić cię z dnia na dzień.

sasanka091.xxx

nie przejmuj się, za miesiąc i tak cię zwolnią :) z dnia na dzień...

Someday87

Ja miałam ubranie po wcześniejszej dziewczynie, bardzo różniło się od tych co miały pracownice z większym stażem (było stare ! inny kolor, wyprany materiał i cekinki które poodpadały, przez 3 miechy - okres próbny czekałam na nowe ubranie i niestety się nie doczekałam) drogie kierowniczki niestety bardzo łatwo rozróżnić zwyczajną starą szmatę od nowych koszul. To udowadnia tylko, jak źle traktujecie nowe osoby. Obuwia nie dostałam, bo przysługuje po okresie próbnym, podobnie jak jakakolwiek zniżka,być może i ci przysługuje nie wiadomo jak to ustala góra... ale zapewne wiadomo co się z tymi zniżkami dzieje... ;) Jak jesteś nowa to nie posiedzisz, posiedzą sobie stare wyjadaczki, ty będziesz dla nich latać po sklepie, magazynie, drabinie po 12 godzin a jak klient się zdecyduje to i tak Ci go podkradną :) Tak to jest dziewczyny. Przez pierwsze 3 miesiące jesteś w tej firmie NIKIM. Nie wiem jak jest później bo nie dotrwałam ( na szczęście) I bzdury piszecie, że idzie się "do pracy posprzedawać coś i postać i tak dalej" myślałam tak samo jak zostałam zwolniona z dnia na dzień (była to moja pierwsza praca, z dnia na dzień gdyż otwarcie powiedziano mi, że jakbym wiedziała wcześniej to bym coś ukradła bo już tak dziewczyny robiły :]) teraz mam porównanie i nie życze nikomu takiego traktowania.

kasia

Rozmowa przebiega normalnie bez trudnych pytań zależy z kim zresztą:)a stanie gwarantowane masz przez 11 godz. na przerwie za to posiedzisz:)

O.

Witam, proszę powiedzcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do gino rossi?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon GINNO ROSSI - Wrocław

• Jak się pracuje w Salon GINNO ROSSI?

Zobacz opinie na temat firmy Salon GINNO ROSSI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon GINNO ROSSI