Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

spry

Panowie piszecie o kasie, o tym ile trzeba się narobić, jak to zawsze was obrabiają z kasy za waszą pracę operatora CNC, w zakładach mniejszych od Brembo operator CNC często dostaje rysunek produktu oczywiście bez przesady w komplikacji technologii produkcji i sam sobie potrafi napisać prosty program do obrobienia danego detalu i zarabia często mniej od was lub podobnie, a w brembo operator CNC nie oszukujmy się potrafi tylko korekty wklepać jeśli maszyna sama nie zrobi tego za niego, a reszta to dla niego czarna magia, nawet nie potrafi w MDA prostych komend realizować, i nie jestem nastawiony do was negatywnie ale PROSTY pracownik na budowie ma podobne obowiązki a w zimie albo mu tyłek marznie za kasę mniejszą od waszej albo czeka na wiosnę. A wam ciuszki dają i wypiorą, woda, rękawiczki. Na Polskie warunki bez zaplecza konkretnej wiedzy to nie jest tak źle Panowie, operatot CNC to nie osoba od wymiany płytek i ładowania podajnika odlewami, z tym się trzeba pogodzić. Proponuje sprawdzić ilu operatorów w Brembo ma szkołą związaną ze skrawaniem (nie mięsa), praktykę lub odpowiednie kursy obsługi lub pisania programu CNC, kolega z odlewni odpisał jak czas płynie szybko w pracy, a na obróbce jakiś problemik na gnieździe to ide na fajeczke, a przezbrajacz lub dur musi ogarnąć bo kto, wracam i dalej podajnik i płytki, sorki jak kogoś to ruszyło, ale tak to wygląda.

Altos
@spry

Zakładam kolego że pracowałeś na takim stanowisku skoro masz takie zdanie? Bo jeśli nie , to postaraj się czegoś nauczyć latając od kabiny do kabiny przy wymianie.

buba

zapraszać możesz ale na odlewnię chyba jednak nie ma nowych ofert pracy. ja się takiej fizycznej roboty boję, wolę siedzieć za biurkiem a takich ofert też sporo mają teraz

Damian

Zapraszamy na odlewnie zobaczycie że tu czas płynie inaczej , 8h ciągnie się jak 12 przy taśmie ,praca tylko dla zdrowych i zuchwałych,silnych psychicznie mężczyzn.Do tego dowiecie się że nie wolo spożywać alkoholu 48 h przed pracą :-) i to wszystko za 1700-1800 zł za miesiąc ,lepszej nie znajdziecie ...

Czas przebudzenia
@Damian

Podziwiam.jak mozna dać sie tak poniewierac. Za takie pieniadze, co wy tam jeszcze robicie.

agagf

praca nie najgorzej platna I dbaja o pracownika? czytajac poprzednie wypowiedzi jakos dziwnie to BRZMI!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
lkjiuo

A na jakie wynagrodzenie jako stazysta w dziale BHP moglbym liczyc , bo widze po tresci wypowidzie , ze posiadasz wiedze na ten temat ?.

STS_1906

Jak widać we wpisach powyżej naiwnych idiotów nie brakuje, Popracujecie w tym syfie jakiś czas to sami sie przekonacie.

STS_1906

Stażysta czyli tania siła robocza :) A to sie makarony ucieszą że naiwnych polaczków nie brakuje, oby tak dalej jełopy na staż za 1000zł i ku chwale brembo . Pozdro dla starej gwardii z UK

Dzięki za bony,nawet obsługa sklepu nie wie czy można je u nich zrealizować.

Stefan

Prawda to definicja dla sądów, a Ty widzisz prawdę ze swojego punktu widzenia. "Prawdą jest to powiadam wam", że praca jest ciężka, i rzeczywiście na większości gniazd pracują ludzie młodzi, którzy potrafią przerzucać tony dzień po dniu. Dlatego tak wiele osób rezygnuje po przepracowaniu kilku dni, jednak to czy pracodawca mnie kocha, czy pokocha lub nie, to nie jest wyznacznikiem dalszej pracy, w tej czy innej firmie. Na to czy pracownik zostanie dłużej w tym zakładzie pracy, ma wpływ wiele czynników np -wynagrodzenie -atmosfera pracy (zmiennicy,przełożeni) -system pracy -motywacja pracownika -dalsze perspektywy A ludzie narzekają nie tylko dlatego że im się "nie chcę pracować", jak Tobie się pracuję fizycznie przy temperaturze powyżej 40° ???, lub gdy przełożony wymaga abyś przyszedł w święta do pracy ?, lub odmawia Ci zaplanowanego urlopu?, lub jeśli Twój przełożony to prostak, do którego nie docierają żadne argumenty i tłumaczenia, bo on ma tylko wykręcić najlepszy wynik-(tylko ilość sztuk)-paranoja. To jest prawda i rzeczywistość.

Stefan

STS_1906 jestem tak samo jak Ty już dawno po odbiorze zegarka, lecz w przeciwieństwie do ciebie, nie widzę sensu opisywania całej "chorej" sytuacji na WPT, a tylko dla tego że pod płaszczykiem anonimowości, ludzi często ponosi fantazja. Aczkolwiek po przeczytaniu twoich postów, twierdzę że są bardzo trafne i prawdziwe, więc jeśli kwestie moralne nie są dla ciebie przeszkodą, to dalej "nawracaj młodych", ja ograniczę się do "dementowania plotek" hehe, tak jak w przypadku "krzycha" o niku "Ja". Myślę że osobom którym zależy na dobrym wizerunku firmy, powinny poczytać te wpisy, i wyciągnąć wnioski, przecież takie opinie pracowników o pracodawcy świadczą o braku poszanowania, dla ludzi tam pracujących - dlatego tyle negatywnych wpisów. PRACOWNICY DBAJĄCY O DOBRE IMIĘ brembo, ZAPRASZAM DO CZYTANIA CO WASI PRACOWNICY Z 10_LETNIM STAŻEM SĄDZĄ O TEJ FIRMIE. FIRMA Z TRADYCJAMI -:)

tyfus

To jest ta sama firma, poczytaj sobie ........ http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,42630

Stefan

A tu się mylisz kolego, był gość który dostała angaż przezbrajacza na wejściu. Ale tego możesz nie wiedzieć, więc ostrożnie bo wielu jeszcze pamięta -:) PS: Tak jest do dzisiaj hehe

@Stefan

No to jednak nie jestem do końca doinformowany :) pomimo ponad 10 letniego stażu Brembola . Czyli stara gwardia jeszcze istnieje,miło to słyszeć.

Stefan

Zapraszam na forum i wykaż się swoją wiedzą pyskaczu, albo nie pisz głupot.Jeśli nie mają pojęcia co robią to dlaczego przezbrajają. http://www.cnc.info.pl/ Oczywiście twoja opinia była podyktowana doświadczeniem a nie chęcią rozwinięcia wątku o przezbrajaczach hehe ???

ŻADEN PRZEZBRAJACZ W TEJ FIRMIE NIE MA POJECIA CO ROBI. Pojęcie kiełbacha co z ubojni rolnik przyszedł.

STS_1906

Widać jak ta firma zeszła na psy, jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Zero szacunku , a poźniej płaczą że ich gnębią że normy za wysokie itp. Odnośnie przezbrajaczy , żaden z nich nie był od razu przezbrajaczem! Najpierw byli zwykłymi operatorami, z czasem nabyli umiejętności i stażu więc teraz mają tytuł przebudowywacza :P PS:Wiedza kosztuje :) (co niektórzy wiedzą o co kaman)

heniek

a jak ma byc skoro w Niepolomicach dopiero otwieraja??? :)

bako

Napiszcie jak jest w Niepołomicach na produkcji. Byłem na rozmowie i chciałbym zaczerpnąć waszych opinii.

AAldon

Jak w Niepołomicach ma się sytuacja

jobmaster

Rozwijać chłopaki Ci pozwolą , wargi sromowe w jadalni haha a na to nic nie trzeba mieć w papierach i nic więcej umieć . Tak na poważnie składajcie cv sami się dowiecie jak jest w brembo ale nie polecam jak ktoś chce jeszcze skorzystać z życia poimprezować w sobotę czy niedziele czy tez spędzić te dni z rodziną bo tu sobota i niedziela wolna to raz na 1,5 miecha .

Pracowałem w brembo 8 lat może 10% przezbrajaczy ma jakikolwiek pojęcie o ustawianiu maszyn. Operatorzy potrafią tyle ile potrzebują w tym zakładzie czerwony,zielony i trochę z mierzenia. Jak ktoś chce się czegoś nauczyć nie polecam .

sdfsd
@ja

Trolu z odlewni. ty sie godzisz na to co tam jest,na WPT ludzie sie szanują.

@sdfsd

Na WPT też się ludzie nie szanują, owszem w większości jest ok ale znajdują się osoby które włażą w dupe bez mydła, na każdej zmianie są wazeliniarze podpierdalacze itp. Jęczą że normy za wysokie a i tak robią wszystko co im poganiacz każe, nawet na przerwe nie zajdą tylko żrą przy maszynie. Z każdym rokiem w tym obozie jest coraz gorzej. Podobno mają otworzyc w DG NGK to co mądrzejsi pewnie uciekną. Pozdro.

przezbrajacz

Takie realnie jak jesteś kumaty to cos tam u czkniesz wiedzy ale głównie to nauczysz sie malpiej roboty typu wrzuć ściągnij i wymień plytki. Glebszej wiedzy sie nie dowiesz bo trzeba szybko ogarniać jK sa jakies problemy i nikt nie będzie niańczy młodego jak jeszcze slabo jeżysz. Znam ludzi co pracują juz ojol 2lat a nie potrafią dobrze tarczy zmierzyć nie mówiąc o ogarnieciu kielbachy jak się zdarzy. Brembo zamiast trzymać szanować i doceniać pracowników starych wyuczonych. Pcha sie w nowych bez pojecia o produkcji. To ma byc jakość śmiech ...

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.