Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

STS_1906

Nauczysz się wrzucać odlewy na podajnik i pakować sztuki do pojemnika, ewentualnie dostaniesz szkołe życia u bukowego na lakierni. A fachowcy są i umieja to i owo ale jak to mawiał pewien gość "wiedza kosztuje" Sorry ale taki mamy klimat.

zm03

Do szukających pracy , macie ciężkie czasy ja 8lat temu w Brembo przez agrncje mialem 8,5 bez żadnych premini paczę bo wtedy agencyjnym nie przyslugiwalo. Ale wychodziłem 1200-1400 tyle ze bylem w sytuacji dzieciaka mieszkającego z rodzicami kasa szlaglownie od piątku do poniedzialku. Teraz ile tu dostaniecie 10 zl premie za 4brygady 300zl i jak weźmie L4 to ja zabiorą. Śmiech na sali jak można sie godzić na wynagrodzenie 1700-2000 przeciez jak Tu wyżyć. Nie dajcie sie oszukiwać olewajcie takie propozycje to może zaczna konkretniej gadać i won agencją. W Brembo masz umowę na pól etatu czyli pracujesz caly jak jest robota i zamówienia a jak jest lipa to agencyjny idzie na urlop znaczy bezpłatny zabierają premie i masz gola kasę chłopaki pobrali za grudzień styczeń 1400-1500 tak to wygląda .

Brembo

no ja już podziękowałem brembo i nie mam zamiaru w to (usunięte przez administratora) wracać! Prawie dwa lata mnie zwodzili że przejdę pod brembo z agencji a jak już przeszedłem to dali mi umowę na rok i już nie przedłużyli. Tak więc dostajecie umowę co miesiąc bez pewności że w następnym miesiącu też się dostanie no i po ewentualnym przejściu pod brembo też nie macie żadnej pewnosci. no i to co tu napisali o tym ze operatorzy nie uczą nowych to prawda. Gdyby Figa nie zrobił tego błędu który zrobił to może by się brembo nie rozpadło a tak prądzej czy później Figa będzie gorzko żałował że pozwalniał tylu operatorów teraz każdy szanujący się operator w trosce o swoje stanowisko żadnemu młodemu wiedzy nie przekaze. Gratuluję Fidze krótkowzrocznej polityki brembo! A do obozu pracy brembo nie wrócę choćby mi dali umowę na stałe i podwyżkę!

STS_1906

Ten zakład moralnie upadł już tak nisko że niżej chyba już się nie da, a wszystko prze jednego włoskiego pastucha który nie zielonego pojęcia na temat zarządzania produkcją. Jak była "stara gwardia" zaraz po przyjściu z Cz-wy to wtedy na górze pracowali fachowcy którzy znali się na swojej robocie i aż się chciało tam pracować a teraz to typowy (usunięte przez administratora) br /> Pozdro

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

STS_1906

Chłopie jak chcesz miec spokojną pracę to trzymaj sie jak najdalej od tego obozu pracy,rotacja jest i to bardzo duża a jak myślisz dlaczego?Ano dlatego że ludzie po prostu nie wytrzymują fizycznie podczas przerzucania kilkunastu ton na zmianę a pożniej psychicznie padają jak widzą ile zarobili, Obiecują im złote góry a życie weryfikuje wszystko przy pierwszej wypłacie. A w ogloszeniach tak wszystko ładnie jest napisane , pracownik produkcji , operator cnc itp, śmiech mnie ogarnia jak to czytam.

ruchomy wilk
@STS_1906

Umowę dostaniesz maksymalnie na miesiąc i tak przez dwa lata albo i więcej...

sierpień

Jaka część wypłaty jest zabierana przez pośrednika który przyjmuje cię do Brembo?Czy ktoś się interesował na kogo pracuje?

aa
@sierpień

Po przejściu pod brembo moja wypłata wzrosła o ok 250 zł netto :P

reth

Widzę od dłuższego czasu oferty do brembo przez agencję. Czyli naprawdę jest tam aż taka rotacja ? Ludzie sami rezygnują czy są wywalani ? Właśnie straciłem robotę i mógłbym cholera chociaż hale zamiatać, bo żyć z czegoś trzeba :/

@reth

Tak kolego,jest rotacja,zauważyłem też sporo nowych twarzy w firmie sprzątającej,zarówno Pań,jak i Mężczyzn,mam wrażenie, bardzo młodych ludzi,ale to akurat nic złego,każdy ma żołądek,mam szacunek do wielu z nich,robią swoje,na jakich warunkach pracują,nie wiem.Spytaj,dowiedz się,firma nazywa się ISS.Jeżeli chce Ci si (usunięte przez administratora) próbuj na fizola,ale tylko przez agencje.Powodzenia.

niepolomiczanin

Jak wyglada szkolenie w dabrowie gorniczej bo jest ogloszenie na pracownika utrzymania ruchu do niepolomic? Jak z dojazdem? Wyslalem swoje CV i czekam. Napiszcie jak sie pracuje.

STS_1906

Info do moderatora.Zmienić lokalizacje na Dabrowa Górnicza/Częstochowa Od kiedy brembo jest w Jarocinie??? No chyba że o czymś nie wiem :)

Luka nie lukaj
@STS_1906

dodać nalezy wyśrubowane na maksa normy (ale są tacy co mają klapki na oczach i wesoły okrzyk na ustach "Ku CHWALE bREMBO!!" i trzaskają normy póki nie padną) no i poganianie, ciągle mało i mało... ale póki nie daje nikt oporu to lepiej NIE BĘDZIE. Jeszcze dodam że od tego roku jest zmowa operatorów że nie będą szkolić NOWYCH tak więc uważajcie MŁODZI, bez wiedzy przekazanej przez operatorów NIE UTRZYMACIE SIĘ w brembo, chyba że któś ma pojęcie i praktykę i stanie na maszynie sam no to w porzo

STS_1906

A więc parę słów na temat obozu pracy zwanego Brembo, Na hali jest niemiłosierny upał , 38 st to normalka że pot sie po dupie leje jak tylko wejdziesz nie mówiąc już żeby w takich warunkach pracować.Woda do picia owszem jest, nawet markowa :) ale co z tego jak postoi na hali to jest ciepła. NIEROBY w biurach mają klime , schłodzoną wodę , kawkę itp na koszt firmy.Wracając do produkcji i fizoli, jest w cholere młodych ktorym naobiecywali gruszek na wierzbie i niewiadomo jakiej kariery i zarobków, Weryfikacja następuje przy pierwszej wypłacie gdzie na ręke młody dosteje ok 1700 zeta.I raczej do pracy już nie wróci.Śmieszy mnie obsługa pracowników tymczasowych przez te lalunie które siedzą na portierni B i podpisują umowy na przysłowiowym kolanie :)). Normalnie żenua mamy XXI wiek a one nawet biura nie mają, ale słuzbowe fury jak najbardziej. Teraz kilka słow odnośnie starych czyli tych co pracują w firmie już długo czasami bardzo długo, tutaj kwestia zarobków jest całkowicie inna bo są tacy co biorą 2 tys z hakiem a są też tacy co maja grubo ponad 3 tys na łapę.(przezbrajacże , jockerzy, itp). Kierownicy to chyba tylko z nazwy bardziej odpowiednie określenie to POGANIACZE szczególnie "korzeń" i jego przydupas "szfagier" i wreszcie dwóch najważniejszych poganiaczy M.G. i tzw. włoski pastuch L.L . Co do odlewni to nie będę się wypowiadał bo tam nie pracowałem i nie pracuję. Pozdro dla kumatych :))

@STS_1906

Aleś pojechał,ale bardo trafnie,ZAINTERESOWANI,tak to mniej więcej wygląda.

ruchomy wilk
@seweryn

Rotacja. Ogromna rotacja. Przychodzą na parę dni i rezygnują, bo za 1500/1800zet przy dobrym wietrze to w biedronce zarobią wykładając towar a nie w tym syfie żyły sobie wypruwać przy normach z kosmosu (bo w ziemskich warunkach takich nigdzie nie ma) ale jak chcesz się przekonać to zapraszają z otwartymi ramionami. Ja ODRADZAM.

realny nick

Prawdę powiedział tylko Sikorski napruty na raucie - "PO-lacy są Murzynami we własnym kraju. Ci co pracują za takie pieniądze to skomunizowani desperaci

seweryn

Dąbrowa Górnicza to nie śląsk tylko Zagłębie,widać blade pojęcie masz kolego o tych sprawach,a co do reszty to się zgadzam,pracownicy z konkretnym stażem zarabiają podobnie jak u Ciebie,i trochę szacunku dla tych ludzi ciężko zapychających w marketach nawet za mniej niż 1500 zł.,bo nigdy nie wiesz co Ciebie w życiu spotka,żadna praca nie hańbi.

sierpień

Brembo zatrudnia obce firmy do łapania ludzi z ulicy dla tego pytam się ile dostają pośrednicy za każdą osobę zatrudnioną na ich warunkach?Pytanie jest ważne bo dotyczy pracowników!

gość

tyrystor i inii to co piszesz masz racje ale to forum jest poświęcone Opinie o BREMBO więc piszcie na temat co słychać w Brembo

@gość

OK ! Dyskutujcie o Bremo, ale o czym tu dyskutować jak już wszystko wiadomo. Zabrałem głos okolicznościowo, bo tam jak mówię wysłałem CV do Niepołomic i jak powtórnie pojawiła się oferta, miałem ponowić, ale dzięki waszym informacjom o żenującej płacy problemu nie ma, płace minimalną to masz wszędzie ! Powodzenia i ciekawej dyskusji ! Hej :)

@tyrystor

Nie we wszystkim się z Tobą zgadzam,choć masz dużo racji,ale racje ma też''gość'' ,to jest forum o Brembo,więc kończe temat.Macie pytania o Brembo,odpowiem co wiem.

sierpień

Taki Kowalski który przyjmuje się do pracy w tym zakładzie ciężko pracując zarabia 1500 zł brutto i ma być zadowolony bo to dobre pieniądze !?A ja się zastanawiam ile taki pośrednik dostaje kasy za jego prace ?Jaki dochód ma z niego firma w której pracuje?Pewnie 20% jego przychodu dla was to jego wypłata

tyrystor

Ludzie, jak słyszę te zarobki- 1700 - 1500 zł brutto i głosy "A ile chcielibyście " , to mi się niedobrze robi i co, wy się godzicie na taka niewolniczą robotę, to na utrzymanie więźnia dają 3000 zł netto, jesteśmy w Europie i tyle powinniśmy zarabiać już nie powiem 3000 euro, ale nawet głupiego 1000 euro nie zarobić ? ! Tutaj płacą wam 400 euro brutto, to zasiłek na zachodzie jest 2 większy ! To jest uwłaczające godności człowieka ! Ludzie szanujcie się, bo nikt wam nie da nawet głupich 3000 netto zł jak godzicie się za 1500zł brutto ! Tyle w temacie !

tyrystor

Ja przypadkowo wpadłem na to forum przy okazji chęci dowiedzenia się coś o tej firmie, gdyż ta firma obecnie szuka pracownika automatyka utrzymania ruchu, wysłałem już jakiś czas temu CV i pomimo, że mam doświadczenie w tej branży, dobre wykształcenie i rzadko spotykane wszechstronne kwalifikacje np SEP- 15KV, energetyczne 3-ch grup to cisza, ale widzę, że dalej się ogłasza, ale skoro tak mało płaci, to nie ma czego żałować. A co do płac, to przeglądając wasze wpisy , te niskie stawki oferowano nie tylko magazynierom, ale wszystkim. Miałem ponowić wysłanie CV, ale w takiej sytuacji nie warto, jest pewne minimum przyzwoitej płacy, poniżej to wyzysk i niewolnictwo, dodatkowo jeśli są pośrednicy to dodatkowy minus, nigdy z tego nic dobrego nie wynika, jesteś tymczasowym pracownikiem drugiej kategorii, temu to służy.

@tyrystor

Człowieku,gdzie Ty żyjesz,tutaj pracują też ludzie po studiach,wykształceni,za 10,60 zł., za godzine, przez agencje pracy,zaczynają od młotka[odlewnia]i dorzucania odlewów[operatorzy CNC]i nie marudzą.Jedz chłopie na zachód,albo idz siedzieć.

@tyrystor

To prawda,większość traktują jednakowo,a w zasadzie wszystkich,jeśli chodzi o stawki godzinowe.Mam na myśli nowo zatrudnionych.

@seweryn

Polaku dlaczego zarabiasz 1800 brutto, bo się na tyle godzisz ! Jeżeli odpowiada ci rola nawet nie niewolnika, bo ,utrzymanie niewolnika drożej kosztuje, to twoja sprawa ! Taka POstawa , to żal czytać ! Każdy człowiek ma prawo do godnego życia i powinien wszystko robić by tą patologię na rynku pracy czy ogólnie w gospodarce zmieniać ,a nie potulnie się godzić, tym bardziej, że jesteśmy w UE, kto ma walczyć o godne życie w POlsce, na kogo liczysz, że ktoś za ciebie, za was to zrobi, a może jesteś jednym z tych pracodawców, co zatrudniasz za grosze, po to ludzie obalali komunizm żeby teraz wegetować i godzić się na to ...1800 zł brutto to jest życie, to jest żenada, to jest stypendium dla ucznia na książki a nie dla dorosłego człowieka, który nie jednokrotnie ma na utrzymaniu rodzinę ! Chcecie lepiej żyć, to walczcie o to a nie wykazujcie postawę niewolnika, pogodzonego ze swoim losem !

@tyrystor

Chwała Ci za to że obaliłeś komune,i co z tego,miało być lepiej,od 25 lat czekam na to lepiej,my możemy żyły wypruć,a na górze i tak mają nas w głębokim poważaniu.My jesteśmy narodem niewolników,najpierw przez 45 lat pod ZSRR,a teraz jest niby demokracja pod egidą USA.Ile się trąbi o likwidacji umów śmieciowych,i co,i nic,bo nikomu na tym nie zależy,to jest żyła złota dla agencji.A z drugiej strony,zdajesz sobie sprawe z tego, ile ludzi straciłoby prace,gdyby nie te umowy.Nikt nic nie zrobi,bo momentalnie słupki bezrobocia w góre i wybory przegrane.Akurat piszę na temat umów i agencji,ale patologii w tym naszym kraju umęczonym nie brakuje,tylko że na tą walkę o lepsze jutro życia może zabraknąc.Życzę znalezienia dobrze płatnej pracy

@seweryn

Miało być lepiej, to prawda, ale nie jest ! Dlaczego ? Bo ludzie idą na wybory i wybierają idiotów, ordynacja wyborcza też jest fatalna, te same gęby ! Co w takiej sytuacji robić ? No właśnie , niewiele można w pojedynkę, jedno jest pewne, nie można się godzić na bycie niewolnikiem i uznawać , że tyranie za 1800 brutto to normalność, bo tak nie jest, to jest patologia, która powinna być ścigana z urzędu ! Obserwuje to, zauważ ,że te firmy zagraniczne i to czasem wielkie i znane traktują nas jak niewolników, chociaż są bogate płacą często mniej od naszych ! Zauważ, tak firma zagraniczna- niemiecka, czy francuska u siebie musiałaby zapłacić zwykłemu pracownikowi min. 3000 euro, a do nas przyjeżdza i płaci ile, 400 euro, a zwykła przyzwoitość nakazywałaby przynajmniej te 1000 euro, i ona oszczędza 3 -ch krotnie i pracownik jako tako zarabia, to nie, wychodzi zwykła pazerność, traktują nas jak (usunięte przez administratora) i będzie to dotąd, dopóki będziemy się na to godzić ! Oczywiście co można w pojedynkę zrobić ? Niewiele, ale nie można godzić się na to, a tym bardziej mówić 1800 zł brutto, a ile chciałbyś zarabiać, ciesz się że masz pracę, tak mówią niewolnicy, albo pseudobiznesmeni w białych skarpetkach uwłaszczeni po 89 r. , zwykłe cwaniaczki, często z przeszłości kryminalną, podszywający się na forach za zwykłych poszukujących pracy, którzy szukają frajerów, bo prawdziwy pracodawca wie, że opłaca się zainwestować w pracownika, dać mu przyzwoitą pensje tak, żeby go zatrzymać, żeby poczuł się częścią zakładu i pracował dla dobra wszystkich, bo wszystkim się to opłaca ! Niestety takich prawdziwych pracodawców jest mało, liczy się tylko szybki zysk, kosztem drugiego i mamy efekt- wszystko leży, spójrz w kółko te same firmy szukają pracowników, zatrudniają za 1600 brutto , często właśnie po przez pośrednictwo, aby kolesiom dać pracę i szybko się rozstać i nowych zatrudnić, no i mamy efekty - wszystko leży ! Ale to jest temat na pracę doktorską, nieważne,różni ludzie mają różne potrzeby, POdobno są tacy, co odżywiają się energią kosmiczną, dla mnie suma 1800 brutto jest urągająca godności ludzkiej, w żaden sposób , podliczając drożyznę, koszty utrzymania jest nie do zaakceptowania- nie da się nie powiem przyzwoicie żyć, ale nie da się utrzymać, to jest pensja, o ile pamiętam, gdzieś tak z przed 15 lat, oczywiście, można taka pracę potraktować przejściowo, tak POważnie, jak poważna jest pensja i ten co ją oferuje, ale należy pamiętać o jednym, że godząc się na tą patologię, psujemy rynek pracy i przyczyniamy się do tego stanu rzeczy, bo nikt nie da komuś 3000 zł netto, jak pod ręką ma osobę, co gotowa jest haratać za 1500 ! Hej :)

fago
@seweryn

Jak sa frajerzy to siedza za taka kasa ....za tyle to moze bym po szkole w wieku 19 lat robil....maja taka kase bo sie godza bo sie boja i siedza....myslisz ze tylko brembo jest???? ja pracuje w firmie w polsce niemam wyzszego wyksztalcenia tez branza cnc i u nas najmniejsza stawka to jest 2800 brutto czyli ok 2000 netto bez zadnych bez 4 brygad ale tez 3 zmiany a goscie co pracuja juz powiedzmy 5-6 lat na spokojnie 3500 biora powiedzmy z 3 sobotami tak,ze nie kazdy jest frajerem!!! i nie tylko brembo jest na slasku!!! chociaz podejrzewam ze pracownik brembo z 5 letnim stazem 3000 ma...bo chyba nikt by w cnc sie nie bawil za 1500 jak tyle to w carrefourze sie zarabia

rr
@seweryn

To właśnie przez takich niemarudzących ludzi jak Ty w Polsce nigdy nie będzie dobrze i zawsze będziemy murzynami europy

rr
@fago

Niestety ale mało kto z 5 letnim stażem wyciąga 3000 na rękę

ritmo
@seweryn

gdzie ty zyjesz pytasz.....a w burdelu bo przez takich ludzi jak ty bez jaj burdel taki jest.....

Brembo

Nie macie racji o zarobkach i zapleczu socialnym wiadomo żę na początku wyciągasz małe pieniądze bo praca przez agencie ale jak jesteś już pod firmą co nie następują odrazu ale trzeba sobie zapracować na to i to tak wygląda pod firmą pracownik odlewni dostaje wasze żywieniową za każdy przerobiony dzień stawka też się zwiększa jak dostaniemy 2 a 3 i4 grupę zaszeregowania można mieć naprawdę dobrą stawkę pozdrawiam z odlewni

corona

Połowa wpisów jest od pracowników który tam pracowali i wiedzą jak tam jest coś jest narzeczy skoro bez przerwy jest nabór ludzi przez agencje pracy.Nie znam firmy gdzie dobrze płacą i ludzie się zwalniają ?(usunięte przez administratora)

STS_1906

Co do pracy na magazynie to tam króluje Radzio -pedzio zwany Ułan Zależy czym będziesz jeździł i gdzie na poczatek i tak trafisz na wiórki czyli czarna robota.Ale tak każdy młody zaczyna.

Były brembowiec

Wsiadasz na wózek i jeździsz he he

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.