Opinie o Hydro-Dar Daniel Sobieraj w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydro-Dar Daniel Sobieraj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hydro-Dar Daniel Sobieraj o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Dar Daniel Sobieraj w Wrocław

to tak w ogóle ile osób pracuje na obsłudze i jaka jest przy tym atmosfera? Patrzę sobie za pracą biurową lub też na słuchawce i tak znalazłam wizytówkę google ze Stargardzkiej. Pojawił się tu na forum komentarz odnoszący się do obsługi ale ciekawi mnie to jak ona wygląda z perspektywy pracownika. Przysługuje sama podstawa czy są może jakieś prowizje?

Joanna Nowy wpis

Nie polecam osoba odbierajaca telefony w tej firmie nieuprzejma niekulturalna niekompetentna.

Czy Hydro-Dar Daniel Sobieraj oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Daniel

Wszystko jest kwestią dogadania, preferujemy własną działalność, jednak przez miesiąc jest umowa zlecenie, potem wszystko zależy od predyspozycji montera. Wszystko ustalamy na początku podczas rozmowy.

Zuzanna Nowy wpis
@Daniel

Czyli później umowa o pracę? Najczęściej na jaki okres czasu? Może na czas nieokreślony...

Daniel Nowy wpis
@Zuzanna

Zapraszam na rozmowę i wszystko wyjaśnię.

Wojtek

Potwierdzam negatywne opinie, nie będę się rozpisywał bo nie mam czasu i ochoty. Nie polecam firmy i współpracy z nimi.

Brałeś udział w rekrutacji do Hydro-Dar Daniel Sobieraj. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Jawor

Praca Fajna i bardzo miła atmosfera. A pana Piotrka chciałbym poznać skoro takie rzeczy pisze o nas to może by w oczy powiedział. Jak mu odwagi brakuje to sąd go znajdzie za takie oszczerstwa i pomówienia.

@Jawor

Nie ośmieszaj się tymi sądami, przyjechałeś gdzieś z dziury zabitej deskami i strugasz nie wiadomo kogo. Idź jeszcze pośpij u lokatorów w wannie bo nawet jaj nie masz, żeby powiedzieć że jesteś zmęczony.

@Ktosik

A co jeśli w sumie ma jakąś odporność i po prostu nie jest zmęczony? Każdy ma swoje predyspozycje przecież

xD

W taj firmie wszyscy mają żółte papiery, ale czasami ktoś się trafi co nie ma żadnego kwitka później pajaca struga. Takie taborety też są potrzebne przynajmniej jest ubaw ????

@xD

A skąd Ty o tych papierach możesz tak właściwie wiedzieć? I na podstawie czego ludzi tutaj od taboretów wyzywasz? :(

xD
@Krystyna

Pani Krystyno Odpowiedź była do Anonima i on jest uważany za Taboret. W moim kamentarzu miała bardziej na myśli że pracownicy tej firmy są zgrana ekipa. A gdy przychodzi ktoś nowy nie zna się i sam nie ma żadnych papierów a wstawia negatywne komantarze to jest Taboret.

@xD

Ahaa, bo to jakoś niestety prześmiewczo zabrzmiało, błędna interpretacja tego "XD". Czyli mówiąc krótko hejterzy się uruchomili po prostu i jak ktoś chciałby aplikować to nie ma się czym stresować? Dasz znać więcej na temat warunków?

Ktosik

Jest akcja, czyli negatywne komentarze, po czym Daniello pisze na messengerze, że trzeba nasłodzic i wysyp pozytywnych komentarzy xd Sami widzicie jak zła jest ta firma i jak psychiczny jest szef. Niestety muszę tutaj siedzieć, więc każdemu kto by chciał szczerze odradzam. Szkoda zdrowia psychicznego dla pieniędzy.

Maciek
@Ktosik

Nie wiem, jaki masz problem, ale bardzo mi przykro że musisz ze sobą żyć. Możemy jakoś załatwić ten problem rozmową, obiecuję że spróbuję pomóc.

@Ktosik

Witaj, szczerze chciałbym z Toba porozmawiać i wyjaśnić, skąd u Ciebie tyle zawiści, moze popełniłem gdzieś błąd w relacjach z Toba, ale na pewno nie na tyle poważny, żebym zasłużył sobie na takie słowa. Na pewno nikt Cie nie zmusza do pracy w firmie, każdy tu jest dobrowolnie a ja każdemu za to jestem wdzięczny. Szkoda, że nie masz na tyle odwagi, żeby zalatwic to jak dorosła osoba. Czego sie boisz? Przedstawiasz mnie jako psychicznego, ale skoro mnie znasz, wiesz, że można że mną normalnie porozmawiać i sprawę załatwić w kulturalny sposób. Zapraszam do rozmów, myślę, że uda nam się dojść do porozumienia.

Renata
@Ktosik

Witam Pana, Panie ,,Ktosik" Szczerze śmiem wątpić w to, że jest Pan nadal w naszym zespole (jak Pan twierdzi). Gdyby tak było wiedziałby Pan, że informacja o Pana negatywnym komentarzu wypłynęła od osoby z zespołu, co samoistnie popchnęło resztę grupy do ,,wysypu pozytywnych komentarzy". Nikt ich do tego nie zmuszał, wręcz przeciwnie. Jesteśmy wdzięczni każdej z tych osób. Również Panu dziękujemy za te wpisy, ponieważ dzięki nim przekonaliśmy się ile uczciwych i dobrych ludzi jest w naszej 28 osobowej społeczności. Najpewniej jest Pan osobą, która w żaden sposób nie potrafiła się dogadać z właścicielem firmy ani zespołem, pożegnała się z firmą, a teraz próbuje się mścić w nieumiejętny sposób. Podejmuje Pan daremny wysiłek do zasiania paniki i podjudza, że ktoś z zespołu jest tak nieżyczliwy aby pracować w firmie, każdego dnia patrzeć w oczy kolegom za których się Pan podaje, a później obrażać właściciela za jego plecami. Jeśli jednak się mylę, świadczy to jedynie o Pana braku lojalności wobec przełożonego i kolegów. W takiej sytuacji szczerze współczuję kolejnym Pana pracodawcom. Każdy angażuje się w pracę i życie tej firmy każdego dnia za co pod koniec tygodnia otrzymuje grupowe lub indywidualne podziękowanie, a co Pan nazywa wypocinami. Każdy jest traktowany indywidualnie co rzadko się zdarza w firmach liczących tyle osób, a właściciel wkłada całe serce w to aby nikt nie czuł się poszkodowany. Swoją drogą to smutne, że nie ma Pan na tyle odwagi aby ujawnić się, tylko próbuje Pan zniechęcić innych do rozpoczęcia współpracy z nami. Mam jednak nadzieję, że odpowiednie osoby zainteresowane pracą w Hydro-DAR przekona to, że aktualnie firma współpracuje z grupą 28 osób i nie będą opierać swojego zdania na jednym zwodniczym komentarzu. Myślę więc, że jakby Pan nie próbował to czy właściciel czy zespół będzie starał się zawsze obronić swoje dobre imię, a wsparcie mamy ogromne :)

@Daniel

Nie będę z tobą rozmawiał bo wiem jak to się skończy. Co chwilę znajdujesz sobie ofiarę nad którą się pastwisz. Sporo wartościowych ludzi przez to odeszło. Nawet własny brat cię nie szanuje. Brak słów.

@Ktosik

Przykro mi, że jesteś tak mało pewny siebie, że musisz kłamać na mój temat, bo boisz się porozmawiać. Szkoda mi Ciebie, bo to świadczy tylko o Tobie, że musisz robić coś czego nie znosisz i dla kogoś kogo nie cierpisz. Może robisz to z zazdrości, może z nienawiści, ale to tylko świadczy o tym, że masz problem nie tylko ze mną ale też z samym sobą. Prowadząc z Tobą konwersacje tutaj, nic nie zmiennie, a tylko Cię nakręcę na dalsze kłamstwa, ale inaczej nie umiem Ci pomóc.

Bardzo polecam. Pracownicy jak i szef zawsze są chętni do pomocy. Można na każdego liczyć nawet w tych najcięższych momentach. Atmosfera która tu panuje sprawia że każda robota jest dużo przyjemniejsza a wspólne spędzanie czasu po pracy to coś za czym idzie zatęsknić. Myślę że najlepiej przekonać się na własnej skórze jak jest naprawdę. Ja osobiście polecam i uważam że słowa osoby która wypowiedziała się w tak negatywny sposób nie są kompletnie istotne i nie bez powodu już tutaj nie pracuje z resztą nic konkretnego nie zostało tam powiedziane. Polecam usunąć te oszczerstwa i zastanowić się 2 razy zanim się coś napisze.

Top1 pracownik

Pracuje w firmie od samego początku. W firmie panuje i zawsze panowała przyjazna rodzinna atmosfera. Wiadomo konflikty czasem się pojawiają ale mimo tego zawsze każdy sobie pomaga i na każdym można polegać. Jakiejś pier***nie o żółtych papierach to zwykle pomówienie osoby która została zwolniona i boli ja (usunięte przez administratora) ze nigdzie nie zarobi takich pieniędzy jak w Hydro-DAR. Pozdrawiam top 1 pracownik

Kacper

Pracuje w firmie już prawie rok, nigdzie nie czułem się tak dobrze jak tutaj atmosfera bardzo przyjemna jak i ludzie pracujący tutaj, szef z którym w każdej kwestii można się dogadać bardzo przyjemnie przebiega współpraca i raczej nie mam zamiaru stracić tego co mam bo wątpię ze trafił bym gdzieś gdzie będzie lepiej

Pracę w firmie Hydro Dar oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu pracy, panuje dobra atmosfera, każdy jest dla siebie pomocny, nie ma ,,złej krwi". Każdy dzień jest przepracowany bardzo przyjemnie. Każdy z pracowników jest dla siebie wsparciem, dlatego też firma bardzo dobrze prosperuje. Pozdrawiam

Maciek

Dzień dobry. Jako pracownik mogę śmiało napisać, że najprawdopodobniej jest tu wylewany hejt przez osoby, które niestety miały nie po drodze zarówno z szefem, jak i częścią ekipy. Zresztą, sama treść postów najlepiej o tym świadczy - aż widać jad, który się z nich wylewa ;) obrażanie, wyzwiska bez żadnych rzeczowych argumentów. Wpisy na messengerze mają swoje zadanie i nie jest to przejaw megalomanii, a bardziej troski o firmę i jej pracowników. Jeśli ktoś to odbiera inaczej to trudno, ale może to zachować dla siebie skoro i tak nie czyta. Podsumowując, jeśli ktoś nie ma co robić poza szarganiem opinii to śmiało, jednak do potencjalnych kandydatów/klientów - nie ma co się sugerować wybujałą wyobraźnią internautów i lepiej sprawdzić samemu, choćby poprzez zwykłą rozmowę.

Nie polecam pracy, zarobki niby dobre, ale ten gościu jest psychicznie chory i powinien się leczyć. Całe szczęście urodziło mu się drugie dziecko, więc kontakt z nim jest okrojony. Żółte papiery to minimum.

Daniel

Dzien dobry 10 osób, które że mną współpracują powyżej 1,5 roku oraz 10 kolejnych, które mnie znają poniżej 1 roku twierdzi cos innego.

Piotrek
@Daniel

Twierdzi coś innego bo tak myślisz, a mają niezła bekę jak w niedzielę piszesz swoje dyrdymaly na messengerze i jeszcze przywalasz się o to, że ktoś tych twoich wypocin nie przeczytał. Ogólnie większość z tej ekipy ma cię gdzieś, w tym ja, kilku zapożyczylo się konkretnie i muszą pracować no i kilku dupolizow jest od samego początku. Masz za dużo mniemanie o sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Dar Daniel Sobieraj - Wrocław

• Jak się pracuje w Hydro-Dar Daniel Sobieraj?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Dar Daniel Sobieraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Dar Daniel Sobieraj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydro-Dar Daniel Sobieraj
  • Aleja Śliwowa 11B lok. 1