Opinie o Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. w Katowice

Szkolona

Ja korzystałam dwukrotnie u nich z szkoleń covidowych, wyglądało to tak, że zadzwoniła do mnie jakaś Pani z Ich firmy, przedstawiła ofertę zakupu szkolenia, musiałam sprawdzić czy został mi budżet na takie przyjemności, Pani podała mi ich stronę, abym zapoznała się z ofertą i później oddzwoniła chyba po 3 dniach, ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było okej, materiały mogliby trochę rozszerzyć ewentualnie.

Dyrektor Szkoły Wałbrzych

Zdecydowanie rekomenduję szkolenia prowadzone przez firmę Krajowy Rejestr Szkoleń. Wszyscy uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny szkoleń oraz zaangażowanie konsultantek. Wyrazy uznania należą się także za dyspozycyjność oraz profesjonalną koordynację po stronie firmy, a także rzetelne wsparcie techniczne. Mam nadzieję na dalszą współpracę.

Bogumiła Agroturystka

Obsługa na poziomie, problem był tylko z kurierem, który nie potrafił dostarczyć mi szkolenia, tydzień jechał do mnie z paczką. Firmę odbieram pozytywnie, na pewno wrócę i polecam obsługę bhp.

Apteka Żabka

Z firmą-Krajowy Rejestr Szkoleń współpracuję już od 2 lat i jestem w pełni zadowolona z usług, które świadczą mojej firmie. Już w trakcie nawiązywania współpracy i składania ofert firma okazała się najrzetelniejszą i przedstawiła ofertę spełniającą w największym stopniu potrzeby i oczekiwania pracodawcy, a pracownicy zawsze chętnie odpowiadają na pytania, są bardzo serdeczni i pomocni. Liczę na to, że moja współpraca z tą firmą szkoleniową będzie trwać, a wszystkim przedsiębiorcom którzy chcą realizować szkolenia w sposób profesjonalny i z miłą obsługą polecam właśnie Krajowy Rejestr Szkoleń.

Grażyna
@Apteka Żabka

No to super jak jesteś zadowolona. Nic tylko się cieszyć! Dobrze, że są rzetelni, bo takich firm na rynku coraz mniej! A jakie mają ceny w Twoim odczuciu? Są przystępne?

Dyrektor Szkoły Wałbrzych
@Apteka Żabka

My też jesteśmy z gronem pedagogicznym zadowoleni i polecamy tą firmę innym jako wiarygodnego partnera. Na pewno skorzystamy ponownie z Ich usług.

Firma Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Nina

Jestem zadowolona z obsługi, polecam, konkretnie i rzeczowo załatwiona sprawa :)

Dyrektor Szkoły Podstawowej
@Nina

Nie wiem czy to pierwsza Pani styczność z tą firmą, ale moje własne doświadczenia to (usunięte przez administratora)i śmieszne szkolenia w formie testu którego koszt to około 1000 zł. Jeżeli chce się zrezygnować, niestety nie jest to takie proste - łączy to się z(usunięte przez administratora)telefonicznym, ponieważ nie kontaktują się w żaden inny sposób. Życzę Pani lepszych doświadczeń.

@Dyrektor Szkoły Podstawowej

Czy to zawsze są szkolenia w formie testów, czy na płycie, czy w ogóle są tam jacyś trenerzy "na żywo", że tak to ujmę?

Grażyna

No to dosyć długo. Jak myślisz? Czemu to tyle trwa?

Marzena

Dzień dobry, Czytam te opinie i jestem zaskoczona opinią Pani dyrektor. Dziś i do mnie zadzownila Pani z Krajowego Rejestru Szkoleń. Rozmowa przebiegała bardzo rzeczowo. Ani razu w tej rozmowie ta Pani mnie niczym nie zastraszała. Przekazała konkretną informację rozmawiałyśmy dość długo. Przecież to jest Państwa decyzja czy Państwo chcecie robić szkolenie czy też nie. Jestem umówiona z tą panią na kolejna rozmowę. Pozdrawiam

@Marzena

Dobrze Pani napisała, że to jest moja decyzja. Zgodziłam się na jedno szkolenie dwa lata temu (z którego nie byłam zadowolona) i od tamtej pory nie mogę od nich się uwolnić. Bo ponoć zgoda telefoniczna na szkolenie = ustna umowa na pakiet szkoleń, którymi nie jestem zainteresowana.

Wanda
@Marzena

O czym rozmawiałyście podczas tej rozmowy ? ;) Trzeba było się wykazać jakoś konkretnie czy nie?

Roman Spalony
@Pracodawca

Korzystamy z usług szkoleniowych Firmy KRSZ w takich obszarach jak: bezpieczeństwo i higiena pracy, szkolenia ppoż, a także pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzone w formie samokształcenia kierowanego są na bardzo wysokim poziomie, a jakość przekazanych materiałów oceniamy jako bardzo dobrą. Inwestując w szkolenia dla siebie jak i dla swoich pracowników uzyskujemy bardzo dobre rezultaty w naszej codziennej działalności. Wszystkim zainteresowanym mogę w pełni polecić profesjonalne usługi tej firmy szkoleniowej.

Farmaceutka z Bydgoszczy

Współpracuje z tą firmą i chwalę sobie formę szkoleń, zawsze wszystko mam jasno wytłumaczone i nigdy nic przykrego ze strony tej firmy mnie nie spotkało.

fifi-4

Ja nie mam, żadnego problemu jestem bardzo zadowolona, za każdym razem sprawa załatwiona pozytywnie.

Ewa Hair

My też bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z Krajowym Rejestrem Szkoleń, zarówno organizację, miłą obsługę, profesjonalizm a także dobrze przygotowane merytorycznie materiały szkoleniowe na płycie. My z czystym sumieniem polecamy usługi tej firmy- Salon Ewa.

Jolanta

Polecam, wysoka merytoryka szkoleń, zaświadczenia zgodnie z terminem, miła obsługa, jeszcze do was wrócę;-)

Grażka

Zajęli się moja sprawą bardzo szybko. Profesjonalna obsługa, panie bardzo miłe, pomogły załatwić wszystkie formalności, dokumenty miałam następnego dnia. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o.?

Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 21 ocen.

Krajowy Rejestr Szkoleń Sp. z o.o.