Opinie o OPES Cheap money w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie OPES Cheap money. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPES Cheap money o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPES Cheap money w Tychy

Karolina Nowy wpis

Czy ktoś mógłby zgonie z prośbą @barczi ale też wielu innych forumowiczów, napisać konkretnie o plusach i minusach pracy w OPES Cheap money? To bardzo ważne informacje dla każdej osoby poszukującej pracy w Tychach.

qwer Nowy wpis
@Karolina

BARDZO WAŻNE. Tak ważne jak twój komentarz na wątku nieistniejącej od wielu lat firmy.

3edc Nowy wpis

@coś hej no wiesz jednak cis takiego musialo byc skoro ludzei sie tutaj o nich na forum wypowiadaja..

Barczi Nowy wpis

Ja spotykałem się z różnymi opiniami niektóre były dobre, niektóre złe, no ale większych konkretów nie było. W każdej firmie są Ci zadowoloneni i Ci mniej zadowolenie. Teraz mam problem taki, że nie mogę znaleźć żadnych informacji na ich temat. Zamknęli tę firmę, zmieniła nazwę ? bo wujek google nic nie wie

iza

Pracowałam tam to są normalne (usunięte przez administratora) mimo to że podpisałam kilka umów nie dostałam za to żadnego wynagrodzenia wiec ludzie nie dajcie się nabrać nie bądźcie tak naiwni jak ja

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie OPES Cheap money.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
klaSA

No dokładnie, o książkach nie słyszałam:) chyba sie komuś firmy pomylły

merida

ale jakie książki? tutaj się nie sprzedaje żadnych książek pracuję tu od miesiąca i nie narzekam. Trochę mnie tylko wkurza jak ktoś coś pisze a nie wie jak jest:/

szymon

ja już tam pracowałem 2 razy z rzędu podczas wakacji i na pewno w przyszłe też wrócę bo jak i ludzie i szefostwo są spoko, ja osobiście polecam i nie rozumie zawiści oraz złośliwości ludzkiej, w internecie łatwo hejtować i się napinać anonimowo szkoda że te cwaniaczki nie podają prawdziwego imienia i nazwiska jak się tak wypowiadają. pieprzyć hejterów!!!!!!

ela

dodam jeszce ze nia ma stałej podstawy moze tak było ale sie juz pozmieniało (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak ja wiem czekam juz 2 tygodnie na wyplate i nie mam jej na koncie nadal do tego dzwonie i pisze do tego kierownika i nie odbiera i i nie odpisuje odradzam ta prace

lolek

wszystko git, jak zadzwonia i zaprosza was na rozmowe to nie ma sie co zastanawiac, bo robota fajna i da sie zarobic wiekszosc lasek tam pracuje ale spoko (usunięte przez administratora) y sa:D pomoga itd

fruzia

pracowalam juz w kilku firmach telemarketingowych ale ta bede wspominac najlepiej, wyplata przyzwoita, towarzystwo ok, kierownicy ugodowi, produkt daje rade, szkoda tylko ze konkurencja robi im badziewna opinie, ale z tym tez sobie jakos radza.

Magia

Pracuje w tej firme od pól roku i z czystym sumieniem moge polecic prace zarowno osobie mlodfej, ktora chce zarobic jedynie na swoje wydatki jak i osobie, ktora ma swoja rodzine, bo naprawde jak sie chce to sie sprzedaje a co za tym idzie zarabia sie nie 700 zł a 1700 zł, tak wiec wszystko zalezy od podejscia pracownika do pracy.

Lena

Ja czekam na ferie zimowe, chce je cale poswiecic na dorobienie sobie, juz wyslalam do nich cv i czekam na telefon. Mam nadzieje ze bedzie u nich dla mnie miejsce chociaz na te 2 tygodnie..

Wiola

Hej, podobno rekrutuja od nowego roku bo poszerzaja grupe sprzedazowa, takze zglaszajcie sie jak chcecie bo praca lekka i przyjemna, pozdro!

Agatka

Po szkoleniu stwierdzam, ze atmosfera jest bardzo fajna, ludziska pomocne takze na pewno podejme prace jesli do mnie zadzwonia, bo szkoda taką szanse zmarnowac a wiadomo ze o prace teraz ciezko.

Waldi

ja tam z roby jestem zadowolony. Nie jest ciezko, kasa jest na czas, wekendy wolne wiec pochlac zawsze mam kiedy i nawet te panny z ktorymi robie sa wporzo.

Misia

Praca jak praca, w dzisiejszych czasach ważne, że jest. Produkty są różne, zawsze się można dogadać z szefostwem i koleżanki z zespołu też są ok, więc ja polecam. Najłatwiej jest pisać pierdoły odnośnie warunków pracy kiedy się nawet nie przyszło na szkolenie, także zastanówcie się najpierw czy macie podstawy żeby oczerniać firmę, skoro pojęcia o niej nie macie, Pozdrawiam

praca

zapraszam do udziału w rekrutacji dotyczącej nowego produktu, chętnych proszę o wysłanie cv na adres praca@cheap-money.com

dawid

szkolenie ok, ale praca..... polecam jak najmniej mieć wspólnego z tą firmą!

aska

po dzisiejszym szkoleniu jestem, moim zdaniem zadna filozofia dzownic i sprzedawac, niektorzy chyba maja inne nastawienie ale dla mnie najważniejsza jest kasa

Zostaw merytoryczną opinię o OPES Cheap money - Tychy

OPES Cheap money