Opinie o MEDI CALL SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MEDI CALL SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEDI CALL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDI CALL SP. Z O.O. w Tychy

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy MEDI CALL SP. Z O.O.. Poszukują kogoś na stanowisko Rejestratorka Medyczna. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jasiek

Dla mnie to musi być fajna firma skoro nie ma maruderów?

Aisyr Nowy wpis
@Jasiek

Witam. Pracowałam wMedi-Call przeszło 10 lat. Szef bardzo spokojny ,inteligentny Pan.Praca ciężka psychicznie,musisz zrobić wyznaczony plan finansowy,inaczej nie zarobisz a szef będzie niezadowolony.Codziennie dziesiątki telefonów do właścicieli firm ich odmowy albo wyzwiska są dołujące ,siada ci psychika i kręgosłup.mnie też siadł.Zasady pozyskiwania i pomocy są jasne ,nie ma tu oszustwa.Pozyskujesz sponsora ,dostaje fakturę a placówka otrzymuje te środki .Często miałam problem natury moralnej ,bo wydawało mi się ,że za dużą marże mamy, ale biorąc pod uwagę płatności za telefony za czynsz, energię wodę to chyba normalne że marża musi być no bo z czego się utrzymamy. Pracując tam tyle czasu poznałam wiele osób i zespół był naprawdę profesjonalny, dziewczyny wykształcone na dobrym poziomie intelektualnym, to też atmosfera, była bardzo fajna. Pomijając to że czasem było bardzo ciężko psychicznie, atmosfera w pracy wynagradzała przykre chwilę. Nic nie robiłyśmy na siłę bo musisz, nie było mobbingu nie było nacisku No ale jak nie pracujesz nie starasz się to nie masz wyników dlatego też wspomniałam , o presji psychicznej. Praca w Call center nie jest łatwa.

Uwaga Nowy wpis

Proszę wspierać bezpośrednio. I sprawdzić u źródeł bo nie pomagają.

Radek Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja widząc dobre opinie o firmie chce ją zdyskredytować wypisując takie bzdury.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MEDI CALL SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Janek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania i zarobki?

POMOCNA

MAM PYTANIE OD DŁUZSZEGO CZASU WSPIERAM FIRMĘ MEDI-CALL, INFORMUJĄ ŻE POTRZEBUJĄ NA "MAŁE CHORE DZIECI Z CHORYMI SERDUSZKAMI" Z CIEKAWOŚCI WESZŁAM NA STRONĘ A TAM ANI JEDNEGO MAŁEGO DZIECKA NIE WIDZĘ, CZY TO SPRAWDZONA FIRMA A NIE (usunięte przez administratora) BO OBRAZ MAM ZUPEŁNIE SPRZECZNY Z TYM CO PRZEZ TELEFON?!

Weronika

@Buum Bardzo Ci dziękuję za radę. Ale domyślam się, że musisz sporo wiedzieć o firmie Medi - Call Jerzy Majchrowski. Czy zatem mógłbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego właśnie pracodawcy? Byłeś tam zatrudniony? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji, bowiem uwagi w nie zawarte mogą okazać się równie przydatne jak bezpośredni kontakt z pracodawcą.

Weronika

Jak w ty momencie przedstawia się kondycja firmy Medi - Call Jerzy Majchrowski? Jakie stawiają oni teraz warunki zatrudnienia? A może ktoś z Was wie, czy prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne? Zachęcam Was gorąco do dzielenia się wszelkimi, prawdziwymi i sprawdzonymi informacjami na temat pracy w tej firmie. Wasze uwagi mogą okazać się pomocne, które mają w planach rozpoczęcie pracy u nich.

Buum
@Weronika

Warto zadzwonić do firmy i się zapytać. Pracuje tam bardzo fajna ekipa i na pewno pomoże

Romana2012

Jestem pracownikiem firmy i odpowiem temu Panu co stawia nam zarzut , że nie jesteśmy uczciwi do końca .Cała prawda jest taka, że gdybyśmy chcieli ukrywać ceny ,nie otrzymywalibyście Państwo faktur .Zmyślać na temat złej sytuacji w Placówce dla których prowadzimy akcję też nie możemy ,bo czuwa nad nami Pani kierownik,więc takie określenie , że\\\" jest bieda \\\"nie ma racji bytu, bo kierowniczka wszystko słyszy i dostałybyśmy po uszach ,za mówienie kłamstw ,a także gdyby dostała telefon od Sponsora Siostra dyrektor Placówki to byłoby jej bardzo przykro , ponieważ rzutowałoby to na jej niegospodarność w rezultacie konsekwencje mogłyby być nie miłe.Proszę uważnie nas słuchać ,to nie będzie tego typu zarzutów. Placówki nie są biedne ,nigdy tak nie mówimy ,bo to nie prawda , bardzo dobrze sobie radzą pomimo trudnej sytuacji w kraju . a za zaoszczędzone pieniążki mogą kupić żywność ,opał czy droższy sprzęt medyczny. Jestem ciekawa, czy choćby jedna osoba wypowiadająca się negatywnie o naszej pracy i sposobie pomocy, była w takiej placówce np. Zakładzie Leczniczym czy Domu Pomocy Społecznym czy zna ogromne potrzeby jakie wynikają z utrzymania i pielęgnacji dzieci czy osób dorosłych ,przypuszczam,że nie ,bo nie byłoby tego tematu ...czy ludzie pomagają sami od siebie czy nasz telefon uruchamia taką pomoc, czy ktoś wie , że Oni potrzebują pomocy ?..Pozdrawiam i proszę o głębokie przemyślenia na temat swoich wypowiedzi Medal ma dwie strony , a my Polacy mamy taką naturę , że wszędzie węszymy podstęp ,chciwość i nieuczciwość.

Zaciekawiony
@Romana2012

Sprzedajecie na fakturach "zestawy" w które nie wiadomo co wchodzi. Równie dobrze za 20 jak i 200 zł. No bez żartów, że czuwa nad nami kierowniczka itd. To jakby jej nie było to rozumiem, że każdy by mógł gadac co tylko slina na jezyk przyniesie ?? Najwiekszy zarzuta jaki mam to taki, że nie wiadomo ile z tej kasy realnie idzie do potrzebujących. Czy bierzecie 30 czy np. 60% prowizji bo nigdzie nie można takich informacji znaleźć.

przyszły pracownik

czy przez rok coś się zmieniło w formie, dajcie znać

Weronika

Jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika w Medi - Call Jerzy Majchrowski? Jakie macie opinie na ten temat?

Am

Wiesz co, nie wiem jak jest, ogólnie to wszystko wydaje się być w Medi - Call Jerzy Majchrowski w miarę w porządku, tak sądzę przynajmniej, pensje są dość duże

haha

Niestety nieprzychylne komentarze na tej stronie giną :/

marysia

Hej, ja również poszukuję pracy, pracowałam już zarówno na słuchawce w call center jak i jako fundraiser, także zapewne posiadam odpowiednie kwalifikacje, jak i mam już sporo doświadczenia. Możecie napisac, czy jest tu chociaż 10 złotych na godzinę i czy grafik jest do pogodzenia ze studiami wieczorowymi?

bea245

Proszę o kontakt z firmą ,telefon i adres dostępny na stronie internetowej firmy,(a jeśli pani pomagała to i na każdym dokumencie jaki pani od nas otrzymała ) osoba kompetentna rozwieje pani wątpliwości i odpowie na pytania. pozdrawiam.

RACJONALNY

Witam, znam firmę MEDI-CALL znam również właściciela - co do działalności firmy - prawnie nie jest to FUNDACJA I STOWARZYSZENIE jest to działalność 1 osobowa która pomaga na rzecz potrzebujących - odpowiedź do ceny jaka Pani widzi na FV - wcześniej już to napisano - po stronie firmy są koszta wszelakie tel.biuro.ludzie itd. dodatkowo firma MEDI-CALL wystawia Pani FV na przekazaną kwotę!!! Jest pani"daroczyńcą" ale Fakturę kosztową pani chętnie przyjmie ? - ich działalność skupia się na zdobyciu pieniędzy na wskazany produkt/y do pomocy. Nie są firmą specjalizującą się w negocjacji zakupu towaru pod odsprzedaż a co za tym idzie zysk!! Firmy medyczne które sprzedają do MEDICALL mając świadomość co robią dobrego powinny oferować cenę adekwatną do sytuacji a wygląda to tak że oni zarabiają na tym najwięcej. Jak Uważa Pani że może kupić ten towar za 1,2 nie 12zł to proszę wysłać zapytanie do tej firmy i złożyć propozycję współpracy-pomocy w pozyskaniu lepszych cen!!! Tyle ode mnie -- proszę się zastanowić co Państw robicie dla innych poza tym że z łaską czasem przekażecie pieniądze na które dostajecie FV i pdziekowanie za waszą dobroć!!

skonfundowana
@bea245

Próbowałam. Raz Pani nie potrafiła mi wyjasnić "dlaczego?" a potem nikt nie odbierał telefonu. Dziwi mnie też fakt , że nagle już nikt z firmy MediCalL nie zwraca się do mnie o pomoc i zakup środków. Myślę sobie też, że gdyby mnie ktoś oskarżył o nieuczciwe działania to nie czekałabym na telefon tylko sama próbowała sprawę wyjaśnić. Nie wierzę w firmę Medi-Call.

Uważny

Gamoniu, (pieszczotliwie), oni nie sprzedają żadnych ubezpieczeń medycznych i nigdy tego nie twierdzili ani nie ogłaszali! Coś Ci się pozajączkowało! Zanim palnie się taką bzdurę warto uważnie "wejść" w temat. Pozdrawiam - Uważny

aleksander

Od pewnego czasu w miarę możliwości wspieram MEDI-CALL w jej pożytecznym działaniu. Na przekazane środki otrzymuje fakturę z załączonym szczegółowym zestawieniem materiałów przekazanych potrzebującym /wcześnie dok. pro forma/. Potwierdzają to podziękowania bezpośrednio od otrzymujących wsparcie. Dzwoni zawsze ta sama osoba więc znany mi już głos upewnia , że to telefon z MEDI-CALL. Niestety oprócz uczciwie pośredniczącymi /tu MEDI-CALL/pomiędzy dawcą a potrzebującym żerują pozbawieni skrupułów naciągacze . Dotację chcą odbierać bezpośrednio przez wysłannika bez potwierdzania odebranej kwoty /tego już nie raz doświadczyłem/. Moja pozytywna opinia o MEDI-CALL jest dla tych którzy chcą mieć pewność, że nie finansują oszusta.

Danuta F.

Nie pewnie podeszłam do tej prośby ale pozwoliłam sobie sprawdzić u Dyrektora placówki dla której miałam udzielić wsparcia i ku miłemu zaskoczeniu Dyrektor a raczej Pani Dyrektor po dłuzszej rozmowie popłakała się mówiąć,że gdyby nie praca Pań z Medi-Call nie miałyby tekiego wsparcia miejscowi przedsiębiorcy nie zauważali problemów jej podopiecznych. Teraz wie,że są ludzie wielkiego serca. MIAŁAM ZASZCZYT DOŁĄCZYĆ DO TEGO GRONA I CZYNIĘ TO JUŻ 3 RAZ a Pani,która kontaktuje się ze mną jest niesamowicie ciepłą miłą osobą.NIE MA NIC ZA DARMO!!!!!DZIĘKI NAM PRZEKAZUJĄ PLACÓWKĄ NAJPOTRZEBNIEJSZE MATERIAŁY,ALE TEZ PONOSZĄ KOSZTY TELEFONY,PRĄD,LOKAL I ICH PRACA!!!!!!OPAMIĘTAJMY SIĘ!!!TO JEST BARDZO CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA. MY TEŻ NARZUCAMY MARŻĘ NA SWOJE TOWARY,PODNOSIMY KOSZTY UTRZYMANIA PRACOWNIKÓW.KAŻDY MUSI ŻYĆ A JAK MAMY TAKIE MOŻLIWOŚCI TO POMAGAJMY!! POWODZENIA MOJE MIŁE PANIE! JA SIE PRZEKONAŁAM I MAM POTWIERDZENIA AKCJI -PODZIĘKOWANIA OD DYREKTORÓW PLACÓWEK czyli dotarło wszystk

Jak \\\"tkło\\\" to super( proponuję przećwiczyć pisownię)

Karol.T

Pozdrawiam pracowników Firmy Medi-Call ...jesteście super załogą

Zostaw merytoryczną opinię o MEDI CALL SP. Z O.O. - Tychy

MEDI CALL SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042