Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Monil

Nie dziwię się, że gro pracowników jest z firmą od początku bo firm ma uczciwe podejście do Klientów i do swoich pracowników. Firma bardzo poukładana pod względem organizacyjnym. Dynamicznie się rozwijająca, w przemyślany sposób. Bardzo dobra atmosfera w zespole i zarząd wspierający w osiąganiu wyników przez pracownika. Firma zdecydowanie wyróżniająca się pozytywnie - oferująca realnie wysoki poziom usług dla klientów i przyjazne środowisko pracy. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że tutaj pracuję

mc

Byłam u nich na rozmowie, na przedstawiciela handlowego. Rzeczowi, konkretni ludzie, którzy stawiają sprawę jasno. Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja

Fabik

Jak pracowałem tutaj, to pamiętam, że kasa była bardzo dobra, w porównaniu do zarobków na analogicznych stanowiskach w innych firmach. Z tego co wiem, z rozmów ze współpracownikami w czasie jak pracowałem, to inni też chwalili zarobki. Nikt na pieniądze tu nie narzekał

Jowitka

U tego pracodawcy pracuję już kilka lat i szczerze polecam innym pracę w firmie. Oferują bardzo dobre warunki, miłą atmosferę i możliwość rozwoju dla tych którym się chce pracować. Poza tym bardzo dobry kontakt ze wszystkimi w firmie i wypłata wypłacana o czasie. Jest bardzo ok

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
TR

Przez rok miałem przyjemność pracy w BES, jak byłem na praktykach. Bardzo rozwinąłem się u nich pod względem umiejętności praktycznych. Poza tym wspaniała atmosfera w pracy, wsparcie kolegów i dostęp do nowoczesnych technologii. Z punktu widzenia pracownika mogę tez powiedzieć, że firma bardzo dba o swoich Klientów. Praca tutaj bardzo mi pomogła w późniejszej karierze zawodowej. Polecam tego pracodawcę

Roman

Rzetelny, uczciwy pracodawca, bardzo zaangażowany, profesjonalny i skupiony na rozwoju firmy i swoich pracownikach. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie biznesowe, motywację i cierpliwość do przekazywania wiedzy. Mimo, że nie posiadałem żadnego doświadczenia, otrzymałem szansę i nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy przede wszystkim praktycznych, które mają zastosowanie w codziennej pracy. Wypłaty pensji terminowe, nigdy nie zdarzyło się choćby dniowe opóźnienie w stosunku do umówionego terminu. Serdecznie polecam.

Norbert

Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć bardziej stabilne miejsce zatrudnienia niż w OZE. Pracuję tu 2 lata i puki co, to tylko firma, coraz prężniej się rozrasta, a ja razem z nią nabywam tylko cennego doświadczenia. Cieszę się, że tutaj aplikowałem

Julia

Jak w każdej firmie, tak i BES, receptą na awans jest zaangażowanie, chęć do pracy i własnego rozwoju. Czyli jest to kwestia indywidualna i wszystko zależy od pracownika. Jak przełożeni widzą potencjał, to na pewno zrobią wszystko, żeby stworzyć odpowiednie środowisko pracy dla takiej osoby i nie pozwolą jej odejść. Dla mnie to bardzo fair podejście

Luiza

Fajnie, że trafiłam do tej firmy, bo to dobre miejsce pracy. Dla ambitnych osób, za jaką się nieskromnie uważam :) są bardzo dobre zarobki. Poza tym pełen profesjonalizm w całej firmie, począwszy od rekrutacji, a skończywszy na kontaktach interpersonalnych w czasie pracy, wszystko tutaj działa jak powinno. Zdecydowanie mogę polecić dołączenie do naszego zespołu

Monia

Profesjonaliści. Mają prawdziwych fachowców od OZE. Nie miałam dużego doświadczenia, jak mnie przyjęli, ale dużo się nauczyłam, a w razie czego, to zawsze mam kompetentne wsparcie innych. Cieszę się ,że tu trafiłam bo to praca na długie lata, a być może do emerytury :) Jak coś jest dobre, to po co mam zmieniać

Julian Julian

Warto wysłać swoje CV, nawet jak nie ma aktualnie wakatów. Osobiście wysłałem w takim okresie, że nikogo nie szukali, ale zadzwonili po około dwóch miesiącach, poszedłem na rozmowę i się dostałem. Na chwilę obecna jestem bardzo zadowolony. Wszyscy mili, praca ciekawa i pieniądze niezłe

@Julian Julian

Ooo...dobrze wiedzieć! A powiesz jakie stanowisko Ci zaproponowali, było zgodne z Twoim doświadczeniem jakie miałeś w CV? Chyba też się skuszę, zwłaszcza że po opiniach innych widzę, że są zadowoleni z pracy, a powiesz jaką umowę dostałeś?

Julita

Brałam udział w rekrutacji do tej firmy na handlowca i nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Profesjonalizm w każdym calu. Konkretne podejście i pytania ściśle powiązane ze stanowiskiem i tym co mogę wnieść do firmy, a nie jakieś oderwane od rzeczywistości testy. Wprawdzie się nie dostałam, ale się nie poddaję i jeszcze będę próbowała :)

Tark

Firma z jej wlascielem Nowickim blazusiem nastawiona na wyxysk nigdy więcej przestrzebam przed nimi

mateusz

Bardzo w porządku podejście do pracownika. Dobrze wspominam pracę tutaj. Uczciwa firma zarówno wobec pracowników jak i Klientów. Gdybym sam miał instalować u nich pompę ciepła, albo fotowoltaikę, to zleciłbym to właśnie im

Jemioła

Jestem klientem tej firmy i muszę powiedzieć, że dawno nie współpracowałem z tak pozytywnymi ludźmi, zaangażowanymi w swoją pracę. Wiedza, doświadczenie i wysoka kultura osobista.

MARIAN

Trochę już tutaj pracuję i od samego początku praca zapowiadała się dobrze. Jak zostałem przyjęty, to nie miałem żadnego doświadczenia, więc musiałem zdobyć umiejętności, żeby móc być bardziej samodzielnym i to zaowocowało. Czym więcej w tej firmie potrafisz, tym bardziej się ciebie doceni i tym więcej zarobisz

liro

Firma zawsze idzie na rękę pracownikowi. A to można potraktować jako najlepszy benefit w każdej firmie. Każdy chciałby pracować w miejscu gdzie ułatwia się, a nie utrudnia pracownikowi życie, a tutaj jest bardzo spoko pod tym względem

marek13

Pracuje tu już 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wyplata na czas, jak są jakieś nadgodziny, też na czas wypłacane. A wiadomo, jak wypłata jest w terminie i do tego ktoś chce zarobić i konkretnie się przykłada, to będzie dobrze w każdej firmie. Ja nie mam na co narzekać. Super pracodawca

jerzyk

Polecam firmę, bo robimy tu fajne rzeczy. Prawdopodobnie nie miałbym możliwości kontaktu z najnowszymi technologiami, gdyby nie ta praca. Mnie to bardzo interesuje, więc pracę postrzegam raczej, jako miłe doświadczeni i wyzwanie, a nie obowiązek. Jak ktoś ma trochę pasji w sobie i zainteresowania nowinkami, to będzie mu się bardzo dobrze pracowało

Tadeusz

Jeśli chodzi o atmosferę w firmie, to zawsze była bardzo dobra. Współpracownicy są bardzo życzliwi i pomocni, z szefostwem również zawsze idzie się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.