Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

⚠️UWAGA!!! (usunięte przez administratora) ⚠️ ⚠️NIC OD NICH NIE KUPUJCIE ANI NIE PRACUJCIE W TEJ FIRMIE. ⚠️ ⚠️Proszę o udostępnianie posta. Niech jak najwięcej osób się o tym dowie. ⚠️ Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) ludzi w całej Polsce pracowników jak i klientów. Otwierają biura w różnych miastach, "zatrudniają" niby ale "zapominają" przywieźć umowę. Na brak rejestracji w ZUS twierdzą, że zawalił księgowy, do którego nie chcą dac numeru telefonu. Ogólnie praca jest miła i przyjemna. Szef nawet specjalnie przynosił nam ciasteczka, żeby nie wzbudzić podejrzeń. Później natomiast zaczynał znikać. Mówił że przyjedzie, po czym nie przyjeżdżał, nie odbierał telefonów, a później zablokował. Następnie stwierdzil, że robimy dramaturgię bo chcemy swoje umowy. Szef nawet zasponsorwal nam piękne zasłony w oknie z folii malarskiej, pewnie dlatego, że wynajął biuro obok ZUS do ktorego nie raczył tego zgłosić. Jeden wielki KRZAK. NIE POLECAM.

Krzysiek
@Karolina

Widzę coraz ciekawiej się dzieje w By Energy Solutions ???? Serio ktoś tam jeszcze pracuje? Myślałem, że już cała Biała wie co to za firma...

@Karolina

z tego co wiem to są tylko dwie siedziby w Białej Podlaskiej i Krakowie , w której Pani pracowała?

Paula
@Karolina

Racja, dokładnie szczera prawda. Ludzie na dajcie się nabrać na ich uczciwe warunki pracy. Ta cała firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) Kto jest inteligentny i potrafi racjonalnie myśleć sam się zwalnia z takiej firmy. Jest wiele uczciwych firm w Białej gdzie naprawde można zarobić ładne pieniądze. Radze omijać szerokim łukiem...

Paula
@Marta

Miałam na myśli, że są inne uczciwsze firmy w Białej Podlaskiej w porównaniu do By Energy Solutions.

JJ

Pracuję w By Energy Solutions i jestem pozytywnie zaskoczony. Początki nie były łatwe, bo nie miałem większego doświadczenia, ale atmosfera była i jest super. Obecnie, jak Szef zauważył, że się angażuję w pracę i chcę się uczyć, to i warunki mam lepsze. Jestem bardzo zadowolony. Fajna dynamiczna firma

Pawo

Pracuję u nich 3 lata i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak By Energy Solutions dynamicznie się rozwija. Sam po sobie zauważam, że z dnia na dzień mam coraz większą wiedze branżową. Firma bardzo stawia na pracowników, wystarczy chcieć się uczyć i pracować

M

Pracowałem wcześniej w firmie, która instalowała fotowoltaikę, a teraz przeniosłem się do nich. Mam więc porównanie, jak to wygląda i By Energy wypada bezkonkurencyjnie. Cały proces instalacji, wszystko tu przebiega profesjonalnie. Szanuje się też pracowników. Dopiero teraz widzę, jak niekompetentny był mój poprzedni pracodawca

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator linii produkcyjnej
Drzewce
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

Pracuję tu kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wspaniali ludzie i dobre wynagrodzenie. Bardzo OK miejsce.

Artur

W tej firmie czuć świeżość i zainteresowanie nowoczesnymi technologiami. Firmę tworzy zespół młodych ludzi, którzy są na bieżąco w najnowszych, ekologicznych rozwiązaniach energetycznych. Jestem dumny, że mogłem tu pracować

Magdalena M

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Panowie montażyści bardzo mili, termin montażu ekspresowy. Ekipa montażowa dokładna i staranna. Zostawili po sobie porządek, Polecam

Enri

Wiem skąd tyle negatywnych komentarzy ! Zaczynałem pracę wraz z 15 innymi osobami. Po 3 tygodniach zostało 5 osób w tym ja. Zwalniają ludzi jak nie robią wyników - ale to chyba normalne ? Utrzymanie pracownika w tych czasie sporo kosztuje. Nie ważne czy umowa o zlecenie, dzieło czy pracę. Niestety już tez nie pracuje musiałem wyjechać do Anglii zaopiekować się swoją matką, która tam mieszka. Na firmę nic złego nie mogę powiedzieć. Polecam

Beata

Firma niegodna polecenia. Obiecują gruszki na wierzbie, nie wypłacają pieniędzy, zwalniają za to, że ktoś ma własne zdanie. O ile fotowoltaikę montują, tak z pompami ciepła katastrofa. Pożal się Boże szef Błażej N, potrafi z uśmiechem na ustach poinformować, że nie wypłaci reszty prowizji bo ma takie widzimisię.

Lidia
@Beata

Ale chcesz powiedzieć, że nie wypłacają pensji? Teraz jak taka inflacja i drożyzna nie wyobrażam sobie nie dostać pensji na czas. A za co można otrzymać prowizję?

Marzena
@Beata

Piszesz to na własnym przykładzie? Pytam ponieważ czasem "plotki" firmowe bywają różne. Na jakie w ogóle umowy rejestrują? O pracę?

Pan Nowicki jest sławny bo za sprzedaż jak to nazwał suplementów diety wylądowała za kratkami :D Cała Biała Podlaska się śmieje :D HAHA

Tark

tak jak opisywali tu moi poprzednicy ta firma czyli by energii solutions z Białej Podlaskiej łacznie z ich smiesznymi prezesinami Nowickim i społką to jeden wielki chłam...i naciaganie osob starszych nie zaznajomionych z zasadami rynku byle się nachapac majacych du.. p całą tą fotovoltaike

MIki

Powiem szczerze wielka jedna porażka ta praca szkolenia sa darmowe w dniach pracy wyjazdy na szkolenia poza białą tez sa nieodpłatne szefostwo pozal sie boże osoby na wyższych stanowiskach porażka nie wiedzą jak sie zyje i dzwonią z pretensjami ze umowa zlecenie to wolnego nie wolno wsiąść nawet po oddaniu krwi trzeba (usunięte przez administratora) do roboty , nie polecam tej firmy roszady co kilka dni przerw pilnują a osoby pilnujacy sa niekompetentni

@MIki

Zgadzam się z powyższym. Niech sobie teraz Ukraińców zatrudniają może będą im pracować za 1600 cały miesiąc. Haha. Żenada !

@Justyś

Nie wiem czy wiesz, ale przewidujesz przyszłość bo na pewno ktoś się znajdzie i przyjdzie od nich. ;p

@Zuzanna

Niech przychodzi życzę powodzenia ????

@Justyś

wiadomo jak z poziomem zatrudnienia sytuacja tutaj wygląda po takim czasie? ile osób pracowało w marcu i ile jest teraz? rozwinęli się?

Nielot

Wsparcie? Dobre sobie. Pracowałem tam najpierw fizycznie, później przeszedłem na handlowca. Obiecują a później robią z ciebie idiotę odwracając kota ogonem. Jeszcze ten- pozal się boze- kierownik magazynu- niech weźmie rozpęd i walnie się w ścianę głową. Wypłata? Potrafią uwalić. Cenniki? Zmiana co 2 tygodnie. Później weź się tłumacz. Oby ktoś dobrał się im do 4 liter

Urszula
@Nielot

A co Ci obiecywali na początku i co się okazało w rzeczywistości? Dasz znać, bo w sumie jestem ciekawa.

Nielot
@Urszula

Gruszki nie wierzbie???????????????? wciskają bajki tylko dla naiwnych

adam

chcialem podziekowac ekipie tomka, kamila i piotrka za fachowosc, rzetelnosc oraz duza kulture osobista i cierpliwosc jaka wykazali uwzgledniajac moje (nie zawsze latwe) sugestie podczas montazu pompy panasa aio 9kw. szczerze polecam ta ekipe wszystkim inwestorom.

Tark

Nic się nie martw Zuza wszystko w swoim czasie !!!!

Tark

Ta firma to jeden wielki chłam kręcą oszukując ludzi jak się tylko da

@Tark

Czyli w sumie jak np?

Kris

Najlepsza jest kadra zarządzająca w tej firmie ???? Małolaty, którzy niewiele wiedzą o życiu. Wypłaty w tej firmie to tragedia.. Chociaż na rozmowie rekrutacyjnej mówi się o 4 tys. do ręki. Często zdarza się również, że pracownik najzwyczajniej w świecie wynagrodzenia nie otrzymał bo nie przepracował w miesiącu 160 (usunięte przez administratora) w innych firmach takich sytuacji się raczej nie spotyka. Za każdą przepracowana godzinę pracownik powinien otrzymać wynagrodzenie.Mało tego szkolenia czasem nawet całodniowe są również niepłatne dla pracownika. Totalne (usunięte przez administratora) Zdecydowanie najgorsza firma w całej Białej. Trzymajcie się z daleka. Myślę, że niebawem za tą firmę weźmie się Inspekcja Pracy. Oby jak najszybciej.

@Kris

Szkolenia odbywają się w dni wolne od pracy? Jak niby dochodzi do tego, że nie wyrabia się tych 160 godzin, o których piszesz?

@Zuzanna

A skąd taka informacja, że szkolenia odbywają się w dni wolne od pracy? Jest to totalna bzdura. Bywa że szkolenia odbywają się w trakcie pracy np. 3-4 godzinne za które nie masz zapłacone. Mało tego są i 8 godzinne na które musisz jechać poza miasto np. do Lublina. Wszystkie szkolenia w tej firmie są dla pracownika bezpłatne. W innych firmach takie sytuacje nie mają miejsca. Jak nie wierzysz to zatrudnij się w tej firmie akurat ogłoszeń na olx pełno ???? Powodzenia życzę !

Hilini
@Kris

Biedny facet z pokrzywdzoną żoną :)

Kris

No cóż taka prawda. Jak nie wierzysz zawsze możesz się zatrudnić i przekonać...

Tom
@Kris

Nie weźmie Inspekcja Pracy bo to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obowiązuje ich ksh a nie kp. Umieją wykorzystać frajerów i polskie cudowne prawo umożliwiające wały. Pracuje tam banda małolatów którzy potrafią ładnie się uśmiechać i wciskać kit naiwniakom. Z takimi do sądu się nie idzie...

Eliza
@Tom

O spokojnie i na takich znajdzie się sposób wystarczy że zbierze się większa grupa osób. Z drugiej strony ciekawa jestem kto tam teraz składa CV wystarczy poczytać te opinię. Miałam zamiar tam wysłać CV, ale cieszę się że tego nie zrobiłam. Jakaś paranoja.

Justyś

Nic ciekawego. Strata czasu jak dla mnie. Wszystkich zatrudniają na umowę zlecenie obiecując kokosy. Jednak tylko na tym się kończy. Zdecydowanie najgorsza firma w całej Białej Podlaskiej w jakiej miałem zaszyte pracować. Nigdy nie wiadomo na czym się stoi z dnia na dzień można zostać zwolnionym.Brak prawa wyrażenia własnego zdania przez pracownika. Radzę z daleko omijać tą firmę. Ogłoszenia na olx wystawiane są non stop. Jedni odchodzą drudzy przychodzą tylko z tego co wiem nie nadługo.Każdy szuka między czasie lepszego miejsca zatrudnienia i w sumie nie ma co się dziwić.

@Justyś

Czy przez takie rotacje dochodzi do tego, że pracownik dostaje mniej wynagrodzenia niż zostało to uzgodnione?

@Zuzanna

Dokładnie tak. Radzę omijać z daleka. Szukają taniej siły roboczej!

Endrjuu

Firma 8/10 pracowałem 4 miesiące jako handlowiec. Wysyłali mnie w teren żeby pozyskiwać Leady. Zarobki od 3 do 6 tysięcy, Teraz poszedłem do Columbusa i powiem wam, że targedia. Szkoda że nie mogę wrócić do By Energy Solutions Biała Podlaska bo się wyprowadziłem. Poleca firmę i zarząd

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.