Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Rampampam

Nie polecam pracy w tej firmie. Umowa zlecenie, szkolenia niepłatne. Mało poważne podejście do pracownika. Dopiero po dwóch tygodniach pracy po ciągłych upominaniach otrzymałem umowę na papierze. Jednym słowem porażka. Nie polecam

Zadowolony
@Rampampam

Nie mogę się zgodzić firma oddaje rachunki za paliwo szkolenia bezpłatne lecz trzeba się spiąć i się uczyć jak się chce zarobić. Przez pierwsze dwa tygodnie miałem już podpisana umowę później już z górki 2 umowy tygodniowo i jestem bardzo zadowolony ????

Wolek

Praca tu ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najważniejsza. Przede wszystkim uczciwa wypłata, która zawsze jest wypłacana terminowo. Nie zdarzyło się ani razu, od kiedy tu pracuję, żeby nie było wypłaty w terminie. Właściciele traktują wszystkich z szacunkiem i zauważają, jeśli ktoś jest ambitny i chce pracować. Fajne miejsce pracy

leszek
@Wolek

Uczciwa wypłata i terminowość są kluczowe dla każdego pracownika, w każdej firmie i to mogę powiedzieć o pracy w BES, to że zarobki sa godne i wypłacane na czas

Piotrek

Pracowałem w tej firmie od razu po szkole. Jak dla nowicjusza, to bardzo fajna wypłata i warunki zatrudnienia. Co więcej, przy zmianie pracy, nowy pracodawca zatrudnił mnie na kierowniczym stanowisku, tylko dlatego, że miałem w CV wpisane, że pracowałem w By Energy Solutions. Mają dobrą renomę na rynku i uczciwe podejście do pracowników.

Teresa
@Kondrad G

To już nie pracujesz ? ja też nie pracuję i nie polecę tej firmy nikomu !!!

Janusz

Pracowało mi się tutaj naprawdę dobrze i byłem bardzo zadowolony. Wartości firmy pokrywają się z moimi, czyli dostarczyć Klientowi nową i ekologiczną technologię, która będzie mu służyła latami. Miło było tutaj pracować, bo właściwie wszyscy Klienci, z którymi miałem kontakt, byli nam bardzo wdzięczni, za jakość pracy, jaką wykonywał mój zespół. Polecam ich, jak chcesz szybko złapać doświadczenia i mieć dobrą markę w swoim CV

27julek
@Judyta

Pieniądze bardzo motywujące, bo jak się przyłożyłem i pracowałem na maksa, to była konkret wypłata

Małgorzata Nowy wpis

Jednak zastanawia, że regionalny przedstawiciel ds. OZE miał w zeszłym roku na uop lub zlecenie widełki od 4.000 brutto. Czy to była kwota że tak powiem gwarantowanej podstawy w przypadku, gdy nie udało się sprzedać nic? 3.000 na rękę to nie jest kwota, która kojarzy się z pracą ph, niestety. A szukano kandydatów na aż 30 stanowisk na raz.

Monia

Od kilku miesięcy pracuję w BES i jestem bardzo zadowolona z tego co oferuje pracodawca. Wcześniej pracowałam w konkurencyjnej firmie i zmiana jest zdecydowanie na plus. Wszyscy mają tu większy szacunek do pracowników, Klientów i są bardziej przejrzyste i jasne warunki zatrudnienia i kasa

NOREK
@Monia

Relacje między ludzkie są w tej firmie na bardzo wysokim poziomie, chyba każdy kto tu pracował sie z tym zgodzi

Leszek F. Nowy wpis
@Monia

Mogę się pod tym podpisać. Patrząc, na warunki pracy w konkurencyjnych firmach trudno znaleźć coś lepszego

Stanisław W.

Polecam fotowoltaikę i pracę w BES. Wysoka jakość usług i wysoka kultura pracy

@Stanisław W.

Chyba żartujesz albo ci zapłacono za tą opinię może w ścisłym zespole firmy w zarządzie taka atmosfera jest natomiast porozmawiaj z ludźmi którzy zostali oszukani przez tą firmę pracowników terenowych przepływ informacji częste zmiany bałagan w dokumentach po 8 miesięcy weryfikacja umów ????????????

KondR
@Stanisław W.

To prawda, zadowolenie klienta, dostarczanie innowacyjnych rozwiązań jest dla BES priorytetem

Aldona S. Nowy wpis
@KondR

firma rozwija się w zawrotnym tempie, bo dostarcza wysokiej jakości usługi, a przy takich inwestycjach klienci chcą mieć dobrej jakości sprzęt, dobrze zamontowany

Daniel Nowy wpis

W firmie cały czas coś się dzieje, tempo jest szybkie i nie można narzekać na nudę. Każde stanowisko pracy ma swój zakres obowiązków, wiesz co masz robić i z tego jesteś rozliczany. Atmosfera w pracy jest spoko, młode towarzystwo, z każdym można pogadać.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
ELPLC S.A.
Piotrek

Julia
@Piotrek

Czyli chętnie przyjmują osoby bez doświadczenia? Wszystkiego uczą na miejscu, onboarding jest na dobrym poziomie? No i czy były jakieś podwyżki w czasie kiedy pracowałeś?

@Piotrek

Piotrek W.? Pracowałeś w zespole z Tomkiem R.?

@Julia

Nie jest łatwo dostać się bez doświadczenia, ale warto próbować, bo w By Energy można się sporo nauczyć. Poza tym, jak ktoś się przykłada do pracy, to można nieźle zarobić.

Artur
@Piotrek

Super Firma. Młoda, nowoczesna i dynamicznie się rozwijająca. Nie żałuję pracy tutaj

@Piotrek

Jak pracownik się przykłada do swojej pracy, to jest bardzo doceniany. Mi tutaj jest dobrze i nie zamierzam zmieniać pracodawcy

@Piotrek

W firmie można się dużo nauczyć, ale zarobki są jak wszędzie, uzależnione od posiadanych kompetencji. Jak coś umiesz, to możesz nieźle zarobić

W firmie jest bardzo OK

M
@Piotrek

Fajne pieniądze i dobre warunki pracy to fakt

Danuta
@M

Napiszesz może widełki? :) Dużo tu komentarzy o dobrym wynagrodzeniu, ale nie padają konkrety. Czy firma proponuje umowę o pracę? :) Masz jakieś rady co do ewentualnej rekrutacji? Po wysłaniu CV szybko otrzymałeś odzew od firmy?

Zen
@Piotrek

Dokładnie tak, jak napisał Piotrek, firma jest doceniana w branży i warto tu trochę popracować, chociażby dlatego, żeby mieć to CV

kamil
@Piotrek

W moim przypadku, to też była pierwsza praca i bardzo pozytywnie ich oceniam

Konik

po zmianie pracy, bardzo pozytywnie inne firmy patrzyły na to, że pracowałem w BES

Majka4245
@Piotrek

Jak patrzę na realne zarobki w innych firmach, to jestem ze swoich w BES bardzo zadowolona

ulka
@Majka4245

poza tym możliwości rozwoju jest sporo, doceniane są indywidualne podejście i nowe pomysły. Nie jest to korporacja ani nie ma takiego charakteru tylko co wg. mnie jest ogromną zaletą

Sara
@ulka

dokładnie tak jest. To jest ogromnym jak dla mnie plusem, bo zawsze na każdym szczeblu zawodowym, można ze wszystkimi normalnie pogadać

Molica44
@Janusz

Trzeba próbować, bo czasami jest tak, że coś się akurat zwolni i potrzebują pracownika na już. Poza tym zatrudniają sporo osób, cały czas się rozwijają i prędzej czy później jakieś nabory są

Waluś
@Anonim

Wszędzie gdzie pracownik wykonuje swoja pracę dobrze i z zaangażowaniem powinien być doceniany i godnie wynagradzany. Jak dla mnie tak jest właśnie w BES

pawelo
@Piotrek

zdecydowanie mocna stroną pracy jest możliwość nabycia nowych umiejętności, takich wiecie, specjalistycznych, co na pewno w życiu i przy ewentualnej potrzebie szukania nowej pracy przydadzą się każdemu

Patryk G.
@Julia

czy chętnie? zależy na jakie stanowisko. Wiadomo, że nie zatrudnią do księgowości, kogoś bez specjalistycznej wiedzy :) ale ogólnie można zaczynać od najniższych stanowisk, i z czasem awansować. Zaczynałem tutaj od montażu, teraz jestem przedstawicielem

Rysio
@pawelo

Masz na myśli umiejętności zdobyte przez prace czy wysyłają też na szkolenia i je finansują? Jak było w twoim przypadku?

Kowalik48
@Piotrek

różne osoby są potrzebne i z doświadczeniem, i czasami bez, ale prędzej czy później, jak się już we wszystko wdrożysz, to praca nie jest ciężka i dobrą kaskę płacą :)

Marek T.
@Janusz

Szukałem czegoś, co było zgodne z moimi pasjami. OZE, teraz są na topie, fajne, ciekawe nowoczesne technologie. Miło przy tym pracować, a przy okazji w BES można jeszcze nie źle zarobić

Jakub
@Piotrek

można się tutaj nauczyć sporo przydatnych rzeczy, jak nie wykorzystasz tego w innej pracy, to na pewno przyda ci się to w życiu. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że z pewnością praca w By Energy, to nie był dla mnie czas zmarnowany

Jutor
@Piotrek

Pracuję tutaj kilka lat, to moja pierwsza praca, i mówiąc szczerze, to nie wiem, czy znalazłbym coś lepszego. W miarę nabierania nowych umiejętności zmieniam stanowiska na bardziej odpowiedzialne, z lepsza płacą i z mojej perspektywy to bardzo dobry pracodawca

Konkol
@Piotrek

Zgadzam się z tobą w pełni. Też zaczynałem pracę w tej firmie po skończeniu szkoły, i muszę przyznać, że była to świetna decyzja. Co więcej, reputacja firmy na rynku naprawdę otwiera drzwi do nowych możliwości zawodowych

Godzio
@Piotrek

Atmosfera w firmie zdecydowanie na plus bo zgrany zespół, sama praca ciekawa i można się rozwinąć ale tempo pracy potrafi być duże. Z płatnościami nigdy nie było problemów, zawsze wszystko dokładnie rozliczone. Największy plus to ludzie w firmie którzy zawsze chcą pomóc i nie ma wyścigu szczurów

Kondrad G
@Piotrek

Pozdrawiam całą ekipę od montażu :) Miło się w Wami pracowało!

Romo66
@Majka4245

Nie było mi łatwo się tutaj dostać, ale było warto próbować, bo kasa naprawdę fajna $$$$$$

Teresa
@Kondrad G

To już nie pracujesz ? ja też nie pracuję i nie polecę tej firmy nikomu !!!

moki

Przepracowałem tutaj 2 lata i nie miałem na co narzekać, a nawet miło wspominam tego pracodawcę. Kaska zawsze na czas i tyle ile trzeba. Ekipa zgrana i doświadczona. Praca sama w sobie bardzo ciekawa, bo firma instaluje najnowsze technologie. Zrezygnowałem, bo musiałem się przeprowadzić, ale chętnie bym tam jeszcze pracował.

Glazur
@moki

dobrze się z Tobą pracowało, serdecznie pozdrawiam

Praca na tyle ciekawa, że nie mogę się doczekać poniedziałków. Nareszcie trafiłem do firmy, gdzie praca może być ciekawym wyzwaniem i przyjemnością. Wypłata, to tylko wisienka na torcie. Firma wciąż się rozwija, i fajnie jest budować taką markę, która ma rzeszę zadowolonych Klientów i rośnie jak na drożdżach. Codziennie czuję, że dostarczam razem z nimi produkt, który przyczynia się do ochrony środowiska i pozwala ludziom płacić niższe rachunki. To szczególnie ważne w czasach wszechobecnej drożyny. Staram się, sumiennie wykonuję swoje obowiązki i kierownictwo to docenia. Praca tutaj to transakcja win-win-win. Wszyscy są wygrani, Klient, mój Pracodawca i ja. Super firma i super branża

FFFFFwwww77
@Marcin

100% racji, co więcej dobra praca i dobra płaca

JAKI JAK

Przyjemnie mi się tutaj pracuje. Ludzie pomocni, sympatyczni i sama marka budzi pozytywne emocje. Klienci zawsze są zadowoleni z wykonywanych usług. Co do prezesa.... Nigdy się na nim nie zawiodłem

SylwiaKK
@JAKI JAK

Nie ma wstydu, że się tu pracuje. Porządna firma!

fik

Bardzo dobrze funkcjonująca Firma, która po prostu robi swoje. Z gościa, który niewiele wiedział o życiu, którym byłem po liceum, zrobili powiem nieskromnie, dobrego specjalistę, który zawsze znajdzie dobrą pracę. Doceniam pracę tutaj

opo
@fik

pracuję, robię swoje i jestem zadowolony

Ktoś
@opo

Na jakim stanowisku jesteś? No i z czego jesteś najbardziej zadowolony? Ludzie tu piszą, że dobra atmosfera, są jeszcze jakieś inne atuty? Ponoć firma dba o rozwój pracowników, macie tutaj jakieś szkolenia?

Maliniak 82
@fik

Można się tu konkretnie podszkolić fachu, moim zdaniem warto mieć tą firmę w CV, jak ktoś che pracować i wiązać swoją przyszłość w OZE

Ano
@fik

historia zupełnie jak moja, przyszedłem zielony do pracy, a dzisiaj mam poczucie, że coś wiem, czegoś się nauczyłem, w czymś się specjalizują

Wiki

Jestem pracownikiem od roku, pracują tu ogarnięci ludzie, ci co mieli odejść przesieli się sami. Świetna atmosfera, życzliwość, pomoc, szefowie wynagradzają sowicie tych, którzy angażują się w pracę na 100 %. Nigdzie się stąd nie wybieram. Dziękuję Błażej, Piotr i Jul- jesteście wspaniałymi ludźmi z wielkim serduchem.

Zizu
@Wiki

bardzo jestem zadowolony zarówno z (usunięte przez administratora) jak i organizacji w firmie. Tutaj wszystko działa jak należy

filipek
@Wiki

tutaj liczą się twoje umiejętności i pracowitość. Pracujesz, sprawdzasz się to i zarabiasz. Jak dla mnie spoko

@filipek

jak zaczynałem tu pracę, to zależało mi głównie na tym, żeby się dostać i mieć stabilne zatrudnienie, ale wartością dodaną, której nie zakładałem, jest to, że branża OZE, jest po prostu ciekawa i dzisiaj nie tylko mam poczucie stabilności ale chętnie też tutaj przychodzę, nie ma nudy i monotonii

dxtr
@Janusz

gdyby nie inne wyzwania w moim życiu, chętnie bym wrócił do mojego zespołu

TR
@Janusz

Nowoczesna firma i nowoczesne technologie. Przyjemnie pracować w miejscu gdzie praca jest interesująca i nie idzie się do nie jak za karę. Polecam

moni
@Janusz

Ciekawa branża, do tego przyszłościowa, firma dynamicznie się rozwija. Fajne miejsce do pracy

Sabina

Dobra praca, dobre zarobki

MAster
@Sabina

Każdy kto przychodzi tutaj do pracy ma jasno przedstawione warunki zatrudnienia i wie na co się godzi. Jak podejmujesz pracę, to znaczy, że ci odpowiada. Dla mnie ta praca jest ok, lepszej na pewno nie znajdę

@MAster

Właściwie dokładnie tak było, mimo, że minęły już dwa latka od mojego zatrudnienia, to warunki mam takie jak dogadaliśmy na pierwszej rozmowie + powiedziane było, że jak będą wyniki, to będzie tez mozliwość rozwoju i zmian warunków zatrudnienia na lepsze. I tak jest, z roku na rok zarobki mi rosną

LuLuś89
@Janusz

nie spotkałem się w tej firmie nigdy, żeby klient, u którego robiliśmy montaż fotowoltaiki, był niezadowolony. Jako proacownik, mogę powiedzieć, że wykonujemy kawał dobrej roboty i klienci zawsze są zadowoleni

sylwek
@LuLuś89

wcale to nie dziwi, że klienci zadowoleni, bo urządzenia, które montują, to najnowsza technologia. Bardzo wydajne, a w firmie jest duży nacisk, na to, żebyśmy montowali to dokładnie i estetycznie. Każdy byłby zadowolony

Judyta
@Janusz

Trudno się z tym nie zgodzić. Ciekawa praca, dobre zarobki i zdrowa atmosfera

yeti
@Janusz

praca ciekawa i spoko atmosfera, to mogę potwierdzić

FeliX
@Janusz

Pracuję tutaj z kolegą przy montażu, dostaliśmy się obaj w tym samym czasie, bo akurat był większy nabór, i pracę tutaj bardzo sobie chwalimy. Przede wszystkim praca jest ciekaw i to mi się najbardziej tutaj podoba

julita
@Janusz

Firma w ostatnich latach mocno się rozwijała i zwiększała zatrudnienie, kontroluj sytuację na bieżąco, to może znowu trafisz w nasze szeregi ;)

@Janusz

Potwierdzam! Praca tutaj daje solidną podstawę i wiele cennych doświadczeń

27julek
@Judyta

Jaremak

Praca jest tu bardzo na plus. Wszystko sprawnie załatwione, pensja zawsze na czas. Można dogadać się z przełożonymi i omówić szczegóły obowiązków czy jakieś zmiany. Nie mogę narzekać na pracę w tej firmie. Polecam

Gośka
@Jaremak

Jasny zakres obowiązków i o czasie wypłata to tutaj standard

Darek

Poszedłem z papierami osobiście i zostawiłem w siedzibie firmy. Akurat potrzebowali przedstawiciela i po kilku dniach mnie zaprosili na rozmowę. Wszystko wypadło bardzo fajnie, bo pracuję już pół roku i jestem mega zadowolony. Polecam złożyć papiery, nic nie zaszkodzi, a praca fajna

sabi
@Darek

profesjonalne podejście do każdego pracownika i kandydata!

Mariusz

Jak czytam te wszystkie negatywne opinie, jako były pracownik, to mam wrażenie, że smaruje je konkurencja. Złego słowa nie mogę powiedzieć o pracy u nich. Faktem jest, że jak ktoś przychodzi tylko po wypłatę, a nie chce mu się pracować i czegoś nauczyć, to długo miejsca nie zagrzeje. Natomiast to chyba jest standard w każdej normalnej firmie.

eryk
@Mariusz

mogę śmiało się do tego przyłączyć, firma potrafi docenić zaangażowanie i dąży do utrzymania standardów, które motywują do ciężkiej pracy i osobistego rozwoju. Takie podejście to nie tylko przyjemne źródło dochodu, a bardzo pozytywna motywacja. Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje

Dorobiat
@eryk

dodam jeszcze, że firma, to stabilne miejsce pracy, a to też ważna sprawa, jak człowiek nie musi się martwić o jutro

Sabrina

Jest wakat dla przedstawiciela handlowego, ciekawi mnie ta możliwość awansu. Dostał ktoś z was ostatnimi czasy wyższe stanowisko? Jeśli tak, dajcie znać jak ścieżka kariery wyglada :)

@Sabrina

Później możesz zostać prezesem spółki który dotychczasowy zrezygnował tylko za udziały więc wychwycisz udziały i będziesz zarabiał ogromne pieniądze latał do Tajlandii do Hongkongu do Chin ????????????

Patryk

Pracodawca niezwykle przyjazny i wspierający. Doceniam ich zaangażowanie w tworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy i otwarte podejście do nowych pomysłów. Cenię sobie też możliwość zdobywania nowych umiejętności. Idealne miejsce do pracy dla mnie

SKOWRON
@Patryk

w firmie panuje przyjazna atmosfera i otwartość na innowacje, w dzisiejszych czasach taka elastyczność i wsparcie w rozwoju zawodowym są kluczowe, w takiej firmie aż przyjemnie pracować

mimi

Rozmowa rekrutacyjna w BES to była prawdopodobnie moja najlepsza, najprzyjemniejsza rozmowa rekrutacyjna jaką odbyłem. Mam nadzieję, że się tu dostanę, bo po rozmowie i podejściu do kandydata, potencjalnego pracownika, widzę, że ceni się tutaj umiejętności i szanuje ludzi.

JacekJacek
@mimi

Też czułem się bardzo komfortowo podczas rozmowy kwalifikacyjnej z BES. To, jak traktują kandydatów, pokazuje, że naprawdę doceniają kompetencje i potencjalny wkład pracownika

poltt7

Firma bardzo dobrze zarządzana, gdzie wiadomo kto za co odpowiada i gdzie szanuje się pracownika. Jak tu pracowałem było bardzo OK. Poza tym utrzymuję nadal kontakty z kilkoma osobami, i też dobrze im się tutaj pracuje

GUTek
@poltt7

W tej pracy naprawdę wiadomo, kto za co odpowiada i to jest olbrzymi plus, bo wiesz z czego będziesz rozliczany. Masz swoją działkę i ją ogarniasz, to nie musisz się martwić o posadę

maxx

Bardzo przyjemna atmosfera i atrakcyjne zarobki, polecam

Weronika
@maxx

Mogę powiedzieć tylko jak to wygląda z perspektywy przedstawiciela, bo na takim stanowisku pracowałam. Można sie oczywiście dużo napracować, ale są z tego naprawdę duże pieniądze

DarD

Firma nie tylko sprawia wrażenie profesjonalnej, ale dokładnie taka jest w rzeczywistości. Właściwie po zatrudnieniu u nich, moja opinia o BES zmieniła się tylko na plus. Pracuje się tutaj naprawdę dobrze i za godne pieniądze

Goliński
@DarD

moje odczucie jest takie, że od samego początku mówią ci jasno czego od ciebie oczekują i jaką kasę możesz zarobić to jest fair

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.