Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Rampampam

Nie polecam pracy w tej firmie. Umowa zlecenie, szkolenia niepłatne. Mało poważne podejście do pracownika. Dopiero po dwóch tygodniach pracy po ciągłych upominaniach otrzymałem umowę na papierze. Jednym słowem porażka. Nie polecam

Zadowolony
@Rampampam

Nie mogę się zgodzić firma oddaje rachunki za paliwo szkolenia bezpłatne lecz trzeba się spiąć i się uczyć jak się chce zarobić. Przez pierwsze dwa tygodnie miałem już podpisana umowę później już z górki 2 umowy tygodniowo i jestem bardzo zadowolony ????

Wolek

Praca tu ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najważniejsza. Przede wszystkim uczciwa wypłata, która zawsze jest wypłacana terminowo. Nie zdarzyło się ani razu, od kiedy tu pracuję, żeby nie było wypłaty w terminie. Właściciele traktują wszystkich z szacunkiem i zauważają, jeśli ktoś jest ambitny i chce pracować. Fajne miejsce pracy

Kami
@Wolek

z mojego punktu widzenia też jest ważne, że wypłata jest o czasie. Do tego godne pieniądze

Piotrek

Pracowałem w tej firmie od razu po szkole. Jak dla nowicjusza, to bardzo fajna wypłata i warunki zatrudnienia. Co więcej, przy zmianie pracy, nowy pracodawca zatrudnił mnie na kierowniczym stanowisku, tylko dlatego, że miałem w CV wpisane, że pracowałem w By Energy Solutions. Mają dobrą renomę na rynku i uczciwe podejście do pracowników.

@Kondrad G

To już nie pracujesz ? ja też nie pracuję i nie polecę tej firmy nikomu !!!

Janusz

Pracowało mi się tutaj naprawdę dobrze i byłem bardzo zadowolony. Wartości firmy pokrywają się z moimi, czyli dostarczyć Klientowi nową i ekologiczną technologię, która będzie mu służyła latami. Miło było tutaj pracować, bo właściwie wszyscy Klienci, z którymi miałem kontakt, byli nam bardzo wdzięczni, za jakość pracy, jaką wykonywał mój zespół. Polecam ich, jak chcesz szybko złapać doświadczenia i mieć dobrą markę w swoim CV

27julek
@Judyta

Pieniądze bardzo motywujące, bo jak się przyłożyłem i pracowałem na maksa, to była konkret wypłata

Czy w By Energy Solutions Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

hajdik

Zgadzam się, że to bardzo dobra firma. Zawsze służy pomocą i zaangażowaniem w dobro pracownika. Jak najbardziej polecam

miki Nowy wpis
@hajdik

rzeczywiście firma wyróżnia się swoim podejściem do pracowników. Zawsze można liczyć na pomoc, a jak dla mnie to ważna sprawa

Pracuję tu od niedawna przy montażu i na chwilę obecną od środka firma wygląda bardzo sympatycznie. Pracownik ma wszystko, co potrzebne do pracy. Nie spotkałem się z sytuacją, żeby nie było jakichś narzędzi, albo, materiałów do wykonania pracy. Nawet powiedziałbym, że kładą na to duży nacisk, żeby stanowisko pracy było wyposażone jak należy. Trzymają wysoki standard i dbają o swoich ludzi

niemczyk Nowy wpis
@Marek

firma naprawdę zapewnia swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i materiały do pracy, to jest absolutny priorytet

Tutaj zawsze szanowali pracowników i wypłata była na czas

@Anna

Chyba ci się coś pomyliło z jakąś porządną firmą a nie z tym cyrkiem , osiem miesięcy procesowania umów od handlowca , brak po 5 miesiącach montażu pompy ciepła i klient wypowiada umowę a handlowiec traci ciężko wypracowane pieniądze , Kpina

@Anna

Heja a czemu piszesz w czasie przeszłym, już tam nie pracujesz ? :p bo akurat myślałam o przedstawicielu i teraz na stronie podają widełki 5-15 k no i spoko że wypłata na czas ale ile tak mniej więcej średnio z tego mogę zarobić?

Konrad

Ci co piszą już tam nie pracują i walczą w sądach o swoje pieniądze. Masz szansę nie nie zarobić ????????

kaczor Nowy wpis
@Anna

fundamentem zadowolenia z pracy jest szacunek wobec pracowników i terminowa wypłata wynagrodzenia. Nie zamienił bym tej pracy na żadną inną, bo te dwa najważniejsze czynniki, sa tutaj zawsze na pierwszym miejscu

Marlena

Dla wszystkich zainteresowanych powiem, że z pracy tutaj jestem bardzo zadowolona. Bardzo uczciwa Firma, wypłata o czasie zgodna. Świetny kontakt z biurem. Sami sympatycznie ludzi. Musimy pamiętać, że miejsce pracy tworzą ludzie tacy jak my, to my tworzymy atmosferę w miejscu pracy. Ja jestem pozytywna osobą i mam bardzo dobre relacje ze wszystkimi.

MOLINA
@Marlena

mi też się tutaj podoba, to nie jest nudna robota, do której idziesz jak za karę. Jestem monterem i to jest naprawdę fajna fucha

werko
@Marlena

Wiadomo, że jak w każdej pracy, ten kto pracuje przy sprzedaży i zwiększa zyski firmy, to i kasę ma lepszą. Ale ja na płacę w biurze też nie narzekam. Zawsze warto popytać ile na podobnym stanowisku zarabia się w innych firmach. Ale tak realnie, a nie, że jakieś wyśrubowane normy z Warszawki, które pokazują w statystykach :)

mateor55
@Marlena

Nie mam dużego kontaktu z innymi pracownikami na co dzień, bo jestem przedstawicielem, ale jak czegokolwiek potrzebuję, co w szczególności na początku pracy było mi potrzebne, to każdy chętnie pomagał, słowa złego nie powiem

Jola
@werko

To pracując w biurze, w jakiej wysokości otrzymujesz wypłatę? ;) Podaj chociaż widełki, jeśli możesz. No i czy jest to goła pensja? Czy jest szansa na jakąś premię? Dzięki za informacje.

laksu
@mateor55

wsparcie i pomoc wzajemna między pracownikami, to w BES podstawa funkcjonowania

goska78
@werko

I dobrze że sprzedaż jest powiązana z wynagrodzeniem. Każdy kto się przykłada to zarabia. Dla mnie to jest dobre podejście

moni83 Nowy wpis
@Jola

Rozumiem, że interesuje Cię kwestia wynagrodzenia, ale to zależy od doświadczenia i umiejętności. Mogę jednak zapewnić, że firma stawia na uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenie, raczej jest to górna granica średnich wynagrodzeń

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
DarD

Firma nie tylko sprawia wrażenie profesjonalnej, ale dokładnie taka jest w rzeczywistości. Właściwie po zatrudnieniu u nich, moja opinia o BES zmieniła się tylko na plus. Pracuje się tutaj naprawdę dobrze i za godne pieniądze

Goliński
@DarD

moje odczucie jest takie, że od samego początku mówią ci jasno czego od ciebie oczekują i jaką kasę możesz zarobić to jest fair

wera
@DarD

czasami można spotkać firmy, które wyglądają profesjonalnie na zewnątrz, ale po bliższym poznaniu okazuje się, że są to jedynie pozory. Na szczęście BES to profesjonalna firma w podejściu do klientów i do pracowników

maxx

Bardzo przyjemna atmosfera i atrakcyjne zarobki, polecam

Weronika
@maxx

Mogę powiedzieć tylko jak to wygląda z perspektywy przedstawiciela, bo na takim stanowisku pracowałam. Można sie oczywiście dużo napracować, ale są z tego naprawdę duże pieniądze

vika
@maxx

praca za fajne pieniądze, nie jest obowiązkiem, tylko przyjemnością. polecam pracę tu z całego serca, bo mam duże poczucie satysfakcji, że tu pracuję

poltt7

Firma bardzo dobrze zarządzana, gdzie wiadomo kto za co odpowiada i gdzie szanuje się pracownika. Jak tu pracowałem było bardzo OK. Poza tym utrzymuję nadal kontakty z kilkoma osobami, i też dobrze im się tutaj pracuje

GUTek
@poltt7

W tej pracy naprawdę wiadomo, kto za co odpowiada i to jest olbrzymi plus, bo wiesz z czego będziesz rozliczany. Masz swoją działkę i ją ogarniasz, to nie musisz się martwić o posadę

narczyk1
@GUTek

w firmie odpowiedzialności są jasno określone, każdy wie, na czym się skupić i jakie są oczekiwania względem swojej pracy. To naprawdę ułatwia codzienne funkcjonowanie

Patryk

Pracodawca niezwykle przyjazny i wspierający. Doceniam ich zaangażowanie w tworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy i otwarte podejście do nowych pomysłów. Cenię sobie też możliwość zdobywania nowych umiejętności. Idealne miejsce do pracy dla mnie

SKOWRON
@Patryk

w firmie panuje przyjazna atmosfera i otwartość na innowacje, w dzisiejszych czasach taka elastyczność i wsparcie w rozwoju zawodowym są kluczowe, w takiej firmie aż przyjemnie pracować

leon
@SKOWRON

praca jest ciekawa, bo firma jest otwarta na innowacje. Tu naprawdę chce się pracować i cieszy mnie, że firma w której pracuję ma takie podejście

moki

Przepracowałem tutaj 2 lata i nie miałem na co narzekać, a nawet miło wspominam tego pracodawcę. Kaska zawsze na czas i tyle ile trzeba. Ekipa zgrana i doświadczona. Praca sama w sobie bardzo ciekawa, bo firma instaluje najnowsze technologie. Zrezygnowałem, bo musiałem się przeprowadzić, ale chętnie bym tam jeszcze pracował.

Glazur
@moki

dobrze się z Tobą pracowało, serdecznie pozdrawiam

Vvix
@Glazur

pozdrawiam cały zespół :) praca z wami, to była czysta przyjemność

Stanisław W.

Polecam fotowoltaikę i pracę w BES. Wysoka jakość usług i wysoka kultura pracy

@Stanisław W.

Chyba żartujesz albo ci zapłacono za tą opinię może w ścisłym zespole firmy w zarządzie taka atmosfera jest natomiast porozmawiaj z ludźmi którzy zostali oszukani przez tą firmę pracowników terenowych przepływ informacji częste zmiany bałagan w dokumentach po 8 miesięcy weryfikacja umów ????????????

KondR
@Stanisław W.

To prawda, zadowolenie klienta, dostarczanie innowacyjnych rozwiązań jest dla BES priorytetem

Aldona S.
@KondR

firma rozwija się w zawrotnym tempie, bo dostarcza wysokiej jakości usługi, a przy takich inwestycjach klienci chcą mieć dobrej jakości sprzęt, dobrze zamontowany

kamilo
@Stanisław W.

mi się tu pracuje naprawdę bardzo dobrze, nie można narzekac

Daniel

W firmie cały czas coś się dzieje, tempo jest szybkie i nie można narzekać na nudę. Każde stanowisko pracy ma swój zakres obowiązków, wiesz co masz robić i z tego jesteś rozliczany. Atmosfera w pracy jest spoko, młode towarzystwo, z każdym można pogadać.

KońKoń
@Daniel

Atmosfera w biurze jest naprawdę przyjemna - mamy tu energiczne i otwarte środowisko pracy. Tempo pracy nie pozwala się nudzić, ale idą tez za tym zarobki, najlepsze w tej branży

juliusz
@Daniel

rzeczywiście, dynamiczne środowisko pracy, gdzie każdy ma do wykonania swoje cele, mi się taka przejrzystość bardzo podoba

Rafał

Zrezygnowałem, bo w innej firmie obiecywali mi gruszki na wierzbie. Oczywiście po pół roku już wiedziałem, że to był błąd. Starałem się wrócić, ale niestety mi się nie udało... Szkoda, bo warunki jakie miałem były w porządku, poza tym dużo fajnych ludzi. Dzięki za współprace chłopaki.

rudi
@Rafał

miałem taką samą sytuację, konkurencja kusiła przejściem do nich, miało być więcej kasy, lepsze warunki, a ostatecznie musiałem szukać nowej pracy, bo firma nie płaciła na czas. Niestety do BES nie udało mi się już wrócić :(

filippo
@rudi

Żałuj :) Mila atmosfera w pracy, ludzie kolezanscy, chetnie pomagaja :) ja nigdzie sie stąd nie ruszam

@rudi

Kilka osób napisało podobnie jak Ty, że żałuje, że stąd odeszło, bo chciało zarabiać więcej. To na ile w takim razie mogłeś liczyć skoro właśnie ze względu na finanse zmieniłeś pracę? Możesz podać chociaż widełki jeśli nie konkretną sumę? Było coś z dodatków?

uzar
@Rafał

twoje doświadczenie wydaje się odzwierciedlać uniwersalną lekcję, że warto dwa razy się zastanowić, przed zmianą dobrej pracy :) ale to, że żałujesz tylko dobrze świadczy o BES, w której pracuję

jokicz44
@filippo

kultura pracy w firmie, to ważna sprawa, i na co warto zwrócić uwagę, my sami, jako pracownicy ją tworzymy. Jak jest się koleżeńskim dla innych, to karma do nas wróci

Teresa

Odeszłam i nie żałuję będąc handlowcem w innej firmie widełki za klienta z pełną termomodernizacją - to kwota rzędu od 6000 do 8000 zł , Nie robię audytu ( całej tej popapranej dokumentacji . Od tego są autoryzowani audytorzy z licencją . więc mogę się skupić nad szukaniem nowych klientów z programem poleceń . skromnie spisuję od 5 umów w miesiącu z tendencją zwyżkową .Szybkość uzyskania zaliczki już po 1,5 miesiąca a nie po 8 miesiącach wnioski jeszcze nie złożone i nie wysłane do Funduszu. Tragedia nie polecam tej firmy nikomu . Bes to firma dla złodziei w postaci zarządu .. (usunięte przez administratora)

dominik
@filippo

Nie ma co żałować, ale atmosfera w pracy jest naprawdę przyjemna. Ja też nie miałem zamiaru stąd odchodzić, bo praca była w porządku

darek
@jokicz44

zgadzam się całkowicie, że kultura pracy to podstawowy element każdej firmy, który wpływa na nasze codzienne doświadczenia i efektywność. Tzn, w każdej firmie tak być powinno, ale mówiąc szczerze tylko tutaj spotkałem się z tym, że jest to standardem

Monia

Od kilku miesięcy pracuję w BES i jestem bardzo zadowolona z tego co oferuje pracodawca. Wcześniej pracowałam w konkurencyjnej firmie i zmiana jest zdecydowanie na plus. Wszyscy mają tu większy szacunek do pracowników, Klientów i są bardziej przejrzyste i jasne warunki zatrudnienia i kasa

NOREK
@Monia

Relacje między ludzkie są w tej firmie na bardzo wysokim poziomie, chyba każdy kto tu pracował sie z tym zgodzi

Leszek F.
@Monia

Mogę się pod tym podpisać. Patrząc, na warunki pracy w konkurencyjnych firmach trudno znaleźć coś lepszego

LuleK
@NOREK

Bez wątpienia, atmosfera w firmie jest wyjątkowo pozytywna. Jestem przekonany, że większość osób, które miały okazję pracować w tej firmie podziela taką opinię. To naprawdę przyjemne miejsce do pracy

Paulina
@Monia

No niestety nie podzielę tej opinii pracowałam w tej firmie i nie polecę nikomu by skorzystał z takiej bandy która (usunięte przez administratora) przedstawicieli handlowych nie płaci należnych prowizji Pina po prostu kpina (usunięte przez administratora) na dużą skalę zresztą toczą się już postępowania karne przeciwko tej firmie więc Pina jeszcze raz kpina

Sanok

Przedstawiciel handlowy może wyciągnąć tutaj do 15tyś zł. Ja w zależności od miesiąca zarabiam 8-12tyś. Kasa jest konkret, bo w niektórych firmach, prezes tyle zarabia

Paweł1_1
@Sanok

To prawda, tutaj naprawdę można zarobić porządne pieniądze. Ja osobiście jestem mega zadowolony z wypłaty, jaką dostaję w BES. Jest konkret

Jestem pracownikiem w BES już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu. Co w szczególności zasługuje na uwagę, to życzliwość wszystkich pracowników. Pomocni, sympatyczni ludzie, a to ludzie są podstawą dobrej lub złej atmosfery w pracy

mamed
@Monika

zmieniłem pracę, bo poprzednia wykańczała mnie psychicznie. Bałem się tam chodzić, bo non stop były jakieś problemy. Po opiniach w necie trafiłem do BES i dopiero odżyłem. Pracowałem w zupełnie innej branży, ale wolę tutaj zaczynać od początku i mieć psychiczny komfort, niż gdziekolwiek indziej

Celiniak
@mamed

Potrzebowałem roboty od zaraz i tak trafiłem do BES, co najlepsze, okazało się, że to najlepsza robota, do jakiej mogłem trafić. Dobre warunki zatrudnienia, super ludzie, wypłata o czasie na rachunku, super miejsce

werka
@mamed

Całkowicie cię rozumiem, też zmieniłem pracę z podobnych powodów i tutaj pracuje mi się bardzo w porządku. To była dobra decyzja, której nie żałuję

Kalinka

Chciałabym wrócić do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, nie wiecie, czy będzie teraz jakiś nabór, czy kogoś potrzebują?

Jarek L.
@Kalinka

Aplikuj przez formularz na stronie, jak pracowałaś i masz doświadczenie. to pewnie się z Tobą skontaktują

Robek
@Jarek L.

Ja dwa razy składałem cv i za drugim mnie przyjęli

kamila
@Kalinka

wysłałam cvkę do nich na przedstawiciela i do mnie oddzwonili. Byłam już na rozmowie, czekam na info zwrotne, no ale jak widać warto się z nimi skontaktować

Wojtek
@Jarek L.

aplikuj przez formularz, bo firma przegląda przesłane cv, jak ich zainteresujesz, to zadzwonią

Jarder99
@Wojtek

Dzięki za patent z wysłaniem CV, puściłem przez formularz i się do mnie odezwali. W przyszłym tygodniu idę na rozmowę :)

goblin
@Jarek L.

też proponuję próbować, szczególnie jak macie odpowiednie kwalifikacje. Na pewno się z wami skontaktują. Poza tym firma się rozrasta i cały czas kogoś potrzebują

Wolek

Krzychu
@Wolek

Uczciwa wypłata: D haha chyba sobi żarty robisz. Tak samo uczciwa jak pracodowca :D

Racek
@Wolek

Najpierw komuś się nie chce pracować, a później wylewa swoje żale w internecie, że firm anie dobra. Ja jestem zadowolony

Łuki
@Wolek

Wszystko zależy od chęci pracownika. Angażujesz się w pracę, a nie patrzysz, kiedy wybije 16:00, to na pewno zostaniesz doceniony

Elżbieta
@Łuki

Właśnie zastanawia mnie dlaczego część komentarzy jest negatywnych, a część pozytywnych. W jaki sposób w takim razie pracownik może zostać doceniony? Jakaś premia? Podwyżka? A może awans na wyższe stanowisko? Czytałam coś o lepszych warunkach, ale w takim razie co wchodzi w ich skład :) ?

Gik
@Wolek

Mimo krótkiego stażu pracy, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje

Kiki
@Wolek

Faktycznie praca ma tutaj sporo zalet, ale dla mnie główną zaletą są zarobki :)

Judy
@Wolek

Też jestem tego zdania, że właściciele zauważają, jak ktoś jest ambitny i chce pracować

Ludek
@Wolek

Nie było łatwo, ale się dostałem. Drzwiami i oknami się tutaj ludzie do pracy pchają, ale warto. Bardzo dbają o pracownika. Naprawdę super atmosfera!

miku
@Wolek

Pracę tutaj wspominam bardzo dobrze. Wypłata też adekwatna do stanowiska.

Jarek
@Wolek

Można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie oraz awans. To fajna firma !!

Luki
@Wolek

Wolek masz rację. Praca tu ma wiele zalet i na tym się skupiam. Najważniejsze, że wypłata się zgadza i jest zawsze na czas

lucek
@Wolek

Nie narzekam na zarobki w tej firmie.

Pikon
@Wolek

Są najlepsi w Polsce, mają dużą wiedzę, praktykę i wciąż się rozwijają. Można się u nich dużo nauczyć. Fajnie się można przy nich rozwinąć

Mariusz
@Wolek

Pracuję i robię swoje, i jestem bardzo zadowolony

Aneta
@Łuki

Przez docenienie pracownika masz na myśli premie albo podwyżkę? A zdarzają się nadgodziny? Interesuje mnie też czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity. Skoro jest tak dobrze to podaj jakieś konkrety:-)

iskra
@Wolek

Pracuję tutaj i ani myślę o zmianie. Zero stresu, duży szacunek od współpracowników i zarządu. Jestem naprawdę mega zadowolony. Polecam wszystkim szukającym stabilizacji i zdrowej atmosfery

luli
@Wolek

Pracuje w trzeci rok i nie zamieniłbym tej pracy na inną.

Cypis
@Wolek

Wszystko zgodnie z umową. Rzetelni i sprawdzeni. Rzeczywiście dbają o pracowników. Nie pracuje długo, ale wygląda to coraz lepiej

@Wolek

To firma, która jest miejscem dla każdej osoby, która chce nabrać konkretnych umiejętności i się w czymś wyspecjalizować. Małymi kroczkami można tu rozwijać swoją karierę. Najważniejsze jest, żeby mieć chęci i można z nimi zajść naprawdę daleko. Szczerze polecam, na początku miałem mnóstwo obaw, myślałem, że nie dam rady, ale z czasem nabrałem więcej pewności siebie, poznałem mnóstwo ludzi, którzy mnie wspierali i w ten sposób jestem juz w firmie pół roku i sobie chwale

frank
@Wolek

Jestem już byłym pracownikiem, ale złego słowa na tą firmę nie mogę powiedzieć

@Wolek

Jako były pracownik, mogę dołączyć się do zdania, że doświadczenie z tej firmy bardzo mi pomogło w rozwoju, w branż OZE. Dużo się tutaj nauczyłem

Mariusz
@były pracownik

Mega polecam pracę w By Energy Solutions. Atmosfera bardzo dobra, nawet jak przychodziły cięższe dni to zawsze było wesoło, a to najważniejsze :) Praca sama w sobie nie jest ciężka i wystarczająco ciekawa, żeby chcieć tu pracować. Ogólnie z pracy i warunków byłem zadowolony, a jak komuś nie chce się pracować to w żadnym miejscu nie będzie mu się podobać :) Ogólnie bardzo pozytywnie

Romek
@Wolek

też mi się nie zdarzyło, żeby nie było w terminie wypłaty. Dba się o to w tej firmie

Karol
@Wolek

To bardzo prawdziwa ocena sytuacji, z którą się zgadzam. Uczciwa i terminowa wypłata wynagrodzenia to tutaj standard. a fakt, że właściciele traktują swoich pracowników z szacunkiem i doceniają ich zaangażowanie, wpływa na dobrą atmosferę pracy. By Energy Solutions to firma, która stawia na wartości takie jak uczciwość, szacunek i profesjonalizm, dlatego chce się tutaj pracować

Julka
@Wolek

Cieszę się, że nie tylko ja uważam, że w firmie panuje fajny klimat i za swoją pracę dostaję dobre wynagradzanie

marek
@Wolek

Zawsze znajdzie się ktoś komu, z subiektywnych powodów praca tutaj, jak i w innych firmach może nie odpowiadać. Natomiast nie zmienia to faktu, że jednak większość osób jest zadowolona z pracy w BES. Ja też się do nich zaliczam :)

Miłosz
@Wolek

Innowacyjna firma, która realizuje ciekawe projekty. Dla mnie jako pracownika, to dość istotne, żeby w pracy nie było monotonnie, bo można się nawet najlepszą pracą znudzić. Alternatywne źródła energii są teraz na topie, więc firma się rozwija i daje stabilne zatrudnienie

Kacper
@Racek

Od momentu, kiedy dołączyłem do zespołu, nigdy nie doświadczyłem opóźnienia w wypłacie, a właściciele dostrzegają nasze ambicje i chęć pracy

arc
@Kacper

Stabilna firma i zatrudnienie

Luiza

Fajna praca. Dobre zarobki

Jan
@Wolek

Zgodzę się, że wypłata jest uczciwa, w szczególności dla przedstawiciela. Poświęcasz czas na pracę, to przekłada się na nowych Klientów i zarobki. Ile pracujesz, tyle dostajesz

marko
@Wolek

jak pracowałem, to z płatnościami w tej firmie, nigdy nie było problemów. Mogę powiedzieć. że wypłata dla pracownika, była zawsze priorytetem

Kama
@Darek

Jej, sporo tu pozytywów i tak się zastanawiam, czy ciężko w ogóle dostać się do nich do pracy? Mam tą firmę na oku i czekam, aż wrzucą jakieś rekrutację, ale też się obawiam, że może ich nie być skoro tyle osób zadowolonych, to pewnie ludzie z tej pracy nie odchodzą :D wiesz, może czy będą tworzyć jakieś nowe wakaty? :>

JACO
@lucek

zarobki bardzo dobre. jak słyszę ile zarabia się na moim stanowisku w innych firmach, to jestem mega zadowolony

@Ludek

Jestem świeżo po zatrudnieniu, jak na razie wszystko tak, jak było powiedziane na rozmowie, czyli ok

Julia
@Marek

Mniej więcej w tym samym czasie zostałam przyjęta i też jestem zadowolona z warunków i podejścia do pracownika

Junior
@Wolek

Na wypłatę tutaj narzekać nie można

Sonik
@Wolek

Jak pracowałem tutaj, to rzadko się zdarzało, żeby ktoś odchodził sam, bo np. znalazł coś lepszego. Fajna robota!

GaaL
@Sonik

Pracuję tu krótko, ale jak na razie warunki są bardzo fajne i na chwilę obecną też mi się wydaje, że trudno byłoby mi znaleźć lepszą fuchę

Jolka
@Wolek

Przede wszystkim jest szczere i uczciwe podejście do pracowników. Każda firma powinna tak działać, to wszędzie powinna być norma i standard

Przemysław

100% prawda. Nigdzie tyle nie płacą w OZE jak tutaj

marek_marek
@Wolek

poza wypłatą ważne jest dla mnie, że w firmie można się rozwinąć i nabyć nowych kompetencji

malina
@Wolek

to chyba jest normalne, że pracuje się po to żeby zarabiać. W BES każdy kto się przykłada do pracy, na pewno wyjdzie na swoje i będzie zadowolony z wypłaty

Mirosław
@Wolek

Nie każdy pracodawca potrafi docenić pracownika, ale muszę przyznać, że tutaj pracownik jest traktowany, jako ważne ogniwo firmy, o które się dba

kk
@Wolek

Po kilku latach pracy mogę powiedzieć, że jak masz pomysł na siebie i jesteś zaangażowany to nie ma lepszego miejsca żeby zdobyć doświadczenie, rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy

Juju
@Wolek

Pracowałem tutaj 1,5 roku i to była najlepsza praca jaką miałem kiedykolwiek. Bardzo miło wspominam wszystkich pracowników i przy okazji pozdrawiam.

Golon

To trzeba przyznać, że na próżno szukać lepszych zarobków w fotowoltaice, albo pompach ciepła, niż w tej firmie

celin
@Gik

Pracuję dopiero ponad miesiąc i jestem po pierwszej wypłacie. Wynagrodzenie wypłacili na czas, kwota zgadza się z tym co na rozmowie ustalaliśmy, jak na razie wszystko na plus

bobo
@Judy

No właśnie, jak ktoś ma ambicje i po prostu pracuje, robi swoje, to będzie miał tutaj dobrze

marcysia
@Marek

i dopowiem, że będzie tak dalej. Ja pracuję rok i niczym nie jestem zaskoczony. Normalni ludzie i normalna praca

Marek J.
@Ludek

Trudno nie być zadowolonym z pracy tutaj, bo warunki zatrudnienia mają najlepsze w branży fotowoltaicznej. Pracowałem tam kilka lat, dużo się nauczyłem. Gdyby nie praca tutaj nie miał bym możliwości takiego rozwoju zawodowego. Bardzo mi to pomogło i jestem im bardzo wdzięczny

Jurek
@Wolek

Najlepszy pracodawca jakiego do tej pory miałem. Dba o swoich pracowników i można liczyć na niego w każdej sytuacji

kaliski
@Jurek

Świetny pracodawca, wszystko zawsze na czas i kulturalnie z szacunkiem do pracownika. BES zostawia wszystkie firmy daleko w tyle pod tym względem. Klasa!

fijak
@kaliski

generalnie, każdy, kto tutaj pracował wie, że By Energy Solutions to dobry pracodawca. Zresztą wystarczy poczytać opinie o nich, że każdy ich chwali i klienci i pracownicy

Marek W.
@luli

Dla mnie liczy się to, że dają stabilne zatrudnienie i wywiązują się z umów. Jakie warunki sobie wynegocjujesz, to na pewno się z tego wywiążą

SYLWEK
@Wolek

Firma ma w branży bardzo dobrą opinię, co też jest na plus, bo właściwie każda inna firma, która działa w OZE bardzo chętnie zatrudnia pracowników z BES, bo dużo można się tu nauczyć i mają wykwalifikowanych pracowników

SYLWEK

jak dla mnie jest to oczywiste, że praca, to transakcja wiązana, ty pracujesz i robisz coś dla pracodawcy (dobrą robotę), a on ci za to płaci. Obie strony są wygrane i o to w tym wszystkich chodzi

MIRON
@Wolek

Jako handlowiec. jestem bardzo zadowolony i w 100% się z tobą zgodzę, że plusów jest sporo od wypłaty zaczynając, bo zarabia się tutaj godnie. Popyt na odnawialne źródła jest teraz ogromny, więc o klientów nie trzeba się martwić, wystarczy że chce ci się pracować i kasa zawsze sie bedzie zgadzać :)

Anton
@Wolek

Bardzo dobra firma, pracowałem tam troche i zchecią bym wrucił, spoko atmosfera i spoko ludzie

PYrek
@Darek

najbardzie śmiac mi się chce z ludz ktuży tam pracuja i narzekają jak to im źle i niedobrze choć mają czas na prace i na pogaduchy, a i pieniędze nie sa złe. Ogólnie prace w BES bardzo dobrze wspominam i sobie chwale

@PYrek

skoro pieniądze nie są złe, to jesteś w stanie podać konkretną stawkę, którą się tutaj zarabia? albo chociaż widełki? chciałbym się zorientować, jak to faktycznie jest? :) bo każdy ma inną wartość pieniądze, więc nie wiem, o jakiej kwocie piszesz....

Henryk
@Wolek

Pracowałem tu przez jakiś czas. Atmosfera w porządku, kasa dobra, uczciwe podejście do pracownika

rarex
@Wolek

zanim przyszedłem tu do pracy, miałem wątpliwą przyjemność, pracować innej firmie, gdzie też montowaliśmy fotowoltaikę. Cały czas były tylko obietnice bez pokrycia i opóźnienia z płatnościami. Doceniam pracę tutaj i warunki jakie dają

mawerik
@Wolek

Praca dobra jak dla mnie pracowałem tu na dwóch różnych stanowiskach, najpierw przy montażu, później jako handlowiec. Jak porównywałem zarobki stąd, z takimi samymi stanowiskami w innych firmach, to wypadało to naprawdę korzystnie. Różnice są spore

Martin
@Wolek

Mila atmosfera w pracy, ludzie kolezanscy, zawsze można liczyć na wsparcie szefostwa, spoko robota

jolaa
@Wolek

Na ile zapracujesz, tyle dostaniesz i zawsze kaska na rachunku w terminie. Jak ktoś ma zacięcie do pracy, to mozna wyciągnąć naprawdę super kasę

sabina
@Wolek

Spoko podejście. Początkowo wypłata nie była przesadnie wysoka, ale tez nie miałam doświadczenia, to szczerze przyznaję. Natomiast, po kilku miesiącach pracy jestem w zupełnie innym miejscu i przyznaję, że jak się człowiek przyłoży i popracuje, to o pieniądze w tej firmie sie martwić nie musi

milo
@Gik

Polecam - Pracuje od kilku tygodni i jestem zadowolony z atmosfery i warunków ;)

Danielak
@Wolek

podzielam to przekonanie, że firm ma uczciwe podejście do pracowników i warunków zatrudnienia. Jasno stawiają sprawę i wiesz na co się godzisz. Ja się cieszę, że tu pracuję

leszek
@Wolek

Uczciwa wypłata i terminowość są kluczowe dla każdego pracownika, w każdej firmie i to mogę powiedzieć o pracy w BES, to że zarobki sa godne i wypłacane na czas

Kami

Wiki

Jestem pracownikiem od roku, pracują tu ogarnięci ludzie, ci co mieli odejść przesieli się sami. Świetna atmosfera, życzliwość, pomoc, szefowie wynagradzają sowicie tych, którzy angażują się w pracę na 100 %. Nigdzie się stąd nie wybieram. Dziękuję Błażej, Piotr i Jul- jesteście wspaniałymi ludźmi z wielkim serduchem.

Zizu
@Wiki

bardzo jestem zadowolony zarówno z (usunięte przez administratora) jak i organizacji w firmie. Tutaj wszystko działa jak należy

filipek
@Wiki

tutaj liczą się twoje umiejętności i pracowitość. Pracujesz, sprawdzasz się to i zarabiasz. Jak dla mnie spoko

@filipek

jak zaczynałem tu pracę, to zależało mi głównie na tym, żeby się dostać i mieć stabilne zatrudnienie, ale wartością dodaną, której nie zakładałem, jest to, że branża OZE, jest po prostu ciekawa i dzisiaj nie tylko mam poczucie stabilności ale chętnie też tutaj przychodzę, nie ma nudy i monotonii

Sabrina9
@Wiki

To już rok, odkąd dołączyłem do zespołu, i mogę powiedzieć, że pracuję tu z naprawdę ogarniętymi ludźmi. Ci, którzy nie pasowali do naszej atmosfery, zazwyczaj sami odchodzą

Małgorzata

Jednak zastanawia, że regionalny przedstawiciel ds. OZE miał w zeszłym roku na uop lub zlecenie widełki od 4.000 brutto. Czy to była kwota że tak powiem gwarantowanej podstawy w przypadku, gdy nie udało się sprzedać nic? 3.000 na rękę to nie jest kwota, która kojarzy się z pracą ph, niestety. A szukano kandydatów na aż 30 stanowisk na raz.

Piotrek

Julia
@Piotrek

Czyli chętnie przyjmują osoby bez doświadczenia? Wszystkiego uczą na miejscu, onboarding jest na dobrym poziomie? No i czy były jakieś podwyżki w czasie kiedy pracowałeś?

@Piotrek

Piotrek W.? Pracowałeś w zespole z Tomkiem R.?

@Julia

Nie jest łatwo dostać się bez doświadczenia, ale warto próbować, bo w By Energy można się sporo nauczyć. Poza tym, jak ktoś się przykłada do pracy, to można nieźle zarobić.

Artur
@Piotrek

Super Firma. Młoda, nowoczesna i dynamicznie się rozwijająca. Nie żałuję pracy tutaj

@Piotrek

Jak pracownik się przykłada do swojej pracy, to jest bardzo doceniany. Mi tutaj jest dobrze i nie zamierzam zmieniać pracodawcy

@Piotrek

W firmie można się dużo nauczyć, ale zarobki są jak wszędzie, uzależnione od posiadanych kompetencji. Jak coś umiesz, to możesz nieźle zarobić

W firmie jest bardzo OK

M
@Piotrek

Fajne pieniądze i dobre warunki pracy to fakt

Danuta
@M

Napiszesz może widełki? :) Dużo tu komentarzy o dobrym wynagrodzeniu, ale nie padają konkrety. Czy firma proponuje umowę o pracę? :) Masz jakieś rady co do ewentualnej rekrutacji? Po wysłaniu CV szybko otrzymałeś odzew od firmy?

Zen
@Piotrek

Dokładnie tak, jak napisał Piotrek, firma jest doceniana w branży i warto tu trochę popracować, chociażby dlatego, żeby mieć to CV

kamil
@Piotrek

W moim przypadku, to też była pierwsza praca i bardzo pozytywnie ich oceniam

Konik

po zmianie pracy, bardzo pozytywnie inne firmy patrzyły na to, że pracowałem w BES

Majka4245
@Piotrek

Jak patrzę na realne zarobki w innych firmach, to jestem ze swoich w BES bardzo zadowolona

ulka
@Majka4245

poza tym możliwości rozwoju jest sporo, doceniane są indywidualne podejście i nowe pomysły. Nie jest to korporacja ani nie ma takiego charakteru tylko co wg. mnie jest ogromną zaletą

Sara
@ulka

dokładnie tak jest. To jest ogromnym jak dla mnie plusem, bo zawsze na każdym szczeblu zawodowym, można ze wszystkimi normalnie pogadać

Molica44
@Janusz

Trzeba próbować, bo czasami jest tak, że coś się akurat zwolni i potrzebują pracownika na już. Poza tym zatrudniają sporo osób, cały czas się rozwijają i prędzej czy później jakieś nabory są

Waluś
@Anonim

Wszędzie gdzie pracownik wykonuje swoja pracę dobrze i z zaangażowaniem powinien być doceniany i godnie wynagradzany. Jak dla mnie tak jest właśnie w BES

pawelo
@Piotrek

zdecydowanie mocna stroną pracy jest możliwość nabycia nowych umiejętności, takich wiecie, specjalistycznych, co na pewno w życiu i przy ewentualnej potrzebie szukania nowej pracy przydadzą się każdemu

Patryk G.
@Julia

czy chętnie? zależy na jakie stanowisko. Wiadomo, że nie zatrudnią do księgowości, kogoś bez specjalistycznej wiedzy :) ale ogólnie można zaczynać od najniższych stanowisk, i z czasem awansować. Zaczynałem tutaj od montażu, teraz jestem przedstawicielem

Rysio
@pawelo

Masz na myśli umiejętności zdobyte przez prace czy wysyłają też na szkolenia i je finansują? Jak było w twoim przypadku?

Kowalik48
@Piotrek

różne osoby są potrzebne i z doświadczeniem, i czasami bez, ale prędzej czy później, jak się już we wszystko wdrożysz, to praca nie jest ciężka i dobrą kaskę płacą :)

Marek T.
@Janusz

Szukałem czegoś, co było zgodne z moimi pasjami. OZE, teraz są na topie, fajne, ciekawe nowoczesne technologie. Miło przy tym pracować, a przy okazji w BES można jeszcze nie źle zarobić

Jakub
@Piotrek

można się tutaj nauczyć sporo przydatnych rzeczy, jak nie wykorzystasz tego w innej pracy, to na pewno przyda ci się to w życiu. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że z pewnością praca w By Energy, to nie był dla mnie czas zmarnowany

Jutor
@Piotrek

Pracuję tutaj kilka lat, to moja pierwsza praca, i mówiąc szczerze, to nie wiem, czy znalazłbym coś lepszego. W miarę nabierania nowych umiejętności zmieniam stanowiska na bardziej odpowiedzialne, z lepsza płacą i z mojej perspektywy to bardzo dobry pracodawca

Konkol
@Piotrek

Zgadzam się z tobą w pełni. Też zaczynałem pracę w tej firmie po skończeniu szkoły, i muszę przyznać, że była to świetna decyzja. Co więcej, reputacja firmy na rynku naprawdę otwiera drzwi do nowych możliwości zawodowych

Godzio
@Piotrek

Atmosfera w firmie zdecydowanie na plus bo zgrany zespół, sama praca ciekawa i można się rozwinąć ale tempo pracy potrafi być duże. Z płatnościami nigdy nie było problemów, zawsze wszystko dokładnie rozliczone. Największy plus to ludzie w firmie którzy zawsze chcą pomóc i nie ma wyścigu szczurów

Kondrad G
@Piotrek

Pozdrawiam całą ekipę od montażu :) Miło się w Wami pracowało!

Romo66
@Majka4245

Nie było mi łatwo się tutaj dostać, ale było warto próbować, bo kasa naprawdę fajna $$$$$$

@Kondrad G

To już nie pracujesz ? ja też nie pracuję i nie polecę tej firmy nikomu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.